Νέα

Παίρνω αντισυλληπτικά για τον γαμιά μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
Λανθάνετε. Το επάγγελμα του έχει τεράστια σημασία. Βοηθά στο να κατανοήσει καλύτερα ο αναγνώστης τη σχέση σας, και ως εκ τούτου την έξαρση νυμφομανίας που σας κατατρέχει.
ωραια τα λες ψυχολογε :rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.399
Πόντοι
3.656
A βρε Καιτουλα.....!!!!τι μας κανεις νυχτιατικα......μας καυλωσες Παλιοκοριτσο....!!!!


Διάβασες δηλαδή αυτές τις μαλακίες που γράφει ;
Γιατί ;
Γράψε σε φλασάκι τις διαφημίσεις φίλτρων νερού από τα πρωινάδικα να τις βλέπεις καλύτερα .....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Διάβασες δηλαδή αυτές τις μαλακίες που γράφει ;
Γιατί ;
Γράψε σε φλασάκι τις διαφημίσεις φίλτρων νερού από τα πρωινάδικα να τις βλέπεις καλύτερα .....
αστο το κοριτσι να εκφραστει!!!!!αστο...!!!!!
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.399
Πόντοι
3.656
Που να δείτε και πως τα πράττω! Θα μείνετε άναυδη και όρθια για κάνα τριήμερο!


Όλο καυχισιές είσαι γέρο .......

Καμία επαγγελματία στυλιάρι μοντελέ, λευκή ευρωπαία δεν μας βρίσκεις . Πάνω από 1.75. Χωρίς πλαστικά και υαλουρονικά.
Μελάνια ας έχει .
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
απο τον Αυγουστο οταν γυρισα απ τις διακοπες ,ειπα να βρεθω με ενα μαναρι απο τσατ ...που εμενε μονος στο σπιτι..μιλουσαμε σε ολες τις διακοπες κ περιμενα να φυγει ο αντρας μου ταξιδι ...με το που εφυγε ταξιδι αμεσως κανονησα να βρεθω μαζι του ,ηταν μαγευτικο αυτο το βραδυ ...ηταν το βραδυ που κερατωσα τον αντρα μου για πρωτη φορα .....πηγα σπιτι του με αρπαξε με χουφτωσε με εγδυσε ,με εγλυψε κ μετα πεσαμε στο κρεββατι γαμιομασταν σαν ζωα 4,5 ωρες σχεδον ασταματητα αχ θεε μου τι καβλας ηταν 20 ποντους ψωλη για την παρτι μου να με γαμαει συνεχεια ...εχυσε μεσα μου ακαποτος 2 φορες ...μου λεει δεν εχω αλλα χυσια ,,εγω του ειπα θα σε ξεζουμισω ..τον πλακωνω στο τσιμπουκι κ χυνει κ τριτη φορα ....τα χυσια εβγαιναν εξω απ την μουναρα μου ,εκεινη την νυχτα ,η ωρα ειχε περασει επρεπε να φυγω με εψαχνε ο αντρας μου κ δεν απαντουσα στο τηλεφωνο ...μετα του βρηκα μια δικαιολογια ευτηχως την πιστεψε ....ημουν τοσο χαρουμενη εκεινη την νυχτα ...πηρα το χαπι της επομενης μερας κ κοιμηθηκα.. αμεσως ...ωσπου εφτασε η ωρα να ξεναπαω σπιτι του ..ξεκινησα αντισυληπτικα κ καναμε παλυ το ακαποτο κ ολα μεσα ...μου λεγε ολα στην μητρα θα τα παρεις ,θα στο γκαστρωσω ,τρελενομασταν απο καβλα ,κ μου λεγε να κοψω τα χαπια να με γκαστρωσει πανω στην καβλα του...δεν ηξερα καν πως ηταν τα χυσια του ,ολο μεσα τα επερνα ...μερικες φορες δεν εβγαιναν εξω ,κ μου λεγε πως τα χωνευεις ετσι ...κ ειχαμε παντα σαν σχεδιο να χυσει μαζι μουνι κολο στομα ..ταυτοχρονα ηταν ενα σεναριο μας ...που ισως καποια στιγμη γινει ...απο τοτε παιρνομαστε σαν ζωα μπαινω σπιτι με γδυνει με πουτσωνει στον καναπε στην κουζινα ,παντου ...η εμπειρια βεβαια στην κουζινα ηταν αλλιωτικη ..με πηρε σκιφτη στο τραπεζι με εχυσε κ μετα επεσαν τα χυσια στο πατωμα ...εκαναν λιμνουλα ...την δευτερη φορα στο κρεββατι με καταγεμισε εκανε εκρηξη το καβλι του το καταλαβαμε κ οι 2...κ μονο που με ακουμπαει τρελενομαι απο καβλα δεν εχω ξανανοιωσει ετσι....με αγκαλιαζει με σφίγγει ορθια κ καβλωνω με την μια ...με τρελενει στα γλωσσοφυλα ,λιωνω ολη...ενα γαμησι γεματο παθος....εχω τρελαθει μαζι του...
πες και αλλα βρε Καιτη....αστους...!!!!ζηλευουνε......!!!!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.782
Κριτικές
8
Like
2.569
Πόντοι
506
Όλο καυχισιές είσαι γέρο .......

Καμία επαγγελματία στυλιάρι μοντελέ, λευκή ευρωπαία δεν μας βρίσκεις . Πάνω από 1.75. Χωρίς πλαστικά και υαλουρονικά.
Μελάνια ας έχει .
Ε εντάξει, δεν ζητάς και πολλά
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
αυτο κανω ειμαι ενα καβλιαρικο κοριτσι που εκφραζεται ...δες κ το νημα που λεω που μου ξεπαρθενιασε κ το κωλαρακι...
ωπα...!!!!ωπα!!!!!ποτε εγινε αυτο????μια νυχτα του Αυγουστου????
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.703
Κριτικές
25
Like
10.038
Πόντοι
4.746
Καιτη θα βλεπεις τον ανδρα σου και θα αναλογιζεσαι με πηραν παρτουζα οι ψωλαραδες του μπου Τρυφωνα απο ολες τις τρυπες
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.770
Κριτικές
90
Like
33.532
Πόντοι
24.700
Όλο καυχισιές είσαι γέρο .......

Καμία επαγγελματία στυλιάρι μοντελέ, λευκή ευρωπαία δεν μας βρίσκεις . Πάνω από 1.75. Χωρίς πλαστικά και υαλουρονικά.
Μελάνια ας έχει .
Αν κάνετε 3 πόντους παραχώρηση ως προς το ύψος, πάρτε Μαλβίνα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Καιτη θα βλεπεις τον ανδρα σου και θα αναλογιζεσαι με πηραν παρτουζα οι ψωλαραδες του μπου Τρυφωνα απο ολες τις τρυπες
giphy.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom