Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ακομη με την 24 χρονη παρθενα ασχοληστε ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτο δεν εχει σημασια τυπε
σημασια εχει οτι το καμακι μεσω χορου επιασε :rockon:

Kοιτα οταν ημουν φοιτητης ειχαμε στην παρέα ενα παιδι ο οποιος το ειχε... ειναι απο αυτα τα τυπακια (1 στους 100 ή και τους 1000) που εχω ξαναγραψει οτι παιζει να κανουν μεγαλη επιτυχια στο καμακι. Για αυτους ειναι οντως αυτο το αθλημα... επειδη ξερουν πως να παιζουν. Ημουν διπλα του στα περισσοτερα παρτυ και τσαρκες οσο ειμασταν φοιτητες.... ο τυπος ηξερε και φαινοταν γιατι καθε βραδυ εβγαζε σπανια θα εφευγε απραγος και οταν γινοτανε αυτο θα ελεγες "Ε αφου δεν βρηκε αυτος κατι τρεχει..."

Οσα εχω γραψει για το χορο δεν τα εγραψα τυχαια απλα οι γνωστοι εδω μεσα θα τρολαρουν συνεχεια οτι και αν τους πεις σε αυτο το τομεα ακομη και αν τους πεις οτι δεν βρισκεις γκομενα μετα θα πανε στο αλλο στρατοπεδο θα σε πουνε οτι εισαι αγαμητος πνευματα αντιλογιας ειναι και τρολλακια.... σε ενα κλαμπ τι κανεις? ειναι πολυ απλο χορευεις και παντα αυτος που χορευει εχει περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτον που χει κατσει σαν αγγουρι ο πρωτος κερδιζει περισσοτερους ποντους... επειδη δειχνει μεγαλυτερη ανεση και ευελιξια μεσα στο χωρο.

Ερχεσαι πιο κοντα με την τυπισσα και μπορεις να την γνωρισεις καλυτερα .... κανατε κατι που σας συνδεει στεκει περισσοτερο μετα να της πεις να βγειτε... αυτα οσοι δεν μπορουν να τα καταλαβουν τι να πω? μην θελουν μετα και γκομενα. Αλλο αμα ο αλλος δεν ξερει να χορευει ή κομπλαρει εκει παω πασο.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε ενα κλαμπ ο περισσοτερος κοσμος χορευει.... λετε ολοι αυτοι να ειναι οι μαλακες και εσεις οι εξυπνοι που τους κοροιδευετε? οσοι το κανετε.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Kοιτα οταν ημουν φοιτητης ειχαμε στην παρέα ενα παιδι ο οποιος το ειχε... ειναι απο αυτα τα τυπακια (1 στους 100 ή και τους 1000) που εχω ξαναγραψει οτι παιζει να κανουν μεγαλη επιτυχια στο καμακι. Για αυτους ειναι οντως αυτο το αθλημα... επειδη ξερουν πως να παιζουν. Ημουν διπλα του στα περισσοτερα παρτυ και τσαρκες οσο ειμασταν φοιτητες.... ο τυπος ηξερε και φαινοταν γιατι καθε βραδυ εβγαζε σπανια θα εφευγε απραγος και οταν γινοτανε αυτο θα ελεγες "Ε αφου δεν βρηκε αυτος κατι τρεχει..."

Οσα εχω γραψει για το χορο δεν τα εγραψα τυχαια απλα οι γνωστοι εδω μεσα θα τρολαρουν συνεχεια οτι και αν τους πεις σε αυτο το τομεα ακομη και αν τους πεις οτι δεν βρισκεις γκομενα μετα θα πανε στο αλλο στρατοπεδο θα σε πουνε οτι εισαι αγαμητος πνευματα αντιλογιας ειναι και τρολλακια.... σε ενα κλαμπ τι κανεις? ειναι πολυ απλο χορευεις και παντα αυτος που χορευει εχει περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτον που χει κατσει σαν αγγουρι ο πρωτος κερδιζει περισσοτερους ποντους... επειδη δειχνει μεγαλυτερη ανεση και ευελιξια μεσα στο χωρο.

Ερχεσαι πιο κοντα με την τυπισσα και μπορεις να την γνωρισεις καλυτερα .... κανατε κατι που σας συνδεει στεκει περισσοτερο μετα να της πεις να βγειτε... αυτα οσοι δεν μπορουν να τα καταλαβουν τι να πω? μην θελουν μετα και γκομενα. Αλλο αμα ο αλλος δεν ξερει να χορευει ή κομπλαρει εκει παω πασο.
Μπολντη αυτα που λες ισχυουν ως ενα βαθμο σε μικρες ηλικιες μεχρι τα 23-25 για τους ανδρες και ισως λεω πολυ

Πες μας την ηλικια σου αν θες να καταλαβουμε τι ακριβως λες
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Σε ενα κλαμπ ο περισσοτερος κοσμος χορευει.... λετε ολοι αυτοι να ειναι οι μαλακες και εσεις οι εξυπνοι που τους κοροιδευετε? οσοι το κανετε.

με την καμία δεν κοροιδεύω τον κόσμο που χορεύει νορμάλ επειδή απλά έτσι γουστάρει η γουστάρει τη μουσική και δεν κάνει ...γελοία κασκαντεριλίκια για να δείξει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

υγ
όσο για μένα απλά δεν είναι του στιλ μου.... :boobies:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Kοιτα οταν ημουν φοιτητης ειχαμε στην παρέα ενα παιδι ο οποιος το ειχε... ειναι απο αυτα τα τυπακια (1 στους 100 ή και τους 1000) που εχω ξαναγραψει οτι παιζει να κανουν μεγαλη επιτυχια στο καμακι. Για αυτους ειναι οντως αυτο το αθλημα... επειδη ξερουν πως να παιζουν. Ημουν διπλα του στα περισσοτερα παρτυ και τσαρκες οσο ειμασταν φοιτητες.... ο τυπος ηξερε και φαινοταν γιατι καθε βραδυ εβγαζε σπανια θα εφευγε απραγος και οταν γινοτανε αυτο θα ελεγες "Ε αφου δεν βρηκε αυτος κατι τρεχει..."

Οσα εχω γραψει για το χορο δεν τα εγραψα τυχαια απλα οι γνωστοι εδω μεσα θα τρολαρουν συνεχεια οτι και αν τους πεις σε αυτο το τομεα ακομη και αν τους πεις οτι δεν βρισκεις γκομενα μετα θα πανε στο αλλο στρατοπεδο θα σε πουνε οτι εισαι αγαμητος πνευματα αντιλογιας ειναι και τρολλακια.... σε ενα κλαμπ τι κανεις? ειναι πολυ απλο χορευεις και παντα αυτος που χορευει εχει περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτον που χει κατσει σαν αγγουρι ο πρωτος κερδιζει περισσοτερους ποντους... επειδη δειχνει μεγαλυτερη ανεση και ευελιξια μεσα στο χωρο.

Ερχεσαι πιο κοντα με την τυπισσα και μπορεις να την γνωρισεις καλυτερα .... κανατε κατι που σας συνδεει στεκει περισσοτερο μετα να της πεις να βγειτε... αυτα οσοι δεν μπορουν να τα καταλαβουν τι να πω? μην θελουν μετα και γκομενα. Αλλο αμα ο αλλος δεν ξερει να χορευει ή κομπλαρει εκει παω πασο.




  Μπόλντη έχω ελπίδες να ρίξω κάνα γκομενάκι; Πως με κόβεις;


 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
τι λεει ρε ο τρομπας...κανας φοιτητης θα ναι,οποιος παει σε κλαμπ για να βγαλει γκομενα η φοιτητης ειναι η μαλακας  :jerking:
 

Chris MacNeil

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Ακομη με την 24 χρονη παρθενα ασχοληστε ?

Για αυτο δεν ειναι αυτο το thread;




Ερωτηση παγιδα. Μουνι επιασες;! Γιατι αν στηριχτεις στην κουβεντα και μονο, ο αλλος μπορει να σου αφησει και εντυπωση Jimmy Belarike ενω ειναι παρθενοπιπιας του κερατα. Λεω τωρα...
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Για αυτο δεν ειναι αυτο το thread;




Ερωτηση παγιδα. Μουνι επιασες;! Γιατι αν στηριχτεις στην κουβεντα και μονο, ο αλλος μπορει να σου αφησει και εντυπωση Jimmy Belarike ενω ειναι παρθενοπιπιας του κερατα. Λεω τωρα...

:grin:

URL]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επισης μετρανε πολυ οι παρεες. Αμα κανεις παρεες με μαλακες .... παει κακοχαρακτηριζεσαι και εσυ.
Αν εισαι μιζερος ας πουμε πρεπει να κανεις παρεα με καναν χαρουμενο τυπο μπας και με την παρεα μαζι του ξεπερασεις τα ασχημα κουσουρια σου.

Και κυριως πρεπει να υπάρχουν κονε με παρεες γυναικων. Πολυ απαραιτητο μεχρι και ο λακης ο "αγριος" ελεγε τις προαλλες οτι καλεσε μια σε μια παρεα οπου ειχε και ξαδερφες του.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι... ενας πολυ γρηγορος και αξιοπιστος τροπος να κρινεις κάποιον ή καποια.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Kοιτα οταν ημουν φοιτητης ειχαμε στην παρέα ενα παιδι ο οποιος το ειχε... ειναι απο αυτα τα τυπακια (1 στους 100 ή και τους 1000) που εχω ξαναγραψει οτι παιζει να κανουν μεγαλη επιτυχια στο καμακι. Για αυτους ειναι οντως αυτο το αθλημα... επειδη ξερουν πως να παιζουν. Ημουν διπλα του στα περισσοτερα παρτυ και τσαρκες οσο ειμασταν φοιτητες.... ο τυπος ηξερε και φαινοταν γιατι καθε βραδυ εβγαζε σπανια θα εφευγε απραγος και οταν γινοτανε αυτο θα ελεγες "Ε αφου δεν βρηκε αυτος κατι τρεχει..."

Οσα εχω γραψει για το χορο δεν τα εγραψα τυχαια απλα οι γνωστοι εδω μεσα θα τρολαρουν συνεχεια οτι και αν τους πεις σε αυτο το τομεα ακομη και αν τους πεις οτι δεν βρισκεις γκομενα μετα θα πανε στο αλλο στρατοπεδο θα σε πουνε οτι εισαι αγαμητος πνευματα αντιλογιας ειναι και τρολλακια.... σε ενα κλαμπ τι κανεις? ειναι πολυ απλο χορευεις και παντα αυτος που χορευει εχει περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτον που χει κατσει σαν αγγουρι ο πρωτος κερδιζει περισσοτερους ποντους... επειδη δειχνει μεγαλυτερη ανεση και ευελιξια μεσα στο χωρο.

Ερχεσαι πιο κοντα με την τυπισσα και μπορεις να την γνωρισεις καλυτερα .... κανατε κατι που σας συνδεει στεκει περισσοτερο μετα να της πεις να βγειτε... αυτα οσοι δεν μπορουν να τα καταλαβουν τι να πω? μην θελουν μετα και γκομενα. Αλλο αμα ο αλλος δεν ξερει να χορευει ή κομπλαρει εκει παω πασο.

Ρε συ Μπολντη απορω που βλεπεις στα κλαμπακια της Αθηνας τον κοσμο να χορευει. Εγω το αντιθετο παρατηρω, κλαμπ αρχιδοκαμποι, ατομακια με ανοικτο πουκαμισο ή μπλουζα V για να φαινεται το ξυρισμενο στηθος και κορμι τιγκα στις κρεατινες να καθονται σαν τα αγγουρια, με ενα ποτο στο ενα χερι και το τσιγαρο στο αλλο, να χαζευουν το κωλο καμιας χορευτριας ή καμια γκομενα στα 2 μετρα την οποια και ποτε δε βρισκουν το θαρρος να προσεγγισουν  :jerking:  Οι δε γκομενες, κλασσικες Ελλεηνιδες, με ενα κοκτεηλ στο χερι να γραφουνε στο facebook οτι ειναι στο ταδε κλαμπ με τη Σουλα, την Τουλα και το κακο συναπαντημα  :jerking:  Και δωσε φωτογραφιες και τα δυο φυλα σε γελοιες ποζες για να τις ανεβασουν στο facebook και να πεισουν οτι περασαν καλα  :jerking: . Μιλαμε για τραγικες καταστασεις!

Καμια φορα ακουω τον πατερα μου να λεει ιστοριες απο την εποχη της ντισκο και στεναχωριεμαι που δεν εζησα εκεινη την εποχη, τοτε οι ανθρωποι πηγαιναν στις ντισκο για να χορεψουν, να γκομενισουν και να περασουν καλα! Αυτα που λες για το χορο ισχυαν τοτε, τωρα ολοι το παιζουν ποζερια και ματσο, δε χορευει κανεις, αυτα ειναι για τους πουστηδες  :jerking:

Οσο για το καμακι, το κλαμπ ειναι το χειροτερο μερος για γνωριμιες, πιο πολλες πιθανοτητες εχει καποιος να βγαλει γκομενα αποψε στην περιφορα του επιταφιου!

Εξαιρεση αποτελουν βεβαια τα κλαμπακια στα νησια το καλοκαιρι.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
   Επειδή χορεύω μόνο κάνα ζειμπέκικο και καμμια φορά κάναν τσάμικο είμαι εντάξει;

  Δεν ξέρω άλλους χορούς.


   

βασικά breakdance ξέρεις καθόλου ?
με γρήγορα bpm (psychedelic και έτσι) μπορείς να χορεψεις  ?
κολοτούμπες στον αέρα ξέρεις να κάνεις ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
να κι ενας σωστος...ετσι ακριβως ειναι,τα κλαμπακια ειναι για το μπουτσο εντελως.τερμα μουσικη μεσα να μην ακους τιποτα,ολοι ορθιοι σαν αγγουρια η κατι καραγκιοζηδες να χορευουν σα πουστηδες και μετα στο φεισμπουκ φωτογραφιες και σχολια  :jerking:



 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλαματιανο και αργο συρτο ξερετε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom