Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Οταν  πραγματικά αγαπάω
τότε είναι που ξενογαμάω
πίσω γυρίζω ευτυχισμένος
κι απο μουνάκι χορτασμένος !

Γιατί αυτή την αγαπώ
κι αυτό που είναι εκτιμώ
ενώ την άλλη που πηδάω
το οτι είναι μούνα έκτιμάω !

Αλλο, λοιπόν το ένα κι άλλο τ΄άλλο
και το συμπέρασμα θα βγάλω,
πως όποιος γλυτώσει απ τις αγάπες
τρώει καλά, τρώει απ΄ όλα
και δεν φορτώνεται καμιά,...καριόλα !


:grin:













:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
E τοτες σορρυ ρε φιλε που θα σου το πω, αλλα απλα ειναι τα πραγματα. Δεν την αγαπας πραγματικα..! Γιατι εαν την αγαπουσες πραγματικα, θα σε τρελλανε μονο η σκεψη οτι αλλος αντρας την αγγιζει και την πηδαει. Αλλο ειναι οταν ειναι κανα γκομενακι που περνας καλα μαζι αλλα περνας τον καιρο σου, και αλλο μια που αγαπας και θελεις να κανεις οικογενεια μαζι! Βεβαια υπαρχουν οικογενειες τετοιες, αλλα δυστυχως εχω ακουσει για πολλες ιστοριες για αντρες που θελανε τετοια σχεση που λες, και μετα η γυναικα τους γνωριζει αλλον,τον ερωτευετε, παιζουν παιχνιδακια πισω απο την πλατη του, και μετα την τρωωει στην μαπα και τον αφηνει για τον αλλον! Εαν αγαπας πραγματικα, δεν χρεαιζεσε αλλο μουνι (συγνομη  για την εκφραση), αναγνωριζεις οτι ναι, υπαρχουν ομορφες γυναικες, κορμαρες, κοιτας, αλλα η σκεψη τελειωνει σε μερικα λεπτα και ποτε δεν θα σου περνουσε απ το μυαλο σου για να το πραγματοποιησεις. Οταν εισαι ελευθερος ειναι για αυτον τον λογο, για να πηδας απο εδω και απο εκει, οταν ομως παντρευεσε, τερμα οι αλλες, η απλα μην ορκιστεις για να ζειστε μια χαρουμενη ζωη μαζι, απλα μεινετε ελευθεροι εαν ειναι αυτο που θελετε...  

Αποψη σου φιλε, δε σημαινει οτι ειναι για ολους
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Κατ’ αρχάς παντρεύτηκα στα 40 και τώρα είμαι 46 περασμένα με 2 παιδιά.
Αν δεν έχεις λεφτά για 2 γυναίκες, η μία για τα παιδιά και η άλλη για το σπίτι, τότε τη γυναίκα σου όσον αφορά το sex ξέχασέ τη και αυτό μέχρι τα παιδιά να φτάσουν 5-6 χρονών το μικρότερο. Μέχρι τότε κάνε υπομονή ή βολέψου όπως μπορείς με τη δέουσα προσοχή για να μη χαλάσεις και το σπίτι σου. Για μένα πάντως η επαφή με επαγγελματία είναι αθώα. Η γυναίκα μου βέβαια δεν ξέρω τη γνώμη έχει και δεν θα ήθελα να μάθω.
Όμως αυτό που έχει σημασία είναι να φροντίσεις να μη πάρει τη γυναίκα σου από κάτω και αρχίζει να παίρνει κιλά και να αφήνει τον εαυτό της γιατί τότε το παιχνίδι έχει αρχίσει να χάνεται και για τους δύο.
Επίσης μια φορά το μήνα τουλάχιστον φρόντισε να μένετε δυο σας για κάποιες ώρες. Αυτό βοηθάει αφάνταστα στο να περάσετε καλά μαζί έστω γι’ αυτό το λίγο διάστημα. Μετά πίσω στη ρουτίνα. Πάντως μην απογοητεύεσαι. Το sex σου προσφέρει μια απόλαυση. Όμως τα παιδιά είναι ευτυχία με την προϋπόθεση βέβαια να ζουν σε ένα υγιές περιβάλλον.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Κατ’ αρχάς παντρεύτηκα στα 40 και τώρα είμαι 46 περασμένα με 2 παιδιά.
Αν δεν έχεις λεφτά για 2 γυναίκες, η μία για τα παιδιά και η άλλη για το σπίτι, τότε τη γυναίκα σου όσον αφορά το sex ξέχασέ τη και αυτό μέχρι τα παιδιά να φτάσουν 5-6 χρονών το μικρότερο. Μέχρι τότε κάνε υπομονή ή βολέψου όπως μπορείς με τη δέουσα προσοχή για να μη χαλάσεις και το σπίτι σου. Για μένα πάντως η επαφή με επαγγελματία είναι αθώα. Η γυναίκα μου βέβαια δεν ξέρω τη γνώμη έχει και δεν θα ήθελα να μάθω.
Όμως αυτό που έχει σημασία είναι να φροντίσεις να μη πάρει τη γυναίκα σου από κάτω και αρχίζει να παίρνει κιλά και να αφήνει τον εαυτό της γιατί τότε το παιχνίδι έχει αρχίσει να χάνεται και για τους δύο.
Επίσης μια φορά το μήνα τουλάχιστον φρόντισε να μένετε δυο σας για κάποιες ώρες. Αυτό βοηθάει αφάνταστα στο να περάσετε καλά μαζί έστω γι’ αυτό το λίγο διάστημα. Μετά πίσω στη ρουτίνα. Πάντως μην απογοητεύεσαι. Το sex σου προσφέρει μια απόλαυση. Όμως τα παιδιά είναι ευτυχία με την προϋπόθεση βέβαια να ζουν σε ένα υγιές περιβάλλον.

Φανταζομαι και η γυναικα σου αν εβρισκε καποιον επαγγελματια συνοδο και πηδιοτανε δεν θα ειχες προβλημα. Αθωα πραγματα.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Φανταζομαι και η γυναικα σου αν εβρισκε καποιον επαγγελματια συνοδο και πηδιοτανε δεν θα ειχες προβλημα. Αθωα πραγματα.

ρε αναλ χαντερ, παω να απαντησω σοβαρα και βλεπω αυτην την κωλοτρυπιδα στην φοτο σου και λεω μαλακα τι καβλα ειναι αυτη? Δε μπορω να συγκεντρωθω γαμωτη μου 
 

Επισκέπτης
ρε αναλ χαντερ, παω να απαντησω σοβαρα και βλεπω αυτην την κωλοτρυπιδα στην φοτο σου και λεω μαλακα τι καβλα ειναι αυτη? Δε μπορω να συγκεντρωθω γαμωτη μου 
Εγώ πάλι όποτε την βλέπω ,θέλω να παω τουαλέτα.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ρε αναλ χαντερ, παω να απαντησω σοβαρα και βλεπω αυτην την κωλοτρυπιδα στην φοτο σου και λεω μαλακα τι καβλα ειναι αυτη? Δε μπορω να συγκεντρωθω γαμωτη μου 

Ειναι απο εναν Ινδο φιλοσοφο που μου εμαθε τα μυστικα του υπνωτισμου.
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Ή μιλάς εκ του ασφαλούς (ανύπανδρη) ή είσαι αιθεροβάμων (δεν το λέω ειρωνικά. Μία αθώα διαπίστωση κάνω, χωρίς κακή πρόθεση).
Εγώ μαζί σου agiana.. από θεωρίες σκίζουμε όλοι. Μάγκες, τα πράγματα ΑΛΛΑΖΟΥΝ διαρκώς!!
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φανταζομαι και η γυναικα σου αν εβρισκε καποιον επαγγελματια συνοδο και πηδιοτανε δεν θα ειχες προβλημα. Αθωα πραγματα.


Τα διάφορα επαγγέλματα υπάρχουν για να εξυπηρετούν ανάγκες, επιθυμίες, καταστάσεις κλπ. Για παράδειγμα αν αρρωστήσεις πας σε γιατρό, αν πεινάς πας σε ταβέρνα κοκ. Τώρα αν η γυναίκα σου σού έχει μαγειρέψει χλαπάτσα και εσύ προτιμήσεις το φαγητό του delivery τι να κάνουμε δεν θα φας τη χλαπάτσα επειδή «πρέπει» να τη φας.
Τώρα αν η γυναίκα μου πάει με επαγγελματία ο λόγος θα είναι ότι δεν μπορώ να καλύψω τις ανάγκες και τις επιθυμίες της κάποια συγκεκριμένη στιγμή. Αν όμως κάνει μόνιμη εξωσυζυγική σχέση τότε σημαίνει ότι έχει διαλυθεί ο γάμος.
 

dominatrix_domna

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Εσεις οι αντρες δυσκολα καψουρευεστε και αφηνετε το σπιτι σας.Ασε που αν εισαστε και λιγο συναισθηματικοι μπορειτε να ανεχτειτε πολλα προκειμενου να μην χασετε την καθημερινη επαφη με τα παιδια σος.Συμφωνω με τον προλαλησαντα γιατι αν η γυναικα ερωτευτει τοτε την εχει κανει και σε εχει αφησει μπουκαλα.Και χανει και τα κιλα στο αψε σβησε.
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Εσεις οι αντρες δυσκολα καψουρευεστε και αφηνετε το σπιτι σας.Ασε που αν εισαστε και λιγο συναισθηματικοι μπορειτε να ανεχτειτε πολλα προκειμενου να μην χασετε την καθημερινη επαφη με τα παιδια σος.Συμφωνω με τον προλαλησαντα γιατι αν η γυναικα ερωτευτει τοτε την εχει κανει και σε εχει αφησει μπουκαλα.Και χανει και τα κιλα στο αψε σβησε.
να και μια σωστη θεση
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
παιδια πρωτη φορα γραφω παρολο που παρακολουθω καιρο. Τι να πω. Σ'αυτη τη κατηγορια ανηκω κι εγω και για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω καμια διαθεση για σεξ. Θα μου πεις τοτε τι "ψαχνεσαι" εδω; Περισσοτερο χαζευω, διαβαζω και τα σχολια και τις απαντησεις στο φορουμ και διασκεδαζω με τα γραφομενα, με τη καλη εννοια.
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
παιδια πρωτη φορα γραφω παρολο που παρακολουθω καιρο. Τι να πω. Σ'αυτη τη κατηγορια ανηκω κι εγω και για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω καμια διαθεση για σεξ. Θα μου πεις τοτε τι "ψαχνεσαι" εδω; Περισσοτερο χαζευω, διαβαζω και τα σχολια και τις απαντησεις στο φορουμ και διασκεδαζω με τα γραφομενα, με τη καλη εννοια.
ολοι μας ομοιοπαθεις ειμαστε αλλα η συνεχης επαφη με το ιδιο προσωπο δημιουργει ενα αισθημα κορεσμου , αλλα εγω πιστευω οτι αλλα πραγματα σ ενωνουν με τη γυναικα που συζεις και οχι στενα το σεξ , που αν το χορτασεις δεν σου κανει κλικ και αναζητας- αν αντεχεις αν εχεις λεφτα αν αν -το διαφορετικο
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
αν πω οτι δεν το εχω σκεφτει το "ξενο", θα ημουν πολυ ψευτης. Περισσοτερο κολωνω θα ελεγα. Δεν μου βγαινει μαλλον. Και θα συμφωνησω μαζι σου φιλε magkos!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom