Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16

Ανάλογα ποιον θα ρωτήσεις...

Οι μεν θα σου πουν επειδή είναι όλο το επεισόδιο μούφα

Οι δε θα σου πουν επειδή ο εισαγγελέας ειδοποίησε κάποιον ο οποίος ειδοποίησε το Γ.Α.

Δεν έχω γνώμη εγώ γιατί όπως είπα δε ξέρω ποιος το οργάνωσε και πού αποσκοπούσε τελικά.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Υποτίθεται ότι στην 3η συνάντηση θα έπαιρνε τα λεφτά και θα ήταν παρών και αστυνομικοί ώστε να συλλάβουν τον Γ.Α. Αλλά η τρίτη συνάντηση δεν έγινε.

Άσχετο, αλλά δε νομίζω ότι υπάρχει τρόπος να πάρεις αποτυπώματα από λεφτά (υποθέτω διότι έχουν ούτως ή άλλως πολλά αποτυπώματα επάνω τους)

Ο Χαϊκάλης πήγε στην Αστυνομία αλλά αρνήθηκε τις δύο πρώτες φορές που κατέθεσε να αναφέρει το όνομα του μεσάζοντα.

Το έκανε μόνον την τρίτη φορά.

Γιατί άραγε;


Υ.Γ. Αποτυπώματα θα υπήρχαν στον σάκο / σακούλες / εφημερίδες που θα ήταν τυλιγμένα. Χύμα τα έφερνε ο άλλος;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ο καμμενος πηγε να το στησει πρωτα με την ξουλιδου
δεν ειναι ομως ηθοποιος και τα σκατωσε
γελασε και το παρδαλο κατσικι με τη δωροδωκια του αλβανου απο το φεισμπουκ
τωρα απευθυνθηκε σε επαγγελματια ηθοποιο
αλλα και αυτη η παρασταση ηταν για κλαματα
δωθηκανε μονοι τους
τωρα περιμενω τριτη και φαρμακερη αποπειρα αναμεσα σε 2η και 3η ψηφοφορια
μαλλον ο τερενς κουικ θα καταγειλει οτι μεγαλοεπιχειρηματιας του προσφερε 100.000.000 ντολαρς και μια βραδια με τη γυνμαικα του
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Ο Χαϊκάλης βέβαια, εδωσε ΣΗΜΕΡΑ το ονομα του "μεσαζοντα", ακριβως για να εχει παρελθει το αυτοφωρο και να ΜΗΝ μπορει να προχωρησει η διαδικασια.
Οσοι γνωρίζουμε τις διαδικασιες, καταλαβαίνουμε. Οι υπολοιποι απλα εχετε τον πανικο επειδή πιαστηκατε με τη γιδα στην πλατη.
Η σκηνοθεσια Λαζοπουλου ηταν οικτρή.
Σημερα η ΝΔ απεκτησε σοβαρες ελπιδες για την πρωτια στις εκλογες.

σε όλα συμφωνώ εκτός απ το τελευταίο. πάμε για κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ δαγκωτό. Το θέμα είναι με ποιον θα σχηματίσει κυβέρνηση γιατί για αυτοδυναμία δεν το βλέπω. Σίγουράκι η ΔΗΜΑΡ και για τους μερακλήδες οι ΑΝΕΛ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο Χαϊκάλης πήγε στην Αστυνομία αλλά αρνήθηκε τις δύο πρώτες φορές που κατέθεσε να αναφέρει το όνομα του μεσάζοντα.

Το έκανε μόνον την τρίτη φορά.

Γιατί άραγε;


Υ.Γ. Αποτυπώματα θα υπήρχαν στον σάκο / σακούλες / εφημερίδες που θα ήταν τυλιγμένα. Χύμα τα έφερνε ο άλλος;
Γιατι πλεον εχει παρελθει το αυτοφωρο.
Μην "καψουμε" και το συνεργατη.
Μολονότι ρωτουσαν επιμονα οι εισαγγελεις για το ονομα για να λειτουργησει το αυτοφωρο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
σε όλα συμφωνώ εκτός απ το τελευταίο. πάμε για κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ δαγκωτό. Το θέμα είναι με ποιον θα σχηματίσει κυβέρνηση γιατί για αυτοδυναμία δεν το βλέπω. Σίγουράκι η ΔΗΜΑΡ και για τους μερακλήδες οι ΑΝΕΛ.
Γιατι, θα μπουν ΔΗΜΑΡ και ΑΝΕΛ στη βουλη? :think:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Από ότι θυμάμαι ήταν αρχηγός ενός μικρού κόμματος στη βουλή στον οποίο ο Βασιλιάς έδωσε εντολή σχηματισμού κυβέρνησης όταν παραιτήθηκε (ή κάτι τέτοιο) ο Παναγής Τσαλδάρης την Άνοιξη του '36. Στη συνέχεια έκανε και τη δικτατορία του (4η Αυγούστου του 36).

άρα χωρίς εκλογές.  :grin: :grin:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
Στην πρώτη ψηφοφορία γιατί δε γούσταραν ; Και δεν απαντάς αν ο κόσμος θα τους κατηγορήσει για χρηματισμό ή όχι.

έχει συμβεί πολλές φορές κάτι τέτοιο. το θεωρείς εξίσου ύποπτο;
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
1989. Πόσων ετων εισαι? Εγω τα εζησα, ξερεις.

Και εγώ τα έζησα.


Επικρίνει ακόμη και την πρώην σύζυγο, Μαργαρίτα, ότι «δεν του έβραζε ούτε ένα αβγό», για να δικαιολογήσει τον δεσμό του Ανδρέα με τη Δήμητρα Λιάνη. Η τελευταία, ωστόσο, λίγο αφότου το ΠΑΣΟΚ επανήλθε στην εξουσία, το 1993, γίνεται η «πορνο-Μιμή» και ο εκδότης της «Αυριανής» επιδίδεται σε έναν ανηλεή πόλεμο εναντίον της, δημοσιεύοντας επί μέρες πρωτοσέλιδα με γυμνές φωτογραφίες της από την εποχή που ήταν αεροσυνοδός.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
έχει συμβεί πολλές φορές κάτι τέτοιο. το θεωρείς εξίσου ύποπτο;

Να αλλάξουν οι βουλευτές την ψήφο τους μεταξύ των ψηφοφοριών ; Ειλικρινά δε θυμάμαι καμία τέτοια περίπτωση. Σε όλες τς εκλογές ΠΔ που έχω στο μυαλό μου οι ψήφοι ήταν λίγο πολύ σταθεροί δηλαδή είτε είχαν τους 180 από την αρχή και εκλεγόταν με την τρίτη είτε δε τις είχαν και γίνονταν εκλογές (και εκλεγόταν μετά με 150). Θυμάσαι κάποια περίπτωση που στις δύο πρώτες ψηφοφορίες (που θέλει 200) είχε πχ 175 και στην τρίτη έγιναν 180 ;
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Πόσο βλακας μπορει να ειναι κάποιος που νομιζει οτι ειναι ο μόνος έξυπνος;

Ποτε δε συμπαθησα το χλκαλαλαλι, ουτε και το λαζοπουστα. Θα χαρώ να λάβουν τη δικαιοσύνη που τους αξιζει. Επαγγελματικά τελειωμένοι και οι 2 βέβαια...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
και τέρμα αριστερά ο τσίπρας.
ηταν μικρος τοτε ο τσιπρας. ηταν καγκουρας ακομα

%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%80%CF%81%CE%B1%CF%82_%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B9.jpg
Untitled-300x292.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Να αλλάξουν οι βουλευτές την ψήφο τους μεταξύ των ψηφοφοριών ; Ειλικρινά δε θυμάμαι καμία τέτοια περίπτωση. Σε όλες τς εκλογές ΠΔ που έχω στο μυαλό μου οι ψήφοι ήταν λίγο πολύ σταθεροί δηλαδή είτε είχαν τους 180 από την αρχή και εκλεγόταν με την τρίτη είτε δε τις είχαν και γίνονταν εκλογές (και εκλεγόταν μετά με 150). Θυμάσαι κάποια περίπτωση που στις δύο πρώτες ψηφοφορίες (που θέλει 200) είχε πχ 175 και στην τρίτη έγιναν 180 ;
Σαρτζετάκης, 1985.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Γιατί δεν πρόλαβαν.

Είχε κλείσει ο αριθμός των 180 και δεν ήταν πλέον απαραίτητος ο Χαϊκάλης.

Εκεί λοιπόν τα πήρε στο κράνος (που τον άφησαν χωρίς χαρτζιλίκι) και αποφάσισε να τα κάνει όλα πουτάνα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom