Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Ρε συ Μπολντη απορω που βλεπεις στα κλαμπακια της Αθηνας τον κοσμο να χορευει. Εγω το αντιθετο παρατηρω, κλαμπ αρχιδοκαμποι, ατομακια με ανοικτο πουκαμισο ή μπλουζα V για να φαινεται το ξυρισμενο στηθος και κορμι τιγκα στις κρεατινες να καθονται σαν τα αγγουρια, με ενα ποτο στο ενα χερι και το τσιγαρο στο αλλο, να χαζευουν το κωλο καμιας χορευτριας ή καμια γκομενα στα 2 μετρα την οποια και ποτε δε βρισκουν το θαρρος να προσεγγισουν  :jerking:  Οι δε γκομενες, κλασσικες Ελλεηνιδες, με ενα κοκτεηλ στο χερι να γραφουνε στο facebook οτι ειναι στο ταδε κλαμπ με τη Σουλα, την Τουλα και το κακο συναπαντημα  :jerking:  Και δωσε φωτογραφιες και τα δυο φυλα σε γελοιες ποζες για να τις ανεβασουν στο facebook και να πεισουν οτι περασαν καλα  :jerking: . Μιλαμε για τραγικες καταστασεις!

Καμια φορα ακουω τον πατερα μου να λεει ιστοριες απο την εποχη της ντισκο και στεναχωριεμαι που δεν εζησα εκεινη την εποχη, τοτε οι ανθρωποι πηγαιναν στις ντισκο για να χορεψουν, να γκομενισουν και να περασουν καλα! Αυτα που λες για το χορο ισχυαν τοτε, τωρα ολοι το παιζουν ποζερια και ματσο, δε χορευει κανεις, αυτα ειναι για τους πουστηδες  :jerking:

Οσο για το καμακι, το κλαμπ ειναι το χειροτερο μερος για γνωριμιες, πιο πολλες πιθανοτητες εχει καποιος να βγαλει γκομενα αποψε στην περιφορα του επιταφιου!

Εξαιρεση αποτελουν βεβαια τα κλαμπακια στα νησια το καλοκαιρι.


  Ρε τύπε είχα να ποάω πολύ καιρό σε κλαμπ κι έλεγα πως κάτι έχει αλλάξει.

Να σαι καλά γιατί ο Μπόλντι πήγε να με τρελάνει τωρα.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε συ Μπολντη απορω που βλεπεις στα κλαμπακια της Αθηνας τον κοσμο να χορευει. Εγω το αντιθετο παρατηρω, κλαμπ αρχιδοκαμποι, ατομακια με ανοικτο πουκαμισο ή μπλουζα V για να φαινεται το ξυρισμενο στηθος και κορμι τιγκα στις κρεατινες να καθονται σαν τα αγγουρια, με ενα ποτο στο ενα χερι και το τσιγαρο στο αλλο, να χαζευουν το κωλο καμιας χορευτριας ή καμια γκομενα στα 2 μετρα την οποια και ποτε δε βρισκουν το θαρρος να προσεγγισουν  :jerking:  Οι δε γκομενες, κλασσικες Ελλεηνιδες, με ενα κοκτεηλ στο χερι να γραφουνε στο facebook οτι ειναι στο ταδε κλαμπ με τη Σουλα, την Τουλα και το κακο συναπαντημα  :jerking:  Και δωσε φωτογραφιες και τα δυο φυλα σε γελοιες ποζες για να τις ανεβασουν στο facebook και να πεισουν οτι περασαν καλα  :jerking: . Μιλαμε για τραγικες καταστασεις!

Καμια φορα ακουω τον πατερα μου να λεει ιστοριες απο την εποχη της ντισκο και στεναχωριεμαι που δεν εζησα εκεινη την εποχη, τοτε οι ανθρωποι πηγαιναν στις ντισκο για να χορεψουν, να γκομενισουν και να περασουν καλα! Αυτα που λες για το χορο ισχυαν τοτε, τωρα ολοι το παιζουν ποζερια και ματσο, δε χορευει κανεις, αυτα ειναι για τους πουστηδες  :jerking:

Οσο για το καμακι, το κλαμπ ειναι το χειροτερο μερος για γνωριμιες, πιο πολλες πιθανοτητες εχει καποιος να βγαλει γκομενα αποψε στην περιφορα του επιταφιου!

Εξαιρεση αποτελουν βεβαια τα κλαμπακια στα νησια το καλοκαιρι.

Εγω σου λεω για κλαμπακια στυλ Why Sleep στο Γκαζι. Πηγαινεις σε τετοια?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Εγω σου λεω για κλαμπακια στυλ Why Sleep στο Γκαζι. Πηγαινεις σε τετοια?

Δεν το θυμαμαι τωρα ποιο συγκεκριμενα ειναι το Why Sleep, αλλα επειδη εχω παει σχεδον σε ολα τα μαγαζια στο Γκαζι δε νομιζω να ειναι αυτο κατι το διαφορετικο. Επι τη ευκαιρια στο μονο μαγαζι στο Γκαζι που μου εβγαλε τη διαθεση να κανω παιχνιδι και τσιμπησα τηλεφωνο ειναι το Sosialista.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν το θυμαμαι τωρα ποιο συγκεκριμενα ειναι το Why Sleep, αλλα επειδη εχω παει σχεδον σε ολα τα μαγαζια στο Γκαζι δε νομιζω να ειναι αυτο κατι το διαφορετικο. Επι τη ευκαιρια στο μονο μαγαζι στο Γκαζι που μου εβγαλε τη διαθεση να κανω παιχνιδι και τσιμπησα τηλεφωνο ειναι το Sosialista.

Α το ξέρω ειναι διπλα απο το Γκαζακι... το Why Sleep ειναι στον πεζοδρομο ... πιο κατω ειναι η Millenium και το Soho παραδιπλα.
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Έχει και σελίδα στο φέησμπουκ:

942718_611746752170706_1874467892_n.jpg
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Εγω παλι την εύρισκα απίστευτα στο APALUSA στο Μικρολίμανο.

Μικρό κλαμπακι, καθαρά ποτά, γαμάτη μουσική, καθόλου στριμωξίδι και ... μουνάρες...


  Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Α το ξέρω ειναι διπλα απο το Γκαζακι... το Why Sleep ειναι στον πεζοδρομο ... πιο κατω ειναι η Millenium και το Soho παραδιπλα.

Ναι το googlαρα λιγο και καταλαβα ποιο ειναι, μια απο τα ιδια. Παρτε και δυο κριτικες για το μαγαζι  :grin:

Τυπικό τραγικό κλαμπ που μαζεύει μαϊντανούς και τρέντουλα...
1. Άθλια μουσική
2. Τραγικό σέρβις
3. Η γνωστή καγκουρο-διακόσμηση
και 4. πήχτρα...
Υπάρχουν πολύ πιο ωραία μαγαζιά εκεί τριγύρω... γιατί να πας σ' αυτό;

αν αναφερόμαστε για το συγκεκριμένο στο γκάζι είναι απλά απαράδεκτο μαγαζί!!! με όλα τα δήθεν ατομάκια!!! κρίμα γενικότερα για το γκάζι διότι κάποτε ήταν καλή περιοχή(εννοώντας όχι καιροσκοπική-κερδοσκοπική)

www.qubo.gr/det12475-why-sleep-gazi.php]http://www.qubo.gr/det12475-why-sleep-gazi.php[/url]



Έχει και σελίδα στο φέησμπουκ:

942718_611746752170706_1874467892_n.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  η φωτογραφια ενδεικτικη της τραγικης καταστασης των ελληνικων κλαμπ
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Η κουλτούρα των ποζεράδικων κλαμπ. Το άκρως αντίθετο του πορνισμού.

Για αυτή μας μιλάει συνέχεια ο Μπόλντης σα χαλασμένο γραμμόφωνο. Λες και είναι κάτι καινούριο που δεν το ξέρουμε και δεν το σιχαινόμαστε....
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16


  Καμάκι σε κλαμπ δεν μπορείς να κάνεις.


  Τι να πεις όταν η εκκωφαντική μουσική δεν σε αφήνει ούτε παραγγελία να δώσεις;


Πίπες... 

  Οι καλύτερες γνωριμίες με γκόμενες έρχονται στο άσχετο. Στη δουλειά, στην καφετέρια με γνωστούς - γνωστές, στα γυμναστήρια, στις ταβέρνες, σε σχολές χορού κι όπου αλλού μπορέις να συζητήσεις χαλαρά με μία γκόμενα χωρίς το άγχος της ώρας.


  Και οι γυναίκες επιθυμούν τη χαλαρότητα για να ανταποκριθούν ερωτικά σε ένα αντρικό καμάκι...


  Τώρα αν μία γκόμενα ψωνιστεί σε ένα μπαρ εμένα δεν θα μου γεμίσει και το μάτι...


Αλητοπουτάνα θα ναι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι το googlαρα λιγο και καταλαβα ποιο ειναι, μια απο τα ιδια. Παρτε και δυο κριτικες για το μαγαζι  :grin:

Τυπικό τραγικό κλαμπ που μαζεύει μαϊντανούς και τρέντουλα...
1. Άθλια μουσική
2. Τραγικό σέρβις
3. Η γνωστή καγκουρο-διακόσμηση
και 4. πήχτρα...
Υπάρχουν πολύ πιο ωραία μαγαζιά εκεί τριγύρω... γιατί να πας σ' αυτό;

αν αναφερόμαστε για το συγκεκριμένο στο γκάζι είναι απλά απαράδεκτο μαγαζί!!! με όλα τα δήθεν ατομάκια!!! κρίμα γενικότερα για το γκάζι διότι κάποτε ήταν καλή περιοχή(εννοώντας όχι καιροσκοπική-κερδοσκοπική)

Kοιτα δυσκολη εγγραφη και το Μεταξουργειο ειναι απαραδεκτο αλλα οταν σου την αναψει πηγαινεις. Μπορω και εγω να σου πω για την περιοχη οτι ειναι αθλια εχει αθλιες γκομενες - πατσαβουρες βρωμικα σπιτια κτλπ αλλα τη δουλεια σου οταν θελησεις θα την κανεις.

Ετσι και στο Γκαζι αμα θες να πας να διασκεδασεις με την παρεα σου ειναι απλα μια καλη επιλογη μιας και ειναι κεντρο και συμφερει ολους. Την δουλεια σου θα την κανεις αμα εχεις μαθει να κανεις δουλεια χωρις πολλα πολλα και τρολιές. Οποιος βαριεται να ζυμωσει λενε 10 μερες κοσκινιζει... Και στο Γκαζι και στο Μπουρναζι την δουλεια θα την κανεις αμα ξες να κινεισαι... ενταξει αμα θες χλιδα φιλε πηγαινε παραλιακη τωρα που ανοιγει και ο καιρος.... μπορεις να πας και στο Ακανθους που ειναι ωραιο μαγαζακι κτλπ αλλα και εκει θα βρεις ποζερια με ξυρισμενα στηθια κτλπ... μην τους κοιτας απλο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
  Καμάκι σε κλαμπ δεν μπορείς να κάνεις.


 Τι να πεις όταν η εκκωφαντική μουσική δεν σε αφήνει ούτε παραγγελία να δώσεις;


Πίπες...  

 Οι καλύτερες γνωριμίες με γκόμενες έρχονται στο άσχετο. Στη δουλειά, στην καφετέρια με γνωστούς - γνωστές, στα γυμναστήρια, στις ταβέρνες, σε σχολές χορού κι όπου αλλού μπορέις να συζητήσεις χαλαρά με μία γκόμενα χωρίς το άγχος της ώρας.


 Και οι γυναίκες επιθυμούν τη χαλαρότητα για να ανταποκριθούν ερωτικά σε ένα αντρικό καμάκι...


 Τώρα αν μία γκόμενα ψωνιστεί σε ένα μπαρ εμένα δεν θα μου γεμίσει και το μάτι...


Αλητοπουτάνα θα ναι.

Η διαφορα ειναι οτι εγω αυτο που σου λεω το εχω κανει.... εσυ το χεις κανει αυτο που λες? αμφιβαλλω.
Διοτι στα μερη που λες αμα πας και μιλησεις θα σε περασουν για ακυρο ενω στο κλαμπ δεν μπορει να σε περασει για ακυρο η αλλη αμα χορεψεις και ειναι και αυτη κοντα και αρχιζετε να χορευετε μαζι.
 

Ρanas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2011
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
 

  Οι καλύτερες γνωριμίες με γκόμενες έρχονται στο άσχετο. Στη δουλειά, στην καφετέρια με γνωστούς - γνωστές, στα γυμναστήρια, στις ταβέρνες, σε σχολές χορού κι όπου αλλού μπορέις να συζητήσεις χαλαρά με μία γκόμενα χωρίς το άγχος της ώρας.
Και στα μπουρδέλα βεβαίως βεβαίως,ειδικά αν είσαι βάζελος,γυμνασμένος και ομορφάντρας.  :rolleyes:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Η διαφορα ειναι οτι εγω αυτο που σου λεω το εχω κανει.... εσυ το χεις κανει αυτο που λες? αμφιβαλλω.
Διοτι στα μερη που λες αμα πας και μιλησεις θα σε περασουν για ακυρο ενω στο κλαμπ δεν μπορει να σε περασει για ακυρο η αλλη αμα χορεψεις και ειναι και αυτη κοντα και αρχιζετε να χορευετε μαζι.


 Το 90% που χω βγαλει από αυτά που σου είπα ήταν Μπολντη.

Τώρα κάτι λίγες τουρίστριες σε νησιά καμάκωνα στα μπαρ, όταν το παιζα κι εγώ greek lover σε μικρότερη ηλικία.

 
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Η διαφορα ειναι οτι εγω αυτο που σου λεω το εχω κανει.... εσυ το χεις κανει αυτο που λες? αμφιβαλλω.
Διοτι στα μερη που λες αμα πας και μιλησεις θα σε περασουν για ακυρο ενω στο κλαμπ δεν μπορει να σε περασει για ακυρο η αλλη αμα χορεψεις και ειναι και αυτη κοντα και αρχιζετε να χορευετε μαζι.
Δεν ξερω,μου φαινεται μας δουλευεις φιλε αν παω σε σοβαρο κλαμπ και αρχιζω να χορευω σαν τον μαλακα θα με κοροιδευει ολο το μαγαζι,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ :S
Θυμαμαι ενα μαπα πριν αρκετα χρονια  χορευε σε κλαμπ καθε σαββατο και γελαω ακομα μαζι του
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
 Το 90% που χω βγαλει από αυτά που σου είπα ήταν Μπολντη.

Τώρα κάτι λίγες τουρίστριες σε νησιά καμάκωνα στα μπαρ, όταν το παιζα κι εγώ greek lover σε μικρότερη ηλικία.

 
Για αυτο πεθανε ο γκρικ λοβερ,μετα απο εσενα αποσυρθηκαν ολοι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ξερω,μου φαινεται μας δουλευεις φιλε αν παω σε σοβαρο κλαμπ και αρχιζω να χορευω σαν τον μαλακα θα με κοροιδευει ολο το μαγαζι,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕς ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ :S
Θυμαμαι ενα μαπα πριν αρκετα χρονια  χορευε σε κλαμπ καθε σαββατο και γελαω ακομα μαζι του

Ναι αν πας σε σοβαρο κλαμπ και αρχισεις και χορευεις θα σε κοροιδευουν.

Unfollow thread.

υγ * Τρολιά detection *
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καμια φορα ακουω τον πατερα μου να λεει ιστοριες απο την εποχη της ντισκο και στεναχωριεμαι που δεν εζησα εκεινη την εποχη, τοτε οι ανθρωποι πηγαιναν στις ντισκο για να χορεψουν, να γκομενισουν και να περασουν καλα!

Άμα θες ντίσκο καταστάσεις πήγαινε στο μπουμ μπουμ στην καλλιθέα, στη γωνία θησέως και παραλιακής.
Πρόσεχε όμως γιατί πάνε και κάτι rwsopont κι άμα τους κολλήσεις θ' ακούσεις στην κυριολεξία... μπουμ μπουμ!
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ρε μπολντ,ρε μπας και πας, χορευεις και γελαν ολοι μαζι σου και νομιζεις οτι γαμας  :think:γιατι και ο χορευταρας που εβλεπα ετσι νομιζε :S
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ναι αν πας σε σοβαρο κλαμπ και αρχισεις και χορευεις θα σε κοροιδευουν.

Unfollow thread.

υγ * Τρολιά detection *

Ξεκόλλησε το γλωσσάκι και σου κόλλησε το "τρολιά" τώρα;
Όταν γελάς έξω αντί για χαχα λες λολ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom