Νέα

Περί καπνιστών κλπ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kinezokyprios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νέος Νόμος απαγόρευσης του καπνίσματος...

  • Υπέρ!

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • Κατά...

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οχι! Και εσύ στο ειδικό δωμάτιο που σερβίρουν νερά.
να πανε αυτοι που πινουν στην γυαλα...
εγω κλεινομαι στην γυαλα γ το τσιγαρο..
οι αλλοι γ το ποτο..
κ γ να μην πω τι αλλο με ενοχλει τωρα που το σκεφτηκα... :tickedoff:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.884
Πόντοι
6.925
Εσύ θα είσαι στην γυάλα τσιγάρου, υπογυάλα μη ποτού.
 

Επισκέπτης
Eάν κάνω τσιμπούκι στον δικό μου σε δημόσιο χώρο, ποιός νόμος θα υπερισχύσει? Προσβολή δημοσίας αιδούς ή Απαγόρευση του καπνίσματος? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Α ρε Ελλαδαρα, τοσο καιρο οτι κανουν οι Ευρωπαιοι το αντιθετο εμεις..που κανουν καλα πραγματα στην οργανωση..μια φορα καναν μια μαλακια, εκει να τους ακολουθησουμε πιστα..

μαρεσε πολυ το παραδειγμα με το τηλιο..
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Το ξενοδοχειακι με το citytouraki, θεωρείται δημόσιος χώρος?
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
99
Like
61
Πόντοι
0
Αγγλία θέλουν να μας κάνουν και ακόμα χειρότερα θα έλεγα!!! γουστάρω να καπνίζω και κανένας δεν έχει δικαίωμα να μου το απαγορεύσει!! Δεν είπαμε να είμαστε γαϊδούρια και να φουμάρουμε χωρίς να σκεφτόμαστε τους γύρω μας, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο κάθε φασιστάκος, παγκοσμιοποιητής από της ΗΠΑ ή την ΕΕ, θα μου καταστείλει τα δικαιώματα μου! Αύριο, που θα είναι παράνομο το γαμήσι, γιατί το παγκόσμιο κράτος δεν θα ανέχετε να βάλεις σε κίνδυνο την γενετικά προκαθορισμένη πολιτική του, τότε θα καταλάβεις ότι το πρώτο βήμα έγινε όταν σου έκοψε το τσιγάρο. και υπόψιν εγώ προσωπικά με το ζόρι να καπνίσω 2-3 τσιγάρα την μέρα, δεν με πειράζει κιολας να μην καπνίσω, με ενοχλεί ότι πάνε να μας το κόψουν με το στανιό!!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, εγώ είμαι καπνιστής, αλλά δεν καπνίζω εκεί που απαγορεύεται, ζούσα και ζω και στο εξωτερικό και είμαι συνηθισμένος.
Αυτό που με ενοχλεί είναι η φασιστική νοοτροπία αρκετών αντικαπνιστών και ιδιαίτερα του υπουργού.
Δήλωση ότι εάν τα καφέ-μπαρ που θα δηλώσουν καπνίζοντες κατά την κρίση του είναι πολλά, και διάφορα άλλες μ...κιες, θα απαγορεύσει παντού το κάπνισμα. Οι εκλεκτοί δημοσιογράφοι χαρακτήρισαν απλώς την δήλωση παρατραβηγμενη. Τέτοιου είδους δηλώσεις δεν είναι η πραγματική εικόνα αυτού ? Θα έπρεπε να μας εξοργίζουν οι φασιστικές δηλώσεις από οπουδήποτε προέρχονται.

Λοιπόν οι αντικαπνιστές, γιατί θέλουν να έχουν το δικαίωμα να επιβάλουν το δικό τους νόμο σε χώρους καπνιζόντων. Με την ίδια λογική εάν δεν σου αρέσει να μου κάτσεις να έχω το δικαίωμα να στον ακουμπήσω λίγο, τι λέτε ? Εεεε και όχι μονό σε εσένα αλλά και ... κατάλαβες τώρα, έτσι ?

Ας μην φτάνουμε στα άκρα, ο καθένας να σέβεται το διπλανό του και τα πλαίσια της κοινωνικής συμβίωσης.
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εκανε και η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμον ολον...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, εγώ είμαι καπνιστής, αλλά δεν καπνίζω εκεί που απαγορεύεται, ζούσα και ζω και στο εξωτερικό και είμαι συνηθισμένος.
Αυτό που με ενοχλεί είναι η φασιστική νοοτροπία αρκετών αντικαπνιστών και ιδιαίτερα του υπουργού.
Δήλωση ότι εάν τα καφέ-μπαρ που θα δηλώσουν καπνίζοντες κατά την κρίση του είναι πολλά, και διάφορα άλλες μ...κιες, θα απαγορεύσει παντού το κάπνισμα. Οι εκλεκτοί δημοσιογράφοι χαρακτήρισαν απλώς την δήλωση παρατραβηγμενη. Τέτοιου είδους δηλώσεις δεν είναι η πραγματική εικόνα αυτού ? Θα έπρεπε να μας εξοργίζουν οι φασιστικές δηλώσεις από οπουδήποτε προέρχονται.

Λοιπόν οι αντικαπνιστές, γιατί θέλουν να έχουν το δικαίωμα να επιβάλουν το δικό τους νόμο σε χώρους καπνιζόντων. Με την ίδια λογική εάν δεν σου αρέσει να μου κάτσεις να έχω το δικαίωμα να στον ακουμπήσω λίγο, τι λέτε ? Εεεε και όχι μονό σε εσένα αλλά και ... κατάλαβες τώρα, έτσι ?

Ας μην φτάνουμε στα άκρα, ο καθένας να σέβεται το διπλανό του και τα πλαίσια της κοινωνικής συμβίωσης.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ηδη τα εχω παρει ασχημα...
με τσιτωσες χειροτερα τωρα...
:tickedoff:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Δηλαδή αν ενας αποφασισει να πουλαει το εμπορευμα "καφεδες σε καπνιστες" δικαιωμα του δεν ειναι? αντικαπνιστες ξενερωτοι ζηστε την αποστειρωμενη ζωη σας μονοι σας..
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
που ειναι ο κινεζος να βαλει ταξη?
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ελα ρε δικε μου
τι κανεις τυπε?
δεν πιστευω να σταματησες το καπνισμα?
τυπε πιο πολυ καπνιζω τωρα.παντος τυπε δεν ειδα καμια διαφορα μεχρι τωρα εγω.οπως ημουν και πριν ειμαι και τωρα.κινουμε κανονικα και καπνιζω παντου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε πιο πολυ καπνιζω τωρα.παντος τυπε δεν ειδα καμια διαφορα μεχρι τωρα εγω.οπως ημουν και πριν ειμαι και τωρα.κινουμε κανονικα και καπνιζω παντου.
δεν σε ρουφιανεψε κανεις δικε μου?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
τυπε πιο πολυ καπνιζω τωρα.παντος τυπε δεν ειδα καμια διαφορα μεχρι τωρα εγω.οπως ημουν και πριν ειμαι και τωρα.κινουμε κανονικα και καπνιζω παντου.
Μην περιμένεις να δεις διαφορά. Δε θα ισχύσει τίποτα - θα σας κλάσει μια μάντρα ο Αβραμό. :rolleyes:
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
τυπε ο κινεζος λες να εσφαξε κανεναν αντικαπνιστη?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μας την εκλασαν ηδη την μαντρα.ολη η θεσσαλονικη καπνιζη κανονικα.
σχεδον ολη... :S
σε 2 στεκια μου χτες καπνιζαμε μονο εξω κ ειχαν παρει τα τασακια απο τον μεσα χωρο....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
e re προστιμα που εχουν να πεσουν.... :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom