Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
βρε trikarde αφού δεν κατανοεις το τραπεζικό σύστημα γιατι τρελαίνεσαι?  :2funny:


Eδώ δεν κατανοεί το ιδιο το τραπεζικό σύστημα τον εαυτό του και πάει κατά διαόλου (δείνει αβέρτα επισφαλοί δάνεια) , θα το καταλάβω εγώ που είμαι απόφοιτος δημοτικού :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:think: Δεν ξέρω βρε Πρόεδρε, τι να σου απαντήσω;;;;;;;;;;;;

Μόλις σήμερα στα 44 έμαθα ότι είμαι τεμπέλης γιατί δεν βγάζω πάνω από 30000 ευρά τον χρόνο.

Τι να πω τώρα ότι έπαθα ένα σοκ, ΝΑΙ το παραδέχομαι ειμαι ΚΑΙ τεμπέλης (αλλά ξυπνάω της 5 )

άντε να δούμε τι άλλο θα μάθουμε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :jerking: :jerking: :jerking:

Eγώ στη θέση σου...θ'απορούσα πως ζω με κάτω απο 30.000€/χρόνο...:(

Επίσης...θα αναρωτιώμουν αμα τις ώρες που χαλάω στo bourdela.tv...μπορούσα να κάνω καμιά δουλειά να αυξήσω το κεφάλαιό μου..;)

Aκόμη θα ξερα..πως δεν λέει κάτι το ξύπνημα στις 5 το πρωί...άλλοι κοιμούνται όλη μέρα κ όλη νύχτα,κοινώς όρθιοι..κ οι τσέπες τους γεμίζουν ασταμάτητα...:cheesy:

Ρώτησέ με ότι άλλο θέλεις...μπορώ να σου απαντήσω σε ότι γουστάρεις...χωρίς δισταγμό...:grin:

*Αν τυχόν ρωτήσεις...εγώ βγάζω 8.000€ το χρόνο,μένω σε υπόγειο με ενοίκιο...κ δεν γαμάω πουτάνες...όλα αυτά απ'τα νόμιμα ! Α,έχω κι ένα σαβαλάκι για να κυκλοφορώ...για να μην αγχώνομαι αμα με στουκάρει κανένας βιαστiκός...ή αμα μου το γρατζουνίσει κανένα μουνόπανο!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Eδώ δεν κατανοεί το ιδιο το τραπεζικό σύστημα τον εαυτό του και πάει κατά διαόλου (δείνει αβέρτα επισφαλοί δάνεια) , θα το καταλάβω εγώ που είμαι απόφοιτος δημοτικού :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σε πληροφορώ ότι υπάρχουν απόφοιτοι δημοτικού που με την οξυδέρκεια και την παιδεία τους στέλνουν τα πτυχία που κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια στο νηπιαγωγείο.
 

Επισκέπτης
σε πληροφορώ ότι υπάρχουν απόφοιτοι δημοτικού που με την οξυδέρκεια και την παιδεία τους στέλνουν τα πτυχία που κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια στο νηπιαγωγείο.

τους προσλαμβάνω...στείλ'τους...;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
σε πληροφορώ ότι υπάρχουν απόφοιτοι δημοτικού που με την οξυδέρκεια και την παιδεία τους στέλνουν τα πτυχία που κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια στο νηπιαγωγείο.

εγώ που έχω μόνο δίπλωμα οδήγησης....μετράω?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Eγώ στη θέση σου...θ'απορούσα πως ζω με κάτω απο 30.000€/χρόνο...:(

Επίσης...θα αναρωτιώμουν αμα τις ώρες που χαλάω στo bourdela.tv...μπορούσα να κάνω καμιά δουλειά να αυξήσω το κεφάλαιό μου..;)

Aκόμη θα ξερα..πως δεν λέει κάτι το ξύπνημα στις 5 το πρωί...άλλοι κοιμούνται όλη μέρα κ όλη νύχτα,κοινώς όρθιοι..κ οι τσέπες τους γεμίζουν ασταμάτητα...:cheesy:

Ρώτησέ με ότι άλλο θέλεις...μπορώ να σου απαντήσω σε ότι γουστάρεις...χωρίς δισταγμό...:grin:

*Αν τυχόν ρωτήσεις...εγώ βγάζω 8.000€ το χρόνο,μένω σε υπόγειο με ενοίκιο...κ δεν γαμάω πουτάνες...όλα αυτά απ'τα νόμιμα ! Α,έχω κι ένα σαβαλάκι για να κυκλοφορώ...για να μην αγχώνομαι αμα με στουκάρει κανένας βιαστηκός...ή αμα μου το γρατζουνίσει κανένα μουνόπανο!

Tς τς τς τς, τι μαγκιες είναι αυτές που με λες;;;;;;;;;

Τώρα μου δημιουργεις κόπλεξ και δεν μπορώ να ζήσω.

Τι πασας είσαι εσύ αγόρι μου;;;;;;;;;;;;;;;;; τόσο πετυχημένο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Tς τς τς τς, τι μαγκιες είναι αυτές που με λες;;;;;;;;;

Τώρα μου δημιουργεις κόπλεξ και δεν μπορώ να ζήσω.

Τι πασας είσαι εσύ αγόρι μου;;;;;;;;;;;;;;;;; τόσο πετυχημένο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mάλλον δεν ξέρεις κ να διαβάζεις...εκτός του οτι εισαι φτωχομπινές κ τεμπέλης...

No offense...καλές διακοπές στην Σαλαμίνα...άντε κ στην Αίγινα..:P
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
σε πληροφορώ ότι υπάρχουν απόφοιτοι δημοτικού που με την οξυδέρκεια και την παιδεία τους στέλνουν τα πτυχία που κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια στο νηπιαγωγείο.

Δεκτό με μια επιφύλαξη...
Ότι μιλάμε για ανθρώπους 55-60 χρονών και άνω...


Επί τη ευκαιρία, θα κάνουμε μια εκδήλωση συμπαράστασης για τα θύματα του IB που έδωσαν € 50.000 δίδακτρα και δεν θα γίνουν δεκτά ούτε σε ΤΕΙ ιχθυοκαλλιέργειας;
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.666
Like
8
Πόντοι
66
Επί τη ευκαιρία, θα κάνουμε μια εκδήλωση συμπαράστασης για τα θύματα του IB που έδωσαν € 50.000 δίδακτρα και δεν θα γίνουν δεκτά ούτε σε ΤΕΙ ιχθυοκαλλιέργειας;
Ανακρίνουν λέει καθηγητή για διαρροή? :uglystupid: :headbang:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ανακρίνουν λέει καθηγητή για διαρροή? :uglystupid: :headbang:

Η πλάκα (και αυτό που εξοργίζει) είναι ότι ζητούν από το Υπουργείο Παιδείας να αναλάβει δράσεις τη στιγμή που το ΙΒ είναι κάτι τελείως εκτός αρμοδιότητάς του και αφορά αποκλειστικά σε (πανάκριβα) ιδιωτικά σχολεία και γίνεται δεκτό μόνο σε πανεπιστήμια του εξωτερικού...

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][move]ΤΑ ΑΠΟΥΛΗΤΑ ΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;[/move]
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Eγώ στη θέση σου...θ'απορούσα πως ζω με κάτω απο 30.000€/χρόνο...:(

Επίσης...θα αναρωτιώμουν αμα τις ώρες που χαλάω στo bourdela.tv...μπορούσα να κάνω καμιά δουλειά να αυξήσω το κεφάλαιό μου..;)

Aκόμη θα ξερα..πως δεν λέει κάτι το ξύπνημα στις 5 το πρωί...άλλοι κοιμούνται όλη μέρα κ όλη νύχτα,κοινώς όρθιοι..κ οι τσέπες τους γεμίζουν ασταμάτητα...:cheesy:

Ρώτησέ με ότι άλλο θέλεις...μπορώ να σου απαντήσω σε ότι γουστάρεις...χωρίς δισταγμό...:grin:

*Αν τυχόν ρωτήσεις...εγώ βγάζω 8.000€ το χρόνο,μένω σε υπόγειο με ενοίκιο...κ δεν γαμάω πουτάνες...όλα αυτά απ'τα νόμιμα ! Α,έχω κι ένα σαβαλάκι για να κυκλοφορώ...για να μην αγχώνομαι αμα με στουκάρει κανένας βιαστiκός...ή αμα μου το γρατζουνίσει κανένα μουνόπανο!

εσύ θα πας πολύ μπροστά....


σε πληροφορώ ότι υπάρχουν απόφοιτοι δημοτικού που με την οξυδέρκεια και την παιδεία τους στέλνουν τα πτυχία που κυκλοφοράνε στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια στο νηπιαγωγείο.


κάποιοι άλλοι ούτε το νηπιαγωγείο.... :2funny: το εννοώ... ;)
 

Επισκέπτης
ξέρεις τι καλή μπιζνα είναι αυτή φίλε μου....?   ;) έχει καλο πακετάκι...

Άμα έχεις κ μεγάλη έκταση....εκεί να δεις πακέτα....5-10 άτομα (πακιστανούς)...κ καλό ψάρεμα...

εσύ θα πας πολύ μπροστά....

Ευχαριστώ :cheesy: :cheesy:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
που είναι ο trikardos να μας πει τα δικά του:


[move]Πούστηδες ψαράδες τα καταψυγμενα τι θα τα κάνετε? [/move]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom