Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ενταξει......δεν βγαζω ακρη............
αλλα λεει η γιαγια μου αλλα ακουν τα αφτια μου.........εχεις λυσαξει με τα λαμογια.......ολοι που συμετασχουμε εδω θα μας βγαλεις οτι θελουμε να σπρωξουμε κανα ακινητο.........εγω σου λεω για δοση δανειου για 5 χρονια και συ μου λες αντε για 10 λες και λες αντε κανα χρονακι παραπανω.....κατσε μεγαλε 10 χρονια τι διαολο συνταξιουχος φοιτητς θα ναι???
τεσπα σταματαω εδω γιατι δεν βγαζουμε ακρη....
το χουμε καταλαβει αυτο που φωναζεις τοσο καιρο οτι δεν υπαρχει ρευστο..............

και γω θα σου πω το αλλο......ΡΕΥΣΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ......αλλα υπαρχει και ΦΟΒΟΣ για κινησεις.....λογω κρισης....καποιοι ειναι πολλοι συντηριτικοι και ετσι δεν κανουν κινησεις.....ποια κριση? η χωρα των δημοσιων υπαλληλων? να μιλησουνε αυτοι με τα ελευθερα επαγγελματα ΝΑΙ!! αλλα να μιλανε και αυτοι του δημοσιου που μηνας μπει μηνας βγει τα φραγκα ειναι στην τραπεζα....? Ε ΟΧΙ!!
κινησεις γινονται αλλα μονον απ αυτους που εχουν κας και δεν χρεωνονται.....για αυτους τωρα ειναι χρυσες ευκαιριες.....και παλιοτερα υπηρχε φτωχεια και τωρα υπαρχει και θα υπαρχει ΑΛΛΑ με την ΚΡΙΣΗ γαμηθηκαν να διχνουν τα ΜΜΕ τα καφενεια με τους ανεργους.....
και παλιοτερα γινοταν απωλησεις.....και με την αλλαγη οταν μπηκαμε στο ευρω για μενα υπηρξε κριση.....οτι ειχε 50 δρχ ξαφνικα πωλονταν 50 σεντς =170 δρχ....3.5φορες παραπανω.....τι εγινε τοτε με τους εργατες με τους χαμηλοσυνταξιουχους......θυμαμαι χαρακτηριστικα τον συχωρεμενο τον παππου μου που δεν ηξερε που παν τα 4 με το ευρω......απλωνε την παλαμη (που το βλεπω ακομη και τωρα) και παιρναν οι πωλητες οσο θελαν......τοτε δεν ηταν σκατα?????
φτανει μ αυτην την καραμελα......τα πραγματα θα φτιαξουν ξανα σιγα σιγα......και οι εργολαβοι θα ριξουν λιγο νερο στο κρασι τους και θα ριξουν τις τιμες και ο αγοραστης θα συνεχισει να κανει παζαρια οπως εκανε κανει και θα κανει.....


Φυσικά και υπάρχει ρευστό, αλλα αυτοι που το χουν δεν  το φωνάζουν.
Και ναι, φοβούνται και ξέρω πολλούς τέτοιους.


Μην τα παίρνεις με τον τρίκαρδο, αν σταμτήσεις να παίρνεις τοις μετρητοις τα λόγια του (είπαμε δεν έχουμε μετρητο) και πάψεις να επιχειρηματολογείς τόσο σοβαρά δεν θα σε ενοχλέι....
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Φυσικά και υπάρχει ρευστό, αλλα αυτοι που το χουν δεν  το φωνάζουν.
Και ναι, φοβούνται και ξέρω πολλούς τέτοιους.


Μην τα παίρνεις με τον τρίκαρδο, αν σταμτήσεις να παίρνεις τοις μετρητοις τα λόγια του (είπαμε δεν έχουμε μετρητο) και πάψεις να επιχειρηματολογείς τόσο σοβαρά δεν θα σε ενοχλέι....
ρε συ δεν τα παιρνω με ΚΑΝΕΝΑΝ!!!! απλα τοσο καιρο που βλεπω το θεμα και ελαχιστα συμετειχα τον βλεπω οτι ειναι πολυ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.....καποιες φορες κιολας καποιοι αρπαχτηκαν μεταξυ τους...ΟΚ συζητηση κανουμε.....ειναι αδυνατον να συμφωνουμε και ολοι μεταξυ μας....δεν θα ταν και φυσιολογικο......
χρημα ειπαμε οτι υπαρχει.....απλα ολοι τα χουνε κανει μασουρια........τα αυγατιζουνε και κινησεις παπαλα.....μονον αυτοι που χουνε τεραστια οικονομικη ανεση κανουνε κινησεις ματ και κας! απλα! εγω σας ειπα τι ειδα....σιγα σιγα και οι μεσαιοι κανουνε κινησεις....διστακτικα ακομα αλλα κανουν.......
και γω αν μαζευα λεφτα μια 10 ετια δεν θα θελα να κανω μαλακια κινηση και να πανε στραφι τα φραγκα μου, για αυτο και κανουνε διστακτικες κινησεις!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Φυσικά και υπάρχει ρευστό, αλλα αυτοι που το χουν δεν  το φωνάζουν.
Και ναι, φοβούνται και ξέρω πολλούς τέτοιους.
Μην τα παίρνεις με τον τρίκαρδο, αν σταμτήσεις να παίρνεις τοις μετρητοις τα λόγια του (είπαμε δεν έχουμε μετρητο) και πάψεις να επιχειρηματολογείς τόσο σοβαρά δεν θα σε ενοχλέι....

Ασε βρε Κλωνίτσα μας τα είπαν και άλλοι.................πιο μεγάλοι :2funny:

ΔΕΝ κατάλαβα τα σοβαρά επιχειρήματα του ΘΑΝΟΥ, ένας ακατάστατος λόγος-βουή όλα όσα λέει.

Μάλλον έχει κτηπήσει κόκκινο Κλωνίτσα που βλέπεις να σπέρνεις ΑΠΟΥΛΗΤΑ.

Όσο για τον ΑΝ υπάρχει ρευστό είναι ένα ερώτημα του τύπου "υπάρχει ζωή στο διάστημα;;;"
Και ΑΝ υπάρχει θα έρθουν οι εξωγήηνοι να αγοράσουν ΑΠΟΥΛΗΤΑ σε καλές τιμές;;;;;;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
τουλαχιστον λεγε την αποψη σου χωρις να λες μπηχτες και να προσβαλεις.....
και γω θα μπορουσα να πω........
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΕΚΛΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????? α οχι ρε μιλησε ο τρικαρδος.........![/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

Επισκέπτης
ρε συ δεν τα παιρνω με ΚΑΝΕΝΑΝ!!!! απλα τοσο καιρο που βλεπω το θεμα και ελαχιστα συμετειχα τον βλεπω οτι ειναι πολυ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.....καποιες φορες κιολας καποιοι αρπαχτηκαν μεταξυ τους...ΟΚ συζητηση κανουμε.....ειναι αδυνατον να συμφωνουμε και ολοι μεταξυ μας....δεν θα ταν και φυσιολογικο......
χρημα ειπαμε οτι υπαρχει.....απλα ολοι τα χουνε κανει μασουρια........τα αυγατιζουνε και κινησεις παπαλα.....μονον αυτοι που χουνε τεραστια οικονομικη ανεση κανουνε κινησεις ματ και κας! απλα! εγω σας ειπα τι ειδα....σιγα σιγα και οι μεσαιοι κανουνε κινησεις....διστακτικα ακομα αλλα κανουν.......
και γω αν μαζευα λεφτα μια 10 ετια δεν θα θελα να κανω μαλακια κινηση και να πανε στραφι τα φραγκα μου, για αυτο και κανουνε διστακτικες κινησεις!

Πρόσφατα συζήτησα με ένα φίλο απο δω και πραγματικά κατανόησα τις ανασφάλειές του.

Οταν σου λέει ο άλλος "δεν ξερω τι μου ξημερώνει με τη δουλεια μου" πως να του πεις "βάλε δόσεις" ακόμα και αν δεις ότι πράγματι τον συμφερει κάτι τέτοιο...

Αλλα εδω δεν είμαστε πάντα για ΣΟΒΑΡΗ συζήτηση.
Είναι και να βγάζουμε και τα συμπλέγματά μας, και τις γκρίνιες μας και την αγανάκτησή μας...

Δε βαριέσαι... ολα για τον άνθρωπο είναι....
 

Επισκέπτης
Ασε βρε Κλωνίτσα μας τα είπαν και άλλοι.................πιο μεγάλοι :2funny:

ΔΕΝ κατάλαβα τα σοβαρά επιχειρήματα του ΘΑΝΟΥ, ένας ακατάστατος λόγος-βουή όλα όσα λέει.

Μάλλον έχει κτηπήσει κόκκινο Κλωνίτσα που βλέπεις να σπέρνεις ΑΠΟΥΛΗΤΑ.

Όσο για τον ΑΝ υπάρχει ρευστό είναι ένα ερώτημα του τύπου "υπάρχει ζωή στο διάστημα;;;"
Και ΑΝ υπάρχει θα έρθουν οι εξωγήηνοι να αγοράσουν ΑΠΟΥΛΗΤΑ σε καλές τιμές;;;;;;

Θες να πεις ότι δεν ύπάρχουν άτομα με τραπεζικό λογαριασμό 50, 100, 200 χιλιάρικα?
Γιατι έχω εντελώς άλλη εικόνα....

Αν μου μείνουν απολύλητα εδω θα μαστε να κλαίγομαι στον ώμο σου...
προς το παρόν παλιό ισόγειο είναι... κάτσε να γίνουν 5 απούλητα και τα ξαναλέμε...
Λες άλλωστε να ψαχνω αγοραστή απο δω μέσα?




 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Πρόσφατα συζήτησα με ένα φίλο απο δω και πραγματικά κατανόησα τις ανασφάλειές του.

Οταν σου λέει ο άλλος "δεν ξερω τι μου ξημερώνει με τη δουλεια μου" πως να του πεις "βάλε δόσεις" ακόμα και αν δεις ότι πράγματι τον συμφερει κάτι τέτοιο...

Αλλα εδω δεν είμαστε πάντα για ΣΟΒΑΡΗ συζήτηση.
Είναι και να βγάζουμε και τα συμπλέγματά μας, και τις γκρίνιες μας και την αγανάκτησή μας...

Δε βαριέσαι... ολα για τον άνθρωπο είναι....
μα καλα σοβαρα μιλας? εδω εγω αυτο που ειπες το ακουσα απο ανθρωπο που παιρνει 1.700 σταθερα τον μηνα.....
και λεει το εξης λογικο.....οτι η γυναικα μου εμενα δεν δουλευει σταθερα ουτε εχει παντα δουλεια.....τα στανταρ λεφτα ειναι τα δικα μου.....+ νοικια + κοινοχρηστα + λογαριασμοι + ψωνια + εξοδα αυτοκινητου (ασφαλειες και ολλα τα σχετικα + κανα εξτρα μια στο τοσο) + να ζησεις +παιδια +φροντιστηρια +++ χιλια δυο....και λεει πως να παω εγω και να βαλω μια θηλεια στον λαιμο μου και να παρω δανειο?????? αν παθω ενα καριδακο κατι ρε αδερφε.....ενα ατυχημα.....τι θα γινει? θα κυνηγαει μετα η τραπεζα την γυναικα και τα παιδια μου?????που θα μεινουν?
λεμε καμια φορα μερικοι οτι ειναι συντηριτικοι.......αντε μετα απ αυτην την περιπτωση που ειπα παραπανω πανε και κανε ριψοκυνδινη κινηση.....
 

Επισκέπτης
αν παθω ενα καριδακο κατι ρε αδερφε.....ενα ατυχημα.....τι θα γινει? θα κυνηγαει μετα η τραπεζα την γυναικα και τα παιδια μου?????που θα μεινουν?

Αν είναι να πάθει καρδιακό συμφέρει να έχει πάρει δάνειο γιατι με μια ασφάλεια δανείου (που είναι ψιλολόγια μπροστα στη δοση) η τράπεζα δεν ζητάει πίσω τα λεφτα....

Πες του ΑΥΤΟ να μην το φοβάται.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Αν είναι να πάθει καρδιακό συμφέρει να έχει πάρει δάνειο γιατι με μια ασφάλεια δανείου (που είναι ψιλολόγια μπροστα στη δοση) η τράπεζα δεν ζητάει πίσω τα λεφτα....

Πες του ΑΥΤΟ να μην το φοβάται.
οκ ................μην κολας σε λεξεις :grin: :cheesy:...........ενα ατυχημα με το αυτοκινητο......
και ξαναερωτω....τι γινεται?
και ξανατονιζω
λεμε καμια φορα μερικοι οτι ειναι συντηριτικοι.......αντε μετα απ αυτην την περιπτωση που ειπα παραπανω πανε και κανε ριψοκυνδινη κινηση.....
 

Επισκέπτης
οκ ................μην κολας σε λεξεις...........ενα ατυχημα με το αυτοκινητο......
και ξαναερωτω....τι γινεται?
και ξανατονιζω
λεμε καμια φορα μερικοι οτι ειναι συντηριτικοι.......αντε μετα απ αυτην την περιπτωση που ειπα παραπανω πανε και κανε ριψοκυνδινη κινηση.....


Αλλά και το να έχεις τα λεφτά στην τράπεζα μου φαίνεται απλά σίγουρη χασούρα....
Το δ/μα ακόμα και να χάσει αρκετά την αξία του, πάλι εχεις κεραμίδι πανω απο το κεφάλι σου και σου δίνει μια σιγουρια παραπάνω.
Εκτός αν το πάρεις για να ζεις απο τα ενοίκια που ούτως ή άλλως δεν είναι αρκετα΄καλή επένδυση.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
οκ ................μην κολας σε λεξεις :grin: :cheesy:...........ενα ατυχημα με το αυτοκινητο......
και ξαναερωτω....τι γινεται?
και ξανατονιζω
λεμε καμια φορα μερικοι οτι ειναι συντηριτικοι.......αντε μετα απ αυτην την περιπτωση που ειπα παραπανω πανε και κανε ριψοκυνδινη κινηση.....

Μην την ψάχνετε κύριοι:
Αν έχουμε δει τα ραδίκια ανάποδα τότε τι ασφάλειες και πράσσινα άλογα.
Ξέρετε οτι ακόμα και ασφαλισμένος να είναι ο δικαιούχος του δανείου, στην περίπτωση που αποδημήσει εις κύριον τότε η Τράπεζα καταγγέλει τη δανειακή σύμβαση και κατάσχει το ακίνητο (με βάση τους όρους των συμβάσεων όλων των τραπεζών - και είμαι βέβαιος για αυτό διότι έχω δάνειο και είδα συμβάσεις από πολλές τράπεζες). Άντε μετά να βγάλεις άκρη με ασφάλειες και πότε θα πληρώσουν, κ.λ.π.
Και ποιος σου λέει ότι δεν θα σου εκπληστηριάσουν το σπίτι μέχρι να πληρώσει η ασφάλεια;;;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μα τω Θεώ, μα το Θεό, μα τον Θεό ή μα τον Θεόν;

Η φράση "μά τώ Θεώ", πού χρησιμοποιούμε σήμερα είναι λάθος άν εννοούμε ένα Θεό. Τό "μά"συντάσσεται μέ αιτιατικήν (καί ουχί με δοτικήν) καί τό ορθόν είναι "μά τόν Θεόν". Οι αρχαίοι ημών πρόγονοι όταν έλεγαν "μά τώ Θεώ" εννοούσαν "μά τίς 2 θεές (τήν Δήμητραν καί τήν Περσεφόνην". Τό "τώ Θεώ" είναι αιτιατική τού δυϊκού αριθμού (εκτός από ενικό, πληθυντικό, είχαν και δυϊκό αριθμό όταν απευθύνοντο εις 2 πρόσωπα). Τό "Θεώ" εις τόν δυϊκόν κλίνεται ώς εξής:

ονομαστική: τώ Θεώ
γενική: τοίν Θεοίν
δοτική: τοίν Θεοίν
αιτιατική: τώ Θεώ
κλητική: ώ Θεώ
τα μονοσύλλαβα δεν τονίζονται στη νέα ελληνική δημοτική (για τα άρθρα σου το λέω)
και δεν είναι "τον Θεό" αλλά "το Θεό". Ως γνωστόν, πριν από το θήτα δεν μπαίνει νι. Νι μπαίνει πριν από τα φωνήεντα, το κάπα, το πί και το ταφ.

Φυσικά αυτό δεν έχει σχέση με το νόημα του σχολίου σου, απλά σε πειράζω, γιατί όταν κάνεις τέτοια διάλεξη, τουλάχιστον φρόντισε να τα γράφεις σωστά...χχεχεχεεχιχιχι

και επίσης....έχουμε ξεφύγει εντελώς από το θέμα εδώ ... νεσπά;
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Αν είναι να πάθει καρδιακό συμφέρει να έχει πάρει δάνειο γιατι με μια ασφάλεια δανείου (που είναι ψιλολόγια μπροστα στη δοση) η τράπεζα δεν ζητάει πίσω τα λεφτα....
Πες του ΑΥΤΟ να μην το φοβάται.

Καλά αν ήταν να πεθάνει από καρδιά κάποιος για να είναι συμφέρον ένα στεγαστικό δάνειο (που το έχει ασφαλίση σε περίπτωση ξαφνικού θανάτου) τι να πω;;;;;;;;;;;;;;

[move]ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΜΑΜΗΘΗΤΕ ΚΩΛΟΛΑΜΟΓΙΑ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ[/move]

Το λέω ευγενικά για να μην στα χώσω χοντρα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ "Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ"

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Μην την ψάχνετε κύριοι:
Αν έχουμε δει τα ραδίκια ανάποδα τότε τι ασφάλειες και πράσσινα άλογα.
Ξέρετε οτι ακόμα και ασφαλισμένος να είναι ο δικαιούχος του δανείου, στην περίπτωση που αποδημήσει εις κύριον τότε η Τράπεζα καταγγέλει τη δανειακή σύμβαση και κατάσχει το ακίνητο (με βάση τους όρους των συμβάσεων όλων των τραπεζών - και είμαι βέβαιος για αυτό διότι έχω δάνειο και είδα συμβάσεις από πολλές τράπεζες). Άντε μετά να βγάλεις άκρη με ασφάλειες και πότε θα πληρώσουν, κ.λ.π.
Και ποιος σου λέει ότι δεν θα σου εκπληστηριάσουν το σπίτι μέχρι να πληρώσει η ασφάλεια;;;
γαματα με ΚΕΦΑΛΙΑ ΓΡΑΜΑΤΑ!!
μου λεει ενας φιλος τις προαλες! καλα λεει τι φτιαξαν οι δικοι μας(που καποτε δουλευαν και βοηθουσαν και τους γονεις τους και τωρα αντι για να βοηθαμε εμεις μας ταιζουν μεχρι μεγαλη ηλικια λογω σπουδων-φανταρικο-ανεργια κλπ)....το θεμα ειναι οτι εκτος απο τα ετοιμα που λιγο πολυ ολο και κατι θα παρουμε ,εμεις τι θα καταφερουμε να κανουμε για να αφησουμε και μην φτασουμε ποτε σε σημειο να σκοτωσουμε ετοιμα σπιτια-χωραφια π.χ για να καλυψουμε μαλακιες αγορες...... :grin:
 

Επισκέπτης
Καλά αν ήταν να πεθάνει από καρδιά κάποιος για να είναι συμφέρον ένα στεγαστικό δάνειο (που το έχει ασφαλίση σε περίπτωση ξαφνικού θανάτου) τι να πω;;;;;;;;;;;;;;

[move]ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΜΑΜΗΘΗΤΕ ΚΩΛΟΛΑΜΟΓΙΑ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ[/move]

Το λέω ευγενικά για να μην στα χώσω χοντρα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΟΛΟΙ "Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ"


Αυτο κατάλαβες?
Οτι λέω ότι θα ήταν καλό να πεθάνει ο άνθρωπος?????????????????

Αλλα εγω αν ήξερα ότι μεθαύριο θα πεθάνω, δεν θα χα πρόβλημα να μείνουν με κάποια λεφτά η δ/τα οι απογονοι και κληροονόμοι μου. Θα το επιδίωκα μάλιστα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
το ξεφτυλισαμε τωρα..........αν ηξερα οτι θα πεθανω αυριο.....και πουτσες μπλε.......
 

Επισκέπτης
το ξεφτυλισαμε τωρα..........αν ηξερα οτι θα πεθανω αυριο.....και πουτσες μπλε.......

οπως νομίζεις
Αλλά απάντησα για την ανασφάλεια του άλλου ότι "αν πάθει κάτι" η τράπεζα θα κυνηγάει τη γυναίκα του.
Αν όμως είναι απο αυτους που σε συζήτηση για ρίσκο και ατυχίες απλά χτυπάει ξύλο, λυπ΄΄αμαι αλλά πρέπει να κάνει συζητήσεις με τη γιαγια μου που έχει αντίστοιχη αντιμετώπιση.

Εγω μιλάω με πιθανότητες. Σορρυ.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
οπως νομίζεις
Αλλά απάντησα για την ανασφάλεια του άλλου ότι "αν πάθει κάτι" η τράπεζα θα κυνηγάει τη γυναίκα του.
Αν όμως είναι απο αυτους που σε συζήτηση για ρίσκο και ατυχίες απλά χτυπάει ξύλο, λυπ΄΄αμαι αλλά πρέπει να κάνει συζητήσεις με τη γιαγια μου που έχει αντίστοιχη αντιμετώπιση.

Εγω μιλάω με πιθανότητες. Σορρυ.
χαχαχαχα! καμια φορα κοροιδευουμε τις γιαγιαδες μας για τα μυαλα τους και για το ποσο συντηρητικοι ηταν...αλλα ΠΟΤΕ δεν πεινασαν....αν και αμορφωτοι....(τουλαχιστον οι δικες μου οι γιαγιαδες) :grin:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
εγω οσους ειδα να ρισκαρουν χοντρα ενα ξερω.....ή ειχαν πισινη...ή καναν κομπινες.....ποιος ηταν αυτος που ρισκαρε χοντρα και πηγε με το σταυρο στο χερι και ΝΑΙ πετυχε.....να ξερω να το κανω και γω και αλλοι αν ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom