Νέα

Παντρεμένες περιπτώσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Mην υστεριάζεις φίλε μου! Αφού είμαστε πουτάνας γιοι και οι 2, είναι σα να είμαστε αδέρφια
Λίγο σε άφησα μόνο σου και θα μου μπαναριστείς.

@dimchair μην τον παρεξηγείς. Ο CaptainK είναι πολύ έξυπνος απλά έχει μια τάση να κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια. Μην το παίρνεις προσωπικά.
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.889
Πόντοι
726
κάποτε ένας μερακλής καραβανάς μου είχε πει, όλες είναι πουτάνες εκτός από ορισμένες, που είναι πάρα πολύ πουτάνες :sunglasses::rockon:
Πολύ μεγάλη κουβέντα αυτή που έγραψες τύπε
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Να ξέρετε έχει ανέβει πολύ η αξία του site με τόσες σοφίες που γράφονται.Κανονικά πρέπει να βγουν και βιβλία αυτοβελτίωσης ενημέρωσης εκδόσεις bourdela.com.
συμφωνω...χωρις δοση πλακας...ελπιζω να το βλεπει η διαχειριση
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
3
Like
9.630
Πόντοι
1.336
Λίγο σε άφησα μόνο σου και θα μου μπαναριστείς.

@dimchair μην τον παρεξηγείς. Ο CaptainK είναι πολύ έξυπνος απλά έχει μια τάση να κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια. Μην το παίρνεις προσωπικά.
Βούισέ μου λίγο, μαούνα μου
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Τί είναι ο πόνος μου μπροστά στο δικαίωμά σου να εκφραστείς ελεύθερα;
βββββζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζ και ξανά βββζζζζζζζζζζζβββββββββββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζββββββζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζ
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
βββββζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζ και ξανά βββζζζζζζζζζζζβββββββββββββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζββββββζζζζζζζζζζζζζζζζζββββββζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζβββζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζβζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζββββζζζζζζζζζζζζζ

Μηπως τελικα αυτο που ζητας ειναι ΒΥΖΙ; Χαχαχα!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.895
Κριτικές
2
Like
20.999
Πόντοι
6.236
Τι καταλαβαινεις τωρα;
Να αρχισει ο Ωριων παλι το βουισμα;

Sad Cry GIF by SpongeBob SquarePants

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Mην υστεριάζεις φίλε μου! Αφού είμαστε πουτάνας γιοι και οι 2, είναι σα να είμαστε αδέρφια

Από κοντά θα έκανες ότι δεν με βλέπεις. Έτσι βρίσε και λέγε εξυπνάδες πίσω από την ανωνυμία βλακα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom