Νέα

Παζάρι για νέο διαμέρισμα με κατασκευαστή γίνεται;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.165
Κριτικές
150
Like
2.918
Πόντοι
6.925
Μακάρι να δούλευα σε πολεοδομία θα σας είχα :fuck2: κανονικά και ασάλιοτα :fuck1:

Πως ? Με το να λαμογιάρεις ασταμάτητα ? 'Η θα ήσουν ο αδέκαστος υπάλληλος με γλυμένη χωρίστρα και νερντ γυαλί και δεν θα πέρναμε άδεια οικοδομική ?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166

Ξέρεται υπαλληλους της πολεοδομίας να έχουν 24ωρες βάρδυες;;;;;;;;;;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΗΣ
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) NOKIA πάντα άστοχα μιλάς.

2) Μακάρι να δούλευα σε πολεοδομία θα σας είχα :fuck2: κανονικά και ασάλιοτα :fuck1:

3) Εσύ πάντως ως ε΄να έντιμο λαμόγιο δεν φοροδιαφευγείς έτσι;;;;;;;;;;;;;; :2funny: :2funny:

4) Κάνω 24 βάρδυες και έτσι ρεπάρω :shower:

5) ΄ΝΟΚΙΑ η μανδαμ μου έκανε φακές να σου στήλω ένα ταπεράκι;;;;;;;;;;; η πείνα θολόνει το μυαλό :2funny: :2funny: :2funny:

1) Eτσι.. Όποτε σε «ταπώνω» να απαντάς με «άλλα λόγια να αγαπιόμαστε»..!!

2) Θα μας είχες κλ*** τα αρχιδ***, αλλά δεν βαριέσαι ? Και εκεί που είσαι τα ίδια μας κάνεις..! :2funny:

3) Αποκαλείς λαμογιο κάποιον που σε πληρώνει με τα λεφτά του ?
Ααααα,…. Είσαι και αχάριστος…!! :tickedoff:

4) Τελικά θα μας πεις που δουλεύεις ??    Ξέρεις, στους G700, έχω μια αδυναμία και τους κάνω σκόντο, όποτε μην ντρέπεσαι…!! :grin:

5) Πες μου που μένεις, να σου στείλω κανένα αστακουδακι μπρε.. Σκέτες φακές δεν τρώνε ούτε στο «απόρων και ανίατων παίδων».. :2funny:

Αυτά..

   
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Δλδης, με κατηγορήτε ότι εγώ υπόγραψα την άδεια του Μαγγινα;;;;;;;;;;

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δλδης, με κατηγορήτε ότι εγώ υπόγραψα την άδεια του Μαγγινα;;;;;;;;;;


Ρε μήπως παρίστανες τον ινδό που "φιλοξενούσε" ο μαγγίνας για να μην πληρώνεις νοίκι;


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ρε μήπως παρίστανες τον ινδό που "φιλοξενούσε" ο μαγγίνας για να μην πληρώνεις νοίκι;


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

...χαχαχαχαχαχα !!! ΚΑΛΟΟΟ !!! Τελικά έχει καλό χιούμορ ο 'μεσαίος χώρος' ...μπούχαχαχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το ποσταρω για 3η φορα και ελπιζω να παρω απαντηση! :grin:

τοσο καιρο διαβαζω το συγκεκριμενο θρεντ και ακουω και απο αλλους χαμηλομισθους ανθρωπους οι οποιοι χωρις να εχουνε βρει και ιδιαιτερα πολλα οικογενειακα περισουσιακα στοιχεια, ακινητα π.χ κλπ να κανουν την εξης κινηση...
αντι για να πληρωνουν καθε μηνα νοικι 400 ευρω π.χ βαζουν καποιες οικονομιες + ενα στεγαστικο δανειο και αντι να πληρωνουν καθε μηνα το νοικι δινουν την δοση του δανειου για 20-30 χρονια π.χ.! χωρις να ειναι με τον φοβο της αυξησης και της εξωσης!
δεν ξερω κατα ποσο συμφερει να βαλεις μια τετοια θηλια στον λαιμο σου για τοσα χρονια και να μην μπορεις να χαρεις το σπιτακι σου γιατι θα ξερεις οτι θα το πληρωνεις πολλα χρονια και με ενα μεγαλο ρισκο........και τι ενοω ρισκο? και ποιος μου λεει εμενα οτι αυριο μεθαυριο εχω δουλεια? ή οτι δεν παθαινω κατι απροοπτο και κυνηγανε τα χρεη της τραπεζας την υπολοιπη οικογενεια........

μια αλλη περιπτωση που ακουσα απο εναν γνωστο οικογενειακο φιλο!
παει το παιδι να σπουδασει π.χ. και παιρνουν δανειο και του αγοραζουν ντουκου το σπιτι.....για 5-6 χρονια
και αντι για αυτα τα 5-6 χρονια να πληρωνει νοικι πληρωνει ο πατερας δοση δανειου......
με ποιο σκεπτικο? οτι οταν θα τελειωσει ο κανακαρης θα το πουλησω αν οχι παραπνω τουλαχιστον οσο το αγορασα...και στην ουσια παιρνω τα λεφτα πισω και ξεχρεωνω και την τραπεζα ντουκου.....
αυτο παλι με ποιο σκεπτικο να το κανεις?
γιατι να το πουλησεις και να μην συνεχιζεις να το νοικιαζεις σε φοιτητες το λιγοτερο ενα 300αρι!!
δηλαδή η απορία σου είναι το γιατί να το πουλήσεις στο τέλος; για να πάρεις ρευστό μαζεμένο και όχι σε δόσεις.
Άλλη απορία δεν βλέπω στο ποστάρισμά σου.Τα υπόλοιπα έχουν απαντηθεί.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.165
Κριτικές
150
Like
2.918
Πόντοι
6.925
1) Eτσι.. Όποτε σε «ταπώνω» να απαντάς με «άλλα λόγια να αγαπιόμαστε»..!!
Πάγια τακτική του τρικ και όσων απλά διαμαρτύρονται για όλα χωρίς επιχειρήματα
4) Τελικά θα μας πεις που δουλεύεις ??    Ξέρεις, στους G700, έχω μια αδυναμία και τους κάνω σκόντο, όποτε μην ντρέπεσαι…!! :grin:
Αφού το'χει πει, 24ωρες καλοπληρωμένες βάρδυες όπου κοιμούνται την μισή και την άλλη μισή σερφάρουν (όσους ξέρω αυτό κάνουν το λένε και καμαρώνουν)
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Μιας και μιλαμε για διαμερισματα κλπ θα θελα να ρωτησω οποιον ξερει, πανω κατω, ποια ειναι τα κριτηρια που θα μεγαλωσουν ή θα μικρυνουν τη τιμη που μπορεις να πουλησεις ενα διαμερισμα. Κυριως, ποια απο αυτα θεωρουνται σημαντικα και ποια οχι τοσο. Οποτε αυτα που μου ρχονται στο μυαλο ειναι:


  • Περιοχη
    Τετραγωνικα
    Παροχη Γκαραζ
    Χρονολογια Κατασκευης
    Χρονολογια τελειωματος κατασκευης διαμερισματος (αν δε τελειωσε οταν τελειωσε η πολυκατοικια, αν υπηρχε στασιμοτητα και τελειωσε λιγα χρονια μετα κλπ)
    Εξοπλισμο μεσα (αν ειναι επιπλωμενο, αν εχει κεντρικη θερμανση, κλιματιστικα)

Δε μου ρχεται κατι αλλο..
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,62085.0/all,all]Ποιος θα εδινε το σπιτι του για να γυριστει πορνο;[/url]


Καλημερίζω τα μεγαλοστελέχη της 'Ενωσης Καλοπληρωτών κλπ κλπ.
Στον παραπάνω διαγωνισμό δε γίνεται να δώσετε προσφορά αφού μετά, η έξωση είναι γκαραντί.

Η ιδιοκατοίκηση έχει και τα τυχερά της  :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Τι θα γίνει με τα πρόστημα των ημιυπέθρειων;;;;;;;;;;;;

Καλά για όσα διαμερίσματα μοσχοπουλήστε θα τα πληρώσουν οι ιδιοκτήτες. :jerking:

Για τα απούλητα ποίος θα πληρώσει;;;;;;;;;;;;

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Μούγκα στην στρούγκα ΛΑΜΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΠΟΥΛΗΤΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΗΜΑ :2funny: :2funny: :2funny:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Αν εμπαινα σ ενα site για πουτανες και γαμησια (κυριως) γραφοντας σχεδον αποκλειστικα σ ενα περιφερειακο thread μ εξαντλημενη θεματολογια μηνες πριν, θα ηθελα καποιος γνωστος να μου επισημανει οτι πιθανα και να εχω χοντρο προβλημα.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Προφανώς ο τύπος για πουτάνες και γαμήσια θα γράφει στα σαιτ που αναφέρονται στο real estate :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αν εμπαινα σ ενα site για πουτανες και γαμησια (κυριως) γραφοντας σχεδον αποκλειστικα σ ενα περιφερειακο thread μ εξαντλημενη θεματολογια μηνες πριν, θα ηθελα καποιος γνωστος να μου επισημανει οτι πιθανα και να εχω χοντρο προβλημα.

Δηλαδή τώρα να μην αναλύσω πως κάνεις Jaibreak ένα iPhone.......;)
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Δηλαδή τώρα να μην αναλύσω πως κάνεις Jaibreak ένα iPhone.......;)

Σοβαρα μιλωντας εγω θα το κανα στο Myphone, αλλα και αν το εκανα εδω γυρω στην 1500ή φορα που θα το ξανανέλυα μαλλον το θεμα θα ειχε πεθανει απο την κουραση και το iphone θα ηταν 3 εκδοσεις μετα

Απο την αλλη μπουρδελοσάιτ είναι εδω, αν καποιος θελει να γραφει με εμμονη για ενα θεμα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ, ας το κανει.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Σοβαρα μιλωντας εγω θα το κανα στο Myphone, αλλα και αν το εκανα εδω γυρω στην 1500ή φορα που θα το ξανανέλυα μαλλον το θεμα θα ειχε πεθανει απο την κουραση και το iphone θα ηταν 3 εκδοσεις μετα

Μπερδεύεις τους πούτσους με τους λούτσους, μάλλον συνηδειτά δλδ :jerking:

Τώρα αν έχω πρόβλημα  :think: θα σε γελάσω, αλλά αφού το λες εσύ κάτι θα ξέρεις.

Το θέμα με τα διαμερίσματα δεν εξαντλήτε εύκολα, φυσικά θα συνέφερε τους εργολάβους να μην το συζητάμε γιατί τους κάνουμε ζημία.
ΤΑ ΑΠΟΥΛΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ
ΤΑ ΠΡΟΣΤΗΜΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom