Νέα

Παντρεμένος με παιδί: Τι γίνεται με το σεξ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinister
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 470
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
χασιμο χρονου ειναι επειδη εισαι ασχετος.

ΤΥπος που δεν γνωριζει απο iptables δεν γνωριζει απο δικτυα

τι οικιακες χρησεις και μαλακιες... firewall ειναι.

Δεν μου χρειαστηκε ρε τυπε. Δεν θα κατσω να λιωσω για κατι που δεν θα γινει ποτε ( μια επιθεση στο δικτυο μου )

Τοσο απλα. Ασχετιλικια και μαλακιες. Στην πουτσα μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν ειπα κατι, μην πεφτεις στην ιδια σου την παγιδα.

Εσυ μονιμως το φερνεις το θεμα στις πουτανες γιατι σε ποναει.

μαλλον εσενα ποναει να προσπαθεις να δειξεις απο εδω μεσα

πως ξερεις απο γυναικες ....

απεξω δεν τα καταφερνουμε και τοσο καλα ε???

καλυπτουμε το κενο με τις φαφλες?

ρε κοροιδο οποιος κανει δεν λεει.... κοψτο ρεζιλευεσαι  ;)

θα μας κανεις και μαθηματα... οταν εμεις πηγαιναμε εσυ ερχοσουνα

επειδη δεν κανουμε επιδειξη?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ρε συ μπολντ...πως γινεται να εισαι ο μονος που λεει συνεχεια οτι δεν αξιζουν οι γκομενες και μπλα μπλα μπλα και το μονο που κανεις ειναι να μιλας γ αυτες συνεχεια;



:2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν μου χρειαστηκε ρε τυπε. Δεν θα κατσω να λιωσω για κατι που δεν θα γινει ποτε ( μια επιθεση στο δικτυο μου )

Τοσο απλα. Ασχετιλικια και μαλακιες. Στην πουτσα μου.

να μην δινεις γνωμες τοτε φιλε μου.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ μπολντ...πως γινεται να εισαι ο μονος που λεει συνεχεια οτι δεν αξιζουν οι γκομενες και μπλα μπλα μπλα και το μονο που κανεις ειναι να μιλας γ αυτες συνεχεια;

Αναφερεται στις Ελλεινιδες !
Που εχουν κατι ελαττωματακια !
Αν ο Βολδεμορτ ειχε πατερα που κερδιζε στο Λοττο ,και τον εστελνε σε αλλη Ευρωπαϊκη χωρα ,αυτη τη στιγμη θα διασκεδαζε σε κλαμπ...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
μαλλον εσενα ποναει να προσπαθεις να δειξεις απο εδω μεσα

πως ξερεις απο γυναικες ....

απεξω δεν τα καταφερνουμε και τοσο καλα ε???

καλυπτουμε το κενο με τις φαφλες?

ρε κοροιδο οποιος κανει δεν λεει.... κοψτο ρεζιλευεσαι  ;)

θα μας κανεις και μαθηματα... οταν εμεις πηγαιναμε εσυ ερχοσουνα

επειδη δεν κανουμε επιδειξη?

Ρε μαλακα νιωσε λιγο. Δεν ειπα κατι για μενα και το τι εχω κανει η δεν κανει, και ουτε προκειται.

Δες λιγο τα ποστ μου. Ειμαι εξι χρονια εδω μεσα. Τοσα χρονια δεν γαμας εσυ καλα καλα. Ουτε στις πουτανες ουτε πουθενα. Με ξερουν και οι πετρες, και οσοι με ξερουν, ξερουν και τι ειμαι και τι κανω. Αναγκη ειχα να βγω να πω μαλακα τι κανω. Δεν ειμαι σαν εσενα.

Οταν γκρινιαζεις για τα γκομενακια που δεν σου καθονται δεν σου φταιω εγω τυπε. Εμενα στα αρχιδια μου.

Απλα, δεν περιστρεφονται τα παντα γυρω απτις πουτανες και τις ελλεινιδες. Οταν το χωνεψεις ισως γαμησεις και καμια χωρις να πληρωσεις.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αναφερεται στις Ελλεινιδες !
Που εχουν κατι ελαττωματακια !
Αν ο Βολδεμορτ ειχε πατερα που κερδιζε στο Λοττο ,και τον εστελνε σε αλλη Ευρωπαϊκη χωρα ,αυτη τη στιγμη θα διασκεδαζε σε κλαμπ...
και αν η θεια μου ειχε το μουνι στο μετωπο θα ηταν κουμπαρας.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
?????????????????????? αορατο;!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε μαλακα νιωσε λιγο. Δεν ειπα κατι για μενα και το τι εχω κανει η δεν κανει, και ουτε προκειται.

Δες λιγο τα ποστ μου. Ειμαι εξι χρονια εδω μεσα. Τοσα χρονια δεν γαμας εσυ καλα καλα. Ουτε στις πουτανες ουτε πουθενα. Με ξερουν και οι πετρες, και οσοι με ξερουν, ξερουν και τι ειμαι και τι κανω. Αναγκη ειχα να βγω να πω μαλακα τι κανω. Δεν ειμαι σαν εσενα.

Οταν γκρινιαζεις για τα γκομενακια που δεν σου καθονται δεν σου φταιω εγω τυπε. Εμενα στα αρχιδια μου.

Απλα, δεν περιστρεφονται τα παντα γυρω απτις πουτανες και τις ελλεινιδες. Οταν το χωνεψεις ισως γαμησεις και καμια χωρις να πληρωσεις.

με τις ελλεηνιδες δεν ασχοληθηκα φιλε μου

εσυ το λες απο προχθες.... οτι πρεπει να της γαμησεις το μυαλο της αλληνης

και κατι τετοια... νομιζω τα ειχα διαβασει και σε κατι περιοδικα αυτα οταν ημουν γυμνασιο

τελοςπαντων.... δεν με ξερεις.... και απλα εισαι αφελης με το να πιστευεις τα γραφομενα

σε ενα φορουμ... οχι μονο εχω γαμησει χωρις να πληρωσω αλλα εχω γαμησει και επειδη μου την επεσε η αλλη πρωτη

παρολαυτα δεν νιωθω να κανω τον καμποσο και σε πολλα θρεντς λεω μαλακιες... πιστευω ειναι δικο μου θεμα αυτο.  :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Σημερα πηγα στου Ψυρρη ,στο κεντρο της Αθηνας .
Σαββατοβραδο .7 στις 10  ,η και περισσοτερες ,γυναικες ηταν χωρις αντρες στην παρεα τους !
Ουτε για παρεα ,δεν βγαινουν οι περισσοτερες με αντρες !
Σημερα ,αν πηγαινες σε οποιαδηποτε αλλη ευρωπαϊκη χωρα ,θα εβλεπες ΟΛΕΣ τος γκομενες να φλερταραν !
Μπορει μα μην κοιμοντουσαν με τον πρωτο τυχοντα ,αλλα τουλαχιστον θα φλερταραν.
Στην Ελλαδα ουτε καν μιλανε !
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και οπως δεν σε ενδιαφερει εσενα για τα δικτυα και με αντιμετωπιζεις

με τοση απαθεια... ετσι δεν με ενδιαφερει και εμενα... να αναδειχθω σε καζανοβας...

απλα για μερικους αυτο ειναι στοχος ζωης και μεθαυριο πεινατε.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
με τις ελλεηνιδες δεν ασχοληθηκα φιλε μου

εσυ το λες απο προχθες.... οτι πρεπει να της γαμησεις το μυαλο της αλληνης

και κατι τετοια... νομιζω τα ειχα διαβασει και σε κατι περιοδικα αυτα οταν ημουν γυμνασιο

τελοςπαντων.... δεν με ξερεις.... και απλα εισαι αφελης με το να πιστευεις τα γραφομενα

σε ενα φορουμ... οχι μονο εχω γαμησει χωρις να πληρωσω

Μεγαλο κατορθωμα.

Αν γουσταρεις εσυ να γαμας μια που το μυαλο της δεν ειναι σε εσενα, τοτε τυπε καλυτερα να το δινεις στις πουτανες. ;) Που γαμανε και αυτες, προφανως.

Θα μου πεις στα αρχιδια σου που εχει το μυαλο της, αλλα και αυτηνης στα αρχιδια της οτι την γαμας. Και τα αποτελεσματα γνωστα.

[quote author=Boldemort]
αλλα εχω γαμησει και επειδη μου την επεσε η αλλη πρωτη

παρολαυτα δεν νιωθω να κανω τον καμποσο και σε πολλα θρεντς λεω μαλακιες... πιστευω ειναι δικο μου θεμα αυτο.  :grin:
[/quote]

Μολις το εκανες.
 

Ήριννα

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν κι εγώ γυναίκα είμαι, αλλά δεν τα ρίχνω στους "κακούς" και μουρντάρηδες άντρες. :) Το πρόβλημα που περιγράφετε είναι δυστυχώς πολύ κοινό και πολύ σοβαρό για τα ζευγάρια σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της γης. Στατιστικές π.χ. δείχνουν ότι οι γερμανικοί γάμοι πλήττονται κατά 65% από αυτό. Οι Βέλγοι κατά το 75%, να φανταστείτε υπάρχουν ειδικές αρτηρίες που συνδέουν μεγάλες πόλεις μεταξύ τους και που είναι γεμάτες "γαμηστρώνες" για τα lunch breaks. Και ναι, συνήθως είναι οι γυναίκες που χάνουν την επιθυμία τους, είναι και οι αλλαγές στο σώμα τους και στην εικόνα που έχουν γι' αυτό και που είναι συχνά άδικη και φυσικά οι άντρες χάνουν τον μπούσουλα, πράγμα πολύ φυσικό. :(

Διαφωνώ με τη Λουκρητία που επιτέθηκε στο αρχικό μέλος που άνοιξε το πολύ ενδιαφέρον αυτό ποστ. Δεν γνωρίζουμε τον άνθρωπο προσωπικά, οπότε δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε αν βοηθάει ή όχι στο σπίτι, αν συμπαραστέκεται ή όχι στη γυναίκα του, ή αν απλώς τα περιμένει όλα. Επίσης δεν ξέρουμε ποια η στάση της γυναίκας του στο όλο θέμα. Της έχει μιλήσει? ΄Εχει προτείνει λύσεις? Συμφωνεί εκείνη να βρουν από κοινού μια λύση? Ή αντιστέκεται και αρνείται να το συζητήσει? Από την άλλη όμως είναι γεγονός ότι κάθε σχέση και σίγουρα ο γάμος στηρίζεται κατά πρώτο λόγο στο σεξ. Όποιος λέει ότι δεν είναι έτσι έχει απόλυτο άδικο. Ναι υπάρχει αγάπη και κοινά ενδιαφέροντα και πνευματική "επαφή", αλλά αν δεν υπάρχει σεξ, τότε μιλάμε για συμβατικές καταστάσεις που οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια στη δυστυχία, είτε αυτή είναι διαζύγιο, είτε μακρύς, συμβατικός γάμος. Και η ζωή είναι πολύ μεγάλη και δύσκολη από μόνη της για να προσθέτουμε περισσότερα.

Η λύση που προτείνω εγώ είναι αυτή: πρέπει να υπάρχει πάντα επικοινωνία σ' ένα ζευγάρι και ΠΟΤΕ φωνές ή προθεσμίες. Προσπαθείστε να "κορτάρετε" τη γυναίκα σας από την αρχή. Μιλείστε για το πρόβλημα, όχι όμως τονίζοντας τις δικές σας ανάγκες. Πείτε της ότι πρόκειται για κείνην. Πάρτε της δώρο καμιά μέρα σε τίποτα από αυτά τα ινστιτούτα καλλονής που να έχουνε μασάζια, νύχια, μαλλιά, βραζιλιάνικο και τα τοιαύτα. Μια άλλη ιδέα είναι να γραφτείτε μαζί σε κανένα γυμναστήριο και να πηγαίνετε μαζί που είναι πάντα ρομαντικό και δουλεύει. Να βγαίνετε μια μέρα τη βδομάδα ραντεβού το βράδυ ενώ κάποιος προσέχει το παιδί σας. Πάτε ένα ρομαντικό ταξίδι. Ένα-ένα τα βήματα και το σύστημα δουλεύει. Πάνω απ' όλα συμπαρασταθείτε της, αν δεν το κάνετε ήδη, διότι κι αυτή δεν το κάνει από κακία. Οι περισσότερες γυναίκες δε θεωρούν ότι έδεσαν το γάιδαρό τους και επομένως τώρα μπορούν να αφοσιωθούν στο παιδί και να παρατήσουν τον άντρα. Είναι όμως εκείνες οι άτιμες οι ορμόνες.

Είμαι σίγουρη ότι ο Sinister δεν άνοιξε το θέμα επειδή του αρέσει η κατάσταση και δε θέλει να σώσει το γάμο του και να είναι ευτυχισμένος. Αν δεν ήθελε, τότε θα είχε χωρίσει. Πάντως αν λύσεις το πρόβλημα, θα είστε πολύ πιο ευτυχισμένοι όλοι σας. :)
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Elaaaaaaaaaaa υπνοοοοοοοοοοο....στα κραβατια σας κουφαλες.. :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Σωστη η Ηριννα.

Αντιμετωπιση απο κοινου ;)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μεγαλο κατορθωμα.

Αν γουσταρεις εσυ να γαμας μια που το μυαλο της δεν ειναι σε εσενα, τοτε τυπε καλυτερα να το δινεις στις πουτανες. ;) Που γαμανε και αυτες, προφανως.

Θα μου πεις στα αρχιδια σου που εχει το μυαλο της, αλλα και αυτηνης στα αρχιδια της οτι την γαμας. Και τα αποτελεσματα γνωστα.

Μολις το εκανες.

Το εκανα δικιε μου γιατι δεν παλευεστε εδω μεσα....

για να με φτασεις στο σημειο εμενα να κανω επιδειξη σημαινει

πως με εφτασες στο αμην με αυτα που λες  :2funny: :2funny: :2funny:

εγω απανταω ουδετερα και εσυ αρχιζεις να τσιγκλας τωρα και να λες οτι μας ποναει

σιγα τα αυγα ρε φιλε... με ολες τις κλανιαρες τωρα

επειδη μπαινουμε και κανουμε την πλακα μας δηλαδη και το παιζουμε και λιγο

κακομοιρηδες.... και βριζουμε και λιγο τις γκομενες απο εδω μεσα που ουτως η αλλως

να γνωρισουμε ποτε δεν παιζει.... και πρεπει να ειμαστε αγαμητοι δηλαδη?

και σπασικλακια.... και το ενα και το αλλο... ολα οσα λες μου χουν συμβει και μενα

το οτι συμπαθω περισσοτερο πουτανες παντως ειναι δικο μου θεμα. Αυτο δεν με κανει απαραιτητα ανωμαλο
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Λοιπόν κι εγώ γυναίκα είμαι, αλλά δεν τα ρίχνω στους "κακούς" και μουρντάρηδες άντρες. :) Το πρόβλημα που περιγράφετε είναι δυστυχώς πολύ κοινό και πολύ σοβαρό για τα ζευγάρια σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της γης. Στατιστικές π.χ. δείχνουν ότι οι γερμανικοί γάμοι πλήττονται κατά 65% από αυτό. Οι Βέλγοι κατά το 75%, να φανταστείτε υπάρχουν ειδικές αρτηρίες που συνδέουν μεγάλες πόλεις μεταξύ τους και που είναι γεμάτες "γαμηστρώνες" για τα lunch breaks. Και ναι, συνήθως είναι οι γυναίκες που χάνουν την επιθυμία τους, είναι και οι αλλαγές στο σώμα τους και στην εικόνα που έχουν γι' αυτό και που είναι συχνά άδικη και φυσικά οι άντρες χάνουν τον μπούσουλα, πράγμα πολύ φυσικό. :(

Διαφωνώ με τη Λουκρητία που επιτέθηκε στο αρχικό μέλος που άνοιξε το πολύ ενδιαφέρον αυτό ποστ. Δεν γνωρίζουμε τον άνθρωπο προσωπικά, οπότε δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε αν βοηθάει ή όχι στο σπίτι, αν συμπαραστέκεται ή όχι στη γυναίκα του, ή αν απλώς τα περιμένει όλα. Επίσης δεν ξέρουμε ποια η στάση της γυναίκας του στο όλο θέμα. Της έχει μιλήσει? ΄Εχει προτείνει λύσεις? Συμφωνεί εκείνη να βρουν από κοινού μια λύση? Ή αντιστέκεται και αρνείται να το συζητήσει? Από την άλλη όμως είναι γεγονός ότι κάθε σχέση και σίγουρα ο γάμος στηρίζεται κατά πρώτο λόγο στο σεξ. Όποιος λέει ότι δεν είναι έτσι έχει απόλυτο άδικο. Ναι υπάρχει αγάπη και κοινά ενδιαφέροντα και πνευματική "επαφή", αλλά αν δεν υπάρχει σεξ, τότε μιλάμε για συμβατικές καταστάσεις που οδηγούν με μαθηματική ακρίβεια στη δυστυχία, είτε αυτή είναι διαζύγιο, είτε μακρύς, συμβατικός γάμος. Και η ζωή είναι πολύ μεγάλη και δύσκολη από μόνη της για να προσθέτουμε περισσότερα.

Η λύση που προτείνω εγώ είναι αυτή: πρέπει να υπάρχει πάντα επικοινωνία σ' ένα ζευγάρι και ΠΟΤΕ φωνές ή προθεσμίες. Προσπαθείστε να "κορτάρετε" τη γυναίκα σας από την αρχή. Μιλείστε για το πρόβλημα, όχι όμως τονίζοντας τις δικές σας ανάγκες. Πείτε της ότι πρόκειται για κείνην. Πάρτε της δώρο καμιά μέρα σε τίποτα από αυτά τα ινστιτούτα καλλονής που να έχουνε μασάζια, νύχια, μαλλιά, βραζιλιάνικο και τα τοιαύτα. Μια άλλη ιδέα είναι να γραφτείτε μαζί σε κανένα γυμναστήριο και να πηγαίνετε μαζί που είναι πάντα ρομαντικό και δουλεύει. Να βγαίνετε μια μέρα τη βδομάδα ραντεβού το βράδυ ενώ κάποιος προσέχει το παιδί σας. Πάτε ένα ρομαντικό ταξίδι. Ένα-ένα τα βήματα και το σύστημα δουλεύει. Πάνω απ' όλα συμπαρασταθείτε της, αν δεν το κάνετε ήδη, διότι κι αυτή δεν το κάνει από κακία. Οι περισσότερες γυναίκες δε θεωρούν ότι έδεσαν το γάιδαρό τους και επομένως τώρα μπορούν να αφοσιωθούν στο παιδί και να παρατήσουν τον άντρα. Είναι όμως εκείνες οι άτιμες οι ορμόνες.

Είμαι σίγουρη ότι ο Sinister δεν άνοιξε το θέμα επειδή του αρέσει η κατάσταση και δε θέλει να σώσει το γάμο του και να είναι ευτυχισμένος. Αν δεν ήθελε, τότε θα είχε χωρίσει. Πάντως αν λύσεις το πρόβλημα, θα είστε πολύ πιο ευτυχισμένοι όλοι σας. :)
Καυλωμενη για να φιλοσοφησεις πρωι πρωι..και εμεις ακομα δεν εχουμε κλισει ματι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom