Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε λες να ειχε και διασυνδεσεις με μεντεγιν-μποκοτα-βαρονους-καταλινες? :think: :think: :think: :think:
λες να πηγε απο γραβατωμα τυπε? :think: :think: :think: :think:
απτο πιωμα πηγε τυπε
εχεσε το νεφρο του
δεν κανω πλακα
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Αμ ο άλλος πίσω πίσω στη φωτογραφία που για να μπει στο κάδρο έπεσε απ' το μπαλκόνι και έμεινε ανάπηρος; Το είχαν γράψει οι εφημερίδες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αμ ο άλλος πίσω πίσω στη φωτογραφία που για να μπει στο κάδρο έπεσε απ' το μπαλκόνι και έμεινε ανάπηρος; Το είχαν γράψει οι εφημερίδες.
δηλαδη πηρε την δημοσιοτητα που αναζητουσε τυπε :grin:
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Ήταν νέος ηθοποιός και είπε ότι το έκανε για να τον προσέξουν και να πάρει κάποιο ρόλο σε ταινία. Βλέπετε στη φωτό πόση λαχτάρα είχε. Δυστυχώς την επόμενη ακριβώς στιγμή τα έχασε όλα. :S
Τι σου είναι η ζωή...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ήταν νέος ηθοποιός και είπε ότι το έκανε για να τον προσέξουν και να πάρει κάποιο ρόλο σε ταινία. Βλέπετε στη φωτό πόση λαχτάρα είχε. Δυστυχώς την επόμενη ακριβώς στιγμή τα έχασε όλα. :S
Τι σου είναι η ζωή...
η ζωη ειναι ατμος
θρασυβουλας
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Να πω κ εγω την αποψη μου με αυτα που εχω δει απο γνωστους και φιλους και απο προσωπικη αποψη.1ον ο επιμενων νικα!Γνωστος κ οχι μικρης ηλικιας τωρα 48αρης αλλα καλα κρατημενος εμφανισιακα οπου πηγαινε παντου καμακι.Την επεφτε ασυστολα.Μπορει το βραδυ σε ενα μαγαζι να την επεφτε σε 3 4 γκομενες.Στα αρχιδια του αν ετρωγε χυλοπιτα ή γινοταν ρεζιλι στα ματια των αλλων.Χμ κοιτα λεγαμε λεγανε(ανδρες-γυναικες) εφαγε χυλοπιτα.Εβγαζε ομως μουνι οχι παντα αλλα εβγαζε .Μεχρι και πιτσιρικα μου ειχε γνωρισει σε καφες που ειχαμε παει που θα μπορουσε να ηταν και κορη του..anyway....Και οχι φραγκας δεν ηταν.Τωρα βεβαια εχει σταματησει θεωρητικα... γιατι παντρευτηκε για 2η φορα.Αρε κερατο που θα φαει η γυναικα του γιατι οπως λεει η παροιμια πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι.2ο το εχω ξαναπει αν μετρας πραγματι εμφανισιακα η γυναικα κανει απο μονη της κινηση να σε γνωρισει τελος.Κυριως βεβαια στις μικροτερες ηλικιες μεχρι 30-32 γιατι στις μεγαλυτερες ηλικιες μετρανε και αλλα...
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Kοιτα οταν ημουν φοιτητης ειχαμε στην παρέα ενα παιδι ο οποιος το ειχε... ειναι απο αυτα τα τυπακια (1 στους 100 ή και τους 1000) που εχω ξαναγραψει οτι παιζει να κανουν μεγαλη επιτυχια στο καμακι. Για αυτους ειναι οντως αυτο το αθλημα... επειδη ξερουν πως να παιζουν. Ημουν διπλα του στα περισσοτερα παρτυ και τσαρκες οσο ειμασταν φοιτητες.... ο τυπος ηξερε και φαινοταν γιατι καθε βραδυ εβγαζε σπανια θα εφευγε απραγος και οταν γινοτανε αυτο θα ελεγες "Ε αφου δεν βρηκε αυτος κατι τρεχει..."

Οσα εχω γραψει για το χορο δεν τα εγραψα τυχαια απλα οι γνωστοι εδω μεσα θα τρολαρουν συνεχεια οτι και αν τους πεις σε αυτο το τομεα ακομη και αν τους πεις οτι δεν βρισκεις γκομενα μετα θα πανε στο αλλο στρατοπεδο θα σε πουνε οτι εισαι αγαμητος πνευματα αντιλογιας ειναι και τρολλακια.... σε ενα κλαμπ τι κανεις? ειναι πολυ απλο χορευεις και παντα αυτος που χορευει εχει περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτον που χει κατσει σαν αγγουρι ο πρωτος κερδιζει περισσοτερους ποντους... επειδη δειχνει μεγαλυτερη ανεση και ευελιξια μεσα στο χωρο.

Ερχεσαι πιο κοντα με την τυπισσα και μπορεις να την γνωρισεις καλυτερα .... κανατε κατι που σας συνδεει στεκει περισσοτερο μετα να της πεις να βγειτε... αυτα οσοι δεν μπορουν να τα καταλαβουν τι να πω? μην θελουν μετα και γκομενα. Αλλο αμα ο αλλος δεν ξερει να χορευει ή κομπλαρει εκει παω πασο.

Ρε συ, σιγα μη χρειαζεσαι τον χορο για να βγαλεις γκομενα. Αμα εχεις μπλα μπλα, εχεις μπλα μπλα, τελος.

Επισης, το να εισαι ο εαυτος σου, χωρις υπερβολες, ειναι το καλυτερο καμακι. Τελος.

Επιστρεφοντας πισω στη παρθενα 24 χρονων, προσωπικα βλεπω μια λυση. Αφου εφυγε ενω το σπασμενοκαραβι22 ηταν σε φαση, σημαινει οτι δεν τον γουσταρει. Αμα τον σεβοταν, δεν θα τον εκοβε. Τωρα, αμα τον δουλευει δεν θα επρεπε να τον αφορα, διοτι η ουσια ειναι ο ελεγχος της καταστασης (και εν δυναμει σχεσης). Αμα δωσεις το πανω χερι στο θεμα του σεξ στη γυναικα (που ξερουμε οτι το μουνι σερνει καραβι, ετσι κι αλλιως), το θεμα θα καταντησει να τον βαζει στο βρακι της, σιγα-σιγα.

Τωρα, ετσι οπως εχουν ερθει τα πραγματα, κατα την αποψη μου, φιλτατε, πρεπει να παρεις σκαλπ. Δηλαδη, στη περιπτωση που ξαναβρεθειτε θα εισαι οκ, αλλα να εισαι φανερα ενοχλημενος στο συγκεκριμενο θεμα! Πρεπει να δειξεις οτι σε ενοχλει σε αυτο το τομεα αλλα οχι οτι επηρρεαζει ολη την εν δυναμει σχεση σας η' οτι αλλαζεις χαρακτηρα επειδη δε σου καθησε. Με λιγα λογια το στεγανοποιεις και δινεις την εντυπωση οτι εκεινη εχει το πανω χερι, ΟΜΩΣ, χωρις να σου γαμαει το μυαλο. Αυτη ειναι δικη σου δουλεια, να γαμας το δικο της μυαλο.

Π (all rights reserved)

Υ.Γ. ειμαι ο Μαλακας του σαιτ, πριν το 2012 :grin: 
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Τι έγινε με τη παρθένα ρε παιδιά ! Ακόμα παρθένα είναι η γκόμενα ?? :cheesy:
 

Nostalgia

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
164
Like
47
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστή, αφού βλέπεις ότι να τον πετάς έξω ΔΕ δουλεύει, γιατί συνεχίζεις με αυτήν την προσέγγιση? Η γκόμενα δεν είναι άνετη με την πούτσ@ σου αυτή τη στιγμή, πόσο μάλλον με την ιδέα να της την καρφώσεις μέσα της.

Προσπάθησε να επικεντρωθείς σ'αυτήν και στη δική της, ανεξερεύνητη ακόμα, σεξουαλικότητα. Το γυναικείο κορμί είναι ένας βωμός ηδονής από τα μαλλιά μέχρι τα νύχια των ποδιών. Ξεκίνα να ασχολείσαι με τρόπο που θα της προσφέρει σεξουαλική ηδονή και όχι που θα απαιτεί.

Επίσης, προχώρα βήμα βήμα, σιγά σιγά. Την τελευταία φορά ένιωθε άνετα όταν φιλιόσασταν με τα ρούχα. Την επόμενη πάνε στο αμέσως επόμενο βήμα: κάνε ένα μασαζάκι, χάιδεψε λίγο βυζάκι, λίγο μπουτάκι, λίγο μουνάκι, ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ. Δώσε της την ευκαιρία να γνωρίσει τον εαυτό της, το πως ερεθίζεται αυτή και να το αποδεχτεί. Αν νιώσει άνετα να προχωρήσει, θα φανεί, θα είναι πιο δεκτική ή και πιο διεκδικητική (θα τραβάει το χέρι σου στο μουνί της, θα σου κολάει τα βυζιά στα μούτρα κτλ)

Το θέμα είναι, είσαι διατεθιμένος να μπείς σ'αυτή τη διαδικασία? Το να της λες "όταν νιώσεις έτοιμη, πες το μου" μάλλον της ακούστηκε πολύ απόλυτο,σε φάση "αν δεν είναι να τον φας, μη με ξαναπάρεις". Βέβαια αυτό μπορεί να της χτυπήσει κανά καμπανάκι, ότι με το να το παίζει μυξοπαρθένα ίσως να μη γαμηθεί ποτέ, και αυτό να λειτουργήσει υπέρ σου. Αλλά άμα όντως θες να το φας το κομμάτι και ίσως να ασχοληθείς περισσότερο μαζί της, είτε μόνο σεξουαλικά είτε και πιο προσωπικά, πρέπει να ξεκαθαρίσες μέσα σου αν γουστάρεις να πας με το δικό της ρυθμό. Τουλάχιστον μέχρι να τον πρωτοφάει, μετά θα την κάνεις ότι θες...

Σωστος!
 
OP
OP
SpasmenoKaravi

SpasmenoKaravi

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
341
Like
6
Πόντοι
1
Τι έγινε με τη παρθένα ρε παιδιά ! Ακόμα παρθένα είναι η γκόμενα ?? :cheesy:

Και παρθένα θα παραμείνει, τύπε. Κάτι δεν πάει καλά μαζί της. Υποψιάζομαι οτι μάλλον δεν γουστάρει και πολύ το αντρικό φύλο.
Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι πλέον με την περίπτωσή της.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Και παρθένα θα παραμείνει, τύπε. Κάτι δεν πάει καλά μαζί της. Υποψιάζομαι οτι μάλλον δεν γουστάρει και πολύ το αντρικό φύλο.
Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι πλέον με την περίπτωσή της.
μπουυυυυυυ

loser-finger.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και παρθένα θα παραμείνει, τύπε. Κάτι δεν πάει καλά μαζί της. Υποψιάζομαι οτι μάλλον δεν γουστάρει και πολύ το αντρικό φύλο.
Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι πλέον με την περίπτωσή της.

Στα χαμε πει... βλαμμενες ειναι αυτες οι περιπτωσεις δεν σωζονται.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Παρθένα 28 ετών...δυνατό σώμα, πανίσχυρος κώλος, αδιάφορη φάτσα, αποσμητικά vs ιδρωτίλα 0-1, μπουζουκόβια και εντελώς δευτεράτζα, πεινασμένη αλλά άμπαλη, το handjob της=τρίβω τοίχο με γυαλόχαρτο
Παρθένα 26 ετών...δυνατό σώμα, εξωφρενικές βυζάρες, γλυκιά φάτσα, βρισίδια και χαστούκια, κρυφοανωμαλάρα και κρυφοελλεηνίδα αλλά προφανώς μηδέν τεχνική και γνώσεις, μηδέν διάθεση να μελετήσει και να μάθει και να βελτιωθεί
Παρθένα 29 ετών (και συνεχίζει)...εμφανισιακά, η μετριότητα η ίδια, αδύνατη και βυζάρες τη σώζουν από την κατάντια, ελληνίδα μέχρι μυελού οστών, άμπαλη, ανέραστη, ανίδεη, αντιπαθέστατη, ανέγγιχτη, ενδιαφέρον πρότζεκτ για εξευτελισμούς, απαξίωση και ουρολαγνείες μόνο

Κλπ κλπ πολλά τα παραδείγματα που ξέρω κατά καιρούς, προφανώς άργησε η 24άρα του τόπικ αλλά υπάρχουν και πολλές σε χειρότερη θέση

Αν παιζουν σε τετοιες ηλικιες που περιγραφεις γκομενες παρθενες φαντασου τι γινεται με τους αντρες αντιστοιχα.....
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Και παρθένα θα παραμείνει, τύπε.

μαλλον λαθος.


Κάτι δεν πάει καλά μαζί της.

ισως.


Υποψιάζομαι οτι μάλλον δεν γουστάρει και πολύ το αντρικό φύλο.

λαθος.


Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι πλέον με την περίπτωσή της.

σιγουρα λαθος.
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Και παρθένα θα παραμείνει, τύπε. Κάτι δεν πάει καλά μαζί της. Υποψιάζομαι οτι μάλλον δεν γουστάρει και πολύ το αντρικό φύλο.
Εγώ πάντως δεν ασχολούμαι πλέον με την περίπτωσή της.
Άργησες αλλά το κατάλαβες ! Αντε πάμε για άλλα
Καλά μουνια στη πούτσα σου !
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ σε ένα μήνα θα την είχα πηδήξει. Βάζω και στοίχημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom