Νέα

Παύλος Χαικάλης Μου έδιναν 2-3 εκατ. για να ψηφίσω Πρόεδρο Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paraskeuas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κανονικα τα τελη κυκλοφοριας πρεπει να καταργηθουν και να αυξηθεί ανάλογα η βενζινη. Οποιος κυκλοφορει πολύ να πληρωνει αναλογα τέλη.
Σε λογικο κρατος ισως εδω κανουν και τα 2
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Σε λογικο κρατος ισως εδω κανουν και τα 2
Αυτή θα ηταν μια καλη λυση. Το επιχειρημα της παλαιότητας δεν λεει κατι. Γιατι να εχει διαφορα στα τελη ένα καινουργιο από ένα παλιο αμαξι?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ωραια γυναικα εχει ο καμμενος.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
Κανονικα τα τελη κυκλοφοριας πρεπει να καταργηθουν και να αυξηθεί ανάλογα η βενζινη. Οποιος κυκλοφορει πολύ να πληρωνει αναλογα τέλη.

Δηλαδή για να μπορώ να κυκλοφορώ με το αμάξι μου πρέπει να πληρώνω χαράτσι στη Μέρκελ ; Σε φυσιολογικές συνθήκες (χωρίς την υπερφορολόγιση) η βενζίνη θα είχε κάτω από 1 ευρώ και τα τέλη θα ήταν σχεδόν μηδενικά... Αλλά εδώ έχουνε βρει τους μαλάκες (Έλληνες) και τους γαμάνε  :headbang:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτή θα ηταν μια καλη λυση. Το επιχειρημα της παλαιότητας δεν λεει κατι. Γιατι να εχει διαφορα στα τελη ένα καινουργιο από ένα παλιο αμαξι?
Γιατι να εχει? Ποσο μαλακας εισαι ρε τυπε αληθεια ομως.
 

drclaw

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.109
Like
19
Πόντοι
16
Ελα μην σε πιανει το πεισμα τωρα. Ειπες μια υπερβολή, τελος. Θα βρουμε κατι ουσιαστικο να βαλουμε.

Τα στοιχήματα μου θυμίζουν παλιές καλές εποχές που βάζανε τεράστια ποσά (σε δραχμές φυσικά) για το αν θα βγει ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ  :rockon:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ελα μην σε πιανει το πεισμα τωρα. Ειπες μια υπερβολή, τελος. Θα βρουμε κατι ουσιαστικο να βαλουμε.
Ρε μεσα σου λεω....!αντε να παρει 18 το πολυ. Αλλα εγω λεω 15% εαν παει φεβρουαριο για εκλογες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δηλαδή για να μπορώ να κυκλοφορώ με το αμάξι μου πρέπει να πληρώνω χαράτσι στη Μέρκελ ; Σε φυσιολογικές συνθήκες (χωρίς την υπερφορολόγιση) η βενζίνη θα είχε κάτω από 1 ευρώ και τα τέλη θα ήταν σχεδόν μηδενικά... Αλλά εδώ έχουνε βρει τους μαλάκες (Έλληνες) και τους γαμάνε  :headbang:
Πού κολλαει η Μερκελ βρε τύπε? Λεμε ότι είναι δικαιο να μην πληρωνει τα ιδια τελη καποιος που κυκλοφορει πολύ και καποιος που κυκλοφορει λιγο. Και ο μονος τροπος να επιτευχθεί αυτό είναι να μπουν τα τελη στη βενζινη. Είναι καλυτερα τωρα που κατατίθενται πινακίδες? Θα λεει ο άλλος δεν το κυκλοφορω, δεν πληρωνω. Δικαιοτατο.
Μα δεν σας αρεσει τιποτα ρε παιδι μου...
Ολο κλαψα, γκρινια και συνωμοσιολογια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ρε μεσα σου λεω....!αντε να παρει 18 το πολυ. Αλλα εγω λεω 15% εαν παει φεβρουαριο για εκλογες
Αστο. Πανω από 25% θα εχει η ΝΔ αλλά θα βρουμε κατι καλυτερο οσο θα πλησιάζουμε στις εκλογες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom