Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αρα παραδεχεσαι αυτα που ειπα πριν . να σαι καλα .-
 

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 20051115-alien-tattoo.jpg
    20051115-alien-tattoo.jpg
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 196649409_401873bc10.jpg
    196649409_401873bc10.jpg
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 61
  • chrisg_vzoom_design1.jpg
    chrisg_vzoom_design1.jpg
    98,9 KB · Εμφανίσεις: 40

Επισκέπτης
:grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • P1000115.jpg
    P1000115.jpg
    47,5 KB · Εμφανίσεις: 13
  • tattoo5.jpg
    tattoo5.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
δηλαδη με οποιον εχεις αντιπαραθεση θα μπαινεις σε θρεντ που εχει ανοιξει και θα βριζεις??αμα θελεις καντο!!κανω προσπαθειες να συζητησουμε ηρεμα αλλα δεν θελεις ή δεν μπορεις!!καληνυχτα!!
 

Επισκέπτης
θα παρακαλεσω τα θρεντ του τριχωτου που δεν εχουν σχεση με τα τατουαζ να σβηστουν!καθως και τα δικα μου που απαντησα και γενικα ολα που ξεφυγαν απο το θεμα!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
δηλαδη με οποιον εχεις αντιπαραθεση θα μπαινεις σε θρεντ που εχει ανοιξει και θα βριζεις??αμα θελεις καντο!!κανω προσπαθειες να συζητησουμε ηρεμα αλλα δεν θελεις ή δεν μπορεις!!καληνυχτα!!

Πάλι την ίδια πιπίλα; Δε θυμάμαι να σε έβρισα και σου μιλάω και ήρεμα....

Καλή σου ΝΥΧΤΑ....

 

Επισκέπτης
σου ειπα οτι με εβρισες??ειπα ΄΄βριζεις΄΄!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Δεν αφηνουμε τα πολιτικα να ασχοληθουμε και λιγο με το θεμα του thread? Φιλε war για πες μου λιγο για το θεμα του πονου λιγακι,γιατι τυγχανει να ειμαι λιγο κλανας με τις βελονες και τα λοιπα μαραφετακια σου....Αντεχεται ρε φιλαρακι η θα εχουμε τιποτα λιποθυμιουλες και εκει ειναι που θα γελασει και ο τελευταιος σκυλος της Δαφνης καθως και πολλα παρδαλα αιγοπροβατα βεβαιως-βεβαιως.......(τι κακο και αυτο με μενα ,δυο μετρα αρκουδα, με τις βελονες.....ρε γαμωτο..)
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  ...και οσο γουσταρω να στολιστω με κανα κοσμημα απο war μερια,  βλεπω τα βελονακια εφιαλτη ο χεστης...( που'σαι Janine να καμαρωσεις τον θαυμαστη σου....
 

Επισκέπτης
  Δεν αφηνουμε τα πολιτικα να ασχοληθουμε και λιγο με το θεμα του thread? Φιλε war για πες μου λιγο για το θεμα του πονου λιγακι,γιατι τυγχανει να ειμαι λιγο κλανας με τις βελονες και τα λοιπα μαραφετακια σου....Αντεχεται ρε φιλαρακι η θα εχουμε τιποτα λιποθυμιουλες και εκει ειναι που θα γελασει και ο τελευταιος σκυλος της Δαφνης καθως και πολλα παρδαλα αιγοπροβατα βεβαιως-βεβαιως.......(τι κακο και αυτο με μενα ,δυο μετρα αρκουδα, με τις βελονες.....ρε γαμωτο..)
αιγοπροβατα στην δαφνη δεν εχουμε μην ανησυχεις!!μονο κατι φοιτητριες της γυμναστικης ακαδημιας  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!ο πονος αντεχεται,μην ανησυχεις!!δεν ειναι κατι το ανυποφορο!!σιγα το πραγμα.....!!βεβαια αναλογα το σημειο που θα το χτυπησεις ,ο πονος διαφοροποιειται!!π.χ στην κοιλια ποναει περισσοτερο ,ενω στο μπρατσο οχι!!
 

Επισκέπτης
θα σου βαλω να βλεπεις τσοντες με την τζανιν και δεν θα καταλαβεις τις βελονες!!!
 

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 2m3mj5j.jpg
    2m3mj5j.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 08-juke3.jpg
    08-juke3.jpg
    66,6 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 20.jpg
    20.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
μακλειν περιμενω να μου πεις μια τιμη απο ροδο μερια!!ξερεις εσυ....
 

Επισκέπτης
;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • 30stmtattoo.jpg
    30stmtattoo.jpg
    64,8 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 100_0941.jpg
    100_0941.jpg
    79,1 KB · Εμφανίσεις: 12
  • 100_1425.jpg
    100_1425.jpg
    47,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Επισκέπτης
είναι ελεύθερη προχώρα λέμεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
δεν νομιζω οτι ειναι αληθινο τατουαζ αλλα για να ειμαι σιγουρος πρεπει να δω απο κοντα την φωτογραφια για να κοιταξω τις λεπτομερειες και να αποφανθω!!σαβαλα πες ρε ,εγω δεν κανω καλυτερα τατουαζ?? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!πλακα κανω ρεεεεε μην με ξανακατηγορησουν για διαφημιση!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
      savala μαζι σου.... και fake του μαρκαδορου  ( τετοια κανω και εγω....ανευ βελονας) και  του ντι καπριο....αστην εκει με δαυτον
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
δεν νομιζω οτι ειναι αληθινο τατουαζ αλλα για να ειμαι σιγουρος πρεπει να δω απο κοντα την φωτογραφια για να κοιταξω τις λεπτομερειες και να αποφανθω!!σαβαλα πες ρε ,εγω δεν κανω καλυτερα τατουαζ?? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!πλακα κανω ρεεεεε μην με ξανακατηγορησουν για διαφημιση!!

που ειναι η Πιτσια war??? :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom