Νέα

Νέο Forum Παραθέσεις μηνυμάτων και αναφορές μελών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Η παράθεση μηνυμάτων είναι γνωστή. Όταν θέλουμε να απαντήσουμε σε κάποιο μήνυμα μέσα σε κάποιο thread, πατάμε Απάντηση, και γράφουμε κάτω από το πλαίσιο που εμφανίζεται.

01.png


Όταν θέλουμε να απαντήσουμε σε πολλά μηνύματα, επαναλαμβάνουμε τη διαδικασία. Πατάμε απάντηση στα post που θέλουμε να απαντήσουμε και γράφουμε από κάτω.

02.png


Tip: Μπορούμε να αλλάζουμε και σελίδες - οι παραθέσεις και οι απαντήσεις αποθηκεύονται.

Όταν θέλουμε να απαντήσουμε σε μια συγκεκριμένη πρόταση ή φράση του μηνύματος και όχι σε όλο το post, απλά μαρκάρουμε με το mouse το συγκεκριμένο κομμάτι, και πατάμε την Απάντηση που εμφανίζεται.

03.png

04.png


Όταν θέλουμε να αναφέρουμε κάποιο μέλος, γράφουμε το σύμβολο @ και αμέσως μετά το όνομά του (βγαίνει και μια λίστα από προτάσεις ανάλογα με ό,τι γράφουμε - επιλέγουμε και από εκεί)

05.png


Σε όλες τις παραπάνω περιπτώσεις τα μέλη που αναφέρουμε ή παραθέτουμε μηνύματα, θα ειδοποιούνται (εκτός κι αν έχουν απενεργοποιήσει τις συγκεκριμένες ειδοποιήσεις από τις Προτιμήσεις του λογαριασμού τους).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το να μπορει καποιος που παραθετει να επεμβει στο κειμενο της παραθεσης αλλαζοντας το δεν ειναι προβλημα?
αρκετοι σαχλοτρολ αλλαζουν το κειμενο απλα για να εκνευρισουν τον αλλον και να ξεφυγει σε καυγα
και αλλοι παλι μπορει να διαβασουν την τροποποιημενη παραθεση και να ισχυριστουν οτι καποτε καποιος ειπε κατι που πραγματικα δεν ειπε.
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
το να μπορει καποιος που παραθετει να επεμβει στο κειμενο της παραθεσης αλλαζοντας το δεν ειναι προβλημα?
Όχι ιδιαιτέρως. Πατάς την παράθεση και πας στο αρχικό post.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όχι ιδιαιτέρως. Πατάς την παράθεση και πας στο αρχικό post.
κι αν εγω εχω σβησει πχ το δικο μου αυθεντικο ποστ, μενει μονο η ψευτοπαραθεση η αλλαγμενη.

εχει τυχει στις ερωτικες ιστοριες να σβησω κειμενο που εγραφα το χωριο της γκομενας για να μην εκτεθει επειδη ηταν μικρο χωριο ,αλλα ηδη το ειχαν παραθεσει και εμεινε.

ε θα μπορουσε καποιος τρολ που το εχουν κανει πολλες φορες να αλλαξει και το αρχικο κειμενο και οσοι διαβαζουν να μην ανατρεχουν στο αυθεντικο.

επισης το οτι για να διαγραψεις τελειως μηνυμα χρειαζεται δικαιολογια ειναι ασκοπο , αφου ευκολα με επεξεργασια μπορουμε να το αλλαξουμε με μονο μια τελιτσα πχ οποτε παλι σβηστηκε ολο.
 

Veritech-leader

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπερα αν θέλω να διαγράψω μια αναρτηση μου - σχόλιο- βίντεο πως το επιτυχάνω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom