Νέα

Περί καπνιστών κλπ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kinezokyprios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νέος Νόμος απαγόρευσης του καπνίσματος...

  • Υπέρ!

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Κατά...

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το κάπνισμα επηρεάζει και άλλους όμως ΑΜΕΣΑ.
Το αλκοόλ μπορεί ΔΥΝΗΤΙΚΑ να επηρεάσει και άλλους αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα.
Τα υπόλοιπα επηρεάζουν ΜΟΝΟ εσένα.
Άρα ΥΠΟΧΡΕΟΥΣΑΙ να σεβαστείς τον μη-καπνίζοντα, δηλαδή τον νόμο που τον προστατεύει.-

εγω συμφωνω μαζι σου....
και ημουν απο τους 1ους που το φωναζα οτι ΝΑΙ εχουν δικιο που δεν ανεχονται τον καπνο μας.......αφου και γω οταν δεν καπνιζω με ενοχλει ο καπνος του διπλα.......ποσο μαλον καποιος που δεν καπνιζει........
απλα ΕΓΩ σαν καπνιστης καταλαβαινω τον αντικαπνιστη κατι που δεν συμβαινει με τον αντικαπνιστη........
απλα!! ο καθενας καταλαβαινει και αντιπαραθετει οτι τον συμφερει!
τα λεγα και στο αλλο θρεντ αλλα ειδα οτι καποιο δεν θελουν να καταλαβουν και ετσι σταματησα να γραφω!!!!!
ειμαι και γω της αποψης οτι ΝΑΙ καντε χωρους για τους καπνιστες και καλους εξαερισμους.....τοσα λεφτα δινουμε και στους φορυς και στα μαγαζια! ΑΠΛΑ!!
στην τελικη οι καπνιστες ειναι πιο πολλοι απο τους μη καπνιζοντες!!!!
αλλα επειδη ακουσα και το εξης.......δεν σ αρεσει ο νομος? μην πας για καφε και ταβερνα....μεινε σπιτι σου....Ε ΟΧΙ!! αν ακουσω κατι τετοιο ξανα θα παω και θα του σκαω επιτειδες το ντουμανι μου στην φατσα του....για να μιλησω στην γλωσσα αυτων των ανθρωπων! τοτε στ αρχιδια μου και μενα!!

100η φορα θα το πω
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
εγω συμφωνω μαζι σου....
ειμαι και γω της αποψης οτι ΝΑΙ καντε χωρους για τους καπνιστες και καλους εξαερισμους.....τοσα λεφτα δινουμε και στους φορυς και στα μαγαζια! ΑΠΛΑ!!
στην τελικη οι καπνιστες ειναι πιο πολλοι απο τους μη καπνιζοντες!!!!
αλλα επειδη ακουσα και το εξης.......δεν σ αρεσει ο νομος? μην πας για καφε και ταβερνα....μεινε σπιτι σου....Ε ΟΧΙ!! αν ακουσω κατι τετοιο ξανα θα παω και θα του σκαω επιτειδες το ντουμανι μου στην φατσα του....για να μιλησω στην γλωσσα αυτων των ανθρωπων! τοτε στ αρχιδια μου και μενα!!

Και την πίτα γερή και το σκύλο χορτάτο δε γίνεται...
Και ποιός σου λέει ότι ο εκάστοτε μαγαζάτορας έχει λεφτά να βάλει εξαερισμούς και κλουβιά που θέλετε;
Δηλαδή αν εσύ καπνίζεις δίπλα μου θα με σώσει ο εξαερισμός;
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αυτο ειναι εξυπναδα τωρα ή χαβαλε???
για να καταλαβω!!
στην τελικη εγω ξερω οτι κανω κακο στην υγεια μου πρωτα απ ολλα και μετα στην στεπη μου! ναι θελω να το κοψω αλλα ειναι θεμα αποφασης (σοβαρης)
δεν κανει μονον το τσιγαρο κακο! και το αλκοολ κανει κακο σε μεγαλη ποσοτητα εστω και σε μικρη ποσοτητα ειδικα σε καθημερινη βαση! και τα σουβλακια και οι χοληστερινες το junk food coca colla και χιλια δυο πραγματα που αν κατσω να τα αναλυσω μια σελιδα να γραφω και να αναλυω δεν μοy φτανει........

κοψτο ρε θανο.

και το τσιγαρο και το ποτο αν σου εχουν γινει συνηθεια.

τοσα ωραια πραγματα υπαρχουν στη ζωη,δεν τα χρειαζεσαι αυτα.

δεν ειναι απολαυση αυτο δεν καταλαβαινεις απλα,ειναι μια κακη συνηθεια,ενας εθισμος που δεν οδηγει πουθενα.

προκαλει μονο ζημια σε υγεια και τσεπη.

δηλαδη τοσοι ανθρωποι που δεν χρειαζονται ουτε τσιγαρα ,ουτε ποτα για να βγαλουν την μερα τους

πως τα καταφερνουν?

απλα βρισκουν ευχαριστηση σε δημιουργικα η χαλαρωτικα πραγματα.

το καπνισμα και το ποτο τιποτα δεν προσφερουν.

ειναι κατι που ειναι καθημερινη συνηθεια και τιποτα αλλο.δεν ειναι κατι ξεχωριστο για να ναι απολαυση.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αφου δηλωσω οτι δεν θα πεσω στο επιπεδο σου αφου εισαι η ζωντανη αποδειξη των κομπλεξικων αντικαπνιστων που περιεγραψα παραπανω, θα σε συμβουλευα να διαβασεις ολο το ποστ μου προτου βιαστεις να ανοιξεις τον οχετο που εχεις στο στομα σου!
Οσο αφορα τα δικαιωματα που ανεφερες παραπανω, απλα επιβεβαιωνεις την αποψη μου περι φασισμου των αντικαπνιστων! Το ξαναλεω αναλυτικα για να το καταλαβεις και εσυ που αποτι φαινεται εχεις iq ιδιο η και χαμηλοτερο απο μια κουραδα...... απο τη στιγμη που αν σε ενοχλει μια πρακτικη που ακολουθειται σε ενα χωρο πχ. το καπνισμα, μπορεις καλλιστα να μην πας σε αυτο τον χωρο! Δηλαδη αμα εσυ δεν εισαι τζογαδορος και σε ενοχλει ο τζογος πρεπει να απαγορευτει ο τζογος στα καζινο και να μετατραπουν σε εστιατορια για να μπορεις εσυ να πηγαινεις χωρις να κινδυνευεις να εθιστεις? Μα τι κομπλεξικες μαλακες ειναι αυτες που αραδιαζετε! Απο ποτε και με ποιο δικαιωμα πιστευετε οτι ολοι ανεξεραιτως οι κοινοχρηστοι χωροι απευθυνονται μονο σε εσας? Εγω τουλαχιστο μεσα απο τους φορους που επιβαλλονται στα τσιγαρα εχω πληρωσει πολυ περισσοτερα απο εσενα για καθε τι δημοσιο και κοινοχρηστο! Πιστευεις λοιπον οτι δεν πρεπει να εχω το δικαιωμα χρησης του? Εσυ και οι ομοιοι σου ειστε αυτοι που εχετε καβαλησει το καλαμι και παροτι ειστε μειοψηφια θεωρειτε οτι μονο τα δικα σας δικαιωματα πρεπει να εξυπηρετουνται εις βαρος των δικαιωματων της πλειοψηφιας!! Και εχετε καταφερει να παραπλανησετε ολο τον κοσμο οτι ολοι οι κοινοχρηστοι και δημοσιοι χωροι ειναι ρεζερβε για παρτη σας! Εγω ειμαι ο πρωτος που κατανοω την απεχθεια των μη καπνιστων στον καπνο επισης ειμαι ο πρωτος που υποστηριζω την επιβολη δημιουργειας ανεξαρτητων ειδικων χωρων για το καπνισμα μεσα στις δημοσιες υπηρεσιες ωστε ο καπος να μη διαχεεται παντου και να μην ενοχλει τους μη καπνιζοντες! Εγω τουλαχιστο εχω την ευαισθησια και την ανωτεροτητα να σκεφτομαι τους συνανθρωπους μου, εσυ και οι ομοιοι σου αδιαφορειτε επιδεικτικα και πιστευετε οτι ολος ο κοσμος ειναι φιαγμενος μονο για σας! Συγνωμη που σου χαλαω το ονειρο αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!  Οπως εγω δεν ειμαι υποχρεωμενος να παω σε ενα χωρο που απαγορευεται το καπνισμα και να απαιτησω απο τους αλλους να ανεχθουν τον καπνο μου αλλο τοσο και εσυ δεν εισαι υποχρεωμενος να πας σε ενα χωρο που επιτρεπεται το καπνισμα και να απαιτησεις να σβησουν ολοι τα τσιγαρα τους!  Ολοι εχουμε τα ιδια δικαιωματα και υποχρεωσεις! Απο σενα δεν ζηταω τιποτα! Απο την πολιτεια ζηταω να με αντιμετωπισει σαν ισοτιμο πολιτη και να προβλεψει ΕΙΔΙΚΟΥΣ χωρους για το καπνισμα! Τοπιασες?

Το ποσο κομπλεξικος εισαι δε φαινεται και απο το παραδειγμα με το σεξ που ανεφερες, σιγα ρε μεγιστε γαμια, κατουρα και λιγο! Αμα πιστευεις οτι μονον εσυ και επειδη δεν καπνιζεις εχεις τη διαθεση και την αντοχη για συνεχες σεξ τοτε δεν εισαι μονο κομπλεξικος αλλα και μεγααααλη ψωναρα!

Ρε μαλακα καραγκιοζη την παλευεις?

Δεν μιλαμε για ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ, δεν μιλαμε για τζογο και κατι που μου ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ.

Μιλαμε για το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ρε βλημα, γιδι μαλακοπιτουρα.

Βαλτο καλα μεσα στο σκατοκεφαλι σου.

Δεν ειναι θεμα ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ. Ειναι θεμα ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΗΣ της ΑΡΧΗΣ της ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ. Μαλακα Ελληνα κωλοβλαχε.

Τι θα πει ρε φιλε αν δε μου αρεσει να μην πηγαινω εκει περα? Πας καλα? Αυτες ειναι οι αρχες που πρεπει να ακολουθουμε? Εσυ δηλαδη αν δεις σε ενα δρομο να βιαζουν μια γκομενα και δε σου αρεσει το θεαμα, θα γυρισεις απο την αλλη και θα πεις γαμησε το παω αλλου?

Καραγκιοζη.

Και ναι ειμαι τιγκα αντικαπνιστης γιατι δεν γουσταρω να επιβαρυνεις ΕΣΥ την ΔΙΚΗ ΜΟΥ υγεια. Με πιανεις παπαρα? Το τι θα κανεις εσυ με τα κωλοτσιγαρα σου και τους φορους που πληρωσες για αυτα στον πουτσο μου! Βαλτα και στον κωλο σου αν θες! Μη με αναγκαζεις να μην μπορω να ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ!

Στο σπιτι σου και οπουδηποτε αλλου μπορεις να κανεις ο,τι γουσταρεις, οπως και εγω και ολοι. Αλλα οταν απο τις πραξεις σου επηρεαζεται ο περιγυρος σου και μαλιστα σε σημειο που να παθαινει ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ, αρρωστειες, ερεθισμους, προβληματα αναπνοης και αλλα τετοια τοτε εισαι ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ. ΣΚεφτεσαι ρε βλαμενε ποτε αν διπλα σου αυτος που εισπνεει τον καπνο σου εχει ασθμα? Κανα βρογχικο ασθμα η καμια αλλη μαλακια?

Βλαμενε νεοελληνα κουραδομαγκα καραγκιοζη, που σε αναθρεψανε για να τρως να κοιμασαι και να χεζεις.

Υ.Γ. Οσο για το "και καλα" που το παιζεις οτι θες απο την πολιτεια ειδικους χωρους για το καπνισμα και λοιπες μαλακιες, η πολιτεια σου λεει, σε ΑΝΟΙΧΤΟ χωρο καπνισε οσο γουσταρεις! Γιατι θα πρεπει να καπνιζεις και μεσα? Τριμάλακα ε τριμάλακα.

 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Και την πίτα γερή και το σκύλο χορτάτο δε γίνεται...
Και ποιός σου λέει ότι ο εκάστοτε μαγαζάτορας έχει λεφτά να βάλει εξαερισμούς και κλουβιά που θέλετε;
Δηλαδή αν εσύ καπνίζεις δίπλα μου θα με σώσει ο εξαερισμός;

πες τα....

+1.000.000.000
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

Συγχύστηκα ας κάνω ένα τσιγαράκι...
smoking-036.GIF
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αν και σκληρος ο anal hunter εχει δικιο.

δεν ειναι απολαυση να παθαινει καρκινο ο αλλος για την παρτυ σου.

και δυστηχως και εξαερισμους να βαλει παλι ο αλλος θα αναπνεει το τσιγαρο σου.

γιαυτο πρεπει να απαγορευθει το καπνισμα στους χωρους που συνηπαρχουν και οι δυο.

 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ε, καλά τώρα, αυτά είναι ανοησίες.

Εξαερισμός τόσο ισχυρός που να ρουφάει μόνον τον αέρα πάνω από τους καπνιστές και ο καπνός να μην διαχέεται σε όλο τον χώρο δεν είναι εφικτό να γίνει. Και μόνον ο θόρυβος της φτερωτής θα ήταν εκκωφαντικός. Ή θα έπρεπε να κατεβαίνει ένας εύκαμπτος σωλήνας πάνω από το κεφάλι του κάθε καπνιστή για να ρουφάει τον καπνό του (και την πιτυρίδα του θα έλεγα).

Η άλλη λύση είναι να χωρίζονται εντελώς οι χώροι μέχρι το ταβάνι. Και αυτό είναι πρακτικά ανέφικτο και νομίζω ότι είναι προφανές σε κάθε νοήμονα άνθρωπο.

Η λύση του να βγεις έξω είναι η ευκολότερη και η καλλίτερη. Δηλαδή τι έχουν πάθει όλοι αυτοί που το κάνουν σε όλο τον υπόλοιπο κόσμο;
Μόνον ο Έλληνας δεν μπορεί να το κάνει.

Και ας σημειωθεί ότι κανένα μπαρ, εστιατόριο, χοροπηδάδικο σε ολόκληρη την Ευρώπη δεν έκλεισε επειδή φύγαν οι πελάτες λόγω απαγόρευσης καπνίσματος
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
o anal hunter εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο.Μπορεί οι εκφράσεις του να είναι λίγο άκομψες, αλλά ο ελληνάκος δεν καταλαβαίνει αλλιώς.Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από το να αναγκάζεσαι να αναπνέεις τον καπνό του άλλου.Και δε σου λέω να το κόψεις.Δικαίωμά σου να καπνίζεις,να βρωμάς,να πεθάνεις από καρκίνο.Αλλά κάντο σπίτι σου ή κάπου που δεν θα ενοχλείς τους άλλους.Δεν υπάρχει τελικά πιο υπανάπτυκτος λαός από τους Έλληνες.Μόνο εμείς κάνουμε έτσι.Οκ, σίγουρα υπάρχουν πολλά προβλήματα στην Ελλάδα, αλλά δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να λύνουμε και τα "μικρότερα".Και μην παραπονιέστε ρε Ελληνάκηδες για την ακρίβεια όταν δίνετε πάνω από 100 Ευρώ το μήνα οι περισσότεροι σε τσιγάρα! Καλά σας κάνουν! Απορώ με τη βλακεία όσων δίνουν λεφτά για να πάθουν καρκίνο!! Είναι τρελό! Και βρωμάς,και δεν μπορεις να πάρεις τα πόδια σου, και τα λεφτά σου χάνεις, και χίλια δυο.Απλά για να το παίξουν μούρη!! Τι ηλίθιος κόσμος!! Είστε για γέλια και για κλάματα τελικά, φίλοι καπνιστές!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αντε παλι τα ιδια, εγω λεω μονο για τη δημιουργεια ειδικων χωρων μονο για καπνιστες! Με ειδες πουθενα να λεω οτι ειναι οι αλλοι υποχρεωμενοι να αναπνεουν τον καπνο μου?

Nαι ρε τσακαλε, βρηκες τη χρυση τομη ρε einstein.

Οι ειδικοι εξαεριστηρες που τραβανε μαγικα το καπνο πανω απο το κεφαλι του καθε σκατοκεφαλου που δεν σεβεται τον διπλανο του.

Αντε γαμησου και εσυ και τα τσιγαρα σου.

Να καπνιζεις οσο γουσταρεις, τα πληρωσες τα αγορασες καπνισε τα κιολας. Αλλα ΟΧΙ να αναγκαζομαι να φανω μαλακας επειδη θελω να ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ.

Γιαυτο λοιπον αντε και γαμησου.

Και ναι, ειμαι ο πατος απο το βοθρο, και ακομα χειροτερα. Και αυτο γιατι με περιτρυγυριζουν κατι παπαροζουμηδες σαν την παρτη σου.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
έχω πεθάνει στα γέλια με τα
καντήλια π κατεβάζει ο anal... :2funny:
έχοντας κ τους 2 γονείς μου να καπνίζουν,
να κάνουν το σπίτι ντουμάνι και να
παθαίνω του κόσμου τις μαλακίες από το
τσιγάρο τους σε μικρή ηλικία με κάναν
να το μισώ μέχρι αηδίας το ρημάδι..
επιτέλους καιρός ήταν.. :rockon:
Θα συμφωνήσω με τους αντικαπνιστές... :)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Ή θα έπρεπε να κατεβαίνει ένας εύκαμπτος σωλήνας πάνω από το κεφάλι του κάθε καπνιστή για να ρουφάει τον καπνό του (και την πιτυρίδα του θα έλεγα).
axaxaxaxaxaxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Φιλε αναφερομαι στην απαγορευση του καπνισματος στις δημοσιες υπηρεσιες(κυριως) η στους εργασιακους χωρους! Εκει πραγματικα θα μπορουσε να ειχε προβλευτει η ειδικη διαμορφωση συγκεκριμενων χωρων ΜΟΝΟ για καπνιζοντες! Δηλαδη γιατι θα πρεπει να εγκαταλειψω το κτιριο για να καπνισω ρε φιλε? Αμα θελουνε να κανουνε σοβαρη νομοθεσια να προβλεψουνε την ικανοποηση και των 2 πλευρων! Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες για να μαζεψουνε κανα ψηφαλακι παιζοντας το δηθεν οτι νοιαζονται για τους αντικαπνιστες!

Ρε φιλε τι να προβλεφθει δουλευομαστε μεταξυ μας?

Στην ελλαδα βρισκεσαι.

Που ο Ελληνας ο μαλακας, σαν εσενα ενα πραμα, νομιζει οτι ειναι η καλυτερη χωρα επειδη τρωει σουβλακι και πινει φραπε. Σκουπιδια αντι για μυαλο μεσα στο κεφαλι.

Και λες για προβλεψη χωρων και μαλακιες?

Εσυ ο ιδιος ελεγες πριν μερικα ποστ αν δεν μου αρεσει εκει να παω αλλου. ΤΟΣΟ μαλακας εισαι.

Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ η πλευρα ΕΙΝΑΙ ικανοποιημενη. Θες να καπνισεις? Βγες εξω. ΜΗΝ επιβαρυνεις τον αλλον που ΔΕΝ γουσταρει να ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ επειδη εσυ κανεις κατι μονο και μονο επειδη δεν μπορεις να το σταματησεις. Τριμάλακα.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αναλ χαντερ να υποθεσω οτι τα κολαρακια που κυνηγας ειναι ως επι το πλειστον αντρικα?

Πολλα υποθετεις.

Εγω παντως για σενα ειμαι σιγουρος οτι εδω μεσα εισαι για πουτσα παρα για μουνι.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
καλησπερα κι απο μενα

το μονο που εχω να πω παιδια ειναι οτι οκ
το τσιγαρο σαφος και ειναι βλαβερο
και δεν θα επρεπε να ενοχλουμε το συνανθρωπο
με τον καπνο μας

αλλα

οι φηλοι μη καπνηστες
κανουν σαν κι αυτους που οσο ηταν η χουντα λουφαζαν και τρεμαν και μολις επεσε
εμφανηζοταν σαν τους μεγαλητερους ηρωες

χαλαρωστε ρε σεις

παραειστε αποστηρωμενοι
μη λετε μεγαλες κουβεντες

θα βρεθει λυση

απλα θελω να σας δω παλικαρακια μου οταν θα σας πει κανα μωρο οτι θελει να πατε σε μαγαζι αποκληστικα καπνιστων
τοτε να σας δω υφακι και μαγκια που θα εχετε αλλα μαλον αντρακια μου θα τις αναβετε και το τσιγαρο
και δε θα σας ενοχλει καθολου

ειπε κανης τιποτα ;

καλο βραδυ

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα κι απο μενα


απλα θελω να σας δω παλικαρακια μου οταν θα σας πει κανα μωρο οτι θελει να πατε σε μαγαζι αποκληστικα καπνιστων
τοτε να σας δω υφακι και μαγκια που θα εχετε αλλα μαλον αντρακια μου θα τις αναβετε και το τσιγαρο
και δε θα σας ενοχλει καθολου

ειπε κανης τιποτα ;

καλο βραδυ
θες να πεις οτι ειναι μουνοδουλοι?
σαλιαριδες και αγαπουλες?
λες να το κανουν τυπε μου αυτο? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom