Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.787
Πόντοι
21.896

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τα λεφτά Τσεχία ήταν πάντα η βαθιά επαρχία.Μιλαμε για γκόμενες που δεν ήξεραν γρι αγγλικά,δεν είχαν γνωρισει ποτέ ξενο,και το πιο μακρινό ταξίδι που είχαν κάνει ηταν στα 100 χλμ απο το χωριό τους.Μερικές δεν είχαν δει ποτέ στη ζωή τους θάλασσα.σα Βαλκανιος έκανες τεραστια εντύπωση ήσουν σαν ταύρος σε υαλοπωλειο ή σε candy shop.Οι Τσεχες γενικά ηταν τοπικιστριες δεν εβλεπαν λόγο να αφήσουν την πόλη τους.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Πράγα το 1999 και 2002 μισό μήνα που έμεινα ήταν ήδη καμμένη γη δυστυχώς αφού Βουδαπέστη Πράγα από το 1992-1996 είχαν πλακώσει οι ιταλογαλλοι κ τις χάλασαν ήδη από τότε ,,,,,τουλάχιστον για τις ομορφες
Από συζητήσεις που έχω κάνει σε διάφορα μέρη του μπλοκ,
οι μη πουτάνες έγιναν πιο δύσκολες όταν πλάκωσαν οι ορδές με τις low cost πτήσεις
ενώ οι πουτάνες ακρίβυναν για τον ίδιο λόγο.
Επίσης πολλές Τσέχες είδαν ότι γάμος με ξένο,συνήθως δεν έχει προκοπή.
Ειδικά όσες έχουν πάρει μη Ευρωπαίο,αντιμετωπίζονται από τους υπόλοιπους σαν καθυστερημένες.

Επίσης οι low cost πτήσεις έδωσαν την εμπειρία διακοπών στην Ελλάδα,σε όλα τα εισοδηματικά στρώματα στην Tσεχία.
Οπότε όποιος υποσχεθεί διακοπές,πρέπει να υποσχεθεί πολύ περισσότερα από ένα ΣΚ στην Ασπροβάλτα...
Δε θυμάμαι να πέτυχα Τσέχα κάτω των 30 που να μην έχει πάει έστω μία φορά Ελλάδα.
Και όχι με κανάν μπαρμπασπόνσορα,αλλά με γκόμενο,φίλες,οικογένεια..

Τώρα μιλάμε για πόλη που μέχρι να πέσει το καθεστώς, δεν υπήρχε νυχτερινός ηλεκτροφωτισμός...
Θα σκάγαμε με κανά φακό και θα νομίζανε τα μουνιά ότι πήγαμε να τις απελευθερώσουμε :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Οι Τσεχες είναι γενικά ψηλές.Και πανω απο 180 έχουν αρμονικά χαρακτηριστικά.Οι Τσεχοι είναι ο τρίτος ψηλότερος λαός στην Ευρώπη μετά απο Ολλανδους και Μαυροβουνιους.Η πιο κοντή Τσέχα που είχα ήταν 180.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Θυμάμαι το 1999 Πράγα ντίσκο Λετνα γινότανε χαμός απο μουναρες.Δεν πίστευες στα μάτια σου.Μοντελα να μη χωρανε τα πόδια τους στις θέσεις στο τραμ και να κάθονται πλαγιαστα.Να βγαίνουν με τις πετσέτες σταζοντας απο το μπανιο στις εστίες σα συλφιδες,χαμογελωντας,ενας Ελληνας θα είχε γεμίσει το διάδρομο χυσια άμα τις έβλεπε.Ηταν φοβερά καυλωτικο το περιβάλλον Θυμάμαι ενα Σουηδο κοκκινομαλλη τελειως γελοιο ειχε μια μουνα απίστευτη.Μοντελο,του έριχνε ενα κεφάλι.Μπαινω και η γκομενα να μου χαμογελαει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.787
Πόντοι
21.896
Από συζητήσεις που έχω κάνει σε διάφορα μέρη του μπλοκ,
οι μη πουτάνες έγιναν πιο δύσκολες όταν πλάκωσαν οι ορδές με τις low cost πτήσεις
ενώ οι πουτάνες ακρίβυναν για τον ίδιο λόγο.
Επίσης πολλές Τσέχες είδαν ότι γάμος με ξένο,συνήθως δεν έχει προκοπή.
Ειδικά όσες έχουν πάρει μη Ευρωπαίο,αντιμετωπίζονται από τους υπόλοιπους σαν καθυστερημένες.

Επίσης οι low cost πτήσεις έδωσαν την εμπειρία διακοπών στην Ελλάδα,σε όλα τα εισοδηματικά στρώματα στην Tσεχία.
Οπότε όποιος υποσχεθεί διακοπές,πρέπει να υποσχεθεί πολύ περισσότερα από ένα ΣΚ στην Ασπροβάλτα...
Δε θυμάμαι να πέτυχα Τσέχα κάτω των 30 που να μην έχει πάει έστω μία φορά Ελλάδα.
Και όχι με κανάν μπαρμπασπόνσορα,αλλά με γκόμενο,φίλες,οικογένεια..

Τώρα μιλάμε για πόλη που μέχρι να πέσει το καθεστώς, δεν υπήρχε νυχτερινός ηλεκτροφωτισμός...
Θα σκάγαμε με κανά φακό και θα νομίζανε τα μουνιά ότι πήγαμε να τις απελευθερώσουμε :confused:
Ασπροβάλτα έχει καει

Να τις πηγαίνουμε Περαία :confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τότε σου ελεγαν οι Τσεχες ποσο τους αρεσε η Ελλάδα και οταν τις ρώταγες πού πήγαν Ελλάδα απαντουσανε ημουνα Βέροια στη συγκομιδη ροδακινου ή στις φράουλες ή δούλευα στο κωλομπαρο Κατερίνη.Η κάτι απίθανα χωριά.Ενα σύστημα που κανανε Ελληνες ιδιοκτητες καφε και ρεστωραν στα θέρετρα ηταν να φερνουν Τσεχες μουναρες να δουλευουν σαιζον σερβιτόρες στο μαγαζί.Οταν τις εβλεπες με τα ξεκωλα σορτσακια σκεφτόσουν τι κωλοφαρδος ο ιδιοκτήτης.Μερικοι μίλαγαν τσέχικα κιόλας.Τωρα σιγά μην έρθει μουναρα Τσέχα να δουλέψει σερβιτόρα στη Λεπτοκαρυα ή στην Κατερινοσκαλα.
Οι Πολωνεζες ήταν ακόμα χειροτερες.Ερχονταν Ελλάδα και τραβιουνταν με αραπηδες,Αλβανούς,πακια και Αραβες.Θεωρουσαν οτι ηταν υπο και δεν άξιζαν Έλληνες.
Σου το λέγανε κιολας εσύ είσαι ωραίος Ελληνας εγώ απλή Πολωνεζα,σιγά μη με θες.
Ενώ οι Ουκρανεζες λέγανε είμαι πολύ όμορφη κοπέλα,πολύ μορφωμενη κτλ οι Πολωνεζες λέγανε ειμαι συνηθισμένη γυναίκα,ειμαι σκληρή και δέρνω,είμαι εύκολη,είμαι ευαισθητη και κλαίω συχνά κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Θα το γράψω για μία ακόμη φορά,μιας και είναι η μέθοδος που μας προτείνουν και οι Τσέχοι συναγωνιστές.

Βλέπουμε την ΠΟΥΤΑΝΕΤΑ της αρεσκείας μας στη σελίδα κάποιου Privat ή ακόμη και καμιά ερασιτέχνισσα
στο amateri

Kοπιάρουμε το όνομα και το κολλάμε στην αναζήτηση του tapky.info

Διαβάζουμε τις κριτικές που είναι στα αγγλικά ή χρησιμοποιούμε translator

Aυτό μας εξασφαλίζει σε ένα βαθμό,ώστε να ξέρουμε τι να περιμένουμε και να μην μας ανοίξει την πόρτα καμιά θεία 50χρονών.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.623
Like
11.524
Πόντοι
2.406
Το παράδεισος Πράγα είναι μετά το παράδεισος σοφία ο ΠΙΟ ΗΛIΘΙΟΣ ΤΙΤΛΟΣ όλων των θρεντ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
952
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Το Σάββατο θα πάμε παρέα 4 άνδρες. Όπως ακριβώς τα λέει ο ηγέτης Βαλκάνιος. Μέσω τιντερ όλες σχεδόν που δίνουν ινστα βλέπω φωτό από ελληνικά νησιά κυρίως Μύκονο, Σαντορίνη και Ρόδο. Πολύ δύσκολο το παιχνίδι μέσω σοσιαλ. Με αυτά που διάβασα από τον φίλο απογοήτευθηκα, αλλά πλέον είναι αργά για ακυρωση.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Το Σάββατο θα πάμε παρέα 4 άνδρες. Όπως ακριβώς τα λέει ο ηγέτης Βαλκάνιος. Μέσω τιντερ όλες σχεδόν που δίνουν ινστα βλέπω φωτό από ελληνικά νησιά κυρίως Μύκονο, Σαντορίνη και Ρόδο. Πολύ δύσκολο το παιχνίδι μέσω σοσιαλ. Με αυτά που διάβασα από τον φίλο απογοήτευθηκα, αλλά πλέον είναι αργά για ακυρωση.
Αν δεν συντρέχει Corona λόγος,μην ακυρώσετε σε καμία περίπτωση.
Πηγαίνετε να περάσετε καλά.

Ένα θετικό είναι πως απουσία πολλών τουριστών,
ότι πουτανίδιο σας γυαλίσει θα μπορέσετε να το κλείσετε.

Γιατί σε άλλη περίπτωση και ειδικά ΣΚ,
αυτές που έχουν σουξέ και είναι καλές περιπτώσεις,
ήταν κλεισμένες για outcall 5-6 ώρες

Καλό βόλι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Για όποιον γουστάρει τη συγκεκριμένη

2851818a4062f81533e8374fc9b9d37f.jpg


είναι προσβάσιμη πλέον στο γενικό κοινό.

Έχει αλλάξει λίγο από τότε,μιας και πείραξε τη φάτσα της,σε άλλους άρεσε,σε εμένα όχι και τόσο όταν την είδα από κοντά.
241237116_4132430226883031_6875740428478627509_n.jpg


240735191_4117915858334468_5609136311822674797_n.jpg


Την βρίσκετε εδώ

https://www.absolute-czech.com/companions/alicia

Η τιμή είναι αλμυρή,αλλά για όποιον έχει ασχοληθεί και λίγο με το να τραβήξει καμιά σκηνή με πορνοσταρ
έτσι πάνε αυτά.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
πουτσαρα μου η Paula επεστρεψε!!! Δουλεβει στο πριβατ Grace τωρα :) Επιτελους ενα στανδαρακι. Γενικα απο οταν γιρισα Prague θεωρω οτι η καταστασι εχει γινει απελπιστικι, τιμες στα ιψι και το 90% των κοριτσιων ΜπΑΖΑ. Το 10% που μενει ειναι booked 24/7. Τιν πειρα 3 φορες προσφατα ολες 10/10 πολυ το χαρικα. Αντε μπας και γιρισει και η Ανετα και κανω παρτυ μετα.

* Text above is a little bit cancer but I used greeklish translator - no greek in my KB here got to fix that.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
ΒάλΚάνιε πουτσαΡα καλή χρονια να έχεις .Πανακριβη κοπέλα αλλά και πολύ ωραία εμφάνιση για μένα | AbsoluteCzech.com σε ρωτήσω κάτι είναι καλή στο κρεβαττι ;Επίσης μπήκα στο σάιτ και έψαξα για αυτήν ότι έχει κάνει φωτογράφηση στο πλέιμποϊ της Ισπανίασ .Βρήκα και το ινστα της .Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ποια πορνοστάρ είναι αυτή ;.To σάιτ έχει και άλλες δυο πορνοστάρ αυτές είναι καλές(αν έχεις πάει μαζί τους λέω για την Βερόνικα βανοτσα και την Βανέσα ντεκερ ). ;Σε ευχαριστώ .Να είσαι καλά για την ενημέρωση (είχα πάει παλιότερα στην Πράγα για πέντε μέρες το χειμώνα πριν το κοβιντ και μου άρεσε πολύ ).
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Καλή χρονιά!

πουτσαρα μου η Paula επεστρεψε!!! Δουλεβει στο πριβατ Grace τωρα :) Επιτελους ενα στανδαρακι. Γενικα απο οταν γιρισα Prague θεωρω οτι η καταστασι εχει γινει απελπιστικι, τιμες στα ιψι και το 90% των κοριτσιων ΜπΑΖΑ. Το 10% που μενει ειναι booked 24/7. Τιν πειρα 3 φορες προσφατα ολες 10/10 πολυ το χαρικα. Αντε μπας και γιρισει και η Ανετα και κανω παρτυ μετα.

* Text above is a little bit cancer but I used greeklish translator - no greek in my KB here got to fix that.

Τα έμαθα φίλε, ευτυχώς για τους συναγωνιστές, η μετάβασή της σε νορμάλ δουλειά,πήρε αναβολή εξαιτίας της Corona .
Είναι η Kitty του Grace, που το συστήνω γενικότερα μιας και είναι από τα πιο αξιόπιστα

Όσο για τα υπόλοιπα περί Πράγας,τα ίδια λένε και οι Τσέχοι συναγωνιστές.
Η κατάσταση θεωρώ πως είναι μη αναστρέψιμη,για πολλούς και διαφορετικούς λόγους.

ΒάλΚάνιε πουτσαΡα καλή χρονια να έχεις .Πανακριβη κοπέλα αλλά και πολύ ωραία εμφάνιση για μένα | AbsoluteCzech.com σε ρωτήσω κάτι είναι καλή στο κρεβαττι ;Επίσης μπήκα στο σάιτ και έψαξα για αυτήν ότι έχει κάνει φωτογράφηση στο πλέιμποϊ της Ισπανίασ .Βρήκα και το ινστα της .Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ποια πορνοστάρ είναι αυτή ;.To σάιτ έχει και άλλες δυο πορνοστάρ αυτές είναι καλές(αν έχεις πάει μαζί τους λέω για την Βερόνικα βανοτσα και την Βανέσα ντεκερ ). ;Σε ευχαριστώ .Να είσαι καλά για την ενημέρωση (είχα πάει παλιότερα στην Πράγα για πέντε μέρες το χειμώνα πριν το κοβιντ και μου άρεσε πολύ ).

Καλή χρονιά και σε εσένα.
Πρόκειται για τη Lucy Li.
Αυτή είχε κόψει τα πάντα,παντρεύτηκε έναν..........ράπερ,έκανε παιδί μαζί του,αλλά αυτόν τον έχωσαν φυλακή,
και από τότε βγήκε στο κουρμπέτι..
Άμα δεν είσαι λίγο πουτανοψημένος, θα προσπαθήσει να μην ιδρώσει τη φανέλα,μη αυτό και μη εκείνο.
Αλλά βγαίνει άκρη.

Έχει φέρει και άλλες κατά καιρούς,αλλά οι δύο που λες είναι χρόνια σε αυτό το γραφείο,η Βανόζα πρέπει να έχει καβαλήσει και τα 40 πλέον...
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Για μπατσελορ πραγα αξιζει?
Για νορμάλ καταστάσεις τύπου strip,πάρτυ,αλκοόλ,κ.λ.π.
δε νομίζω ότι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο ή πιο οικονομικό
από ότι στην Αθήνα.

Αξίζει για πιο προχωρημένες prive σεξοκαταστάσεις,που όμως θέλει κύκλο.
Έχω πάει σε τέτοιο bachelor,είχε γίνει του μουνιού το πανηγύρι.

Όμως επί κορονοιού, έχουν σφίξει τα πράγματα στην Πράγα,ακόμη και στη διασκέδαση..
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Για νορμάλ καταστάσεις τύπου strip,πάρτυ,αλκοόλ,κ.λ.π.
δε νομίζω ότι μπορείς να πετύχεις κάτι καλύτερο ή πιο οικονομικό
από ότι στην Αθήνα.

Αξίζει για πιο προχωρημένες prive σεξοκαταστάσεις,που όμως θέλει κύκλο.
Έχω πάει σε τέτοιο bachelor,είχε γίνει του μουνιού το πανηγύρι.

Όμως επί κορονοιού, έχουν σφίξει τα πράγματα στην Πράγα,ακόμη και στη διασκέδαση..
Κυκλο δηλαδη? Πληροφορθες γενικα που να γυρισουμε που να βρουμε μουν.ια για παρτυ κλπ που μπορουμε να βρουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom