Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
εβλεπα ενα ντοκιμαντερ στην ταυλανδη με καλαμια μυτερα τα χτυπανε  γαματα  πολυσ πονοσ
 

Επισκέπτης
ειναι ο παλιος τροπος!!ενα ενα τρυπημα!!
 

Επισκέπτης
:rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • Untitled-1_40.jpg
    Untitled-1_40.jpg
    53 KB · Εμφανίσεις: 17

Επισκέπτης
Παρασκευη Σαββατο Κυριακη φεστιβαλ τατουαζ στο Γκαζι  :rockon:
με συμμετοχη πολλών ξενων καλλιτεχνων απ ολο τον κόσμο.
Περαστε, δειτε δουλειες και σχεδια, χτυπηστε κανα αναμνηστικο μπλουζακι και μετα για τους τολμηρους πμ στον συνμπουρδελιάρη warhol για γεμισμα  :2funny: :rockon:


ακους κυριε πανο και κυριε γιωργη?? :headbang1: :headbang1: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πάνος όβερ  ;) μήνυμα ελήφθη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang1: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Υ.Γ. Θεϊκά τα νέα emoticons
αφου θα μας γραψεις παλι ρεεεεεεεεεεε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:!!και να θυμαστε!AS I WALK THROUGH THE VALLEY OF THE SHADOW OF TATTOO ,I FEAR NO ARTIST!!FOR I AM THE BADDEST MOTHERFUCKER IN THE VALLEY  :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!ολοι οι σημαδεμενοι στο φεστιβαλ  :headbang1: :headbang1: :rockon:
 

Επισκέπτης
Το TAHTOO της χρονιας. :headbang:
 

Συνημμένα

  • TATHOO .JPG
    TATHOO .JPG
    28 KB · Εμφανίσεις: 24

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αυτό είναι body painting!
 

Επισκέπτης
λες να φερουν και την τζανιν?? :rockon: :rockon: :rockon:!!!με βερμουδα θα ερθεις σαβαλα για να δειξεις το τατουαζ   :grin: :grin: :headbang1: :headbang1:
 

Επισκέπτης
για τον σαβαλα......
 

Συνημμένα

  • skull.jpg
    skull.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 31

Επισκέπτης
οχι ρε τη βερμουδα, θα μας παρουν με τις ντοματες :2funny:
που να βγω με τον ψίλο στο ποδι οταν ολοι οι αλλοι θαναι full :2funny:
βερμουδα θα μπει μονο οταν γεμισουν ολοκληρωτικα μεσα-εξω και τα 2 ποδια  :2funny:
αλλωστε τα τατου τα κανουμε για τη πάρτυ μας και μονο και οχι για να τα δειχνουμε ;)
η τεχνη μετραει και το τατουαζ στο ποδι σου θεριζει  :rockon: :rockon:!!ποιοτητα ,οχι ποσοτητα  :headbang1: :headbang1: :headbang1:!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ war, θέλω στο αριστερό μπράτσο(γιατί στο δεξί έχω κάτι αρχικά - ο μαλάκας-) το άβαταρ που είχα παλιά με την στρίππερ... ή κάτι παρόμοιο. Θα μας γδάρεις, που θα μας γδάρεις στην κυριολεξία, ελπίζω από τιμές να μην γδέρνεις!  :grin: :dancing:
 

Επισκέπτης
Εγώ war, θέλω στο αριστερό μπράτσο(γιατί στο δεξί έχω κάτι αρχικά - ο μαλάκας-) το άβαταρ που είχα παλιά με την στρίππερ... ή κάτι παρόμοιο. Θα μας γδάρεις, που θα μας γδάρεις στην κυριολεξία, ελπίζω από τιμές να μην γδέρνεις!  :grin: :dancing:
μπορεις να ρωτησεις τον σαβαλα αν του πηρα πολλα λεφτα  ;) ;)!!τα λεφτα δεν τα βρισκει κανενας μας στο δρομο και δεν γουσταρω να κλεβω τους πελατες μου
 

Επισκέπτης
μπορεις να ρωτησεις τον σαβαλα αν του πηρα πολλα λεφτα  ;) ;)!!τα λεφτα δεν τα βρισκει κανενας μας στο δρομο και δεν γουσταρω να κλεβω τους πελατες μου

Γουωρ, το τατου της Αντριάννας εσυ το εκανες βρε θηρίο?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
του καιμενουλη που ρωτουσε τι σχεση εχουν ολα αυτα με τα τατουαζ επρεπε να το αφησεις ετσι για μαγια ρε σαβαλα...χαχαχα
κι εμενα για μπανακια με κοβω..καλα να περασεις μαν!
 

cosyle

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
ε οχι και καημενουλης
παντως για να πω την αληθεια ειχα προσπαθησει να παρακολουθησω την (ασχετη κατα τ αλλα) συζητηση αλλα κουραστηκα, για αυτο και εκανα την αφελη ερωτηση " τι σχεση εχουν ολα αυτα με τα τατου"
βεβαια δεν ειναι το πρωτο θρεντ που τα πραγματα ξεφευγουν απο το τοπικ. η πλακα ειναι οτι τισ περισσοτερες φορες αφορα διενεξεις με/για τις κοπελες του σαιτ.
για να ρθουμε παλι στο θεμα μας, θα προσπαθησω το ΣΚ να βγαλω φοτο το δικο μου τατου και να το ποσταρω ωστε να συνεισφερω δημιουργικα στο θρεντ
 

Επισκέπτης
χτες πηγα στο φεστιβαλ και συναντησα και τον μεγαλο σαβαλα!δεν ειχε πολυ κοσμο,τουλαχιστον την ωρα που πηγα εγω!αφου εριξα τις απαραιτητες χαιρετουρες κοιταξα καποιες δουλειες ξενων καλλιτεχνων!ειχε αρκετα μωρακια τιγκα στα τατουαζ  :dancing: :dancing: :dancing:!!βεβαια ηταν εμφανης η απουσια μου  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang1: :headbang1: :headbang1:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Αν γινεται warhol τη διευθυνση σου...σε pm....μη μας κατηγορησουν και για διαφημιση...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ε οχι και καημενουλης
παντως για να πω την αληθεια ειχα προσπαθησει να παρακολουθησω την (ασχετη κατα τ αλλα) συζητηση αλλα κουραστηκα, για αυτο και εκανα την αφελη ερωτηση " τι σχεση εχουν ολα αυτα με τα τατου"
βεβαια δεν ειναι το πρωτο θρεντ που τα πραγματα ξεφευγουν απο το τοπικ. η πλακα ειναι οτι τισ περισσοτερες φορες αφορα διενεξεις με/για τις κοπελες του σαιτ.
για να ρθουμε παλι στο θεμα μας, θα προσπαθησω το ΣΚ να βγαλω φοτο το δικο μου τατου και να το ποσταρω ωστε να συνεισφερω δημιουργικα στο θρεντ
το καμημενουλης το ειπα για να εκφρασω την συμπαθεια μου φιλε μου μιας κι ηταν λογικοτατο αυτο που ρωτησες..σε καμια περιπτωση για να μειωσω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom