Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι ναι ειμαστε καταραμενοι και καταδικασμενοι!!αλλωστε οι γυναικες  γουσταρουν τα κακα παιδια!!
 

Επισκέπτης
αφου βασο τα εχω ξαναπει!!οι γυναικες τρελαινονται  για αντρες με πολλα τατουαζ!!και τωρα που εκανε σε μενα τατουαζ ο σαβαλας οταν θα πηγαινεντε στα δικα σας αμαρτωλα μαγαζια θα μου κανετε διαφημιση!!
 

Επισκέπτης
:)
 

Συνημμένα

  • angie232.jpg
    angie232.jpg
    30,1 KB · Εμφανίσεις: 27

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χεχεχεχε αυτο ειναι που σου χα στειλει ε? βαλε και την κοκκινη νεραιδα....
 

Επισκέπτης
το χτυπησε προχτες μια κοπελλα!!το ειδε και της αρεσε οποτε αφεθηκε στα χερια του καλλιτεχνη...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μου κλεβουν τα σχεδιακια δηλαδη????? μην δειξεις την κοκκινη νεραιδα.......αυτη ειναι δικια μου μοναδικη και θα την χτυπησω καποια στιγμη απο σεπτεμβρη
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μου κλεβουν τα σχεδιακια δηλαδη????? μην δειξεις την κοκκινη νεραιδα.......αυτη ειναι δικια μου μοναδικη και θα την χτυπησω καποια στιγμη απο σεπτεμβρη

αν σε πιασει η μπαμπας απ το αυτι μην κλαις παλι..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τωρα παει.......απαξ και ειδε το πρωτο τελειωσε η ιστορια..... :P αυτα επρεπε να μου τα πεις πριν μερικα χρονακια........
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τσκ τσκ τσκ.......σπιουνε....... :P
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πάντως, γουώρ, εκτός από ιστορικά, ρίξε  και καμιά info για τα είδη του τατουάζ, κάποια πιο τεχνικά θέματα, καθώς και τί επιλογές έχει όποιος ψήνεται να χτυπήσει tatoo (για να μη σου τα ζαλίσω όταν περάσω απ' το μαγαζί...) :dancing:
 

Επισκέπτης
γινεσαι πιο συγκεκριμενος??οι επιλογες για τατουαζ ειναι απεριοριστες!!οσον αφορα τα ειδη ,εννοεις τα πολυνησιακα,τα ιαπωνικα ,τα κελτικα,τα σκοτεινα?ή εννοεις τον τροπο με τον οποιο χτυπαμε ενα τατουαζ?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
γινεσαι πιο συγκεκριμενος??οι επιλογες για τατουαζ ειναι απεριοριστες!!οσον αφορα τα ειδη ,εννοεις τα πολυνησιακα,τα ιαπωνικα ,τα κελτικα,τα σκοτεινα?ή εννοεις τον τροπο με τον οποιο χτυπαμε ενα τατουαζ?

Κυρίως τον τρόπο...
 

Επισκέπτης
τα εργαλεια που χρησιμοποιουμε ειναι ενα μοτερακι ,οι βελονες και τα χρωματα φυσικα ,τα οποια  ειναι φυτικα!!υπαρχουν διαφορες βελονες αναλογα με το σχεδιο που θελουμε να χτυπησουμε!!το τατουαζ χωριζεται σε 2 σταδια!!στο περιγραμμα και στις σκιες οπως ονομαζονται!!η βελονα διεισδυει στο δερμα σε βαθος 1 χιλιοστου πανω κατω!!ολες οι βελονες ειναι αποστειρωμενες και χρησιμοποιουμε γαντια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom