Νέα

Περί tattoo & piercing...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
;) ;) ;)  (μπαναρετε με ρε μαγκες....αντε κ θελω ν'αλλαξω το νικ μου....ηθελα καποια γραμματα κεφαλαια απ'την αρχη...αλλα μπερδευτηκα τοτε που γραφομουν...αντε διαγραψτε μου το προφιλ να φτιαξω αλλο...)....

Ήτοι, η πλήρης ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ οτι κανείς μπαίνει στο site με όσα νίκς επιθυμεί....

Θα το έχω υπόψιν μου....


 

Επισκέπτης
Τελικα βγαζω το συμπερασμα...πως ο τριχωτος καυλιαρης....

Εχει μια ιδεολογια...

Την εξης---> 10 μας γαμανε...9 τους μετραμε....

Καλο βραδυ....
 

Επισκέπτης
λυπαμαι παντως που ο τριχωτος χρησιμοποιησε αυτο το θρεντ για να ΄΄εκβιασει΄΄καταστασεις και να πετυχει αυτα που ηθελε!!ελπιζω τωρα να ηρεμησουν τα πραγματα και να συνεχιστει το καλο κλιμα που ειχαμε πριν!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Θάρρος έχω πάντα στη ζωή μου να αντιμετωπίσω κάθε μορφής κατάσταση. Τον συγκεκριμένο κύριο όπως και με πάρα πολλούς κυρίους εδω μέσα ΕΣΥ είσαι ο πρώτος που αρχίζεις τις ειρωνίες και τις ιντερνετομαγκιές. Οπότε εάν στα 10 άτομα έχει το πρόβλημα ο ένας δεν σημαίνει ότι ευθύνονται οι υπόλοιποι 9.
Οι κανονισμοί ισχύουν δεν υπάρχουν πόστ στο φόρουμ με βρισιές οικογενειών ούτε βρισιές σε προσωπικό επίπεδο. Όλες οι βρισιές σβήνονται.
Τώρα στο θρέντ 'Απριλιανή Επανάσταση' θα το τσεκάρω και θα διαγράψω τα πόστ που σε βρίζουνε. Εάν βρίσεις οικογένειες άλλων θα σβηστούνε τα πόστ σου.

Αγαπητέ Πάνο,

κανείς καταλαβαίνει απο τα παραπάνω:

1. Είναι σα να λές εγώ τους φίλους μου τους προστατεύω και δε μα νοιάζουν οι τπόλοιποι αδιαφορώντας για την εικόνα του site
2. Αν υβρίζονται οικογένειες δε τρέχει και τίποτα ( προσωπικές ύβρεις εδώ μέσα δε μ' ενδιαφέρουν λόγω ανάξιων υποκειμένων που τις ξεστομίζουν ), θα σβήνονται μόνο τα πόστ ( σε πλήρη αντίθεση με τους κανονισμούς ).
3.Ελπίζω το εν λόγω θρέντ να ξεκλειδωθεί δια παντός και να εφαρμοστεί το δικαιό σου (  :rolleyes: :rolleyes: )

Ήλπιζα οι μόντς να τηρούν το επίπεδο και προπάντων ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ. Το οτι πρόκειται για ένα site για οίκους ανοχής δε σημαίνει οτι θα πρέπει να καταντήσει ο μεγαλύτερος....

 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Προσωπικά θεωρώ ότι το συγκεκριμένο thread πρέπει να παραμείνει κλειδωμένο

Μετά το (λάθος) ξεκλείδωμα άλλου thread, αυτό κατέληξε σε βατερλώ. Και κανακλειδώθηκε

Θα δοθεί η εντύπωση ότι ο καθένας με λίγη κλάψα ξεκλειδώνει ό,τι έχει κλειδωθει
 

Επισκέπτης
γιατι δεν εστειλες πμ στον πανο ή στον αλεξ να τα πεις αυτα και μπηκες σε αυτο το θρεντ με σκοπο που απ οσο φαινεται ηταν να προκαλεσεις και να ξεκλειδωθει το θρεντ σου?τα πμ δεν ειναι μονο για απειλες αλλα και για επικοινωνια με τον αλεξ και τους μοντ καθως και ανταλλαγη πληροφοριων!!
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
μπορείτε να τα συζητήσετε.....κάπου αλλού αυτά,ώστε να συνεχίσουν επιτέλους οι φίλοι των tattoos να ασχολούνται με το αντικείμενο του θρεντ?
Έλεος,τριχωτέ,αν θέλεις να ασχολούνται όλοι μαζί σου,βάλε για βουλευτής ή βγες στην τηλεόραση!!!αρκετά ασχολήθηκαν-πάλι-όλοι μαζί σου(και φυσικά σε θρεντ με το θέμα του οποίου είσαι αντίθετος)
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
σωστοί οι warhol kai Sincity:όχι τίποτα άλλο,να μην μας περνάει όλους τους υπόλοιπους για μ....ες,σχετικά με αυτό που προσπαθεί-"πούστικα"-να καταφέρει
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
Οι δε οίκοι ανοχής έχουν την πιο σωστή λειτουργία ιεραρχίας απο οποιαδήποτε υπηρεσία,οργανισμό η θεσμό (όσο και αν ακούγεται παράξενο) :2funny: .
Ελα ντε!!!αυτό πάλι που το πας!το....τρελλό είναι πως είναι αλήθεια,panos,όσο χιουμοριστικό και αν ακούγεται
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Το :badair: ή το μπαναρισμα για μερικους ειναι το καλυτερο.- :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Βλέπεις φίλε Πάνο τους εμπαθέστατους;;;

Επιτέλους φανήκαν. Να ξέρουν όμως οτι πριν γίνει η αντιπαράθεση είχα ήδη στείλει πμ στον Alexxx, όπως έκνα και άλλη φορά ώστε να ξεκλειδωθεί το εν λόγω θρέντ.

Τώρα για όσους ισχυρίζονται οτι κλαίγομαι να τους θυμίσω ΜΟΝΟ με πόσο ζήλο ζητούσαν να κλειδωθεί το εν λόγω θρέντ.
Τους είχε κοπεί και η όρεξη  :2funny: :2funny: :2funny:


 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Δεν γνωριζω δεν απαντω...........
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
επειδή εγώ έίπα πως κλαίγεσαι-όπως και γινόταν,όταν το έγραψα-σε πληροφορώ(ή ίσως απλά σου υπενθιμίζω)πως δεν έχουμε ξαναμιλήσει/κοντραριστεί ποτέ και πως το συγκεκριμένο θρεντ που ήταν κλειδωμένο δεν το έχω επισκεφτεί ποτέ.
(για να μην τους παίρνει όλους η μπάλα-ενώ μόνο εγώ αναφέρθηκα στην κλάψα-και...κερδίσεις τις εντυπώσεις με το ότι έγραψες "εξυπνάδα")
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Οι μόντς τηρούν πάντα το επίπεδο και ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ. Οι δε οίκοι ανοχής έχουν την πιο σωστή λειτουργία ιεραρχίας απο οποιαδήποτε υπηρεσία,οργανισμό η θεσμό (όσο και αν ακούγεται παράξενο) :2funny: .

Αν πιστεύεις την παραπάνω άποψη, εφάρμοσέ την και εδώ....

 

Επισκέπτης
αφου ειχες στειλει πμ στον αλεξ γιατι τοτε μπηκες και σε αυτο το θρεντ και αρχισες να τσακωνεσαι και να ζητας να ξεκλειδωθει το θρεντ σου!!μπορουσες να πας στο φορουμ ,στα θεματα σχετικα με το σαιτ και να ποσταρεις εκει!!βλεπεις οτι σου μιλαω ηρεμα και ευγενικα ,διχως χαρακτηρισμους!κανε το ιδιο για να μπορεσουμε να συζητησουμε και να βγει καποιο συμπερασμα!
 

Επισκέπτης
;) ;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • tattoo_img001.JPG
    tattoo_img001.JPG
    98,7 KB · Εμφανίσεις: 19

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
αφου ειχες στειλει πμ στον αλεξ γιατι τοτε μπηκες και σε αυτο το θρεντ και αρχισες να τσακωνεσαι και να ζητας να ξεκλειδωθει το θρεντ σου!!μπορουσες να πας στο φορουμ ,στα θεματα σχετικα με το σαιτ και να ποσταρεις εκει!!βλεπεις οτι σου μιλαω ηρεμα και ευγενικα ,διχως χαρακτηρισμους!κανε το ιδιο για να μπορεσουμε να συζητησουμε και να βγει καποιο συμπερασμα!

Αγαπητέ σου απάντησα ήδη.... Ότι δίνεις, παίρνεις...

Όπως έγραψες την αντίθετη αποψή σου στα θρέντ που άνοιξα, έτσι θεώρησα και γώ σωστό να τιμήσω το θρεντάκι σου και φυσικά με την ίδια φρασεολογία και υφάκι...
Που είναι το μεμπτόν;;


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom