Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Πώς δεν της έφτιαξες και τσάι, δωσ' της ρε φίλε λίγο οινόπνευμα να πιει, να δεις πόσο πιο εύκολα θα κυλίσει το θέμα

Είχα γνωρίσει και εγώ μια παρθενοπιπίτσα που αν την παρότρυνες να πιει αλκοόλ έλεγε ότι θες να την εκμεταλλευτείς και δεν την αγαπάς!
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Aυτο του ειπαμε εξαρχης αλλα δεν θελει να καταλαβει ... παρθενα 24 χρονων και πανω?

βλαμμενη 1000%. Οποτε αν εσυ δεν εισαι βλαμμενος και πας να μπλεξεις με αυτην θα σε τρολαρει συνεχως μεχρι να σε νευριασει.

Θα τον τρολάρει για να τον νευριάσει; :think:  What teh fuck....

Κόψε το πολύ διαδίκτυο μπόλτη γιατί θα πάθεις μανία καταδίωξης!

Μου θύμισες μια τρελή της προάλλες που τάιζε τα περιστέρια στο πεζοδρόμιο. Τρομάξανε όπως περνούσα οπότε γυρίζει νευριασμένη και μου λέει "γιατί πέρασες από δω; επίίίίίτηδες το έκανες;"

Καλή η πλάκα που σπάμε μαζί σου αλλά αρχίζεις να ρετάρεις επικίνδυνα.

Θέλω να καταγραφεί ότι είμαι ο πρώτος που το παρατήρησα και σε προειδοποίησα. :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο χαμστερακιας  :headbang: :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλησπερα

απο την πειρα μου οποια γκομενα σου πει οτι ειναι παρθενα  σε δουλευει 100000% δεν υπαρχουν παρθενες ολο και καποιος θα ηθελε να την γαμισει και την γαμισε μην τα πιστευεις.Ολες αυτο λενε για να μην δειξουν ευκολες ολες κατηγφορανε τους πρωην ΠΟΤΕ τον εαυτο τους.Ξερεις καποια γκομενα που να παραδεχτηκε οτι ειναι λαθος? :jerking: πηδα την αλλα οχι πολλα γιατι σε δουλευει ψιλο γαζι .
καλο βολι
Εχεις πειρα στο δουλεμα δηλαδη τυπε  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μόνο αυτό έχεις να πεις; Παραδίνεσαι; Τζάμπα τα μαθήματα TKD.
Εχεις μπει γερα βλεπω στο κυνηγι του τιτλου για μιστερ μαλακας 2014,οπου βλεπεις τον κυριο ανταγωνιστη σου του την μπαινεις.
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
O στόχος είναι να τον κάνω να χάσει την ψυχραιμία του. :sunglasses:

cobra-kai_3.png
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχεις μπει γερα βλεπω στο κυνηγι του τιτλου για μιστερ μαλακας 2014,οπου βλεπεις τον κυριο ανταγωνιστη σου του την μπαινεις.

Τα χουμε ξαναπει... εχουμε γεμισει τροόλια και εντος και εκτος ιντερνετ.

Και η παρθενα που εχει μπλεξει ο τυπος τρολλ θεωρειται !!! Γιατι ενω θα μπορουσαν να ειχαν κανει ενα καρο πραγματα τοσο καιρο μαζι δεν εχουν κανει τιποτα απολυτως. Αυτο ειναι το χαρακτηριστικο ενος τρολλ να χαλαει καταστασεις αντι να φτιαχνει.

Χαλαει παρεες... στα ερωτικα κανει μαλακιες με τις γκομενες χαλαει ευκαιριες... εμεις ειχαμε εναν τυπο που του λεγαμε θα ρθεις βολτα? ναι ναι ερχομαι. Και τον επαιρνες και ηταν σπιτι  :2funny: :2funny:

βλαμμενα τρολλ. Μακρυα και αλάργα.
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
Σε νιώθω...

Εμένα με τρολλάρουν οι γκόμενες παντού. Στο δρόμο, στις καφετέριες, στα μπαράκια. Τις βλέπω να με γδύνουν με τα μάτια τους. Μου την πέφτουν στα ίσια. Μου λένε, τηλεπαθητικά σχεδόν, "άντε κουτέ! Γιατί δεν μου την πέφτεις;" Και μόλις πάω κοντά αρχίζουν να πουλάνε τρέλα: "μα τι θέλετε από μένα κύριε; αφήστε με ήσυχη! αστυνομία βοήθεια!". Τρολλ παντού!! Μας έχουν κατακλύσει!

Και όσο σκέφτομαι, πόσες ευκαιρίες χαμένες, πόσα χρόνια χαμένα... Εξ αιτίας τους! Για να κάνουν την τρολλιά τους οι βλαμμένες! Έτσι μου έρχεται να πάρω ένα ούζι και να γαζώνω τρολλ. ΧΑΧΑΧΑ!!! Να δούμε μετά αν θα με ξανακοροϊδέψουν!

Έχω αρχίσει να βάζω προθεσμίες. Σαν τακτική. Για να μη νικήσουν τα τρολλ. Όποια μου την πέσει με τα μάτια της, της δίνω ΜΑΞ 2 ώρες να μου δώσει φέησμπουκ. Όποια μου δώσει φέησμπουκ της δίνω προθεσμία ένα μήνα στυλάτου φλερτ για να μου κάτσει. Άπαξ και ξεπεραστεί η προθεσμία, σημαίνει ότι ήταν τρολλ, και μπαίνει στη λίστα "ούζι".  :uzi:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σε νιώθω...

Εμένα με τρολλάρουν οι γκόμενες παντού. Στο δρόμο, στις καφετέριες, στα μπαράκια. Τις βλέπω να με γδύνουν με τα μάτια τους. Μου την πέφτουν στα ίσια. Μου λένε, τηλεπαθητικά σχεδόν, "άντε κουτέ! Γιατί δεν μου την πέφτεις;" Και μόλις πάω κοντά αρχίζουν να πουλάνε τρέλα: "μα τι θέλετε από μένα κύριε; αφήστε με ήσυχη! αστυνομία βοήθεια!". Τρολλ παντού!! Μας έχουν κατακλύσει!
ασε ρε απατεωνα
σιγα μην πεφτουν ετσι οι γκομενες
ρε τυπε μορτη τι λεει αυτος? :S
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σε νιώθω...

Εμένα με τρολλάρουν οι γκόμενες παντού. Στο δρόμο, στις καφετέριες, στα μπαράκια. Τις βλέπω να με γδύνουν με τα μάτια τους. Μου την πέφτουν στα ίσια. Μου λένε, τηλεπαθητικά σχεδόν, "άντε κουτέ! Γιατί δεν μου την πέφτεις;" Και μόλις πάω κοντά αρχίζουν να πουλάνε τρέλα: "μα τι θέλετε από μένα κύριε; αφήστε με ήσυχη! αστυνομία βοήθεια!". Τρολλ παντού!! Μας έχουν κατακλύσει!

Και όσο σκέφτομαι, πόσες ευκαιρίες χαμένες, πόσα χρόνια χαμένα... Εξ αιτίας τους! Για να κάνουν την τρολλιά τους οι βλαμμένες! Έτσι μου έρχεται να πάρω ένα ούζι και να γαζώνω τρολλ. ΧΑΧΑΧΑ!!! Να δούμε μετά αν θα με ξανακοροϊδέψουν!

Έχω αρχίσει να βάζω προθεσμίες. Σαν τακτική. Για να μη νικήσουν τα τρολλ. Όποια μου την πέσει με τα μάτια της, της δίνω ΜΑΞ 2 ώρες να μου δώσει φέησμπουκ. Όποια μου δώσει φέησμπουκ της δίνω προθεσμία ένα μήνα στυλάτου φλερτ για να μου κάτσει. Άπαξ και ξεπεραστεί η προθεσμία, σημαίνει ότι ήταν τρολλ, και μπαίνει στη λίστα "ούζι".  :uzi:
Καλα ξηγιεσαι μαν !!!!

[size=50pt]ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ !!![/size]
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
εγώ μια φορά χορεψα στην ζωή μου (και αυτό για να κάνω πλάκα σε ένα τύπο  :grin:  ) και μου την έπεσε μια χοντρή...άλλο πράμα.
σαν τη γυναίκα του btw lover κάτι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου λέει φαίνεσαι και γαμώ τα παιδιά θες να πάμε στη σκηνή μου  ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(χαλκιδική κάμπινκ...)
από τότε δεν χορεύω ούτε καν για πλάκα... :grin:

Τύπε και σε μένα έγινε αυτό.. Το είχαμε δώσει με ένα φιλαράκι μου άσχημα μία φορά σε ένα καλοκαιρινό κλαμπ-μπαρ στη Χαλκιδική και μου την έπεσε μία χοντρούλα και στον φίλο μου ένας πούστης (παρέα ήταν και ήρθαν και μας χώθηκαν). Φυσικά δεν γάμησε κανείς μας εκείνη τη μέρα!  :2funny: :2funny:

Να συμπληρώσω ότι είμασταν σούρες..  :grin: Η χοντρούλα ξεκωλάκι στο ντύσιμο βάψιμο κλπ αλλά δεν είμαι για πολλά πολλά με χοντρούλες ούτε ο φίλος μ με πουστράκια  :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγώ μια φορά χορεψα στην ζωή μου (και αυτό για να κάνω πλάκα σε ένα τύπο  :grin:  ) και μου την έπεσε μια χοντρή...άλλο πράμα.
σαν τη γυναίκα του btw lover κάτι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου λέει φαίνεσαι και γαμώ τα παιδιά θες να πάμε στη σκηνή μου  ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(χαλκιδική κάμπινκ...)
από τότε δεν χορεύω ούτε καν για πλάκα... :grin:
τσ τσ τσ... τι ρατσιστης  :2on1:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγώ μια φορά χορεψα στην ζωή μου (και αυτό για να κάνω πλάκα σε ένα τύπο  :grin:  ) και μου την έπεσε μια χοντρή...άλλο πράμα.
σαν τη γυναίκα του btw lover κάτι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μου λέει φαίνεσαι και γαμώ τα παιδιά θες να πάμε στη σκηνή μου  ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(χαλκιδική κάμπινκ...)
από τότε δεν χορεύω ούτε καν για πλάκα... :grin:
αυτο δεν εχει σημασια τυπε
σημασια εχει οτι το καμακι μεσω χορου επιασε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom