Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Kαλα να το αυξησηςς μπορεις να το μειωσεις δεν μπορεις. Λοιπον λεγε ποσο 22% ειναι καλα?
Ρε τύπε ξεκινησες από 15, πηγες 18, τωρα 22. Αφου δεν νιώθεις ανετα, γιατι το κανεις αυτό? Θελεις να πουμε 22? Δεν είναι σοβαρο στοίχημα όμως. Δεν εχει ενδιαφερον. Εγω προσφερομαι να το ανεβασω πολύ αν περιμενεις λιγο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω βλεπω τον καυγα Ψαριανού-Παραστατιδη στον Πρετεντερη. Τι καθεστε και βλέπετε μωρε...
Σαχλαμαριτσες...
Εδώ να δειτε φασεις!!!!
 

Επισκέπτης
Πω πω πω πω γαμησε η τζουλη με την μηνυση του Σαμαρα....αχχαχααχαχαχαχαχαχαχ δωσεεεεεε

Από τι καταλάβα λέει πως σύμφωνα με τον Άρειο Πάγο εφόσον θα είναι κατηγορούμενος ο Χαικάλης θα μπορεί  νόμιμα να χρησιμοποιήσει το βιντεοσκοπημένο υλικό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Η Τζούλη τώρα λέει θα κάνει μύνηση στους εισαγγελείς για κατάχρηση εξουσίας
Ποια ηταν η καταχρηση εξουσιας? η ουσιαστικη τους κριση? Αποτρελαθηκε η Τζουλη δηλαδή? Ηταν που ηταν γραφικη, απόγινε το κακό. Αλλά θα μου πεις αν ηταν καλα, θα παντρευοταν τον Καμμενο?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε τύπε ξεκινησες από 15, πηγες 18, τωρα 22. Αφου δεν νιώθεις ανετα, γιατι το κανεις αυτό? Θελεις να πουμε 22? Δεν είναι σοβαρο στοίχημα όμως. Δεν εχει ενδιαφερον. Εγω προσφερομαι να το ανεβασω πολύ αν περιμενεις λιγο.
Ε πες ενα ποσοστο ρε τυπε? Θες αργοτερα ΟΚ θα περιμενω. Τι χανεις ομως για πες?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Από τι καταλάβα λέει πως σύμφωνα με τον Άρειο Πάγο εφόσον θα είναι κατηγορούμενος ο Χαικάλης θα μπορεί  νόμιμα να χρησιμοποιήσει το βιντεοσκοπημένο υλικό.
Οχι ρε απλα θα μπορει να κανει αρση του τηλεφωνικου απορρητου πραγμα που ο εισαγγελεας αρνηθηκε να γινει τωρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Από τι καταλάβα λέει πως σύμφωνα με τον Άρειο Πάγο εφόσον θα είναι κατηγορούμενος ο Χαικάλης θα μπορεί  νόμιμα να χρησιμοποιήσει το βιντεοσκοπημένο υλικό.
Εσεις να μαθαίνετε νομικα από τον Χιο, τον Κουρη και την Τζουλη. Μια χαρα το πατε  :jerking:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.761
Like
6.241
Πόντοι
1.406
Εγω βλεπω τον καυγα Ψαριανού-Παραστατιδη στον Πρετεντερη. Τι καθεστε και βλέπετε μωρε...
Σαχλαμαριτσες...
Εδώ να δειτε φασεις!!!!
Ο ψαριανος ειχε πει οτι θα τους πλακωσει στο ξυλο τους Παραστρατιδη-Βουδουρη?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Οχι ρε απλα θα μπορει να κανει αρση του τηλεφωνικου απορρητου πραγμα που ο εισαγγελεας αρνηθηκε να γινει.
Α το καταλάβατε επιτελους ότι στην παρουσα φαση δεν ηταν δυνατον να γινει αρση απορρητου αφου δεν ηταν κατηγορούμενος ο Χαικαλης? Πρόοδος.
 

Επισκέπτης
Βλέπω τον πιτσαδόρο ύστερα από τα όσα είπε η Τζούλη να κάνει γαργάρα την μήνυση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
alex το προβλημα με αυτο που έχει γινει ειναι η αμφιβολια που διαδιδεται γιατι ο εισαγγελεας εθεσε τοσο γρηγορα την υποθεση στο αρχειο
θα υπάρξει προβλημα θα το δεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Βλέπω τον πιτσαδόρο ύστερα από τα όσα είπε η Τζούλη να κάνει γαργάρα την μήνυση
Τρια μαξιλάρια εχει αλλαξει αποψε ο Σαμαρας από τον κρυο ιδρωτα μετα τους κεραυνους της κυριας συναδελφου.
 

Επισκέπτης
Οχι ρε απλα θα μπορει να κανει αρση του τηλεφωνικου απορρητου πραγμα που ο εισαγγελεας αρνηθηκε να γινει τωρα.

Και αυτό κ μόλις το επανέλαβε κ αυτό που είπα για τη χρήση του βιντεοσκοπημένου υλικού.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Α το καταλάβατε επιτελους ότι στην παρουσα φαση δεν ηταν δυνατον να γινει αρση απορρητου αφου δεν ηταν κατηγορούμενος ο Χαικαλης? Πρόοδος.
Μπορουσε να δεχτει την αρση του απορητου ομως για να εξελιχθει η υποθεση αντι να μπει στο αρχειο οπως και εγινε δλδ. Εσυ το καταλαβες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom