Νέα

Περί δημοσίων υπαλλήλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mabillon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να καταργηθει η μονιμοτητα στο δημοσιο?τι λετε?

  • τωρα αμεσωσ!οθστ να απολιονται οι αχρηστοι τεμπελιδεσ!

    Ψήφοι: 214 74,8%
  • οχι ποτε!να ριζωσοθν

    Ψήφοι: 72 25,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    286

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
και επιδει διοριστικαν καποτε τι παει να πει?επιδει καποτε μασ βιασαν πρεπει να μας πηδουν συνεχεια?

Έλα ντε τι θα πει επειδή διορίστηκαν? Αυτός που τους διόρισε να τους πληρώσει κιόλας. Εγώ τους διόρισα? Γιατί αν τους πληρώνω?
 

Επισκέπτης
φιλαρακο εχουμε δικιες μας δουλειες και σε ταιζουμε,να ξερεις.
κατσε με το κωλοχιλιαευρω του δημοσιου στη μιζιερα σου,και μην κελαιδας πολυ.

καλως και τον κακομοιρη καρπαζοεισπρακτορα του ιδιωτικου που οταν σκολαει απο την δυλεια μεταμορφωνεται στον επιτυχημενο επιχειρηματια και γαμια της σασας μπαστα :jerking: :jerking:

αν εχετε ταληρο να μην κλαψομουνιαζεται στο θρεντ εδω...

α και γι να μην ξεχνιομαστε γαμω και την καταγωγη σου  :2funny: :2funny:
 

ekfrastikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
καλως και τον κακομοιρη καρπαζοεισπρακτορα του ιδιωτικου που οταν σκολαει απο την δυλεια μεταμορφωνεται στον επιτυχημενο επιχειρηματια και γαμια της σασας μπαστα :jerking: :jerking:

αν εχετε ταληρο να μην κλαψομουνιαζεται στο θρεντ εδω...

α και γι να μην ξεχνιομαστε γαμω και την καταγωγη σου  :2funny: :2funny:
ρε μηζερε σαπροφυτο τις κοινωνιας αν χρεωκοπηση το κρατος να δω τη θα κανεις.μιασμα
 

ekfrastikos

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
πουτανα θα κανταντησης να σε γαμαμε ολοι :zfuck:
 

Επισκέπτης
ρε μηζερε σαπροφυτο τις κοινωνιας αν χρεωκοπηση το κρατος να δω τη θα κανεις.μιασμα

εχω μαζεψει τοσα φραγκα τοσα χρονια που δεν φοβαμαι
εσυ ιδιωτικουρα γιατι χολοσκας ... και να χρεοκοπησει ολο και καποια τουαλετα θα σε προσλαβουν για να καθαριζεις με κανενα 300αρικο'
:2on1:
 

Επισκέπτης
ναι αφού πρώτα καθαρίσεις καμμιά τουαλέτα, πλ΄υνεις κανένα πιάτο, σιδερώσεις και γλύψεις το πάτωμα...
τωρα πες μου εχω αδικο με το καποιους που σου ελεγα. οχι επιπεδο αλλα ουρανοξυστη κατεβαινεις!!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
τωρα πες μου εχω αδικο με το καποιους που σου ελεγα. οχι επιπεδο αλλα ουρανοξυστη κατεβαινεις!!!

για τον συγκεκριμένο έχω στήσει καρτέρι... που θα μου πάει... θα καθαρίσω όμως εκτός σάιτ
 

Επισκέπτης
ρε κωλοκρετινε δειλε κωλογερε τι πατας το ρουφιανοκουμο που να μην συ ξανασηκωθει ουτε με βιαγκρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom