Νέα

Πάολα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokolongos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μαζι μου παολα θα εισαι ευτυχισμενη,αυτο μπορω να στο υποσχεθω
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
γειά σου μπακλαβαδάκι μου....
Πάολα ,κορίτσι μου .Να ξέρεις ότι δεν είναι όλοι καλά παιδιά εκεί η παρέα σου .Ήδη έχω δεχθεί απειλητικό PM .Που αυτό καθόλου δεν είναι ευχάριστο ούτε για μένα ούτε για τους φίλους του site,και ζητω συγγνώμη από τους φίλους εδώ στο thrnet μονο και μονο που το αναφέρω.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αν ηξερα ότι ο κομμανο δεν κοιταζε και αλλου,σου δινω τον λογο μου δεν θα σ ενοχλουσα,ημουν σιγουρος ότι ηθελε μονο εσενα,τωρα δεν το πιστευω
Τη μια φορα που σε ειδα  μου αρεσες πολύ,τοσο πολύ που θελω να σε διεκδικησω
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Πάολα ,κορίτσι μου .Να ξέρεις ότι δεν είναι όλοι καλά παιδιά εκεί η παρέα σου .Ήδη έχω δεχθεί απειλητικό PM .Που αυτό καθόλου δεν είναι ευχάριστο ούτε για μένα ούτε για τους φίλους του site,και ζητω συγγνώμη από τους φίλους εδώ στο thrnet μονο και μονο που το αναφέρω.
Πανάγο απέναντί μου τα παιδιά είναι πολύ εντάξει...και όχι μόνο στα λόγια εδώ στο φόρουμ αλλά και όταν ήρθαν να με επισκεφτούν στο μαγαζί, με σεβάστηκαν...από εκεί και πέρα τους σέβομαι κι εγώ και είμαστε μια ωραία παρέα.
 

Πανάγος45

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Πανάγο απέναντί μου τα παιδιά είναι πολύ εντάξει...και όχι μόνο στα λόγια εδώ στο φόρουμ αλλά και όταν ήρθαν να με επισκεφτούν στο μαγαζί, με σεβάστηκαν...από εκεί και πέρα τους σέβομαι κι εγώ και είμαστε μια ωραία παρέα.
Ok , σεβαστό .Ότι είχα να πω το είπα .Όροις κατάλαβε κατάλαβε
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Πάολα ,κορίτσι μου .Να ξέρεις ότι δεν είναι όλοι καλά παιδιά εκεί η παρέα σου .Ήδη έχω δεχθεί απειλητικό PM .Που αυτό καθόλου δεν είναι ευχάριστο ούτε για μένα ούτε για τους φίλους του site,και ζητω συγγνώμη από τους φίλους εδώ στο thrnet μονο και μονο που το αναφέρω.

Ελπιζω το παραπανω ποστ να εγινε καταλαθος σε παραθεση με της Παολα προς εμε γιατι εγω δεν εστειλα κατι!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
5
Like
67.338
Πόντοι
12.056
Υπαρχει μια παροιμια με κατι  γαιδαρους και εναν αχυρωνα την ξερετε???  :grin: :grin:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αν ηξερα ότι ο κομμανο δεν κοιταζε και αλλου,σου δινω τον λογο μου δεν θα σ ενοχλουσα,ημουν σιγουρος ότι ηθελε μονο εσενα,τωρα δεν το πιστευω
Τη μια φορα που σε ειδα  μου αρεσες πολύ,τοσο πολύ που θελω να σε διεκδικησω
Κατ' αρχην γινεσαι ρουφιανος. Κατα δευτερον λες ψεμματα οτι δεν την θελω. Εκεινη δεν με θελει. Και κατα τριτον την ειδες μια φορα? Ε δεν θα την ξαναδεις δευτερη.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616
Kαλησπερα στην Παολα και στην υπολοιπη παρεα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom