Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
για τα παιδια τα "ανοριμα" ας μην διαβασουν Καμυ,Γουλφ,Μπαλζακ,Ντοστπγιεφσκι,Κουντερα,Μαρκεθ και πολους αλους που χα γραψι καπου,ας αρχισι με...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
για τα παιδια τα "ανοριμα" ας μην διαβασουν Καμυ,Γουλφ,Μπαλζακ,Ντοστπγιεφσκι,Κουντερα,Μαρκεθ και πολους αλους που χα γραψι καπου,ας αρχισι με...
τι τα γραφεις ρε τυπε
εδω μεσα δεν εχουν κουλτουρα για τετοια βιβλια
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
παντςο χοραι η πλακα αν πατε σε ενα βιβλιοπολειο θα βρειτε καποιο βιβλιο για ολα τα γουσατ,μπορει αυτους που ανεφερα να ειναι ποιο δυσκολοι στο διαβασμα . ας παρουν καποιο αλο βιβλιο συχρονο... παιδια ας παρετε της "50 αποχροσις του γκρι" ειναι λογοτεχνικο... και μιλαει και για σεξ η παρτε αστινομικο "το σπιτι τον σκιον" χρυσα δημουληδου κοιταχτε στο κουκλ "το σπιτι των σκιων" αντε ρε θελω να σας ανοιξω ατ αμτια
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
για τα παιδια τα "ανοριμα" ας μην διαβασουν Καμυ,Γουλφ,Μπαλζακ,Ντοστπγιεφσκι,Κουντερα,Μαρκεθ και πολους αλους που χα γραψι καπου,ας αρχισι με...

Δεν πιστεύω να εννοείς εμένα  :thefinge:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • κατάλογοςfa.jpg
    κατάλογοςfa.jpg
    3,6 KB · Εμφανίσεις: 25

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.045
Πόντοι
12.756
Δεν μας ειπε ομως ο Κωστακης με τετοια κουλτουρα πως βρεθηκε εδω μεσα ...το βρηκε καταλαθος το σιτε ? Ασε που ελεγε οτι μπαινει λιγο ιντερνετ και αραια και που στο bou και ο τυπος καθε μερα πεταει και το silver alert για την παρτουζα που θελει , και ανοιγει και κανα θεμα ετσι για να περναει η ωρα .
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
το λεω για αυτους που κοροιδευουν χορςι λογο και αιτια καποιον ,
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.045
Πόντοι
12.756
παντςο χοραι η πλακα αν πατε σε ενα βιβλιοπολειο θα βρειτε καποιο βιβλιο για ολα τα γουσατ,μπορει αυτους που ανεφερα να ειναι ποιο δυσκολοι στο διαβασμα . ας παρουν καποιο αλο βιβλιο συχρονο... παιδια ας παρετε της "50 αποχροσις του γκρι" ειναι λογοτεχνικο... και μιλαει και για σεξ η παρτε αστινομικο "το σπιτι τον σκιον" χρυσα δημουληδου κοιταχτε στο κουκλ "το σπιτι των σκιων" αντε ρε θελω να σας ανοιξω ατ αμτια

Κωστη σε βιβλιοπωλειο δουλευεις και μπηκες να κανεις διαφήμιση σε αυτο το σιτε ? Πριν ανοιξεις τα ματια μας , μαθε να γραφεις σωστα γιατι μας τα εχει βγαλει τα ματια , δεν θα εχουμε για να μας τα ανοιξεις
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
πρεπει να πιγαινετε θεατρο να βλεπετε ,εργα που χουν γραψι ,τενεση ουιλιμασ,τσεχοφ,στρινμπερκ,ιψεν,
το επιπεδο γνοσης που εχω εγς δεν το εχει κανεςι απο αυτους που μου εχουν κανει επιθεση.
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
αλλα που να ξερετε εσεις οι αμορφοτοι που κοροιδευετε αυτους τους συγραφις?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
πρεπει να πιγαινετε θεατρο να βλεπετε ,εργα που χουν γραψι ,τενεση ουιλιμασ,τσεχοφ,στρινμπερκ,ιψεν,
το επιπεδο γνοσης που εχω εγς δεν το εχει κανεςι απο αυτους που μου εχουν κανει επιθεση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ακου ουιλιμασ
θα πεθανω απο το γελιο δεν υπαρχει ο τυπος λεμε :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
μηδεια
αντιγονη
οιδιπος επι κολονο
ελενη
τροαδες
λυσιστρατη
σιαγ που εχετε δει εσεις τεια εργα μονο τσοντες βλεπετε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πρεπει να πιγαινετε θεατρο να βλεπετε ,εργα που χουν γραψι ,τενεση ουιλιμασ,τσεχοφ,στρινμπερκ,ιψεν,
το επιπεδο γνοσης που εχω εγς δεν το εχει κανεςι απο αυτους που μου εχουν κανει επιθεση.
τύπε είσαι φιλομουσος
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
πρεπει να πιγαινετε θεατρο να βλεπετε ,εργα που χουν γραψι ,τενεση ουιλιμασ,τσεχοφ,στρινμπερκ,ιψεν,
το επιπεδο γνοσης που εχω εγς δεν το εχει κανεςι απο αυτους που μου εχουν κανει επιθεση.
Ξεκινα να χυνεις στις μαλακιες σου γιατι σε εχει χτυπησει κατακεφαλα!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.045
Πόντοι
12.756
πρεπει να πιγαινετε θεατρο να βλεπετε ,εργα που χουν γραψι ,τενεση ουιλιμασ,τσεχοφ,στρινμπερκ,ιψεν,
το επιπεδο γνοσης που εχω εγς δεν το εχει κανεςι απο αυτους που μου εχουν κανει επιθεση.

τοτε να μην πηγαινεις για παρτουζες να πας σε κανενα τηλεπαιχνιδι γνωσεων , να βγαλεις κανενα φραγκο μπας και κανεις παρτουζες με καμια κουλτουριαρα , Ραμφε μου εσυ  :2funny: :2funny: :2funny:

Πες στην Φλεσσα να σε φωναξει για καμια εκπομπη
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
ουιλιαμς τον λενε ρε οχι ουλιμας και το ονομα τενεσι ουλιαμς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom