Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Δεν θα διαφωνισω ουτε και σε αυτα τα σχολια σου azaas.
Χρηματιστιριο καταντησανε και την κατασκευη, οποιος στραβος και ασχετος γινονταν εργολαβος.
Η αισχοκερδια και η απληστια γενικοτερα γεννουν τετοια φαινομενα.
Τωρα ας τα βαλουν στο λοκο τους για κερδισουνε ηδονη εστω.
Παλια τους χαρηζα και κανα ντενεκε λαδακι, τωρα στεγνα να ακουω τις κραυγες τους..
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΟΠΛΗΡΟΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
"ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ"
Αθηναι 22/12/2008

Το Δ.Ε της ΕΝΩΣΗΣ ΚΑΛΟΠΛΗΡΟΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ "ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ" ευχετε στα μελη και τις οικογενειες τους
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ-ΕΥΤΗΧΕΣ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ-ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ
Στους δε φιλους εργολαβους
ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΔΙΛΕΣΗ-ΚΑΛΕΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΠΟΥΛΗΤΑ
Φιλανθρωπικη προσφορα στους απορους φιλους μας, ενας ντενεκες λαδακι.

Ο Προεδρος                                          Ο εφορος δημοσιων σχεσεων

Αχαχουχας                                                Τρικαρδος
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Φίλε Azaas δυστυχώς στην Ελλάδα έχουμε και ένα άλλο προνόμιο. Αν υπάρχει κάποια επιτυχημένη δραστηριότητα ή κάποιος νέος τομέας όλοι βουρ για εκεί.
Κουτσοί, στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα.

Είναι στα πάνω τους τα βιντεάδικα, βουρ όλοι ανοίγουν βιντεάδικο, στα πάνω το χρηματιστήριο όλοι γίνονται χρηματιστές, στα πάνω της οικοδομή όλοι γίνονται εργολάβοι ή μεσίτες.
Κάνει ένας forum για μπουρδέλα, κάνουν και άλλοι δέκα, βάζει ένας ISO και η κουτσή μαρία ISO, ανοίγει μία εταιρεία που δίνει ADSL βουρ και ο Λαναράς μέσα, ανοίγει υποκατάστημα μία τράπεζα σε μία γωνία, αμέσως στην διπλανή γωνία να ανοίξει και η άλλη για να μην χάσει τους πελάτες ή για να έχουν να καίνε οι αναρχικοί και να μην ψάχνουνε πολύ.

Μία μόνον εξαίρεση υπάρχει. Στα πάνω τους οι πουτάνες, γατί δεν γίνονται όλες πουτάνες. Αλλά εδώ ομολογώ ότι μπορώ και να κάνω λάθος.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε τρικαρδε, το ενδεχομενο να σε πλησιασει κανενας εργολαβος και να σου πουλησει μονοκατοικια-μαιζονετα 500τμ στην εκαλη, στην εκπληκτικη τιμη των 200.000 ευρω, αφου πρωτα στην εχει συρματωσει με εκρηκτικα απ τα θεμελια, το εχεις σκεφτει ???? :tooth:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Λαθος κανεις Μεγα Βολτερε, σε λιγο και εντο στο Ελλαντισταν θα εχουμε πολλες ιθαγενεις τανες.
Θα δουνε εδω στο Bourdeal tv ποσα βγαζουν οι ξενες και οι ελλεεινιδες θα ακολουθησουν.
Σιγα τωρα με την πεινα που εχεται μην χασουν.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Φίλε Azaas δυστυχώς στην Ελλάδα έχουμε και ένα άλλο προνόμιο. Αν υπάρχει κάποια επιτυχημένη δραστηριότητα ή κάποιος νέος τομέας όλοι βουρ για εκεί.
Κουτσοί, στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα.

Είναι στα πάνω τους τα βιντεάδικα, βουρ όλοι ανοίγουν βιντεάδικο, στα πάνω το χρηματιστήριο όλοι γίνονται χρηματιστές, στα πάνω της οικοδομή όλοι γίνονται εργολάβοι ή μεσίτες.
Κάνει ένας forum για μπουρδέλα, κάνουν και άλλοι δέκα, βάζει ένας ISO και η κουτσή μαρία ISO, ανοίγει μία εταιρεία που δίνει ADSL βουρ και ο Λαναράς μέσα, ανοίγει υποκατάστημα μία τράπεζα σε μία γωνία, αμέσως στην διπλανή γωνία να ανοίξει και η άλλη για να μην χάσει τους πελάτες ή για να έχουν να καίνε οι αναρχικοί και να μην ψάχνουνε πολύ.

Μία μόνον εξαίρεση υπάρχει. Στα πάνω τους οι πουτάνες, γατί δεν γίνονται όλες πουτάνες. Αλλά εδώ ομολογώ ότι μπορώ και να κάνω λάθος.

απο τα καλύτερα ποσταρίσματα που έχω διαβάσει στο σάιτ τον τελευταίο καιρό!
η μόνη ένσταση που έχω Βολταιρε ειναι ως προς την τελευταία σου πρόταση: μάλλον κάνεις λάθος πιστευω!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Αστο παππα μου δεν με ενδιαφερει Εκαλη, μου το ειχε προτυνει ενας παλια εδω μεσα.
Οσο για τα εκρηκτικα μαλλον χιουμορ κανεις, εκτος αν ειναι απειλη.
Τι να υποθεσω?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Μεταφερω απο το θρεντ της ουκρανιας, την τελευταια ανταποκριση του Δημητακη, γιατι εχει ενα θεμα πουκολαει εδω.
ο τιτλος του αρθρου ειναι:θα πολουνται για 30.000$ τα διαμερισματα που χτιστηκαν επι Χρουσωφ (τα πιο φτηνα μικρα σα σπιρτοκουτα με κουζινα 5,5 τετραγωνικα μετρα)στο Κιεβο?τωρα στης αγγελιες ζητανε για αυτα τα διαμερισματα 50.000$-70.000$.αλλα δεν υπαρχουν αγοραστες.στην οδο Πραζκαγια για διαμερισμα ενος δωματιου ζητανε 59.000$.και στην οδο Γκριγκορενκο 63.000$.μπορεις λεει να παζαρεψεις την τιμη για 5.000$-10.000$.δεν υπαρχει ομως καμια περιπτωση να πουληθουνε τα διαμερισματα αφου ο κοσμος δεν μπορει να παρει πια δανεια.γραφει οτι ενω παλια στο Κιεβο γινονταν πανω απο 700 αγοροπωλησιες.τωρα ουτε 150-200 δεν γινονται!και οι περισσοτερες ειναι γονικες παροχες!η πουλανε διαμερισματα που εχουν παρει με δανεια και τα χρωστανε.
αγαπητε τρικαρδε,αφου σου ευχηθω και χρονια πολλα για τις αγιες μερες που ρχονται,θα σου πω το εξης:ο πατος διεθνως στην οικονομια,ειτε αυτη λεγεται αγορα εργασιας,ειτε μετοχες,ειτε κρατικα ομολογα,ειτε εταιρικα ομολογα,ειτε αγορα συναλλαγματος,ειτε ακινητα θα ερθει μονο και μονο τοτε οταν οι τιμες των ακινητων σταθεροποιηθουν στις ΗΠΑ.οσοι λενε κατι διαφορετικο ψευδονται ασυστολως με δολιο σκοπο.οταν λοιπον μια βιλαρα με πισινα στο μαιαμι που εκανε προ κρισης 800 χιλ δολλαρια με αναλογια δολλαριο-ευρω 1-1,20 και τωρα κανει 400 χιλ(δηλαδη μιση τιμη) με αναλογια δολλαριο ευρω 1-1,4 επι του παροντος πως ειναι δυνατον καποια περιλαμπρα μυαλα να λενε μαλακιες του στυλ''δε μας αγγιζει η κριση'' ''ο ελληνας εκτιμα το κεραμιδι''και αλλες τετοιες μαλακιες?το συνολο του χρηματος που υπαρχει παγκοσμια δεν ηταν απειρο οπως ειχαν αφησει τον κοσμος να πιστευει παγκοσμια και τωρα οι συνεπειες θα πληρωθουν.και οι συνεπειες θα ειναι η καταβαραθρωση καθε αξιας μεχρις οτου αυτη η φουσκα σκασει.και αν ειναι αληθεια η αποψη καποιων πιο απαισιοδοξων οικονομολογων οτι η φουσκα δε ξεκινησε το 2003 λογω επιτοκιου δολλαριου στο 1% που ταν τοτε και ολοι δανειζονταν αλλα ξεκινησε απο το 1987 που το αμερικανικο χρηματιστηριο ειχε κυριολεκτικα ταρακουνηθει τοτε οι αποτιμησεις που πιθανως να μιλαμε για τα ακινητα μελλοντικα μπορει ναναι τετοιες που τωρα ουτε μπορουμε να διανοηθουμε.μεγαλη προσοχη λοιπον και ματια 14.γιατι μια πτωτικη αγορα δεν ειναι συνεχως πτωτικη.οπως πολυ σωστα ειπες της κανουν και καποια διαλληματακια για να μπαινουν και στο ενδιαμεσο και να επιμεριζονται τη ζημια και καποια θυματα
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
να το πουμε και λιγο πιο αναλυτικα μιας και ειμαι σχετικος και αγορασα τωρα μετα απο εναμισυ χρονο στη γυρα.
ναι πηρα παλιο ,με μετρητα 30% κατω απο οσο θα ζηταγανε τον ιουνιο ας πουμε .
και ναι επισης βρηκα καινουργια 10 -15 -20% κατω.
το θεμα ειναι αλλου οτι Η ψαχνεις σαν μαλακας οπως εγω συνεχεια απο το ενα στο αλλο μεχρι να σου κατσει ,σε καλο σημειο ,αυτο που ηθελες κ.λ.π  Η  πας κατευθειαν και παιρνεις αυτο που σου αρεσει ,γιατι υπαρχει και ενας αλλος παραγοντας.
αυτο που πιθανον να βρεις μετα απο ενα χρονο φτηνα (δεν μπορω να υπολογισω ποσο) θα ειναι αυτο που δεν θα αγοραζες ποτε ,γιατι τα αξιολογα θα εχουν φυγει μεχρι τοτε.
οποτε ψαξε τρεχα ρωτα. 
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Φιλε μου     
Το ταβλι θελει υπομονη και η γκομενα κυνηγη. Θα το εχεις ακουσει.
Ετσι ειναι και η αγορα ενος διαμερισματος, απο εναν σοφο αγοραστη που δεν θελει να υποθηκευση το μελλον του στους εργολαβους και τις τραπεζες.
Την δικη μου ιστορια την εχω ποσταρει εδω μεσα, αν θελεις ψαξε θα την βρεις στις πρωτες σελιδες.
Τωρα οινεοι που θελησαν πρωτου ακομη κανουν οικογενεια να τα εχουν ολα, σπιτι-τζιπ-εξοχικο κλπ ας προσεχαν. Ξεκινησαν μια νεα ζωη με δανεια και υποθηκες. Ολα σε ενα νοικοκυρεμενα και η πλεον επικαιρη διαφημηση.
Χειμωνας στην ορεινη Ελλαντα, σταματα ο νεοπλουτος σε εναν αγροτη- πωλητη στο πουθενα:
"Ντοματες εχετε?" ρωταει το τσουλη απο το τζιπ τον αργοτη, "Αμε" απαντα ο γερος και σωπενει αμερημνος, υστερα η ξανθια γκομενα ρωτα "Τι περιμενουμε?" "Το καλοκαιρι" απαντα ο γερακος
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Σχετικά με τα του παλιού - δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε στις πρώτες σελίδες - ο χώρος που θέλει να κατοικεί ο καθείς μας δεν είναι μόνο τ.μ. κουκιών μετρημένα εκφρασμένα σε Ευρώ.
Εάν ψάχνεις ένα κελί θα βρεις τελικά φθηνό (θεωρείς δεδομένο ότι θα μεινεις σε κελί αλλιώς πήγαινε στο χωρίο σου).
Αν το κελάκι σου να σε κάνει να νιώσεις ζεστά & όμορφα όταν πρωτομπεις, like home τότε θα το πάρεις χωρις πολλά πολλά. Αν σου κάνει κλικ ο αέρας, το φως, η άνεση των χώρων, το τζάκι (πλέον κανείς δεν ζει χωρίς τζακι) η ποιότητα (όσο καταλαβαίνεις) ο σχεδιασμός (ακόμα λιγότερο όσο καταλαβαίνεις) κλπ κλπ. θα τα σκάσεις χωρί να περιμένεις αν θα πέσουν.

Τέτοια σπίτια εκτιμώ ότι σπάνια βρίσκεις σε καινούργια, εγώ πάντως σε παλιά το έχω νιώσει (δεν πήρα τελικά μποαχαχαχα αλλά σκορπιος)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΕΔΩ στον Κορυδαλλο μια παλια μονοκατοικια με δυο οροφους
καποιος πηρε η ειχε το ακινητο 1ο + ισογειο και του εκανε μια ανακαινιση .... αλλο πραγμα
Μαλλον μεζονετα το εκανε και το επενδυσε εξωτερικα με πετρα σκουρο καφε προς καννελι χρωμα του εβαλε και ομορφα μοντερνα καγκελα και σκεπαστρο στην εισοδο και καθομαι και το κοιταω οποτε περασω ΘΑΥΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ......


Γιατι να αγορασουμε καινουργιο σε πολυκατοικια με 15+ οικογενειες να μην βρισκουμε τιποτα μεταξυ μας και να φαγωνωμαστε στα κοινοχρηστα κτλ ?

Ενα παλαιοτητας σπιτακι και το διαμορφωνουμε οπως θελουμε ΕΜΕΙΣ ......

Ακουω η μαλλον ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΝΩΜΕΣ γυρω απο αυτο .........
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Βεβαίως!
Όχι βρε, απλά δεν είμαι 100% Έλληνας και εννοώ τον εαυτό μου που θα φύγει.
Μα καλά, δεν έχεις ακούσει τίποτα για πλειστηριασμούς οικοπέδων κλπ από τράπεζες?
Δεν είναι γεωγραφικό το θέμα. Σε όλη την επικράτεια υπάρχουν περιπτώσεις οικοπέδων που ανήκουν σε ιδιοκτήτες με σοβαρότατα οικονομικά προβλήματα. Το φαινόμενο θα εκτονωθεί μάλιστα μέσα στην επόμενη διετία.

Οσον αφορα τις δημοπρασιες ακινητων ειναι γνωστο το
τι γινεται εκει .......... (ΚΟΡΑΚΙΑ ΚΤΛ)
Εκτος κι αν υπαρχει αυτη η φημη για να αποθαρρυνει υποψηφιους αγοραστες .....

Δεν μου εξηγεις ομως τα ποσοστα επι τοις εκατο της αντικειμενικης αξιας ως προς της αξιας πληστηριασμου και κατα ποσον τοις εκατο ειναι ο μεσος ορος κερδους αρα και το οφελος της αγορας απο ΕΚΕΙ .....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Σεβαστε λαοπροβλητε Προεδρε Αχαχουχα, οι μονοκατοικιες ειναι ενα αλλο μεγαλο κεφαλαιο που θελει πολυ μελετη και ψαξημο.
Οσο αφορα τους πλειστηριασμους ακινητων εχω να καταθεσω τα εξης:
Αποφασησα το 2003 να κτυπησω καθαρα ενα διαμερισμα. Το μπανισα πηρα σενα φακελο το 1/3 της αρχικης προσφορας, για να μπορω να συμμετεχω και κατεβηκα.
Δεν αναφερω περιοχη, αλλα ετυχε να δω ολα τα λαμογια του δημου (αρχηγος ηταν ενας παλιος υποψηφιος πεθερος μου) να στηνουν το παιχνιδι τους. Τελικα δεν κατεθεσα το ποσο εγκυησης συμμετοχης, απλος παρακολουθησα εως ενος σημειου την διαδικασια. Βρομα και κλεψημο του κερατα. Δεν γνωριζω αν εκτοτε αλλαψε κατι, με την επανιδτυση του κρατους της ΝΔ.
Αν καποιος αδελφος γνωριζει ας καταθεσει την εμπειρια του.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οσο αφορα τους πλειστηριασμους ακινητων εχω να καταθεσω τα εξης:
Αποφασησα το 2003 να κτυπησω καθαρα ενα διαμερισμα. Το μπανισα πηρα σενα φακελο το 1/3 της αρχικης προσφορας, για να μπορω να συμμετεχω και κατεβηκα.
Δεν αναφερω περιοχη, αλλα ετυχε να δω ολα τα λαμογια του δημου (αρχηγος ηταν ενας παλιος υποψηφιος πεθερος μου) να στηνουν το παιχνιδι τους. Τελικα δεν κατεθεσα το ποσο εγκυησης συμμετοχης, απλος παρακολουθησα εως ενος σημειου την διαδικασια. Βρομα και κλεψημο του κερατα. Δεν γνωριζω αν εκτοτε αλλαψε κατι, με την επανιδτυση του κρατους της ΝΔ.
Αν καποιος αδελφος γνωριζει ας καταθεσει την εμπειρια του.


Γι' αυτα ακριβως τα ''βρωμικα παιχνιδια'' μιλαω .....
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Νομιζω οτι ο Μεγας Διαφωτηστης Βολτερος θα εχει αποψη στο ερωτημα.
Αμ τι αλλο θα μας παραθεσει την σχετικη νομολογια.
Βολτερεεεεεεε πουσε. Τα ΦΩΤΑ ΣΟΥ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ΒΟΛΤΑΙΡΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ?

ΦΕΞΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΠΟΥΜ-ΚΡΑΣΣΣ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μολις μαθαμε οτι .......

ΤΑ ΑΠΟΥΛΗΤΑ ΓΕΝΝΟΒΟΛΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΦΤΑΣΑΝΕ ΤΙΣ 400.000 ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ !!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πλεον τα δινουν και μισοκατασκευασμενα !!!!! :2funny: :2funny:

Νεα προσφορα προς στους ΕΡΓΟΛΑΒΟΥΣ ....

Απο την ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
                    ''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''

ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ
      ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΔΩΡΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ !!!!!


Ετσι κι αλλιως ΑΠΟΥΛΗΤΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ !!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Προεδρε Αχαχουχα,παντα πρωτοπορος-παντα οραματιστης-παντα καινοτομος, με συγκηνεις τα μαλα.
Μονο ενας Προεδρος θα μπορουσε να κανει μια τοσο καλη και συμφερουσα πρόταση, για να λυθει μια και εξω το προβλημα των απουλητων διαμερισματων.
ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ
      ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΔΩΡΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΟΠΟΙΟ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ !!!!!
Νομιζω οτι μετα την ενδοξη δειτια σου στην
            ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΤΩΝ ΑΠΟΥΛΗΤΩΝ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ
                    ''ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΕΡΓΟΛΑΒΩΝ''
Μονο  ενας υπουργηκος θοκος ειναι αξιος για σενα: Υπουργος Εθνικης Οικονομιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom