Νέα

Ad Πατησίων 131, 1ος όροφος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 331K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακο δεν συμφωνώ μαζι σου....γυστα ειναι  :uglystupid: εγω μονο που ξέρω κοπέλα κάνει πολύ καλο μασάζ και στο πρόγραμμα ειναι καυλα...εδω κανένας γράφει ότι θέλει... πρώτη φόρα  το αναντουγράφει κάποιο το ανς αρνητικά λογια για την κοπελα...μάλλον δουλεύει πολύ και δεν το αντεχουν καποι... :idiot:
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
τεστ δρινεεεε = test drive?!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Θεος ο τυπος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Επίσκεψη στο κατάστημα πριν από μερικές ημέρες. Παρούσες Δανάη, Λάουρα και Νικολέτα. Είπα λοιπόν κι εγώ να πάρω την πολυδιαφημισμένη Νικολέτα.
Good news first που λένε και οι φίλοι μας, Το κοριτσάκι έχει σώμα μάρμαρο, βυζάκι στητό, οπίσθιο σύστημα σούπερ, αλλά τα καλά στματάνε εδώ.
Το μασάζ ήταν απλά ανύπαρκτο, μίλαγε ασταμάτητα για ότι της κατεβαινε στο μυαλό σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης, και μάλλον νομίζει ότι το σεξ είναι κάτι σαν "γυμναστικές επιδείξεις". Δεν έχει ιδέα πως να ανάψει έναν άντρα, γιατί προφανώς νομίζει ότι αρκεί μόνο το ωραίο σώμα και μερικές τάχαμου ερωτικές πόζες  και μερικά δήθεν βογκητά για να καβλώσεις. Γενικά μια πλήρης απογοήτευση. Δεν θα ξαναπάρω με τίποτα.
ακριβώς... και η δική μου εμπειρία ταυτόσημη... ΔΕΝ το έχει... αλλά γαμώτο είναι άγαλμα το πουτανάκι...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ακριβώς... και η δική μου εμπειρία ταυτόσημη... ΔΕΝ το έχει... αλλά γαμώτο είναι άγαλμα το πουτανάκι...

αμα το λες εσυ φιλτατε σιγουρα δεν το εχει το pse!
approved!
δυστυχως δυσκολα βρισκεις μασατζου πλεον που να εχει ολο το πακετο
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
  γυστα ειναι άυτα...εγω με την κοπελα  παντα περνάω  καλα    :)
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
  γυστα ειναι άυτα...εγω με την κοπελα  παντα περνάω   καλα    :)

Φιλαράκο σε πήραμε χαμπάρι. Μην πασχίζεις άλλο. (Σε έβαλα και σε μπελαδες να σου εξηγήσουν τι σημαίνει πσσχίζεις)
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
φιλαρακο δεν συμφωνώ μαζι σου....γυστα ειναι  :uglystupid: εγω μονο που ξέρω κοπέλα κάνει πολύ καλο μασάζ και στο πρόγραμμα ειναι καυλα...εδω κανένας γράφει ότι θέλει... πρώτη φόρα  το αναντουγράφει κάποιο το ανς αρνητικά λογια για την κοπελα...μάλλον δουλεύει πολύ και δεν το αντεχουν καποι... :idiot:

Δηλαδή τι νομίζεις,  ότι έχω κάποιο συμφέρον αν δουλεύει ή δεν δουλεύει η Νικολέτα ?
Είσαι μακριά νυχτωμένος, εκτός αν το nickname  έχει να κάνει με τον τρόπο που σκέφτεσαι......
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
αλλά γαμώτο είναι άγαλμα το πουτανάκι...

Ναι είναι άγαλμα πράγματι και μπορεί για πιο νέους στην ηλικία που φτιάχνονται με το που βλέπουν μια ωραία γκόμενα να είναι ιδανική. Αν και εδώ που τα λέμε από φάτσα δεν λέει και πολλά.
Αλλά για όσους το sex είναι πιο σύνθετη διαδικασία που συμμετέχουν όλες οι αισθήσεις και όχι μόνο η όραση, αλλά και κυρίως το μυαλό, πρέπει να συνυπάρχουν και άλλα πράγματα...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ναι είναι άγαλμα πράγματι και μπορεί για πιο νέους στην ηλικία που φτιάχνονται με το που βλέπουν μια ωραία γκόμενα να είναι ιδανική. Αν και εδώ που τα λέμε από φάτσα δεν λέει και πολλά.
Αλλά για όσους το sex είναι πιο σύνθετη διαδικασία που συμμετέχουν όλες οι αισθήσεις και όχι μόνο η όραση, αλλά και κυρίως το μυαλό, πρέπει να συνυπάρχουν και άλλα πράγματα...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Επίσκεψη στο κατάστημα πριν από μερικές ημέρες. Παρούσες Δανάη, Λάουρα και Νικολέτα. Είπα λοιπόν κι εγώ να πάρω την πολυδιαφημισμένη Νικολέτα.
Good news first που λένε και οι φίλοι μας, Το κοριτσάκι έχει σώμα μάρμαρο, βυζάκι στητό, οπίσθιο σύστημα σούπερ, αλλά τα καλά στματάνε εδώ.
Το μασάζ ήταν απλά ανύπαρκτο, μίλαγε ασταμάτητα για ότι της κατεβαινε στο μυαλό σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης, και μάλλον νομίζει ότι το σεξ είναι κάτι σαν "γυμναστικές επιδείξεις". Δεν έχει ιδέα πως να ανάψει έναν άντρα, γιατί προφανώς νομίζει ότι αρκεί μόνο το ωραίο σώμα και μερικές τάχαμου ερωτικές πόζες  και μερικά δήθεν βογκητά για να καβλώσεις. Γενικά μια πλήρης απογοήτευση. Δεν θα ξαναπάρω με τίποτα.
επεστρεψε η δαναη ε?....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
παρε Νικολέττα που κάνει ενεργητικό...
μπουχαχαχχαχχχαααχχχαααααχχχαααχχχαα...
έλα τρελός... δικό σου...
 

Trelos86

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Με κάποια άλλη από άλλο μασατζίδικο περνάς εξίσου καλά ή είναι το μοναδικό στανταράκι σου?
παρε και την Χρηστινακι,καλο κομματακι :tits: νομιζω αυτες ειναι καλες επιλογες αμα γουσταρεις τα καυτα  :fuck2: εγω το πολονεζακι και την Χρηστινα περνω και παντα με φτιαχνουν  :dancing: επιλογες ειναι φιλαρακο  ;)
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
παρε και την Χρηστινακι,καλο κομματακι :tits: νομιζω αυτες ειναι καλες επιλογες αμα γουσταρεις τα καυτα  :fuck2: εγω το πολονεζακι και την Χρηστινα περνω και παντα με φτιαχνουν  :dancing: επιλογες ειναι φιλαρακο  ;)
Ρε συ τρελέ θα μας τρελάνεις και μας?
Νομίζεις δεν έχουμε καταλάβει ότι είσαι του μαγαζιού, ναούμε?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τρελός είναι ότι θέλει λέει. Μόνο που εμείς είμαστε γνωστικοι. .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom