Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
:grin: :grin: :grin:
παροτι γραφεις μαλ..ιες γενικως ,εχεις το τοπ τροπο γραφης
εχεις ξεπερασει κ τον εκλιπωντα μιτσο29!!!  :kneel: :kneel: :kneel:
οσον αφορα την ταμπακιερα,χρειαζονται 2 σελιδες για να αντιμετωπισουμε αναλυτικα τα φαντασιακα επειχηρηματα....200 την μερα καθαρα ειναι μεροκαματα ελβετιας ,αμφισβητω αν κατ ονειρο υπαρχουν στην Γερμανια,γνωριζω ατομα με υψηλες θεσεις αρχιμηχανικοι διευθυντες,οχι ceo,σε καλες εταιρειες,μεχρι 4-5000 παιρνουν δηλ καθαρα 2500 με 3000.στην καλυτερη δηλ 100ε μεροκαματο κι οχι 200.... ;)
το να πετας 200-500$ σε μια γκομενα ειπα σε κανει imop μακακα κλαρινογαμπρο κι οχι μαγκα.. :hi:
αν υποθεσουμε οτι οντως  κανεις,τοσο συχνα αυτα που λες, σε καθιστα προτυπο προς αποφυγη κι οχι το αναποδο,εχεις το αλλοθι οτι λογω ηληκιας σε κυνηγα ο χρονος ,οπως κι ολους μας,αλλα δεν μπορει την καθε καρακαξα η αιδονι αν θες  να την χρυσωνουμε...εγω προσφατα στο νικολαεφ γνωρισα μια μοντελοειδη που λες,κ μου ζηταγε 150$ γαι 2 ωρες κ κατι τετοια...αν θες της λεω 20-30$ πααιρνουν οι φοιτητριες Α διαλογης,αντε να στα κανω τα διπλα...δηλ τα μισα απ οσα λες..μου ειπε 120$,κ της ειπα οχι,για να μην χαλαω κ την πιατσα,
ασε που δεν ηταν και  η καρακαυλιαρα ,,εσυ θαλεγες ναι με κλειστα ματια..εδω υπαρχει θεμελιωδης διαφορα.εγω πανω απ οσα ειναι το μηνιατικο δηλ 3000χριβνα .ΔΕΝ δινω ,ας ειναι η μις ουκραινα,,να απει να τα ζητησει απο τους ουκρανους να φαει κι ενα χερι ξυλο κι απο πανω... :rockon:
φυσικα δεν συμφωνω ουτε με σλαβιανι που κλεινει για βδομαδα κ βαλε τις ιδιες γκομενες ,κατωτερες σαφως απ οτι εσυ εχεις ποστσρει,για λογους οικονομιας
εγω πιστευω στο παν μετρο αριστο ,εξ ου κ ειπα το 100-120 τηνμερα ολα μεσα σαν ενα χρυσο κανονα για οποιον του περισευουν 15-20χιλ το χρονο.αλλιως κυριολεκτικα δεν αξιζει
αυτα τα ολιγα  :rockon:
keep walking παντως ,εισαι μες στους 5-6 μαχιμους στο θρεντ κι ειναι ενδιαφεροντα τα ποστ σου :rockon:
Συμφωνώ με το σκεπτικό σου. Πρέπει να δουλεύει πρωτίστως το πάνω κεφάλι και μετά το κάτω.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Το τζόβενο το είπε και σε εμένα.. πως αυτή τη συγκεκριμένη οι φωτογραφίες την αδικούν.. Από κόντα την περιέγραψε μούναρο, με στυλ και πολύ καλοντυμένη.
Αλήθεια.. που χάθηκε το τζόβενο? Μάλλον ξεκίνησε να διαβάζει για τις πανελλήνιες..


επιασε δουλεια κατ υποδειξη του Μπαλκαν......5000 ευρο τον μηνσ .....:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1095051_10201815107402729_126580334_n.jpg
    1095051_10201815107402729_126580334_n.jpg
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 33

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
διαβασα τα παραπανω που γραψατε τελευταια το επιβαιβαιωνω οτι υπαρχουν γκομενες που ειναι μονο για κλειστο κυκλο και πολυ γερα πορτοφολια,αυτεσ δεν θα πανε μαζι μας με 200-300 ευρο αλλα θα τα παρουν μονο απο αυτον τον κλειστο κυκλο.μαλιστα θειος μου λεφτας μελοσ τετειου κυκλου ουκρανια δεν μου δινει γκομενες απο εκει γιατι πραγματικα δεν μπορει να δωσει γιατι δεν επιτρεπεται απο τους αλλους αυτοου του κυκλου..για τον κμαν που λεει για ολιγαρχες σε κλαμπ καλα ρε αρχοντα εχει αναγγη ο ολιγαρχης να παει κλαμπ?αλλα συμφωνω και σε πολλα που γραφει τελαιταια ο αρχοντας.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
:grin: :grin: :grin:
παροτι γραφεις μαλ..ιες γενικως ,εχεις το τοπ τροπο γραφης

οσον αφορα την ταμπακιερα,χρειαζονται 2 σελιδες για να αντιμετωπισουμε αναλυτικα τα φαντασιακα επειχηρηματα....200 την μερα καθαρα ειναι μεροκαματα ελβετιας ,αμφισβητω αν κατ ονειρο υπαρχουν στην Γερμανια,γνωριζω ατομα με υψηλες θεσεις αρχιμηχανικοι διευθυντες,οχι ceo,σε καλες εταιρειες,μεχρι 4-5000 παιρνουν δηλ καθαρα 2500 με 3000.στην καλυτερη δηλ 100ε μεροκαματο κι οχι 200.... ;)

keep walking παντως ,εισαι μες στους 5-6 μαχιμους στο θρεντ κι ειναι ενδιαφεροντα τα ποστ σου :rockon:

Η λογική ''ροή '' του post σου και η ''συνέπεια'' αφετηρίας και κατάληξης είναι εντυπωσιακή !!! :grin: :grin:
 

Leander

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασα προσεκτικά τις απόψεις και τις αντιπαραθέσεις των σεβαστών συμμετεχόντων σε αυτό το ενδιαφέρον Forum και θα ήθελα να καταθέσω την δικιά μου άποψη που βασίζεται σε διαφορετικές εμπειριές.
Τα τελευταία 5 χρόνια, είχα σχέση με 3 γυναίκες από Ουκρανία. Εξ'αιτίας αυτών των σχέσεων ταξίδεψα συχνά στην χώρα αυτή και γνώρισα από κοντά τους ανθρωπους και φυσικά τις γυναίκες της χώρας αυτής.
Την πρωτη την γνώρισα στο Red Rock Bar στο Κίεβο, τις άλλες δύο στις μαγευτικές παραλίες της Χαλκιδικής.
Αυτό που πρέπει να πω είναι ότι όλες οι γυναίκες της χώρας αυτής έχουν ένα διαφορετικό πολιτισμικό υπόβαθρο και αυτό παίζει καθοριστικό ρόλο στις συμπεριφορές τους.
Δεν είναι όλες αρπακτικά, ούτε απελπισμένες και πεινασμένες που ψάχνουν τον ευκατάστατο Δυτικοευρωπαίο ή τον Λατίνο εραστή για να ξεφύγουν από την μιζέρια τους. Εδώ θα ήθελα να κάνω μία παρένθεση και να πώ ότι αυτοί οι άνθρωποι μπορούν να διαχειριστούν την ανέχεια πιο αποτελεσματικά από εμάς, λόγω του ένδοξου ΕΣΣΔ παρελθόντος. Αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση.
Γεγονός νούμερο 1. Οι άντρες στην Ουκρανία είναι κατά πλειοψηφεία κουραδόμαγκες και φαφλατάδες. Τους πραγματικούς άντρες τους φάγανε οι Ρώσσοι στο Σλοβιάνσκ και στο Ντονιετσκ.
Γεγονός νούμερο 2. Οι Ουκρανές δεν γουστάρουν άντρες που πίνουν και καπνίζουν πολύ. Το προσδόκιμο ζωής για έναν Ουκρανό είναι τα 67 χρόνια. Βέβαια, έτσι που έγινε το Σύστημα Υγείας εδώ, σύντομα θα τους συναγωνιζόμαστε.
Γεγονός νουμερο 3. Οι Ουκρανές εκτιμούν πολύ όταν ο άνδρας συνπεριφέρεται ιπποτικά και με ευγένεια. Δεν τους αρέσουν οι φωνές και τα νεύρα.
Γεγονός νούμερο 4. Οι Ουκρανές έχουν παιδεία, σε αντίθεση με τις Ελληνίδες.
Σίγουρα υπάρχουν τα χαζοχαρούμενα των 20 και 25 ετών που προσπαθούν να εισπράξουν ότι μπορούν. Αλλά τέτοια υπάρχουν και στην Ελλάδα.
Ελπίζω να μην κούρασα και να πρόσθεσα κάτι διαφορετικό στην συζήτηση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
τριωρο καφε θεσσαλονικη με balkan εχθες  :grin: πληρης ρεπορταζ και ενημερωση για το τελευταιο του ταξιδι
πολωνια εκανε αναγνωριστικη αλλα γκολ δεν μπηκε,παντως κατοβιτσε πολυ μουνι κατα τα λεγομενα του
ουκρανια,μολδαβια σκοραρε :grin: οχι πουτανες,κανονικες γκομενες απο καμακι με το αναλογο ευχαριστηριο tip στο τελος οπως γινεται συνηθως σε αυτες τις περιπτωσεις δηλ 200 γριβνα και 200 λει αντιστοιχα
ανεβασμενος αρκετα,εχασε και πεντε εξι κιλα...σωστο μοντελο  :grin: :grin: :grin:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
o σαλονικιος θα κατεβει 2 μερες μολδαβια να μου πει εντυπωσεις και μετα πισω οδυσσο απο εβδομαδας.γνωρισα πριν 2 εβδομαδες ενα πολυ καλο κοριτσακι απο κιεβο αλλα σημερα μιλησαμε,δεν μπαινει συχνα στο ιτερνετ.ειναι θετικο οτι την γνωρισα κυπρο,οσες ερχονται και βλεπουν ειναι θετικες να ξαναερθουν ενω οσες δεν ηρθαν δεν αφηνουν την χωρα τους.δουλευει σε εταιρια το κοριτσακι πραγματι υπερβολικα καλο.μαιο εχουμε εκλογες,ετσι 5 ιουνη παω 10 μερες οδυσσο.μαλακια εκανα επρεπε να κατσω περισοτερο αφου μπορουσα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
κουμπαρε αρχες Ιουνιου ανεβαινω Κισιναου,πρεπει να ανανεωσω την αδεια παραμονης  :grin: ελα αν θες
μετα θα παω Οδησσο και Νικολαεβ,τα λεμε
 
D

dude901123

Επισκέπτης
κουμπαρε αρχες Ιουνιου ανεβαινω Κισιναου,πρεπει να ανανεωσω την αδεια παραμονης  :grin: ελα αν θες
μετα θα παω Οδησσο και Νικολαεβ,τα λεμε

Καλά εσείς είστε στην πόλη, πάτε για καφέ και δεν λέτε μια κουβέντα??? Καλαααααά θα μιλήσω με το τζόβενο που εξορίστηκε στην Κούλα (από το Χαλκιδικούλα) για να λάβουμε μέτρα. Για πες Τάσο, τελικά δεν θα ανέβεις? Εγώ αύριο φεύγω για Bucurest-Chernivcy-Chisinau-Odessa-Chisinau-Thessaloniki κατά σειρά. Kazul το κατσίκι στα Ρώσικα?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Καλά εσείς είστε στην πόλη, πάτε για καφέ και δεν λέτε μια κουβέντα??? Καλαααααά θα μιλήσω με το τζόβενο που εξορίστηκε στην Κούλα (από το Χαλκιδικούλα) για να λάβουμε μέτρα. Για πες Τάσο, τελικά δεν θα ανέβεις? Εγώ αύριο φεύγω για Bucurest-Chernivcy-Chisinau-Odessa-Chisinau-Thessaloniki κατά σειρά. Kazul το κατσίκι στα Ρώσικα?
αφου δεν εχω το τηλ σου πως θα σε επαιρνα να ερθεις? τον allan τον πηρα και ητανε στο δρομο για χαλκιδικη :grin:
tribeca ειχαμε αραξει,ηθελε ο balkan να βλεπει μωρα καθοτι δεν χορτασε  :grin: :grin: :grin:
τωρα δεν μπορω να ανεβω αλλα αρχες Ιουνη οπως εγραψα ηδη....καλα να περασεις
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
κουμπαρε αρχες Ιουνιου ανεβαινω Κισιναου,πρεπει να ανανεωσω την αδεια παραμονης  :grin: ελα αν θες
μετα θα παω Οδησσο και Νικολαεβ,τα λεμε
γαμησε το νικολαεβ,δεν αξιζει!συμπεριφορα θα εχεις οπως οδυσσο,ολες το ιδιο ειναι με τους ξενους εκει.χτες διαβαζα εντυπωσεις καπειον αγγλων και αλλων ξενων που πηγαν,μετανιωσαν.αντιμετωπισαν της ιδιες γκομενες οπως οδυσσο,συνεχεια ζητουσαν.μεχρι 15 ιουνη θα ειμαι οδυσσο,σε περιμενω.νομιζω ξεφωρτωθηκα την μπαργουμαν προς το παρον αλλα οταν παω θα με θυμηθει.θελω ελευθερια καλοκαιρι.εχω καλες κοπελες που περιμενουν γνωριμια αλλα μικρουλες 20 και 23.αν ερθει το κοριτσακι πο κιεβο θα ειμαι φρονιμος,μονο για αυτη θα δεχωμουν να ειμαι μονο με μια καλοκαιρι.οχι τοσο απο εμφανιση αλλα το οτι ειναι νορμαλ,καλη,υσηχη χωρις προβληματα και αντρα χαχαχαχ
 
D

dude901123

Επισκέπτης
γαμησε το νικολαεβ,δεν αξιζει!συμπεριφορα θα εχεις οπως οδυσσο,ολες το ιδιο ειναι με τους ξενους εκει.χτες διαβαζα εντυπωσεις καπειον αγγλων και αλλων ξενων που πηγαν,μετανιωσαν.αντιμετωπισαν της ιδιες γκομενες οπως οδυσσο,συνεχεια ζητουσαν.μεχρι 15 ιουνη θα ειμαι οδυσσο,σε περιμενω.νομιζω ξεφωρτωθηκα την μπαργουμαν προς το παρον αλλα οταν παω θα με θυμηθει.θελω ελευθερια καλοκαιρι.εχω καλες κοπελες που περιμενουν γνωριμια αλλα μικρουλες 20 και 23.αν ερθει το κοριτσακι πο κιεβο θα ειμαι φρονιμος,μονο για αυτη θα δεχωμουν να ειμαι μονο με μια καλοκαιρι.οχι τοσο απο εμφανιση αλλα το οτι ειναι νορμαλ,καλη,υσηχη χωρις προβληματα και αντρα χαχαχαχ

Λεοντόκαρδε.. θα κάνεις Πάσχα στην Οδησσό? 29,30,1,2,3,4,5  Μαίου θα είσαι εκεί?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Λεοντόκαρδε.. θα κάνεις Πάσχα στην Οδησσό? 29,30,1,2,3,4,5  Μαίου θα είσαι εκεί?
στισ γιορτες παντα δεν παω,θα ειναι ο σαλονικιος ο γιαννης με ενα φιλο του εκει.5 ιουνη θα παω
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
γαμησε το νικολαεβ,δεν αξιζει!συμπεριφορα θα εχεις οπως οδυσσο,ολες το ιδιο ειναι με τους ξενους εκει.χτες διαβαζα εντυπωσεις καπειον αγγλων και αλλων ξενων που πηγαν,μετανιωσαν.αντιμετωπισαν της ιδιες γκομενες οπως οδυσσο,συνεχεια ζητουσαν


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβαγιας.... ;)
αυτο ελειπε ρε χαρη να γαμανε κι οι αγγλοι...ελεος δηλαδη... :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Νομιζω θα ηταν θετικο να μπεναν εδω λινκ και σχολια απο συναγωνιστες που εχουν δοκιμασει καλα τεμαχια μεσω Wamba στην Ουκρανια.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Στην Ουκρανία, στις όχθες του ποταμού…
Dnipro υπάρχει ένα δωρεάν εξωτερικό γυμναστήριο που είναι πλήρως κατασκευασμένο από σίδηρο και άλλα υλικά που με την άφιξη του καλοκαιριού γίνεται ένας πραγματικός τόπος λατρείας.

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ειναι το αγαπημενο μου μεροσ κιεβο το γιδροπαρκ,μονο αυτο πεθυμω απο κιεβο.σκεφτωμουν να κατεβω 3 μερεσ αλλα θα μεινω οδησσο.το καλοκαιρι προτιμουσα εκει παρα οδυσσο που δεν παω θαλασσα
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Στην οδο TARASA ( εαν την εχω γραψει σωστα ) στις αρχες της οδους εχει 4 πανεπιστημιακες σχολες .....και ακριβως εκει εχει και ενα μεγαλο παρκο .....το τι γινεται εκει ρε μαγκες απο μουνι.....ειναι αλλο πραγμα .....
Η μια σχολη ειναι η Νομικη ...εκατσα απεξω 10 λεπτα και χαζευα τα μουνια .
Γαμω το dna που εχουν ...

Κλαμα...........
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Στην οδο TARASA ( εαν την εχω γραψει σωστα ) στις αρχες της οδους εχει 4 πανεπιστημιακες σχολες .....και ακριβως εκει εχει και ενα μεγαλο παρκο .....το τι γινεται εκει ρε μαγκες απο μουνι.....ειναι αλλο πραγμα .....
Η μια σχολη ειναι η Νομικη ...εκατσα απεξω 10 λεπτα και χαζευα τα μουνια .
Γαμω το dna που εχουν ...

Κλαμα...........
ταρασοβα σεβτσενκο?φατε ματια ψαρια χαχαχαχαχαχ.δυστυχως οτι ειναι νορμαλ και οχι στο μαμπα δεν θα το εχουμε ποτε οι ξενοι
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
ταρασοβα σεβτσενκο?φατε ματια ψαρια χαχαχαχαχαχ.δυστυχως οτι ειναι νορμαλ και οχι στο μαμπα δεν θα το εχουμε ποτε οι ξενοι

Ναι αυτη ειναι η οδος :)......
Παντως man το ματι τους επαιζε απιστευτα ....απιστευτα ομως ....συνοδευομουνα και δεν μπορουσα να κανω χαβαλε .....αλλα η κατασταση ηταν για να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο .
Ειναι αυτο που λεγεται εντονα .....οταν εδω τις ωραιες τις βγαζουμε Σταρ Ελλας ...εκει τις εχουν και δουλευουν στα καφε γκαρσονες ............

anyway...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom