Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Του καθεται μια φορα το μηνα, και θα εχει το θρασος αν αυτος ξενοπηδηξει, να του ζητησει και το λογο?
Το εχουμε χασει, ετσι?
Δηλαδη αν δεν μου μαγειρεψει η γυναικα μου και φαω εξω, θα πρεπει να γκρινιαξει γιατι δεν εμεινα νηστικος?
ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
συμφωνω αλλα θελει προσοχη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Γενικά όλα είναι πιθανά. Στην παρούσα φάση το αποκλείω γιατί επειδή έχει παχύνει λίγο "σιχαίνεται το σώμα της", δεν περιποιείται τον ευατό της, δεν ξυρίζεται (οπότε με ποιον άλλο να πάει?) Απλώς έγινε μαμά, εγώ είμαι "ο μπαμπάς" και τα άλλα όλα στα αρχίδια μας.
Οσο γρηγοροτερα χωρισετε, τοσο το καλυτερο.
Φυσικα μπορει και να μην χωρισετε ποτέ, κι απλα να ειστε για παντα δυστυχισμενοι, και οσο περναει ο καιρος, ολο και περισσοτερο.
Την καληνυχτα μου.
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Του καθεται μια φορα το μηνα, και θα εχει το θρασος αν αυτος ξενοπηδηξει, να του ζητησει και το λογο?
Το εχουμε χασει, ετσι?
Δηλαδη αν δεν μου μαγειρεψει η γυναικα μου και φαω εξω, θα πρεπει να γκρινιαξει γιατι δεν εμεινα νηστικος?
ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
Ρε αμα γυρναει κουρασμενη απο τη δουλεια της και πρεπει να κανει ΟΛΕΣ τις δουλειες του σπιτιου μιας και ο συζηγος μονο να ξενοπηδαει ξερει και αποπανω εχει και το παιδι να νταντευει πως θα εχει ορεξη για σεξ?
Και αν δεν σου μαγειρεψει η γυναικα σου μην φας εξω βλακακο,μαγειρεψε εσυ  :birdman:
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Μουνι ξυριζει? Ποιος χεστηκε για τα ποδια?
Ούτε και αυτό. Μάγκες για να δω ποιος είναι θεωριτικός και ποιος όχι, γράψτε και είστε παντρεμένοι με παιδιά.. να πάρω ένα δείγμα.
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Μια λυση ειναι να αλλαξεις συμπεριφορα απεναντι της.Δλδ να διαχωρησεις τον ρολο του πατερα  απο αυτον του "γαμια".Δυσκολο δεν λεω,αλλα αν τα καταφερεις, θα σωθεις προσωρινα,γιατι σε βαθος χρονου παλι τα ιδια θα'χεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε αμα γυρναει κουρασμενη απο τη δουλεια της και πρεπει να κανει ΟΛΕΣ τις δουλειες του σπιτιου μιας και ο συζηγος μονο να ξενοπηδαει ξερει και αποπανω εχει και το παιδι να νταντευει πως θα εχει ορεξη για σεξ?
Και αν δεν σου μαγειρεψει η γυναικα σου μην φας εξω βλακακο,μαγειρεψε εσυ  :birdman:

Ενταξει, ειναι προφανες οτι κανεις πλακα. Το ελπιζω δηλαδη. Αλλιως εχεις σοβαρο προβλημα.
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Ρε αμα γυρναει κουρασμενη απο τη δουλεια της και πρεπει να κανει ΟΛΕΣ τις δουλειες του σπιτιου μιας και ο συζηγος μονο να ξενοπηδαει ξερει και αποπανω εχει και το παιδι να νταντευει πως θα εχει ορεξη για σεξ?
Και αν δεν σου μαγειρεψει η γυναικα σου μην φας εξω βλακακο,μαγειρεψε εσυ  :birdman:
Φίλε οι δουλειές του σπιτιού όπως και το μεγάλωμα παιδιού είναι 50-50 πια.. Έίσαι παντρεμενος με παιδί>
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε οι δουλειές του σπιτιού όπως και το μεγάλωμα παιδιού είναι 50-50 πια.. Έίσαι παντρεμενος με παιδί>
Ρε συ τι 50-50.Λογω φυσης δουλειας εγω τα'κανα σχεδον ολα,μεχρι και στο next top sef σκεφτηκα να παω...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μόνο το παιδί μου σκέφτομαι γι αυτό και προτιμώ να κάνω πίσω, να μην πιέζω άλλο, αλλά και να μείνω στην οικογένεια για να μεγαλώσει σωστά με αγάπη. Από την άλλη, επειδή είμαι άντρας, νεός με ανάγκες, μετά τη δουλειά μπορεί να πάρω ένα cg και να ξεδώσω. Ακίνδυνα. Φαντάζομαι ότι όλοι το ίδιο πρόβλημα βιώνουν. Τα παιδιά αλλάζουν πολύ τη γυναίκα.

Συμφωνώ. Πολλές γυναίκες αλλάζουν μετά την γέννα. Παραμελούν τον εαυτό τους και ρίχνουν όλη την ενέργεια στο παιδί, μετά τσαντίζονται με τον εαυτό τους επειδή τον έχουν παραμελήσει, δεν έχουν όρεξη για σεξ, τις περισσότερες φορές το κάνουν αγγαρεία, κτλ. Τι περιμένεις! Γυναικεία φύση, μην προσπαθείς να την καταλάβεις! Έχω ακούσει πολλές τέτοιες περιπτώσεις, αλλά έχω ακούσει κι άλλες (πιο σπάνια) που τα πράγματα δεν είναι έτσι. Καλύτερα πάντως όποιος δεν το αντέχει να στρέφεται στις πουτάνες. Ρίσκο στην υγεία βέβαια, αλλά αν είσαι προσεκτικός κι επιλεκτικός τότε δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. ΑΠό την άλλη πρόσεξε μην αρχίζεις να έχεις σχέσεις. Μια γκόμενα μπορεί να σου τινάξει το σπίτι στον άερα για πλάκα! Κι αν έχεις και παιδί, γάμησέ τα. Με την γυναίκα σου χωρίζεις, με το παιδί σου δεν γίνεται να χωρίσεις. Χώρια το άγχος, το στρες, μην σας πάρει κανένα μάτι, κτλ. Οπότε νομίζω καλά κάνεις αυτό που κάνεις με CG. Απλά με προσοχή!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε αμα γυρναει κουρασμενη απο τη δουλεια της και πρεπει να κανει ΟΛΕΣ τις δουλειες του σπιτιου μιας και ο συζηγος μονο να ξενοπηδαει ξερει και αποπανω εχει και το παιδι να νταντευει πως θα εχει ορεξη για σεξ?
Και αν δεν σου μαγειρεψει η γυναικα σου μην φας εξω βλακακο,μαγειρεψε εσυ  :birdman:

Αυτο το φοβερο ποσταρισμα θα το κρατησω, σαν μνημειο ΜΟΥΝΟΕΙΛΩΤΙΣΜΟΥ.
Ωραια. Εγω λοιπον θα μαγειρευω, δεν θα ξενοπηδαω, θα φλομωσω στη μαλακια γιατι το μωρο μου θα ειναι κουρασμενο απο τη δουλεια (εγω προφανως ειμαι ανεργος), και θα της ζηταω και συγνωμη που δεν μπορω να βυζαξω και το παιδι για να μην ταλαιπωρειται.
Και εγω ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ πρεπει να κανω δηλαδη ρε μαγκα για να εχω ερωτικη ζωη με τη γυναικα μου? Την παλευεις?
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Αυτο το φοβερο ποσταρισμα θα το κρατησω, σαν μνημειο ΜΟΥΝΟΕΙΛΩΤΙΣΜΟΥ.
Ωραια. Εγω λοιπον θα μαγειρευω, δεν θα ξενοπηδαω, θα φλομωσω στη μαλακια γιατι το μωρο μου θα ειναι κουρασμενο απο τη δουλεια (εγω προφανως ειμαι ανεργος), και θα της ζηταω και συγνωμη που δεν μπορω να βυζαξω και το παιδι για να μην ταλαιπωρειται.
Και εγω ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ πρεπει να κανω δηλαδη ρε μαγκα για να εχω ερωτικη ζωη με τη γυναικα μου? Την παλευεις?
Απλώς εκπληκτικός Alex71...!!
 

broytos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
334
Like
0
Πόντοι
1
Ρε σεις εδω παμε να σωσουμε ενα γαμο,παλι στις κοντρες θα το ριξεται ? :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε σεις εδω παμε να σωσουμε ενα γαμο,παλι στις κοντρες θα το ριξεται ? :headbang:
Τι να σωσουνε μωρε? Ενα κι ενα κανουν δυο. Ετσι οπως πανε θα κανουν ερωτα μια φορα το εξαμηνο και μετα μια φορα το χρονο.
Τα πραγματα ειναι απλα. Να την ταρακουνησει. Να της πει δεν ειμαστε γεροι να απαρνηθουμε το σεξ. Συμμορφωσου αλλιως χωριζουμε. Μια ζωη την εχω, δεν θα παραιτηθω απο τον ερωτα επειδη εσυ τρελαθηκες. Δεν καταλαβα, γιατι εμεις πρεπει να σεβομαστε τις υστεριες των γυναικων, ενω εκεινες δεν ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ? Πριν 30 και 40 χρονια διανοειτο μια γυναικα να πει τετοιες σαχλαμαρες? Αλλά τωρα γεμισαμε προβληματα πολυτελειας! Και υπαρχουν και καποιοι που τα επικροτουν κιολας!
 
OP
OP
sinister

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Δεν καταλαβα, γιατι εμεις πρεπει να σεβομαστε τις υστεριες των γυναικων, ενω εκεινες δεν ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ?
Λέγοντας τις υστερίες, εννοείς ότι μας έχουν πρήξει τα αρχίδια, ε alex?  :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Συνάδελφοι γεια σας. Πριν το παιδί, σεξ πολύ, σούπερ με ενέργεια και αγάπη. Από τη γέννηση και μετά αραιό ως σπάνιο, άγχος, προβλήματα, ΚΟΥΡΑΣΗ και μοιάζει πια για τη γυναίκα μια αγγαρεία γιατί πρέπει να ξυρίσει τα πόδια της, γιατί έχει παχύνει, γιατί δεν έχει χρόνο για τον ευατό της, γιατί δεν την καταλαβαίνεις.. και παπαριές. Οπότε το ρίχουμε και εμείς στα call girls / studio, διότι είμαστε νέοι, ωραίοι και πρέπει να πηδάμε.. Ακούω απόψεις!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Ρε αμα γυρναει κουρασμενη απο τη δουλεια της και πρεπει να κανει ΟΛΕΣ τις δουλειες του σπιτιου μιας και ο συζηγος μονο να ξενοπηδαει ξερει και αποπανω εχει και το παιδι να νταντευει πως θα εχει ορεξη για σεξ?
Και αν δεν σου μαγειρεψει η γυναικα σου μην φας εξω βλακακο,μαγειρεψε εσυ  :birdman:
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom