Νέα

Παρθένα 24 χρονών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 361
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
τωρα εχει ξοδεψει τοσο χρονο και ενεργεια

δεν πρεπει να κανει πισω

πρεπει να τη γαμησει

σπασμενο καραβι αυτο που σου λεω κανε,μην ακους τους πιρφορους :birdman:

Έτσι έτσι μην ακούς κανένας μας λεβέντι μου !
Πρόσεξε μόνο μη βρείς τίποτα σκαμένα όταν τελικά φτάσεις στο τέλος της διαδρομής !!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εκεί κάνε το άλλο..
τρύπισε τσέπες, σήκωσε τον με κάποιο τρόπο και πέρνα τον στην τσέπη.
όταν ψωνίσεις πες ότι κρατάς κάτι και δεν μπορείς να πάρεις τα λευτα, και βάλε την να πάρει το χρήμα από τις τσέπες σου.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

θεος εισαι.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
σιωπηλος και να την κοιτάει ετσι ->  :rolleyes:

:2funny: :2funny:

όχι.. κάτι σε serial killer style είχα κατα νου... :2funny:

child-rapist-jailed-for-nearly-seven-years.jpg
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Αμα την κέρασες χυμό ρε φίλε κλάφτα... Και μεταξύ μας, η κοπέλα μάλλον παρθένα στο μυαλό είναι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
την κερασε αμιτα μοσιον  :2funny:

θετικη ενεργεια  :dancing:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξέρω ρε παιδιά, πολύ περίεργη μου βγήκε η κοπέλα... Την κάλεσα στο σπίτι μου το μεσημέρι, έχοντας κατά νού να την βάλω κάτω, έφτιαξα ατμόσφαιρα -την κέρασα χυμό, έβαλα μουσική, μέχρι που άναψα αρωματικά κεράκια και λοιπές μαλακίες για να την συγκινήσω. Την καλόπιασα, της είπα οτι έχω μαζί μου προφυλάξεις, οτι είμαι έμπειρος και δεν πρέπει να ανησυχεί... Όσο την είχα ξαπλωμένη με τα ρούχα ήταν οκ. Φιλιόμασταν επί ένα τέταρτο και βάλε, για να χαλαρώσει, αλλά μόλις ξεκούμπωσα το παντελόνι μου και κατέβασα το φερμουάρ, εκεί μου κώλωσε. Μα είναι δυνατόν ρε πούστη μου, λέω. Σηκώθηκε όρθια και μου λέει ''Δεν ξέρω, μια άλλη φορά ίσως, θέλω να φύγω ΤΏΡΑ.'' Και τί να κάνω, σαν κύριος κούμπωσα το παντελόνι και της απαντάω, ''Οκ, όταν νιώσεις έτοιμη πές το μου, θα περιμένω μήνυμά σου''. Και την έκανε με ελαφρά.

Καμμιά συμβουλή;
Ακομα δεν καταλαβες οτι δεν πρεπει να ξαναασχοληθεις μαζι της,δεν θελει και πολυ μυαλο τι καθεσαι και συζητας.
Οσο για το ωραια κανα πατσαβουρι ελεεινιδα θα ναι,σιγα να μην ειναι ωραια και εμεινε παρθενα ακομα.
Απο ποτε εχεις να γαμησεις και ασχολεισαι ακομα μαζι της.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ακομα δεν καταλαβες οτι δεν πρεπει να ξαναασχοληθεις μαζι της,δεν θελει και πολυ μυαλο τι καθεσαι και συζητας.
Οσο για το ωραια κανα πατσαβουρι ελεεινιδα θα ναι,σιγα να μην ειναι ωραια και εμεινε παρθενα ακομα.
Απο ποτε εχεις να γαμησεις και ασχολεισαι ακομα μαζι της.
στελιο η προσεγγιση του θεματος λιτη και περιεκτικη. ευγε  :thumbsup:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ακομα δεν καταλαβες οτι δεν πρεπει να ξαναασχοληθεις μαζι της,δεν θελει και πολυ μυαλο τι καθεσαι και συζητας.
Οσο για το ωραια κανα πατσαβουρι ελεεινιδα θα ναι,σιγα να μην ειναι ωραια και εμεινε παρθενα ακομα.
Απο ποτε εχεις να γαμησεις και ασχολεισαι ακομα μαζι της.

Ακριβώς! Και πολύ ασχολήθηκε πιστεύω.Συμβουλή μου, αν θες να κάνεις σεξ πάνε σε ένα σπιτάκι να βρεις μια γυναίκα ειδικά γι'αυτό. Με την άλλη μόνο χρόνο και υπομονή χάνεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Aυτο του ειπαμε εξαρχης αλλα δεν θελει να καταλαβει ... παρθενα 24 χρονων και πανω?

βλαμμενη 1000%. Οποτε αν εσυ δεν εισαι βλαμμενος και πας να μπλεξεις με αυτην θα σε τρολαρει συνεχως μεχρι να σε νευριασει.

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Πρόσφατα έβγαλα για καφέ μια παλιά μου φίλη, την οποία είχα χρόνια να δώ και έχει εξελιχθεί σε ωραίο κορίτσι. Μιλούσαμε για σχέσεις και ενώ ξεκίνησε να μου λέει ιστορίες για ''τον πρώην της που την πλήγωσε'', την πίεσα να μου πεί περισσότερες λεπτομέρειες και τελικά φτάσαμε να παραδεχτεί οτι δεν έχει ολοκληρώσει ποτέ. Είναι ένα χρόνο μεγαλύτερή μου, είναι άνω του μετρίου γκόμενα (κορμάρα, ωραίο πρόσωπο, προσεγμένο ντύσιμο), αλλά αρκετά κρύα στα ερωτικά και διστακτική στη συμπεριφορά. Άν της κάνω ένα κοπλιμέντο, κομπλάρει, δεν απαντά και κρύβει το πρόσωπό της. Τι να κάνω μαζί της;

Να σημειώσω οτι ώς λάτρης των ώριμων γυναικών, πάντα έμπλεκα με πεπειραμένες. Δεν είχα ποτέ εμπειρία με παρθένες. Πώς να φερθώ ρε παίδες; Με ενδιαφέρει πολύ η περίπτωσή της..
καλησπερα

απο την πειρα μου οποια γκομενα σου πει οτι ειναι παρθενα  σε δουλευει 100000% δεν υπαρχουν παρθενες ολο και καποιος θα ηθελε να την γαμισει και την γαμισε μην τα πιστευεις.Ολες αυτο λενε για να μην δειξουν ευκολες ολες κατηγφορανε τους πρωην ΠΟΤΕ τον εαυτο τους.Ξερεις καποια γκομενα που να παραδεχτηκε οτι ειναι λαθος? :jerking: πηδα την αλλα οχι πολλα γιατι σε δουλευει ψιλο γαζι .
καλο βολι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
καλησπερα

απο την πειρα μου οποια γκομενα σου πει οτι ειναι παρθενα  σε δουλευει 100000% δεν υπαρχουν παρθενες ολο και καποιος θα ηθελε να την γαμισει και την γαμισε μην τα πιστευεις.Ολες αυτο λενε για να μην δειξουν ευκολες ολες κατηγφορανε τους πρωην ΠΟΤΕ τον εαυτο τους.Ξερεις καποια γκομενα που να παραδεχτηκε οτι ειναι λαθος? :jerking: πηδα την αλλα οχι πολλα γιατι σε δουλευει ψιλο γαζι .
καλο βολι

Φίλε, μου φαίνεται ότι δε μίλησε η πείρα αλλά η μπύρα. Έπινες μεσημεριάτικα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom