Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΓΟΡΑΣΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
                 ''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''

Στις τελευταίες εργασίες της Διοικητικης Επιτροπής της ΠΕΚΑΑΔ, ο αξιότιμος Πρόεδρος κ. Αχαχουχας εισηγήθει τα παρακάτω θέματα:
1. Προτάσεις της ΠΕΚΑΑΔ προς τους εργολάβους για την αγορά απούλητων διαμερισμάτων
2. Τη σύσταση Ειδηκής Επιτροπης Εράνου για τους πένητας φιλους εργολάβους
3. Την αγορά βιοτεχνίας ζαχαροπλαστικής για την παρασκευή "εργολαβων"
4. Την μελέτη για την ανέγερση Ιδρύματος Απόρων Εργολάβων σε ιδιόκτητο οικόπεδο του       Προέδρου στο Λουτράκη, και με χρηματοδότηση 100% από Ευρωπαικα προγράμματα
5. Την προσφορά του μελους της ΔΕ της ΠΕΚΑΑΔ κ. Τρίκαρδου 1 τόνου ανόδευτου παρθένου ελαιολάδου στους εργολάβους.

Ολές οι προτάσεις εγίναν παμψηφή δεχτές

Οσο για το κοκκινο ΞΕΧΑΣΕΣ να αναφερεις βεβαιως..... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

αφου πρωτα γινουν ΜΕΛΗ πληρωνοντας σε ειδος ......
  :think: :rockon:



(ενα απουλητο οπου θελουν ως δωρεα στην ΕΝΩΣΗ)  :2funny:

και ΦΥΣΙΚΑ να χτισουν ΑΥΤΟΙ το κτιριο που θα χρηματοδοτηθει απο Ε.Ε.


[glow=red,2,300](ωστε να μην ΞΕΧΑΣΟΥΝ την ιδιοτητα τους...... ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ δηλαδη)[/glow] :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Απο το πεν-τχαουζ !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Λιλας θέλει να προσφέρει τον λοκο του στους εργολαβους για να μην χωσουν μονο αυτοί τα απουλητα στο λόκο τους. Ειναι πολύ ζουλιαρης ο Λιλας.
Κοίτα μπορει να ειμαι ανοθρογραφος και αμορφοτος ......αλλά ειμαι ανθρωπος της εκκλησιας
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
(ενα απουλητο οπου θελουν ως δωρεα στην ΕΝΩΣΗ) 
Ένα απούλητο ο ΚΑΘΕΝΑΣ γιατι έτσι όπως το διατύποσες κατάλαβα ΕΝΑ μονο απούλητο όλοι τους
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Απο το πεν-τχαουζ !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Λιλας θέλει να προσφέρει τον λοκο του στους εργολαβους για να μην χωσουν μονο αυτοί τα απουλητα στο λόκο τους. Ειναι πολύ ζουλιαρης ο Λιλας.
Κοίτα μπορει να ειμαι ανοθρογραφος και αμορφοτος ......


Βρε τρικαδε δεν αντεχω απο τα γελια ...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΕΛΕΟΣ ......  ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
(ενα απουλητο οπου θελουν ως δωρεα στην ΕΝΩΣΗ) 
Ένα απούλητο ο ΚΑΘΕΝΑΣ γιατι έτσι όπως το διατύποσες κατάλαβα ΕΝΑ μονο απούλητο όλοι τους

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ο καθενας τους .........


..............και θα παιρνουν απο ενα κουτι ''ΕΡΓΟΛΑΒΟΥΣ'' δωρο

ευγενικη χορηγια της ενωσης απουλητων ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
             
 [glow=red,2,300]''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''[/glow]

Απο το ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ ζαχαροπλαστειο της ΕΝΩΣΕΩΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ποσο θα τα νοικιαζουμε ειπαμε ???  :think: :think: :think: :think:

Αυτα που δεν θα μας αρεσουν !!!!! :S :rockon: :S :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ο καθενας τους .........

Ποσο θα τα νοικιαζουμε ειπαμε ???  :think: :think: :think: :think:

Αυτα που δεν θα μας αρεσουν !!!!! :S :rockon: :S :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
Ααααα Πρόεδρε κ.Αχαχουχα είπαμε αυτά θα τα δώσουμε ΤΣΑΜΠΑ σε ανθρώπους που τους έκαναν οι εργολάβοι να δανειστούνε από τις τράπεζες και να μην έχουνε τα καλοπληρομένα τους σπίτια.
Αααααα όλα και όλα εμείς δεν είμαστε λαμόγια
 

Επισκέπτης
διαμερισμα στο μοσχατο στο ποταμι σε πολυκατοικια 2004 χτισμενη στο δευτερο 95 τετραγωνικα 2δωματια παρκιν πιλοτης αποθηκη 2wc ζηταει 270000!! τον ειχα ρωτησει πριν 2 χρονια και ζηταγε 275000!! δηλαδη σε 2χρονια επεσε5000χιλιαρικα, και στην ιδια πολυκατοικια εχει αλλα 3 απουλητα. τωρα η δεν τον ενδιαφερει και οποτε πουλησει η ψαχνει για μαλακες!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
διαμερισμα στο μοσχατο στο ποταμι σε πολυκατοικια 2004 χτισμενη στο δευτερο 95 τετραγωνικα 2δωματια παρκιν πιλοτης αποθηκη 2wc ζηταει 270000!! τον ειχα ρωτησει πριν 2 χρονια και ζηταγε 275000!! δηλαδη σε 2χρονια επεσε5000χιλιαρικα, και στην ιδια πολυκατοικια εχει αλλα 3 απουλητα. τωρα η δεν τον ενδιαφερει και οποτε πουλησει η ψαχνει για μαλακες!!!

Εγω φιλε μου θα ρε ρωτησω .....

ΕΧΕΙΣ τοσα λεφτα να δωσεις ???

ΕΛΕΟΣ ρε παιδια 95 τμ 270 χιλιαρικα τι ειναι δηλαδη πετσετακια 90.000.000 δρχ ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ααααα Πρόεδρε κ.Αχαχουχα είπαμε αυτά θα τα δώσουμε ΤΣΑΜΠΑ σε ανθρώπους που τους έκαναν οι εργολάβοι να δανειστούνε από τις τράπεζες και να μην έχουνε τα καλοπληρομένα τους σπίτια.
Αααααα όλα και όλα εμείς δεν είμαστε λαμόγια

Θα τα νοικιαζουμε 50 ευρω τον μηνα σε ολους

(για τα εξοδα της ΕΝΩΣΕΩΣ)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
διαμερισμα στο μοσχατο στο ποταμι σε πολυκατοικια 2004 χτισμενη στο δευτερο 95 τετραγωνικα 2δωματια παρκιν πιλοτης αποθηκη 2wc ζηταει 270000!! τον ειχα ρωτησει πριν 2 χρονια και ζηταγε 275000!! δηλαδη σε 2χρονια επεσε5000χιλιαρικα, και στην ιδια πολυκατοικια εχει αλλα 3 απουλητα. τωρα η δεν τον ενδιαφερει και οποτε πουλησει η ψαχνει για μαλακες!!!
Φίλε bodos  πάνω στο ποτάμι είναι αλλα από την μεριά της Καλλιθεας ;;;;
Γιατι αν είναι αυτός τον ξέρω και εγω και εχω να σου πω πολλά
Πάντως μην μασας, θα πάρουνε τα αρχ@@@δια μας.

Προεδράρα μου οχι τσάμπα εντελός, εμείς οι αγωνιστες του πεζοδρομίου είμαστε κιμπάριδες
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πριν το 1993 τα σπιτια ηταν λιγο πιο ακριβα απο ενα καλο αυτοκινητο
ενω σε αρκετες περιπτωσεις το αυτοκινητο ειχε σχεδον την ιδια η και μεγαλυτερη αξια απο ενα ακινητο

διορθωστε με αν κανω λαθος

τωρα το πιο παλιο ακινητο κοστιζει αρκετα περισσοτερα απο μια μερσεντες !!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πες τωρα στον φιλο bodos ποσα στρεμματα γης αγοραζει
και τι κτιζει σε αυτην με 270.000 ευρωπουλα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Πριν το 1993 τα σπιτια ηταν λιγο πιο ακριβα απο ενα καλο αυτοκινητο
ενω σε αρκετες περιπτωσεις το αυτοκινητο ειχε σχεδον την ιδια η και μεγαλυτερη αξια απο ενα ακινητο

διορθωστε με αν κανω λαθος

τωρα το πιο παλιο ακινητο κοστιζει αρκετα περισσοτερα απο μια μερσεντες !!!!!
ΕΥΓΕ κ.Αχαχουχα ΖΩΓΡΑΦΙΖΕΙΣ ΑΠΌΨΕ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κανω καπου λαθος ?

ετσι τα θυμαμαι εγω ....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Κανω καπου λαθος ?

ετσι τα θυμαμαι εγω ....
Κοίτα δεν γνωρίζω από τουτού γιατι ποτέ δεν είχα στο ονομά μου, δεν αγόρασα ποτε δλδ
Αλλα για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έχουν πέσει και οι τιμές των τουτού βρε από τότε, αμάν πια!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Κοίτα δεν γνωρίζω από τουτού γιατι ποτέ δεν είχα στο ονομά μου, δεν αγόρασα ποτε δλδ
Αλλα για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις

Θυμαμαι γιατι τα παρακολουθουσα απο παλια

εχω μια μανια να μαθαινω για αξιες ........

και μου αρεσαν τα αυτοκινητα απο ανεκαθεν ασχετα αν δεν σκεφτομαι να αγορασω ΠΟΤΕ

Ως απαντηση στον φιλο Yorgos

Ποτε επεσαν οι τιμες εκτος απο το οτι ισως εμειναν σταθερες με αναπροσαρμογες στις τιμες της ταξης 2-5 % ανα τριετια ???


εκτος κι αν εννοεις τιποτα τιμες σε ΚΙΝΕΖΙΚΑ η ΚΟΡΕΑΤΙΚΑ  (στην αρχη παραγωγης τα κορεατικα) και μας τα κανεις συγκριση ......
 

Επισκέπτης
Θυμαμαι γιατι τα παρακολουθουσα απο παλια

εχω μια μανια να μαθαινω για αξιες ........

και μου αρεσαν τα αυτοκινητα απο ανεκαθεν ασχετα αν δεν σκεφτομαι να αγορασω ΠΟΤΕ

Ως απαντηση στον φιλο Yorgos

Ποτε επεσαν οι τιμες εκτος απο το οτι ισως εμειναν σταθερες με αναπροσαρμογες στις τιμες της ταξης 2-5 % ανα τριετια ???


εκτος κι αν εννοεις τιποτα τιμες σε ΚΙΝΕΖΙΚΑ η ΚΟΡΕΑΤΙΚΑ  (στην αρχη παραγωγης τα κορεατικα) και μας τα κανεις συγκριση ......
δεν εχει αδικο ο γιωργος αν σκεφτεις οτι το 93 μια μερσεντες 200Ε κοστιζε κοντα στα 14εκατομυρια και σημερα κοστιζει καπου στα 45000 χιλιαρικα ισως και λιγοτερο αναλογα το μοντελο σιγουρα ειναι φθηνοτερα αναλογικα με τοτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom