Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Να πω και εγω την αποψη μου, παρολο που δεν εχω παιδια, αλλα συμβιωνω με την γκομενα μου εδω και καποια χρονια...να πω οτι αν υπαρχει διαθεση και απο τους δυο, τοτε τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα. Φυσικα και οι δυο βαριουνται και θελουν ποικιλια, και για αυτο καλο ειναι που και που να πεφτει και κανας πεουλος απο 'δω και απο κει....καμμια παρτουζιτσα, κανα τριο, κατι ρε παιδι μου να αναβει τα αιματα πως να το κανουμε....

Π
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
απο το κακο στο χειροτερο...για γελια πραγματικα...
 

kskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
E τοτες σορρυ ρε φιλε που θα σου το πω, αλλα απλα ειναι τα πραγματα. Δεν την αγαπας πραγματικα..! Γιατι εαν την αγαπουσες πραγματικα, θα σε τρελλανε μονο η σκεψη οτι αλλος αντρας την αγγιζει και την πηδαει. Αλλο ειναι οταν ειναι κανα γκομενακι που περνας καλα μαζι αλλα περνας τον καιρο σου, και αλλο μια που αγαπας και θελεις να κανεις οικογενεια μαζι! Βεβαια υπαρχουν οικογενειες τετοιες, αλλα δυστυχως εχω ακουσει για πολλες ιστοριες για αντρες που θελανε τετοια σχεση που λες, και μετα η γυναικα τους γνωριζει αλλον,τον ερωτευετε, παιζουν παιχνιδακια πισω απο την πλατη του, και μετα την τρωωει στην μαπα και τον αφηνει για τον αλλον! Εαν αγαπας πραγματικα, δεν χρεαιζεσε αλλο μουνι (συγνομη  για την εκφραση), αναγνωριζεις οτι ναι, υπαρχουν ομορφες γυναικες, κορμαρες, κοιτας, αλλα η σκεψη τελειωνει σε μερικα λεπτα και ποτε δεν θα σου περνουσε απ το μυαλο σου για να το πραγματοποιησεις. Οταν εισαι ελευθερος ειναι για αυτον τον λογο, για να πηδας απο εδω και απο εκει, οταν ομως παντρευεσε, τερμα οι αλλες, η απλα μην ορκιστεις για να ζειστε μια χαρουμενη ζωη μαζι, απλα μεινετε ελευθεροι εαν ειναι αυτο που θελετε...  
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
E τοτες σορρυ ρε φιλε που θα σου το πω, αλλα απλα ειναι τα πραγματα. Δεν την αγαπας πραγματικα..! Γιατι εαν την αγαπουσες πραγματικα, θα σε τρελλανε μονο η σκεψη οτι αλλος αντρας την αγγιζει και την πηδαει. Αλλο ειναι οταν ειναι κανα γκομενακι που περνας καλα μαζι αλλα περνας τον καιρο σου, και αλλο μια που αγαπας και θελεις να κανεις οικογενεια μαζι! Βεβαια υπαρχουν οικογενειες τετοιες, αλλα δυστυχως εχω ακουσει για πολλες ιστοριες για αντρες που θελανε τετοια σχεση που λες, και μετα η γυναικα τους γνωριζει αλλον,τον ερωτευετε, παιζουν παιχνιδακια πισω απο την πλατη του, και μετα την τρωωει στην μαπα και τον αφηνει για τον αλλον! Εαν αγαπας πραγματικα, δεν χρεαιζεσε αλλο μουνι (συγνομη  για την εκφραση), αναγνωριζεις οτι ναι, υπαρχουν ομορφες γυναικες, κορμαρες, κοιτας, αλλα η σκεψη τελειωνει σε μερικα λεπτα και ποτε δεν θα σου περνουσε απ το μυαλο σου για να το πραγματοποιησεις. Οταν εισαι ελευθερος ειναι για αυτον τον λογο, για να πηδας απο εδω και απο εκει, οταν ομως παντρευεσε, τερμα οι αλλες, η απλα μην ορκιστεις για να ζειστε μια χαρουμενη ζωη μαζι, απλα μεινετε ελευθεροι εαν ειναι αυτο που θελετε...  
τζαμπα μιλας,.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
E τοτες σορρυ ρε φιλε που θα σου το πω, αλλα απλα ειναι τα πραγματα. Δεν την αγαπας πραγματικα..!

Όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Ή μιλάς εκ του ασφαλούς (ανύπανδρη) ή είσαι αιθεροβάμων (δεν το λέω ειρωνικά. Μία αθώα διαπίστωση κάνω, χωρίς κακή πρόθεση).
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Όσα ξέρει ο νοικοκύρης, δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.

Ή μιλάς εκ του ασφαλούς (ανύπανδρη) ή είσαι αιθεροβάμων (δεν το λέω ειρωνικά. Μία αθώα διαπίστωση κάνω, χωρίς κακή πρόθεση).
εχει απολυτο δικιο ο φιλος αγαπητε.οταν αγαπας πραγματικα,ΔΕΝ απατας.πραγματικα ομως.οχι να πιστευεις οτι αγαπας.
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
ΡΕ μαγκες εγω εχω φαει πακετο.η γυναικα μου θελει σεξ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ η μικρη ομως κοιμαται το λιγοτερο μια η ωρα το βραδυ και εγω εκεινη την ωρα εχω δει 3 ονειρα και 2 εφιαλτες γαμησε τα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΡΕ μαγκες εγω εχω φαει πακετο.η γυναικα μου θελει σεξ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ η μικρη ομως κοιμαται το λιγοτερο μια η ωρα το βραδυ και εγω εκεινη την ωρα εχω δει 3 ονειρα και 2 εφιαλτες γαμησε τα
κακως κοιμαται το μωρο τοσο αργα.σορυ κιολας φιλε μου.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
ΡΕ μαγκες εγω εχω φαει πακετο.η γυναικα μου θελει σεξ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ η μικρη ομως κοιμαται το λιγοτερο μια η ωρα το βραδυ και εγω εκεινη την ωρα εχω δει 3 ονειρα και 2 εφιαλτες γαμησε τα
Να βαζεις ξυπνητηρι! Τον ριχνεις και ξανακοιμασαι. Θα εχεις κουραστει κιολας μετα το σεξ οποτε θα κοιμηθεις μετα σαν πουλακι...
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
αστα φιλε 7 η ωρα φευγω σχολαω 4 σπιτι μασα και μετα μινι μαρκετ εως 11 και τι κανουμε ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ γαμω το σπιτι τους [πολιτικους]
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Οταν  πραγματικά αγαπάω
τότε είναι που ξενογαμάω
πίσω γυρίζω ευτυχισμένος
κι απο μουνάκι χορτασμένος !

Γιατί αυτή την αγαπώ
κι αυτό που είναι εκτιμώ
ενώ την άλλη που πηδάω
το οτι είναι μούνα έκτιμάω !

Αλλο, λοιπόν το ένα κι άλλο τ΄άλλο
και το συμπέρασμα θα βγάλω,
πως όποιος γλυτώσει απ τις αγάπες
τρώει καλά, τρώει απ΄ όλα
και δεν φορτώνεται καμιά,...καριόλα !


:grin:

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
E τοτες σορρυ ρε φιλε που θα σου το πω, αλλα απλα ειναι τα πραγματα. Δεν την αγαπας πραγματικα..! Γιατι εαν την αγαπουσες πραγματικα, θα σε τρελλανε μονο η σκεψη οτι αλλος αντρας την αγγιζει και την πηδαει. Αλλο ειναι οταν ειναι κανα γκομενακι που περνας καλα μαζι αλλα περνας τον καιρο σου, και αλλο μια που αγαπας και θελεις να κανεις οικογενεια μαζι! Βεβαια υπαρχουν οικογενειες τετοιες, αλλα δυστυχως εχω ακουσει για πολλες ιστοριες για αντρες που θελανε τετοια σχεση που λες, και μετα η γυναικα τους γνωριζει αλλον,τον ερωτευετε, παιζουν παιχνιδακια πισω απο την πλατη του, και μετα την τρωωει στην μαπα και τον αφηνει για τον αλλον! Εαν αγαπας πραγματικα, δεν χρεαιζεσε αλλο μουνι (συγνομη  για την εκφραση), αναγνωριζεις οτι ναι, υπαρχουν ομορφες γυναικες, κορμαρες, κοιτας, αλλα η σκεψη τελειωνει σε μερικα λεπτα και ποτε δεν θα σου περνουσε απ το μυαλο σου για να το πραγματοποιησεις. Οταν εισαι ελευθερος ειναι για αυτον τον λογο, για να πηδας απο εδω και απο εκει, οταν ομως παντρευεσε, τερμα οι αλλες, η απλα μην ορκιστεις για να ζειστε μια χαρουμενη ζωη μαζι, απλα μεινετε ελευθεροι εαν ειναι αυτο που θελετε... 


δηλαδη οταν αγαπας καποιον πραγματικα σε τρελλαινει η ιδεα οτι καποιος πηδαει την γκομενα σου....ενω το να σου παιρνει διπλη πιπα με μια αλλη γκομενα επαγγελματια ή μη ειναι ενδειξη αγαπης απο μερους της?
μηπως η εννοια της αγαπης και των σχεσεων γενικοτερα ειναι ελαφρως παρεξηγημενη?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Να πω και εγω την αποψη μου, παρολο που δεν εχω παιδια, αλλα συμβιωνω με την γκομενα μου εδω και καποια χρονια...να πω οτι αν υπαρχει διαθεση και απο τους δυο, τοτε τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα. Φυσικα και οι δυο βαριουνται και θελουν ποικιλια, και για αυτο καλο ειναι που και που να πεφτει και κανας πεουλος απο 'δω και απο κει....καμμια παρτουζιτσα, κανα τριο, κατι ρε παιδι μου να αναβει τα αιματα πως να το κανουμε....

Π

εγω παντως συμφωνω απολυτα μαζι σου :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες και κουκλες :
Υπαρχει και το ΣΥΜΦΩΝΟ ΣΥΜΒΙΩΣΗΣ !
Προτιμηστε το ,τουλαχιστον στην αρχη !
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Ετσι οπως εχουμε κανει τη σκατο κοινωνια μας καταντησαμε να κανουμε το ωραιοτερο πραγμα στον κοσμο, ενα παιδακι και να διαλυουμε την οικογενεια που αυτο πρεπει να μεγαλωσει.

εχει καταντησει αηδια αυτο το πραγμα. παλιοτερα τα πραγματα ηταν σε μια σειρα, ο ρολος του καθενα ξεκαθαρος και ηταν ολοι ευχαριστημενοι .

Την συμπαρασταση μου σε οσους εχουν μικρα και βλεπουν τη ζωη τους να αλλαζει προς το χειροτερο.. υπομονη και δυναμη.. θα μεγαλωσουν και θα βγαινουν και θα κανετε σεξ με τη γυναικα σας...χεχε νομιζετε ε ?  τα χειροτερα ειναι οταν μεγαλωσουν τα ζωντοβολα και βγαινουν και δεν ξερεις που ειναι... τοτε θα ανησυχεις και παλι δεν θα κανεις σεξ..

τι θελω να πω ? εχει γινει πολυ σοφτ η ελληνικη κοινωνια .. εχει χαθει και η μπαλα.. θα δουμε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom