Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
θεια συνεχιζεις να λες πολλα
ευτυχως την ΥΠΕΡΜΑΛΑΚΙΑ που ειπες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες απο αναγκη, την συνειδητοποιησες μετα την ερωτηση που σου εκανα για τον 18χρονο σε καροτσακι, και ζητησες συγγνωμη απο μονη σου
οσο για την παπαρια που ειπες οτι εχεις μερικα τετοια παιδακια (18χρονους σε καροτσακι) στην παρεα σου τι εννοεις; οτι τους μιλας και τους κανεις παρεα η οτι τους φερνεις στις παρτουζες για να γαμησουν κι αυτοι; γιατι αν κανεις το πρωτο, τι μας το λες, να σου πουμε μπραβο; ο καθενας μπορει να εχει εναν φιλο η γνωστο με καποια μικρη η μεγαλη αναπηρια. εαν ομως λες οτι κανεις το δευτερο, γελανε και τα τσιμεντα ρε θεια, για λυπηση εισαι με τις μαλακιες που λες για να δικαιολογηθεις... οτι και καλα φερνεις και αναπηρους στις παρτουζες σου να γαμησουν το σαπιο μουνοπηγαδο σου για να κανεις και το κοινωνικο σου εργο... ΠΑΡΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ

Double_Moutza.jpg


και οχι, επειδη σου εκανα αυτη την ερωτηση δεν σημαινει οτι ειμαι ο ιδιος 18χρονος σε καροτσακι. ουτε 18χρονος ειμαι, ουτε σε καροτσακι. 33 χρονων ειμαι και χαιρω ακρας υγειας σε αντιθεση με σενα που εισαι κωλογρια και θα εχεις βγαλει μεχρι και σαρκωμα καποζι με αυτα που κανεις. αλλα εχει γινει το μυαλο σου πουρες απο τις παρτουζες και υπεραπλουστευεις ο,τι διαβαζεις.

τωρα οσον αφορα το κηρυγμα σου οτι οι πουτανες ειναι κι αυτες ανθρωποι με αισθηματα κλπ. χαιρω πολυ... σου ειπα εγω μωρη σαπια οτι δεν ειναι ανθρωποι και δεν εχουν αισθηματα; εγω τις πουτανες τις αγαπω και τις τιμω. εγω κραζω εσενα που μπηκες σε ενα σαιτ για πουτανες να κραξεις αυτους που πανε με πουτανες. τι παριστανεις δηλαδη; ο μονος λογος να το κανεις αυτο ειναι γιατι ζηλευεις που παμε στις πουτανες και δεν γαμαμε εσενα που θες να βαλεις στον πατο σου ολο το ανθρωπινο ειδος, το ζωικο βασιλειο, τη χλωριδα και της γης τον αξονα

η ανωμαλια σου δεν αφορα κανεναν. προφανως εισαι ατομο χαμηλης αυτοεκτιμησης που μπορει να στον ακουμπησε κανενας θειος οταν ησουν παιδακι και εχεις σιχαθει τον εαυτο σου και κανεις αυτα τα αξιολυπητα που κανεις. αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να αποκαλεις μαλακες οσους πανε με πουτανες και να το παιζεις πονηρη εδω μεσα. μαλακας ειναι ο αντρας σου που θα σε φορτωσει παλι στο οπελ ασκονα να σε φερει απο το βλαχοχωρι σου στην αθηνα για 3-4 μερες για να σε γαμησουνε οι γυφτοι και οι πακιστανοι. την εκανες τη διαφημιση σου. δε χρειαζεται να γραψεις αλλο σεντονι να πεισεις κανεναν παραπανω. τα ανθρωπινα ναυαγια που φυτοζωουν στο κεντρο θα σου κανουν παλι το αρρωστο χυσαμολι τους να νιωσεις σημαντικη. ηλιθια... 
ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΣ ΥΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΔΙΣΥΛΑΒΕς ΛΕΞΕΙς ΚΑΙ ΠΑΝΩ?ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΕΙΣ. ΜΙΑ ΚΙΝΕΖΙΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΛΑΚΑ. ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑ ΙΙΚΑΝΟΤΑΤΟΙ. ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥς ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΝΙΚΑΝΕ ΚΑ ΙΞΕΡΕΙΣ Ο ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΓΑΜΙΚΟΥΛΑ ΕΡΑΣΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΡΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΙΔΙΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑ ΙΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΙΑΣ ΚΑ ΙΕΙΝΑ ΙΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΠΑΣΤΑΣ ΚΑΙ ¨ΛΟΓΙΚΗΣ¨.
ΜΕΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕ Η ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ?
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΑΧΟΧΩΡΙ ΜΟΥ ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΒΛΑΧΟΧΩΡΙ ΟΥΤΕ ΗΡΘΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΕΓΩ ΓΕΝΗΘΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙΠΡΟΗΓΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ. ΕΣΥ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ......ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΟΥ, ΟΚ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΕΣΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ. ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΚΑ ΙΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ 18ΧΡΟΝΑ ΑΝΑΠΗΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ!!! ΜΗΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΝΑ ΒΡΑΔΥ?ΝΑ ΣΕ ΣΥΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ Ή ΣΤΟΝ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ. Ή ΜΗΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟ? ΣΟΡΡΥ ΞΕΧΑΣΑ ΕΙΧΕς ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΗΤΣΟΤΑΚΙΚΟΣ. ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΚΕΙ. ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!  Α ΡΕ ΒΑΛΧΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ. ΓΚΑΓΚΑΡΟΣ; 100% Η ΑΡΒΑΝΙΤΟΕΙΔΕΣ ΚΤΛ ΠΑΡΕΜΦΕΡΗ; ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΙΣΑΙ!!!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΚΑ ΙΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ 18ΧΡΟΝΑ ΑΝΑΠΗΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ.
αλλα αντ' άλλα κουτρουβαλα, της Παρασκευης το γαλα...
ελα, αντε γιατι παραμεγαλωσες και δεν ξερεις τι λες...
αρχιζει που αρχιζει απο μονη της η ανοια, εχεις κανει και το μυαλο σου πουρε απο τις παρτουζες...
αντε πιες το χαμομηλακι σου και τραβα στο κρεβατακι σου να κοιμηθεις μπας και ξελαμπικαρεις λιγο
αιντε κοινωνικη αγωνιστρια της πουτσας
αιντε βλαχαδερο
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
θεια συνεχιζεις να λες πολλα
ευτυχως την ΥΠΕΡΜΑΛΑΚΙΑ που ειπες οτι κατηγορεις οσους πανε μονο με πουτανες απο αναγκη, την συνειδητοποιησες μετα την ερωτηση που σου εκανα για τον 18χρονο σε καροτσακι, και ζητησες συγγνωμη απο μονη σου
οσο για την παπαρια που ειπες οτι εχεις μερικα τετοια παιδακια (18χρονους σε καροτσακι) στην παρεα σου τι εννοεις; οτι τους μιλας και τους κανεις παρεα η οτι τους φερνεις στις παρτουζες για να γαμησουν κι αυτοι; γιατι αν κανεις το πρωτο, τι μας το λες, να σου πουμε μπραβο; ο καθενας μπορει να εχει εναν φιλο η γνωστο με καποια μικρη η μεγαλη αναπηρια. εαν ομως λες οτι κανεις το δευτερο, γελανε και τα τσιμεντα ρε θεια, για λυπηση εισαι με τις μαλακιες που λες για να δικαιολογηθεις... οτι και καλα φερνεις και αναπηρους στις παρτουζες σου να γαμησουν το σαπιο μουνοπηγαδο σου για να κανεις και το κοινωνικο σου εργο... ΠΑΡΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΑΩ

απαντηση ανα παραγραφο λοιπον

και οχι, επειδη σου εκανα αυτη την ερωτηση δεν σημαινει οτι ειμαι ο ιδιος 18χρονος σε καροτσακι. ουτε 18χρονος ειμαι, ουτε σε καροτσακι. 33 χρονων ειμαι και χαιρω ακρας υγειας σε αντιθεση με σενα που εισαι κωλογρια και θα εχεις βγαλει μεχρι και σαρκωμα καποζι με αυτα που κανεις. αλλα εχει γινει το μυαλο σου πουρες απο τις παρτουζες και υπεραπλουστευεις ο,τι διαβαζεις.

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 40 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΘΑΡΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ. ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΟΥΤΕ ΠΑΝΕ ΜΕ 50 ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑ ΙΟΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 20 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ, ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΕΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΕΣ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΡΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΜΕ ΤΡΑΝΤΑΧΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΑΥΤΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑ ΙΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΛΕς ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΑΓΡΑΦΟ ΣΟΥ. ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ. ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΟ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΙΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΓΡΑΦ ΟΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΦΙΑΝΕΤΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΨΕΥΤΗΣ Η ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ!
ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΝΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΜΕ ΕΔΩ?ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΧΩΡΕΣΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ??

τωρα οσον αφορα το κηρυγμα σου οτι οι πουτανες ειναι κι αυτες ανθρωποι με αισθηματα κλπ. χαιρω πολυ... σου ειπα εγω μωρη σαπια οτι δεν ειναι ανθρωποι και δεν εχουν αισθηματα; εγω τις πουτανες τις αγαπω και τις τιμω. εγω κραζω εσενα που μπηκες σε ενα σαιτ για πουτανες να κραξεις αυτους που πανε με πουτανες. τι παριστανεις δηλαδη; ο μονος λογος να το κανεις αυτο ειναι γιατι ζηλευεις που παμε στις πουτανες και δεν γαμαμε εσενα που θες να βαλεις στον πατο σου ολο το ανθρωπινο ειδος, το ζωικο βασιλειο, τη χλωριδα και της γης τον αξονα
ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?????????? ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ ΓΙΑΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΘΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΑΞΟΝΑ ΤΗΣ ΓΗΣ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟΤΑΒΑΝΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!!! ΑΞΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΣ. ΠΡΟ ΠΑΝΤΩΝ ΠΟΙΟΤΗΣ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟΥ ΕΠΙΘΕΤΩΝ ΚΤΛ. ΕΙΝΑ ΙΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ??????????ΑΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!!!!!!!!

η ανωμαλια σου δεν αφορα κανεναν. προφανως εισαι ατομο χαμηλης αυτοεκτιμησης (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΑ!) που μπορει να στον ακουμπησε κανενας θειος οταν ησουν παιδακι (ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΙΟΣ ΗΤΑΝ ΘΕΟΣ ΚΑ ΙΤΟΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΙΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!!) ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΑΙ) και εχεις σιχαθει τον εαυτο σου και κανεις αυτα τα αξιολυπητα που κανεις. (ΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΑ ΓΑΜΙΕΜΑΙ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΑ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΑ!!! ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ?????)αλλα δεν εχεις κανενα δικαιωμα να αποκαλεις μαλακες οσους πανε με πουτανες και να το παιζεις πονηρη εδω μεσα. (ΠΟΝΗΡΗ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ???ΟΠΟΙΑ ΥΒΡΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ. ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΨΕΙ!!!) μαλακας ειναι ο αντρας σου που θα σε φορτωσει παλι στο οπελ ασκονα (ΑΑΑΑΠ ΜΕΓΑΛΕ ΕΔΩ ΔΕ ΝΘΕΛΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ! ΚΥΚΟΛΟΦΟΡΑΩ ΜΟΝΟ ΜΕ πΟΡΣΕ ΚΑΓΙΕΝ ΟΠΩς ΟΛΟΙ ΟΙ ΒΛΑΧΩΑΘΗΝΑΙΟΙ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑ ΙΧΟΝΤΡΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΟ ΑΣΚΟΝΑ. ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΤΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΟΙΔΑΜΑΞΕΣ. ΜΗΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΥΛΩΝΑΝ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΥΤΣΟΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ?) να σε φερει απο το βλαχοχωρι σου στην αθηνα για 3-4 μερες (ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΠΑΛΥ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΜΟΝΙΜΑ. ΤΩΡΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΠΑΩ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΚΑΦΟΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΚΑ ΙΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ, ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ) για να σε γαμησουνε οι γυφτοι και οι πακιστανοι. (ΜΗΝ ΖΗΛΕΥΕΙΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΩ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ. ΔΩΡΕΑΝ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ. ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ) την εκανες τη διαφημιση σου. δε χρειαζεται να γραψεις αλλο σεντονι να πεισεις κανεναν παραπανω. (ΣΕΝΤΟΝΙ 50 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ 1%. ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΒΑΘΕΙΑ! ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΕ 50 ΣΕΛΙΔΕΣ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ?) τα ανθρωπινα ναυαγια που φυτοζωουν στο κεντρο θα σου κανουν παλι το αρρωστο χυσαμολι τους να νιωσεις σημαντικη. ηλιθια... (ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΑ ΓΑΜΙΟΤΑΝ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΗΛΙΘΙΑ (ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ). ΩΣ ΕΙΝΑ ΙΓΝΩΣΤΟ ΤΟΙς ΠΑΣΕΙ ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕς ΓΑΜΑΝΕ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥς ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΙΟ ΞΥΠΝΙΟΙ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑς ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΗΛΙΘΙΑ. ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΔΕ ΝΞΕΡΑΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΞΙΩΜΑ ΤΟΥ ΓΚΕΜΠΕΛΣ!!! ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!! ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΑΣ ΟΨΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΦΡΟΥΝΤ ΜΕ ΤΟΝ γΙΟΥΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΙΝΣΕΥ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΝΕ ΟΛΕς ΑΥΤΕς ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕςΠΟΥ ΛΕς ΚΑΙ ΕΣΥ. ΘΥΜΙΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΕΝΑ ΔΟΚΙΜΙΟ ΣΤΗ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ.

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ







ΔΕΝ ΜΑΣ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΡΕ ΑΓΡΑΜΜΑΤΕ ΧΩΡΙΑΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΒΡΗΚΕΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΙΝΣΤΡΟΥΧΤΟΡΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΕ ΥΦΟΣ 10 ΚΑΡΔΗΝΑΛΙΩΝ.
ΒΟΙΔΙ Ε ΒΟΙΔΙ!!!!!!!
ΜΕ ΑΓΑΠΗ Η ΘΕΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΡΙΟΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΑΜΙΟΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ
ΕΥΗ ΣΤΑΜΑΤΗ
ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΨΕΙ 3 ΚΙΛΟΒΑΤΩΡΕΣ ΡΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.720
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
ο πλυθυντικος σε μαρανε παλιομαλακα σκατογερε που αν δεν πληρωσεις μουνι δε βλεπεις ουτε με τηλεσκοπιο τα βαζεις με αυτη που και κοσμος την ξερει και απολαμβανει τζαμπα αυτα που εσυ πληρωνεις.

Μεγάλη ζημιά το Αφρικανικό Σκουλαμέντο.

Η πυελονεφρίτιδα σου φέρνει υψηλούς πυρετούς και παθαίνεις ντελίριο .
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.637
Κριτικές
57
Like
6.838
Πόντοι
5.406
Το πουλι μιλαει σωστα. Σ ενα πραγμα μονο δεν συμφωνω. Το θρεντ θα πρεπει να μπει στην κατηγορια γελιο-χιουμορ-ανεκδοτα-διασκεδαση
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε σεις τί ταλεντάρα είναι η θείτσα! Ούτε η Αννίτα στα παρατράγουδα δεν βρίσκει τέτοια ταλέντα!
Το νού σας ρεμάλια μην την παρααγριέψετε και την χάσουμε! :grin: :grin:

Στα σοβαρά τώρα η γυναίκα, όχι επειδή γαμιέται με όποιον νά 'ναι αλλά από τον τρόπο που εκφράζεται και μόνο, είναι προφανές ότι είναι αρμοδιότητος ψυχιάτρου! Στην καλύτερη περίπτωση πάσχει από κάποια βαριά ψυχωσική διαταραχή, στη χειρότερη από οργανικό ψυχοσύνδρομο από κάποιο ΣΜΝ. Η τριτογόνος σύφιλη είναι γνωστό ότι οδηγεί στην τρέλα.
Όσοι είστε τόσο λιγούρια να γαμάτε παρέα με Νιγηριανούς και Πακιστανούς γυναίκες σε τέτοια χάλια, σωματικά και πνευματικά, μήπως να το ξανασκεφτόσαστε...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
Νομίζω πολύ υποτιμάτε τους νιγηριανούς και τους πακιστανούς, έχουν κι αυτοί γούστο
 

karxarias79

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
157
Κριτικές
4
Like
133
Πόντοι
1
Η ευα για να μαθαινουν και οι νεοτεροι ειναι η κα.Ολγα στις πατρινες φαρσες...Το μουνι της ειναι σκουλαμεντρα σαπιλα απο τις πολλες μουνοψειρες
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Οπα παιδια εχουμε breaking news που λενε στο βλαχοχωρι μου. Ανεκαλυφθει νεος σπληλαιανθρωπος που ειχε να βγει από την σπηλια του τουλαχιστον 50 χρονια. Ακομα νομιζει ότι υπαρχουν μουνοψειρες !!! Δεν ξερει όπως ο άλλος ο γιατρος του κωλου ότι υπαρχει και σκονη που γιατρευει από τις μουνοψειρες!!!
Φθιρεξ αγορι μου!!! Φθιρεξ. Εχει ανακαλυφθει από το 1950 και στην εποχη μας ψειρες εχουν μονο τα παιδακια που πανε στο νηπιαγωγειο και το δημοτικο και εχουμε καινουργιο φαρμακο σε σπρευ. Όχι ένα, πολλα. Παρα πολλα. Οσο εσυ κοιμοσουνα η ανθρωποτητα εκανε αλματα προοδου μπρος τα μπρος. Τωρα που ψυπνησες εσυ, μαλλον θα κανουμε αλματα προοδου προς τα πισω!!!
Αν θελεις και εχεις αναγκη, δεν εχεις λεφτα, η οτιδηποτε τετοιο, εχουμε τα κοινωνικα φαρμακεια που μπορουν να σου στειλουν 1-2 τονους να ριξεις στον πραμα σου μηπως σου περασουν γιατι η κα Ολγα μπορει να ειχε μπολικες. Και αν δεν φτασει τοσο, πες μου να σου κανω και εγω μια δωρεα αλλον ένα τονο και ΣΙΓΟΥΡΑ θα καθαρισεις και το μυαλο σου. Εάν ρωτησεις και τον Γιατρο του κωλου που μας προεκυψε εδώ μεσα θα σε διαβεβαιωσει ότι οι ψειρες προκαλουν εκτος από Πρωτογενη φαγουρα και τριτογενη συμπτωματαα τεταρτογενους ηλθιομαλακιας!! Μιας ασθενειας που είναι επιδημικη εδώ μεσα αυτή την εποχη!! Να προσεχεις παιδακι μου. Η ζωη είναι ομορφη. Θα το καταλαβεις αυτό ποιο καλα όταν αρχισεις να γαμας! Στο υποσχομαι ότι θα διορθωθεις αμεσα σχεδον ! ΟΧΙ 100% ουτε ο θεος δεν μπορει να κανει τετοια θαυματα αλλα θα δεις τρελη βελτιωση
Με εκτιμηση
Η Θεια σου ή Ολγα.

Υ.Γ.1 από ότι διαβασα εισαι και κοσμογυρισμενος!!! Εφτασες μεχρι Πατρα ρε φιλε!! Μπραβο. Εχω ένα φιλο τηλεοπτικο παραγωγο, μηπως να σκεφτοσουνα να γυρισεις ένα ντοκυμαντερ με αυτή την δραματικη περιπετεια σου να φτασεις στην Πατρα?????
Ενας άλλος που ξερω εγινε διασημος να φαντασττεις, επειδη πηγε στην Ιθακη!!! Και φαντασου ότι δεν την βρηκε κιολας και εγινε μεγαλος και τρανος!!! Εσυ με Πατρα και την ηρωικη ανακαλυψη εχεις σιγουρα έναν φοινικα και μπορει και οσκαρ. Δεν θελω να ειμαι υπεραισοδοξη αλλα παιζει και να παρεις και κανα νομπελ ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ!!!!!!!!!! Αν θα σε συγκρινα με καποιον προσωπικα θα ητνα με τον Ομηρο και την Οδύσσεια. Όλα τα αλλα μπροστα σε αυτό ωχριουν πραγματικα!

Υ.Γ. 2 επειδη ακομα και οι ποιο συγχρονες θεραπεις μπορει να μην αποδωσουν σε ένα τοσο παλιο μυαλο θα σου προτεινακαι μια μεθοδο της εποχης σου!!! ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ!!! Ναι. Ρωτα και τον γιατρο του κωλου της ιδιας εποχης με σενα ειναι κι αυτος!!!! Αν το αφησεις πολύ μπορει να σου καψει εκτος από τις ψειρς και τα μαλια και το μυαλο από μεσα, αλλα δεν χρειαζεται να ανησυχεις ειδικα εσυ! Δεν εχεις τιποτε τετοι από μεσα όπως είναι απολυτως προφανες. Οποτε γλυτωνεις κα ιτυχον παρενεργεις που εχουν τα συνθετικα φαρμακα. Φυσικές λυσεις. Οικολογικες. παντα οι καλυτερες! :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.720
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
Λύστε μου μια απορία παρακαλώ.

Εδώ εισέρχεστε για να παρτουζωθείτε; Ή για να θρέψετε τον υπερφίαλο εγωισμό σας.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
:respect:Πετρέλαιο βάζαμε στο στρατό στα κρεβάτια για τους κοριούς.
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Ποσο ετων ειναι η θιτσα ;
Ενδιαφέρομαι να τις σκίσω το κωλο στα δυο παρουσία συναγωνιστών γαμιαδων
μονο προσεξε το καλτσον μαζι, ετσι? αλλος μαλακας μας προεκυψε που θελει να μου παρει και την ....παρθενια απο τον κωλο. Η λεξη Ηλιθιος ξερεις τι σημαινει κοιτα ενα λεξικο γιατι ειναι πολυ προφανες οτι δεν ξερεις!!!
ή θειτσα εινα ιετων 165 κα ιεχει σκισε ιτον κωλο τις τοσες φορες οσες εσυ δεν θα καταφερεις να τραβηξεις μαλακιες σε ολη σου την ζωη ακομα και αν ζησεις 800 χρονια σαν τον μωυση. Και υπολογιζω οτι 15-20 μαλακιεσ την ημερα τισ ριχνεις για να λες τετοιες μεγαλομαλακιες!!!!!!!!! Λες να περασα ολη μου την ζωη για να περιμενω εσενα τον μεγαλο κωλοσκιστη?????????????? Τι λες ρε μεγαλε ο μοναδικος εισα?????? και γιαυτο ψαχνεισ απεγνωσμενα και για αλλους δυο???
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
εδω και 10 χρονια τουλαχιστον, απο το πειραματικο σταδιο απο το Huston memorial και εγω και ο αντρας μου και οι υπολοιποι 250 αντρες και γυναικες της παρεας μας. Και εδω και 1 χρονο οποιος θελει μπορει να μπει με μια απλη εξεταση απο τον γιατρο του η απο καποιο νοσοκομειο. Αλλα μην ακουσω και απο σενα οτι το Prep εινα ιγια τους οροθετικους. Η λεξη σημαινει προφυλαξη κα ιοχι θεραπεια. η θεραπεια δεν γινεται με 1 χαπι μονο αλλα αυτη την στιγμη με 6-10 διαφορετικα χαπια την ημερα. οποτε μην δειχνετε ολη την ασχτοσυνη σας αλλα και το μεγεθος της μαλακιας σας. ξαφνικα ο ελληνας βλαχος εχει γινει ειδικοτερος γιατρος απο οποινδηποτε επιστημονα του ΠΟΥ. και φυσικα παντα μεσα στο PREP υπαρχει οπωσδηποτε κα ιενα προφυαλκτικο για οσους νομιζουν οτι μαλακια τους κατεβει στο κεφαλι. επισης η ενημερωση εινα ιδωρεαν, Πηγαινεται στο Athens Checkpoint στο μοναστηρακι αν μιλαμε για Αθηνα και μιληστε με τα παιδια εκει αντι να γυρνατε και να δολοφονειτε χαρακτηρες και να καταδικαζετε νεα και μη εμπειρα παιδια σε δια βιου θεραπεια του HIV. Εδω και χρονια για οσους δεν το ξερουν ο ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΥΡΗΞΕΙ ΤΟ AIDS ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ.


ΘΑΝΑΗΤΦΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΡΔΙΟΠΑΘΕΙΕΣ. ΤΟ AIDS ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΑΕΙ ΠΛΕΟΝ ===============================ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΕΣ==========================ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΛΕΟΝ. ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟς ΔΙΚΑΙΟΛΓΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΗ HIV ΠΛΕΟΝ.


αλλα τι τα λεω λες και μπορει ο τουρκομογκολοχριστιανοεβραιοβλαχος να καταλαβει τι ειναι ολα αυτα!!!!!!! οπως θα δειτε ολα αυτα ειναι θεωριες και επιστημονικη φαντασια για καποιους εδω μεσα. Γιατρους εννοω φυσικα, χωρις πτυχια αλλα εχουν συνταγες για ολα, εκτος απο μια ασθενεια που τους δερνει!! ΤΗΝ ΑΠΥΘΜΕΝΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom