Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
ε αφου ειναι καμακι δεν θα φας ουτε μαζι του ουτε χωρια οδυσσο χαχαχαχ.αν θελει να καμακωνει πεστου να πληρωνει αυτος τους λογαριασμους,ετσι εκανα του παρη του καμακιου απο την βραζιλια που 2 φορες απο 2 3 μηνεσ του μιλησε μονο μια βιζιτα που την πηρα εγω κουβεντα χαχαχαχα
χαχαχα ετσι θα τον κανω
παντως φαω δεν φαω οδησσο δεν καιγομαι κιολας,για ενα τετραημερο το πολυ θα ερθω :grin: μετα πισω στη βαση μου κισιναου που εχω αφθονο φαι εκει  :grin: :grin: :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
χαχαχα ετσι θα τον κανω
παντως φαω δεν φαω οδησσο δεν καιγομαι κιολας,για ενα τετραημερο το πολυ θα ερθω :grin: μετα πισω στη βαση μου κισιναου που εχω αφθονο φαι εκει  :grin: :grin: :grin:

Τάσο, για Οδησσό αν ενδιαφέρεσαι για κάτι εγγυημένο και πάρα πολύ καλό στην τιμή του, σου προτείνω την Αλέξα (είναι ανεξάρτητη, και έχει
γαμιστρώνα κοντά στο "Одесский национальный морской университет"). Φατσούλα μέτρια, αλλά στο κρεβάτι πύραυλος.
Στο πορνο-φόρουμ της Οδησσού, την είχαν ανακηρύξει και фаворитка. 1000 απλό + 300 για ακάποτη. Αν θες και πίσω πόρτα +500.
Είναι όμως εγγυημένη και αξίζει.  Έτσι, πληροφοριακά  :hi:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ναι φατσα μετρια,ακαποτο δεν θελω αλλα το anal ειναι η αδυναμια μου  ;)
δηλ 1500 γριβνα κοντα στα 50 ευρω και αφου μου λες εγγυημενη γιατι οχι? με το πισω που δινει δεν ειναι πολυ ακριβα.
Να εισαι καλα για την πληροφορια φιλε popov  :hi:

:hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Τάσο, για Οδησσό αν ενδιαφέρεσαι για κάτι εγγυημένο και πάρα πολύ καλό στην τιμή του, σου προτείνω την Αλέξα (είναι ανεξάρτητη, και έχει
γαμιστρώνα κοντά στο "Одесский национальный морской университет"). Φατσούλα μέτρια, αλλά στο κρεβάτι πύραυλος.
Στο πορνο-φόρουμ της Οδησσού, την είχαν ανακηρύξει και фаворитка. 1000 απλό + 300 για ακάποτη. Αν θες και πίσω πόρτα +500.
Είναι όμως εγγυημένη και αξίζει.  Έτσι, πληροφοριακά  :hi:

Ναι φατσα μετρια,ακαποτο δεν θελω αλλα το anal ειναι η αδυναμια μου  ;)
δηλ 1500 γριβνα κοντα στα 50 ευρω και αφου μου λες εγγυημενη γιατι οχι? με το πισω που δινει δεν ειναι πολυ ακριβα.
Να εισαι καλα για την πληροφορια φιλε popov  :hi:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
ε αφου ειναι καμακι δεν θα φας ουτε μαζι του ουτε χωρια οδυσσο χαχαχαχ.αν θελει να καμακωνει πεστου να πληρωνει αυτος τους λογαριασμους,ετσι εκανα του παρη του καμακιου απο την βραζιλια που 2 φορες απο 2 3 μηνεσ του μιλησε μονο μια βιζιτα που την πηρα εγω κουβεντα χαχαχαχα
    " του παρη του καμακιου απο την βραζιλια που 2 φορες απο 2 3 μηνεσ του μιλησε μονο μια βιζιτα που την πηρα εγω κουβεντα'  ωραιος ο χαρης!!! :grin: :rockon: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μου στελνει μυνηματα η κουκλαρα που γνωρισα πριν 2-3 μερεσ κυπρο!μιλησα και με τρελη λεει σημερα που θα ερθεισ θα με δεισ σε περιμενω!γαμησε τα.καποτε παω χωρισ να με περιμενει καμια τωρα καμια 40 βιζιτεσ,5 νορμαλ.αυτεσ χωρισ να κατσω λεπτο μαμπα και μαλακιεσ και χωρισ χρονο να χανω στο ιτερνετ
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Τάσο, για Οδησσό αν ενδιαφέρεσαι για κάτι εγγυημένο και πάρα πολύ καλό στην τιμή του, σου προτείνω την Αλέξα (είναι ανεξάρτητη, και έχει
γαμιστρώνα κοντά στο "Одесский национальный морской университет"). Φατσούλα μέτρια, αλλά στο κρεβάτι πύραυλος.
Στο πορνο-φόρουμ της Οδησσού, την είχαν ανακηρύξει και фаворитка. 1000 απλό + 300 για ακάποτη. Αν θες και πίσω πόρτα +500.
Είναι όμως εγγυημένη και αξίζει.  Έτσι, πληροφοριακά  :hi:

Απο mamasan ερχονται και στον χωρο σου?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Απο mamasan ερχονται και στον χωρο σου?

Έρχονται, αλλά βγαίνει λιγάκι πιο ακριβά, εννοείται. Να κοίτας στα анкеты των κοριτσιών, εκεί που δίνονται τιμές στο "Выезд".
Η συγκεκριμένη, π.χ. θέλει +200 για να σου έρθει.  :hi:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Έρχονται, αλλά βγαίνει λιγάκι πιο ακριβά, εννοείται. Να κοίτας στα анкеты των κοριτσιών, εκεί που δίνονται τιμές στο "Выезд".
Η συγκεκριμένη, π.χ. θέλει +200 για να σου έρθει.  :hi:
Κατατοπιστικοτατος...Ευχαριστω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
μια ζωη αυτο ακουγα για ουγγαρια μου ελεγαν παλια για ενα χοτελ οτι γυριζουν τσοντες.πηγα τοσεσ φορεσ δεν ειδα ποτε κατι το υποπτο να γινεται.το 1996 μονο ηταν πουτανεσ ολες

Είσαι πολύ υπό και σε γαμάνε όλοι απλά δεν το έχεις πάρεις πρέφα.
Αν μπουκάρουν Βαλκάνιοι πουτσαράδες Βουδαπέστη θα το κάνουν κώλο το μέρος εσύ απλά δεν το έχεις.Ουγγαρία κτλ είναι αποτυχημένα κράτη χειρότερα τώρα από ό,τι επί κομμουνισμού.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Είσαι πολύ υπό και σε γαμάνε όλοι απλά δεν το έχεις πάρεις πρέφα.
Αν μπουκάρουν Βαλκάνιοι πουτσαράδες Βουδαπέστη θα το κάνουν κώλο το μέρος εσύ απλά δεν το έχεις.Ουγγαρία κτλ είναι αποτυχημένα κράτη χειρότερα τώρα από ό,τι επί κομμουνισμού.
δεν υπαρχει ιδιαιτερο πεδιο..το 80%  των εμφανισημων εως 30 35 εχει μεταλομισει αυστρια
Μονο παντρεμενες κ μεχρι 20φπιτητριες θπαρχουν κι οθτε αυτες...αντιθετα Βιεννη ηταν φουλ παντου απο ουγγαρεζες που δουλευουν τα παντα ...το κοστος γαμπρισματος ομως ειναι πολυ υψηλοτερο απ οτι στην ουγγαρια ενω ο ανταγωνισμος επι 3...παντως ειναι πολυ καλυτερα απο πχ Βουκουρεστι η πλεον κισινιοφ
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
δεν υπαρχει ιδιαιτερο πεδιο..το 80%  των εμφανισημων εως 30 35 εχει μεταλομισει αυστρια
Μονο παντρεμενες κ μεχρι 20φπιτητριες θπαρχουν κι οθτε αυτες...αντιθετα Βιεννη ηταν φουλ παντου απο ουγγαρεζες που δουλευουν τα παντα ...το κοστος γαμπρισματος ομως ειναι πολυ υψηλοτερο απ οτι στην ουγγαρια ενω ο ανταγωνισμος επι 3...παντως ειναι πολυ καλυτερα απο πχ Βουκουρεστι η πλεον κισινιοφ
αυτα να μην ελεγες.....
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
NTABARITSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Που είσαι ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο ΛΑΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΙΆΓΓΕΛΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pou eiste oloi pre????

Dimitrakis?Nukteros?Davarits? Lefteris? Charis? Slav?
Μην πω BAKALHS, OBIWAN, LEFTERIS ktl ktl???

πρε όλοι γαμείτε? Κι εμείς γαμούμε αλλά λέμε και ένα geia.... :2funny: :rockon:




 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
NTABARITSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Που είσαι ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο ΛΑΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΙΆΓΓΕΛΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pou eiste oloi pre????

Dimitrakis?Nukteros?Davarits? Lefteris? Charis? Slav?
Μην πω BAKALHS, OBIWAN, LEFTERIS ktl ktl???

πρε όλοι γαμείτε? Κι εμείς γαμούμε αλλά λέμε και ένα geia.... :2funny: :rockon:
αφου στα ειπαμε κατ ιδιαν....να το λεμε σε ολους να μας ματιασουν;;;
Απολογισμος Μαϊου
εισαγωγες 3
2 απο Μοσχα
1 απο χαρκοβ
αντε να δουμε τι θα καταλαβεις  :)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
αφου στα ειπαμε κατ ιδιαν....να το λεμε σε ολους να μας ματιασουν;;;
Απολογισμος Μαϊου
εισαγωγες 3
2 απο Μοσχα
1 απο χαρκοβ
αντε να δουμε τι θα καταλαβεις  :)
:rockon: :rockon:

Ματιάζει κανείς απο τους παραπάνω?? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
NTABARITSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Που είσαι ΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ο ΛΑΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΙΆΓΓΕΛΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pou eiste oloi pre????

Dimitrakis?Nukteros?Davarits? Lefteris? Charis? Slav?
Μην πω BAKALHS, OBIWAN, LEFTERIS ktl ktl???

πρε όλοι γαμείτε? Κι εμείς γαμούμε αλλά λέμε και ένα geia.... :2funny: :rockon:

geia
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom