Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
URL]]
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
κοστα εμαθα κανεις βολτες στη φυλης και λες στον κοσμο να κανετε παρτουζα και μια φορα τις ειχες φαει κιολας :s&m_3: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
o lusfolife ποιο παλια μου ειχε στιλει ενα μηνυμα,και καταλαβα οτι ψαχνει φαση με αντρες,και εφαγε ακυρο απο μενα,του ειπα πολυ ευγενικα οτι ειμαι στρειτ. αυτος με αναγκασε να τον καρφοσω! στο σαιτ (σε σας)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ναι!ειναι δροσερος,καθεται εξω απ τα μπουρδελα και ψαχνει κοσμο για παρτουζα και μια φορα καποιος τον ειχε ξαπλωσει  :s&m_1:
κατι ειχα ακουσει κ εγω αλλα δεν πηγε το μυαλο μου στον κωστακη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
o lusfolife ποιο παλια μου ειχε στιλει ενα μηνυμα,και καταλαβα οτι ψαχνει φαση με αντρες,και εφαγε ακυρο απο μενα,του ειπα πολυ ευγενικα οτι ειμαι στρειτ. αυτος με αναγκασε να τον καρφοσω! στο σαιτ (σε σας)
:think:
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
o lusfolife ποιο παλια μου ειχε στιλει ενα μηνυμα,και καταλαβα οτι ψαχνει φαση με αντρες,και εφαγε ακυρο απο μενα,του ειπα πολυ ευγενικα οτι ειμαι στρειτ. αυτος με αναγκασε να τον καρφοσω! στο σαιτ (σε σας)


αστους αυτους τους πουστηδες παμε μεμενα που ιμε βαρβατος αντρακλας . Ποσο μεγαλη πουτσα εχεις? Θα τα ξεσκισουμε τα ατακτα και ανηθικα πουτανακια? καβλιαρη μου?  :rockon: :knockinb:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
με τον lustforlife ποιο παλια ειχαμε μιλησει στο skype,για να κανονιζαμε για την παρτουζα. αλλα καταλαβα οτι του αρεσουν οι φασης με αντρες και τον διεγραψα,εγω ζιτησα να παρτουζαρουμε καποιαν,δε ζιτησα οτι θελω αντρα. φενετε ο lusforlife περδυτικε.
γραφω το συμβαν με αυτο το μελος γιατι με συκοφαντισε! τα συμερασματα δικασας αν λεω αληθεια!
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
με τον lustforlife ποιο παλια ειχαμε μιλησει στο skype,για να κανονιζαμε για την παρτουζα. αλλα καταλαβα οτι του αρεσουν οι φασης με αντρες και τον διεγραψα,εγω ζιτησα να παρτουζαρουμε καποιαν,δε ζιτησα οτι θελω αντρα. φενετε ο lusforlife περδυτικε.
γραφω το συμβαν με αυτο το μελος γιατι με συκοφαντισε! τα συμερασματα δικασας αν λεω αληθεια!
τύπε προσεχε μην σου κανει μηνυση για αυτα που αναφερεις για το ατομο του

φιλικα,
redmanftw
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom