Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γνώμη μου ότι λύση στα παντρεμένα ζευγάρια με παιδιά είναι και ένα καλό ξενοδοχείο.Βοηθά στο να υπάρχει λίγο περιπέτεια και κάτι το δοαφορετικό οπότε δεν υπάρχει βαρεμάρα και αυτό που με τον καιρό γίνεται συζυγικό καθήκον και αγγαρεία μετατρέπεται σε απόλαυση..

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αυτά όλα είναι γυναικείες δουλειες-υποχρεώσεις,δεν θα μας κάνετε αδερφές!!! :tickedoff:

Ρε παπαζολη, καταλαβαινεις τι γινεται? καταλαβαινεις πως λειτουργει το γυναικειο μυαλο? Αυτες βαριουνται να γαμηθουν, παλι ο αντρας φταιει!!!!!
Αν ομως ο αντρας δεν τις θελει ή δεν του σηκωνεται, τοτε "εχεις γκομενα, με βαρεθηκες, δεν μ αγαπας πια, η σχεση μας περναει κριση και δεν κανεις τιποτα, να πας σε εναν ανδρολογο κλπ κλπ"
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φυσικα, αυτα εξυπακουονται. Αν θελει μονο να γαμησει χωρις να προσφερει καθολου κλπ ειναι μεγας μαλακας.

Αλλα ειναι καραμελα αυτο με το μεγαλωμα του παιδιου. Οταν θελουν οι γυναικες γαμιουνται μια χαρα, και μαλιστα οταν θελουν αυτες και δεν θελει ο αντρας, σπανε μπαλες. Κλασσικες γυναικες δηλαδη.

Απλα το θεμα δεν ειναι αν θα γαμησει η οχι, το θεμα ειναι να μην εχει ξενερωσει η γυναικα του και δεν τον θελει γενικα και δεν ειναι απο κουραση το θεμα  :2funny:

αφου την παντρευτηκε ρε φιλε....  μπορει να την εβαλε σπιτι του
να την σπιτωσε.... να μην δουλευει κιολας αυτη να τα φερνει αυτος...

καλα νταξει... ΓΑΜΟΣ? ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ χαχαχχαχα
εχουν γνωση οι φυλακες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Φυσικα, αυτα εξυπακουονται. Αν θελει μονο να γαμησει χωρις να προσφερει καθολου κλπ ειναι μεγας μαλακας.

Αλλα ειναι καραμελα αυτο με το μεγαλωμα του παιδιου. Οταν θελουν οι γυναικες γαμιουνται μια χαρα, και μαλιστα οταν θελουν αυτες και δεν θελει ο αντρας, σπανε μπαλες. Κλασσικες γυναικες δηλαδη.

Απλα το θεμα δεν ειναι αν θα γαμησει η οχι, το θεμα ειναι να μην εχει ξενερωσει η γυναικα του και δεν τον θελει γενικα και δεν ειναι απο κουραση το θεμα  :2funny:
+100000000000000
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Φυσικα, αυτα εξυπακουονται. Αν θελει μονο να γαμησει χωρις να προσφερει καθολου κλπ ειναι μεγας μαλακας.

Αλλα ειναι καραμελα αυτο με το μεγαλωμα του παιδιου. Οταν θελουν οι γυναικες γαμιουνται μια χαρα, και μαλιστα οταν θελουν αυτες και δεν θελει ο αντρας, σπανε μπαλες. Κλασσικες γυναικες δηλαδη.

Απλα το θεμα δεν ειναι αν θα γαμησει η οχι, το θεμα ειναι να μην εχει ξενερωσει η γυναικα του και δεν τον θελει γενικα και δεν ειναι απο κουραση το θεμα  :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
πανω κατω συμφωνουμε...με μικρες διαφορες...χαιρομαι.


χαιρομαι που μειναν 5-6...εδω μεσα τουλαχιστον...εξω ξερω κι αλλους... :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ΕΧΩ ΔΕΙ γνωστους φιλους κτλ να τσαμπουνανε τα ιδια που τσαμπουνατε και εσεις εδω,μολις παντρευτικαν δεν ξαναδαν το φως της ημερας...λοιπον κοφτε τις παπαριες...αντρακια..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ρε παπαζολη, καταλαβαινεις τι γινεται? καταλαβαινεις πως λειτουργει το γυναικειο μυαλο? Αυτες βαριουνται να γαμηθουν, παλι ο αντρας φταιει!!!!!
Αν ομως ο αντρας δεν τις θελει ή δεν του σηκωνεται, τοτε "εχεις γκομενα, με βαρεθηκες, δεν μ αγαπας πια, η σχεση μας περναει κριση και δεν κανεις τιποτα, να πας σε εναν ανδρολογο κλπ κλπ"
Kαταλαβαίνω... :rolleyes:

Και είμαι ακόμα στην αρχή,έχω να τραβήξω κουπίιιιιιι.....  :P

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
αφου την παντρευτηκε ρε φιλε....  μπορει να την εβαλε σπιτι του
να την σπιτωσε.... να μην δουλευει κιολας αυτη να τα φερνει αυτος...

καλα νταξει... ΓΑΜΟΣ? ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ χαχαχχαχα
εχουν γνωση οι φυλακες.

Τι να την εβαλε σπιτι του να την σπιτωσε ρε φιλε?

Τι σημαινει αυτο? Οτι εχει δικαιωμα πανω της και καλα? Γουσταρε και τα εκανε δεν τον αναγκασε κανεις. Μην ακουω μαλακιες βραδυατικα.

Ολα αυτα συνηθως ξερεις ειναι απο αντρες που γουσταρουν την γυναικα τους βασιλισα και καλα και θελουν να τα προσφερουν ολα αυτοι, και να μην κανει τιποτα η γυναικα τους.

Την θελουν ευνουχισμενη δηλαδη και δουλα, και μετα αναρωτιουνται γιατι τους ξενοπηδιεται. Στην γυναικα δεν επιβαλεσαι ετσι.

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τι θα γινει ρε φιλε ,Anal Hunter ?
Δεν το λες ,και με αναγκαζεις να το πω ?
Σε Γυναικες με παιδια ή χωρις ,οταν επιστρεψουμε απο τη δουλεια ,πρεπει να τους ριξουμε ενα δυνατο γαμησι απο τον κωλο !
Μετα μπορει να κοιταξουμε το παιδι...για να βρει καιρο να βαψει τα νυχια της !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Kαταλαβαίνω... :rolleyes:

Και είμαι ακόμα στην αρχή,έχω να τραβήξω κουπίιιιιιι.....  :P

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Λοιπον μικρε, σημειωσε την ημερομηνια. Θα σου δωσω μια συμβουλη.
ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΠΟΤΕ!
Μετα απο 20 χρονια, αν εχεις κανει το λαθος, τα ξαναλεμε.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε παπαζολη, καταλαβαινεις τι γινεται? καταλαβαινεις πως λειτουργει το γυναικειο μυαλο? Αυτες βαριουνται να γαμηθουν, παλι ο αντρας φταιει!!!!!
Αν ομως ο αντρας δεν τις θελει ή δεν του σηκωνεται, τοτε "εχεις γκομενα, με βαρεθηκες, δεν μ αγαπας πια, η σχεση μας περναει κριση και δεν κανεις τιποτα, να πας σε εναν ανδρολογο κλπ κλπ"

Ρε φιλε για να βαριεται η γκομενα να γαμηθει, σημαινει οτι κατι κανεις λαθος ΚΑΙ εσυ.

Δεν το καταλαβαινεις αυτο? Τι γυναικειο μυαλο και παπαριες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τι να την εβαλε σπιτι του να την σπιτωσε ρε φιλε?

Τι σημαινει αυτο? Οτι εχει δικαιωμα πανω της και καλα? Γουσταρε και τα εκανε δεν τον αναγκασε κανεις. Μην ακουω μαλακιες βραδυατικα.

Ολα αυτα συνηθως ξερεις ειναι απο αντρες που γουσταρουν την γυναικα τους βασιλισα και καλα και θελουν να τα προσφερουν ολα αυτοι, και να μην κανει τιποτα η γυναικα τους.

Την θελουν ευνουχισμενη δηλαδη και δουλα, και μετα αναρωτιουνται γιατι τους ξενοπηδιεται. Στην γυναικα δεν επιβαλεσαι ετσι.

Μην τα ξαναλεμε τυπε... εγω ετσι θα επιβληθω και αν ξενογαμηθει μαζι σου
απλα θα χασει ολα οσα ειχε... εχω τροπους να προφυλασσω τον κολο μου
μην ανησυχεις.

Ο καθενας με τους τροπους του...
ΤΟ να επιλεξει εσενα παρα εμενα
στα αρχιδια μου δεκαρα δεν δινω... εγω να ειμαι καλα
η τσεπη μου και η δουλεια μου.  ;)
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τι θα γινει ρε φιλε ,Anal Hunter ?
Δεν το λες ,και με αναγκαζεις να το πω ?
Σε Γυναικες με παιδια ή χωρις ,οταν επιστρεψουμε απο τη δουλεια ,πρεπει να τους ριξουμε ενα δυνατο γαμησι απο τον κωλο !
Μετα μπορει να κοιταξουμε το παιδι...για να βρει καιρο να βαψει τα νυχια της !
Και πάλι...
 

Συνημμένα

  • hto_fig_approve2.jpg
    hto_fig_approve2.jpg
    16,1 KB · Εμφανίσεις: 19

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Τι θα γινει ρε φιλε ,Anal Hunter ?
Δεν το λες ,και με αναγκαζεις να το πω ?
Σε Γυναικες με παιδια ή χωρις ,οταν επιστρεψουμε απο τη δουλεια ,πρεπει να τους ριξουμε ενα δυνατο γαμησι απο τον κωλο !
Μετα μπορει να κοιταξουμε το παιδι...για να βρει καιρο να βαψει τα νυχια της !

Το γαμησι απο κωλο δεν ειναι πιο πανω απτο παιδι, αλλα εφοσον εχεις ξεπερασει αυτο το θεμα με τις προτεραιοτητες, ναι ισχυει η φαση που ειπες  :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τι να την εβαλε σπιτι του να την σπιτωσε ρε φιλε?

Τι σημαινει αυτο? Οτι εχει δικαιωμα πανω της και καλα? Γουσταρε και τα εκανε δεν τον αναγκασε κανεις. Μην ακουω μαλακιες βραδυατικα.

Ολα αυτα συνηθως ξερεις ειναι απο αντρες που γουσταρουν την γυναικα τους βασιλισα και καλα και θελουν να τα προσφερουν ολα αυτοι, και να μην κανει τιποτα η γυναικα τους.

Την θελουν ευνουχισμενη δηλαδη και δουλα, και μετα αναρωτιουνται γιατι τους ξενοπηδιεται. Στην γυναικα δεν επιβαλεσαι ετσι.
Αν τα προσφερουμε ολα, ειναι ευνουχισμενη και δουλα, οποτε δεν θα της ερχεται ορεξη να γαμηθει.
Αν δουλευει και κουραζεται και εχει και το σπιτι, θα μας κατηγορει οτι δεν σεβομαστε την κουραση της και θελουμε να την γαμησουμε.
Συγνωμη παιδακια....ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΑΜΑΜΕ?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Λοιπον μικρε, σημειωσε την ημερομηνια. Θα σου δωσω μια συμβουλη.
ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΠΟΤΕ!
Μετα απο 20 χρονια, αν εχεις κανει το λαθος, τα ξαναλεμε.
Ξέρω ότι:
Αν παντρευτεί θα το μετανιώσεις,αν δεν παντρευτείς πάλι θα το μετανιώσεις,διάλεξε πως θες να μετανιώσεις... :helpplea:

Γιατί καλά μέχρι τα 45 κάνεις τον γκόμενο κ αλλάζεις τις γυναίκες σαν τα πουκάμισα,κάποτε όμως θες κ την σπιτική θαλπωρή(΄βεβαιά πόσο μπορούνε α την προσφέρουνε σήμερα οι κάργιες είναι ένα θέμα προς κουβέντα :cheesy:).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom