Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Και γιατί ο Χαϊκάλης δεν έκανε δήθεν μου - τάχα μου ότι δέχεται και να πάρει τα 700 χιλιάρικα και να πάει στην Αστυνομία;

Έτσι, για να υπάρχουν και απτές αποδείξεις. Με δακτυλικά αποτυπώματα.

Γιατί μάλλον λεφτά δεν υπήρχαν ποτέ .........
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
τη στάι ποιος να την  :zfuck: ?
όλοι ?  :grin:

Μάλλον... Όπως βλέπεις δε φοράγανε και μαγιό (top)... Και αν κρίνουμε από άλλες φωτογραφίες της Μιμής, μάλλον ούτε κάτω θα φόραγαν τίποτα  :tits:

URL]]
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
ίσα ίσα η καχυποψία είναι αρετή  :boobies:
αλλά όταν δεν έχεις ικανή την νέα δημοκρατία για δωροδοκίες και θεωρείς ποιο πιθανό να είναι ψεύτικο το βίντεο αυτό δεν λέγετε καχυποψία αλλά 2 μέτρα και 2 σταθμά   :grin:

δεν είπα κάτι τέτοιο. και σκάνδαλο θα έχει κάνει και δωροδοκίες μπορεί. Μιλάμε όμως για το συγκεκριμένο γεγονός και βάσει όσων έχουν κυκλοφορήσει εως τώρα δεν με πείθει καθόλου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Μάλλον... Όπως βλέπεις δε φοράγανε και μαγιό (top)... Και αν κρίνουμε από άλλες φωτογραφίες της Μιμής, μάλλον ούτε κάτω θα φόραγαν τίποτα  :tits:

http://[URL unfurl="true"]www.sex-athens.com/wp-content/uploads/2012/10/liani18-500x717.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

κάτσε δεν τα ξέρω  ;D
η σται είναι αυτή που βάζει δάχτυλο στη λιάνη ?
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
Και γιατί ο Χαϊκάλης δεν έκανε δήθεν μου - τάχα μου ότι δέχεται και να πάρει τα 700 χιλιάρικα και να πάει στην Αστυνομία;

Έτσι, για να υπάρχουν και απτές αποδείξεις. Με δακτυλικά αποτυπώματα.

Γιατί μάλλον λεφτά δεν υπήρχαν ποτέ .........

Υποτίθεται ότι στην 3η συνάντηση θα έπαιρνε τα λεφτά και θα ήταν παρών και αστυνομικοί ώστε να συλλάβουν τον Γ.Α. Αλλά η τρίτη συνάντηση δεν έγινε.

Άσχετο, αλλά δε νομίζω ότι υπάρχει τρόπος να πάρεις αποτυπώματα από λεφτά (υποθέτω διότι έχουν ούτως ή άλλως πολλά αποτυπώματα επάνω τους)
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
σίγουρα έχουν υπάρξει πάρα πολύ χειρότερα.

και βέβαια το αμφισβητούμε μέχρι να μας αποδείξει κάποιος ότι είναι αυθεντικό και δεν έχει κανενός είδους επεξεργασία (μοντάζ).
«Επεξεργασμένο» το dvd;

Ιδιαίτερη εντύπωση προκάλεσαν όσα είπε η βουλευτής των ΑΝΕΛ Μαρία Κόλλια Τσαρουχά για το dvd που έστειλε ο κ. Καμμένος στον πρόεδρο της Βουλής. Οπως είπε η κυρία Τσαρουχά, το dvd περιέχει οπτικό από την πρώτη συνάντηση του Παύλου Χαϊκάλη με τον υποτιθέμενο μεσάζοντα Γιώργο Αποστολόπουλο ενώ το ηχητικό είναι από τη δεύτερη συνάντηση Χαϊκάλη-Αποστολόπουλου!  
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.774
Like
6.271
Πόντοι
1.406
Ναι σωστα, ανακαλω.
Αλεξ διερευσε οτι εσυ βρισκεσαι πισω απο την αποπειρα δωροδοκιας της Κουντουρα,της προσφερες λεει το κορμι σου για να ψηφισει προεδρο.Υπαρχει και οπτικοαουστικο υλικο με το πιρφορισμα  :grin:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Εχω την εντύπωση οτι ο/η/το drclaw είναι ψηφοφόρος ανελ, και εκνευρίζεται οταν του δείχνουμε την πραγματικότητα του καημένου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Υποτίθεται ότι στην 3η συνάντηση θα έπαιρνε τα λεφτά και θα ήταν παρών και αστυνομικοί ώστε να συλλάβουν τον Γ.Α. Αλλά η τρίτη συνάντηση δεν έγινε.
Γιατι αραγε? :rolleyes:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αλεξ διερευσε οτι εσυ βρισκεσαι πισω απο την αποπειρα δωροδοκιας της Κουντουρα,της προσφερες λεει το κορμι σου για να ψηφισει προεδρο.Υπαρχει και οπτικοαουστικο υλικο με το πιρφορισμα  :grin:
Η Ελενα είναι σοβαρος ανθρωπος. Εγκλωβισμενη είναι όμως.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μάλλον... Όπως βλέπεις δε φοράγανε και μαγιό (top)... Και αν κρίνουμε από άλλες φωτογραφίες της Μιμής, μάλλον ούτε κάτω θα φόραγαν τίποτα  :tits:

http://[URL unfurl="true"]www.sex-athens.com/wp-content/uploads/2012/10/liani18-500x717.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

τότε που η εφημερίδα (τρόπος του λέγειν εφημερίδα) έκαμνε 0,14€.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
κάτσε δεν τα ξέρω  :grin:
η σται είναι αυτή που βάζει δάχτυλο στη λιάνη ?

Για κάτι μήνες το 1994 η Αυριανή κυκλοφορούσε με διαφορετική γυμνή φωτογραφία της Λιάνη...  Δυστυχώς χάθηκαν αυτά τα ιστορικά πρωτοσέλιδα  :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom