Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
λοφω οτι μ εχει απασχολησει τι γινεται κι εχει πεσει περσυ κ πιο πολυ φετος η ανταποκριση στην ουκρανια μεσω σαιτ,ανακαλυψα τον λογο
απειρες εχουν παρει κ παιρνουν βιζες ετησιες η 6 μηνες για λατβια και  πολωνια ,οπου δουλευουν σε κατι κ κανουν κ τα εξτρα τους ,οποτε δεν ενδιαφερονται πλεον τοσο για τους τουριστες στην ουκρανια,η ζηταν τρελλα νουμερα 150-200 το βραδυ,δηλ σε περναν για κμαν... :helpplea:
η κατασταση ειναι μη ανεστρεψιμη κι αν ανοιξουν κ γενικα οι βιζες,ελπιζω οχι,ειδικα μετα τις αντιδρασεις της ολλανδιας..
παντως ακμα κι ετσι παραμενεισημαντικα πιο υψηλη η ανταποκριση των ουκρανιδων απ οτι των μολδαβων στο μαμπα ..  :fuck1:
παντα για κατι καλο,δηλ ανω του 1.70 κ κατω των 25-26... :hi:
Καλα η κατασταση Odessa ειδικα ειναι για γελια.ζητανε 100$ σχεδον ολες.ρε ουστ απο εδω τους λεω ...τραβατε να γλυψετε καναν αραβικο-τουρκικο κωλο αρκαντια για να τα παρετε.Κιεβο γαμας ανετα με 600-1000 γκριβνια τα παντα ολα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Καλα η κατασταση Odessa ειδικα ειναι για γελια.ζητανε 100$ σχεδον ολες.ρε ουστ απο εδω τους λεω ...τραβατε να γλυψετε καναν αραβικο-τουρκικο κωλο αρκαντια για να τα παρετε.Κιεβο γαμας ανετα με 600-1000 γκριβνια τα παντα ολα.
mister x odessa σου δειχνει γριβνα ,καλεσ με 1000 γριβνα και πανω.βρηκα σαιτ στο κοντακτε με πολλεσ βιζιτεσ.μονο 3 απαντησαν και εδωσαν τηλεφωνο 400 γριβνα λεει η μια 19 πολυ καλη.οι αλλεσ παλι 400 και μια αλλη μοντελο απαντησε αλλα δεν ειπαμε για λεφτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Καλα η κατασταση Odessa ειδικα ειναι για γελια.ζητανε 100$ σχεδον ολες.ρε ουστ απο εδω τους λεω ...τραβατε να γλυψετε καναν αραβικο-τουρκικο κωλο αρκαντια για να τα παρετε.Κιεβο γαμας ανετα με 600-1000 γκριβνια τα παντα ολα.

Για μαλάκες ψάχνουν και όπου σε πιάσουν.  Στην Οδησσό, μόνο η Αναμπέλ - που θεωρείται  η κορυφαία ανεξάρτητη μαζί με την Κατιούσα-  παίζει διαχρονικά και αδιακρίτως στα 100$ τόσο στους ντόπιους όσο και στους ξένους, και χρέωνε τόσα ήδη από το 2014. Μην τρελαθούμε τώρα, 100$ για την κάθε τυχαία που θέλει να αξιώνει τέτοια τιμή ψάχνοντας για αμερικανάκια.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
mister x odessa σου δειχνει γριβνα ,καλεσ με 1000 γριβνα και πανω.βρηκα σαιτ στο κοντακτε με πολλεσ βιζιτεσ.μονο 3 απαντησαν και εδωσαν τηλεφωνο 400 γριβνα λεει η μια 19 πολυ καλη.οι αλλεσ παλι 400 και μια αλλη μοντελο απαντησε αλλα δεν ειπαμε για λεφτα.

Καλησπέρα λέοντα με σούζον τον βίλλον  :hi:
Мην ξεχνάς να τσεκάρεις αν γράφει "Типажное фото" ή "фото мой"  ;)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα λέοντα με σούζον τον βίλλον  :hi:
Мην ξεχνάς να τσεκάρεις αν γράφει "Типажное фото" ή "фото мой"  ;)
ολα τα τσεκαρει ο κουμπαρος για αυτο πηγα να ελεξω και τα σαιτ που ελεγαν φιλοι και εδειχναν φωτο απο γκομενες που αν υπαρχουν στα αληθεια θα ειναι 300 ευρο οχι 700 800 γριβνα χαχαχαχα.ρε τωρα μια που βρηκα ειναι απο σαλον,βλεπω εχει 5 γκομενες η 2 τρανσεξουαλ λεω τι διαολο,εδω δεν παω μην πληρωσουμε και παμε μεσα να γαμησουμε και να εχουν βιλλον χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
απαντησε η μια απο της 2 θετικα να ερθει οδυσσο,περιμενω και την αλλη να απαντησει.στο τελοσ δεν θα φερω καμια αυτεσ εδω δεν θα προλαβω,δεν θα ειμαι συνεχεια πουτανεσ 3-4 θα γαμησω αν δεν βρω κατι γιατι θα κανω συνεχεια βολτεσ,δεν θα καθομε τερνετ να τρωω ωρα.μια τριτη που ξερω πρωσωπικα εστειλα μυνημα να την σπονσαρω αλλα δεν απαντα την ειδε μεγαλη βιζιτα απου δουλεθει σε πρακτορεια και κλαμπ.δικιγοροσ 23 ειναι προτεινει δουλεια σε πρακτορεια σε κοπελεσ με μισθο που ξεκινα απο 1000 δολαρια μεχρι 1500.για αυτο οι οραιεσ πανε πρακτορεια
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
απαντησε η μια απο της 2 θετικα να ερθει οδυσσο,περιμενω και την αλλη να απαντησει.στο τελοσ δεν θα φερω καμια αυτεσ εδω δεν θα προλαβω,δεν θα ειμαι συνεχεια πουτανεσ 3-4 θα γαμησω αν δεν βρω κατι γιατι θα κανω συνεχεια βολτεσ,δεν θα καθομε τερνετ να τρωω ωρα.μια τριτη που ξερω πρωσωπικα εστειλα μυνημα να την σπονσαρω αλλα δεν απαντα την ειδε μεγαλη βιζιτα απου δουλεθει σε πρακτορεια και κλαμπ.δικιγοροσ 23 ειναι προτεινει δουλεια σε πρακτορεια σε κοπελεσ με μισθο που ξεκινα απο 1000 δολαρια μεχρι 1500.για αυτο οι οραιεσ πανε πρακτορεια
ασε μας ρε λεον που περνουν μισθο 1500... :grin:
δηλ αν εχει ο νταβατζης κεσατια κ της δωσει 500 θα τον  παει στο υπουργιο εργασιας?? :grin:
μην καταπινεις οτι μαλ..α σου λενε αμασητη... ;)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ασε μας ρε λεον που περνουν μισθο 1500... :grin:
δηλ αν εχει ο νταβατζης κεσατια κ της δωσει 500 θα τον  παει στο υπουργιο εργασιας?? :grin:
μην καταπινεις οτι μαλ..α σου λενε αμασητη... ;)
τα πρακτορεια λενε οχι η κοπελα μου ειπε μισθους.αυτη δεν μου απαντα ποτε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
απαντησε η μια απο της 2 θετικα να ερθει οδυσσο,περιμενω και την αλλη να απαντησει.στο τελοσ δεν θα φερω καμια αυτεσ εδω δεν θα προλαβω,δεν θα ειμαι συνεχεια πουτανεσ 3-4 θα γαμησω αν δεν βρω κατι γιατι θα κανω συνεχεια βολτεσ,δεν θα καθομε τερνετ να τρωω ωρα.μια τριτη που ξερω πρωσωπικα εστειλα μυνημα να την σπονσαρω αλλα δεν απαντα την ειδε μεγαλη βιζιτα απου δουλεθει σε πρακτορεια και κλαμπ.δικιγοροσ 23 ειναι προτεινει δουλεια σε πρακτορεια σε κοπελεσ με μισθο που ξεκινα απο 1000 δολαρια μεχρι 1500.για αυτο οι οραιεσ πανε πρακτορεια

Αυτό που γράφεις στο τέλος, λέοντα με σούζον τον βίλλον, δεν είναι εντελώς άτοπο για Ουκρανία.
Το Vip Models στο Ντνιπροπετρόφσκ που βλέπω ορίζει π.χ. 2.000$ τον μήνα. Βέβαια, αν δείς στα σχόλια που ακολουθούν
για άλλα πρακτορεία που μαζεύουν κορίτσια κυρίως για εξωτερικό, Ντουμπάι, Ισραήλ, ακόμα κα Ταυλάνδη, υπόσχονται τον ουρανό με τ' άστρα...
Άλλο όμως τι δίνουν στην τελική, όπως σωστά λέει ο φίλος μπάλκαν...


 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
τα πρακτορεια λενε οχι η κοπελα μου ειπε μισθους.αυτη δεν μου απαντα ποτε.
δεν υπαρχει κανενας μισθος..φουμαρα ειναι αυτα
αν τους βρουν πελατη τους δινουν,αν οχι,δεν δινουν σεντς
υγ.παφο τετοια εποχη εχει κοσμο καθολου?ρωσσιδες η αγγλιδες? :tits2:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
φιλε popov τα πιο πολλα πρακτορεια ουκρανια και ρωσσια για βιζιτες,πορνο κτλ τηρουν τα μισα απο αυτα που υποσχονται  ;)
εδω ειναι ενα αλλο που υποσχεται ταξιδι στο Μεξικο και απο 500 εως 1000 δολλαρια για μια σκηνη,στο τελος τις δινουν 300 με 400 :grin: μου τα λεει η γνωστη μου απο βουδαπεστη...ασε που τις λενε οτι το πορνο θα παιχτει μονο στην αμερικη  :grin: :grin: :grin:
παντως αυτη εχει παει και εχει κανει γυρισματα εκει,ειναι απο Οδησσο μπορει να την ξερει και ο χαρης :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
φιλε popov τα πιο πολλα πρακτορεια ουκρανια και ρωσσια για βιζιτες,πορνο κτλ τηρουν τα μισα απο αυτα που υποσχονται  ;)
εδω ειναι ενα αλλο που υποσχεται ταξιδι στο Μεξικο και απο 500 εως 1000 δολλαρια για μια σκηνη,στο τελος τις δινουν 300 με 400 :grin: μου τα λεει η γνωστη μου απο βουδαπεστη...ασε που τις λενε οτι το πορνο θα παιχτει μονο στην αμερικη  :grin: :grin: :grin:
παντως αυτη εχει παει και εχει κανει γυρισματα εκει,ειναι απο Οδησσο μπορει να την ξερει και ο χαρης :grin:

Γειά σου φίλε Τάσο,  :hi: Απλώς έφερα ένα παράδειγμα, σε σχέση με όσα ανέφερε ο λέοντας για την δικηγορίνα
και για τα 1000-1500 που του έλεγε. Αυτά που σημειώνεις, φαίνονται και στην μεγάλη απόκληση των ποσών που υπόσχονται τα πρακτορεία.
Όποιος διαβάζει, βλέπει ότι μερικές φορές η απόκληση από πρακτορείο σε πρακτορείο είναι μερικές χιλιάδες δολλάρια.  :grin:
Αν και νομίζω, όμως, ότι και με το όποιο "ρίξιμο" που τους κάνουν, πάλι στην τελική, τα τσιμπάνε και λένε κι ευχαριστώ.
Ρίχνω κι εδώ παράδειγμα άλλου πρακτορείου, που δουλεύει με Ισραήλ, και ορίζει ταρίφα 250-350$ την ώρα, με ποσοστά 50-50 (για 3μηνη δουλειά) και χώρο στα 40-60$. Για να εξακολουθούν να δουλεύουν τέτοια γραφεία, τραβώντας σταθερά από την ανεξάντλητη ουκρανική πορνο-δεξαμενή, πάει να πεί ότι υπάρχει πάντα ψωμί έστω και με το όποιο "ρίξιμο".  :hi:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Τάσο, σ' αυτό που έστειλες, είδες στα σχόλια;  ;) Βρήκαμε σύνδεσμο  :grin:

Karina Larina
April 15, 2016 at 3:42 pm
Лондон. Нью-Йорк. Лос-Анджелес. Париж. Гонконг. Греция. Туры от 14 дней. Viber - +7 916 211 72 22
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Τάσο, σ' αυτό που έστειλες, είδες στα σχόλια;  ;) Βρήκαμε σύνδεσμο  :grin:

Karina Larina
April 15, 2016 at 3:42 pm
Лондон. Нью-Йорк. Лос-Анджелес. Париж. Гонконг. Греция. Туры от 14 дней. Viber - +7 916 211 72 22
Ναι :grin: τις πηγαινουν Μυκονο να γυρισουν σκηνες με τον Σειρηνακη  ;)
υπαρχει μια εξαρση τον τελευταιο χρονο με τα πορνο-ταλεντα απο ουκρανια,η Βουδαπεστη παντως ειναι σταθερη αξια καθοτι οι περισσοτερες πηγαινουν εκει.
τωρα αν ειναι να δινω 300 ευρω για δυωρη βιζιτα δεν παω καλυτερα εκει με το κονε που εχω να δωσω 400-500 να κανω κανονικο γυρισμα με ολα τα γουστα μεσα και να παρω και τα λεφτα μου πισω? :cheesy: το σκεφτομαι να οργανωθω επαγγελματικα πλεον,θα εχω και τον μπαλκαν κυνηγο ταλεντων :grin:
:hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ναι :grin: τις πηγαινουν Μυκονο να γυρισουν σκηνες με τον Σειρηνακη  ;)
υπαρχει μια εξαρση τον τελευταιο χρονο με τα πορνο-ταλεντα απο ουκρανια,η Βουδαπεστη παντως ειναι σταθερη αξια καθοτι οι περισσοτερες πηγαινουν εκει.
τωρα αν ειναι να δινω 300 ευρω για δυωρη βιζιτα δεν παω καλυτερα εκει με το κονε που εχω να δωσω 400-500 να κανω κανονικο γυρισμα με ολα τα γουστα μεσα και να παρω και τα λεφτα μου πισω? :cheesy: το σκεφτομαι να οργανωθω επαγγελματικα πλεον,θα εχω και τον μπαλκαν κυνηγο ταλεντων :grin:
:hi:
μια ζωη αυτο ακουγα για ουγγαρια μου ελεγαν παλια για ενα χοτελ οτι γυριζουν τσοντες.πηγα τοσεσ φορεσ δεν ειδα ποτε κατι το υποπτο να γινεται.το 1996 μονο ηταν πουτανεσ ολες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ναι :grin: τις πηγαινουν Μυκονο να γυρισουν σκηνες με τον Σειρηνακη  ;)
υπαρχει μια εξαρση τον τελευταιο χρονο με τα πορνο-ταλεντα απο ουκρανια,η Βουδαπεστη παντως ειναι σταθερη αξια καθοτι οι περισσοτερες πηγαινουν εκει.
τωρα αν ειναι να δινω 300 ευρω για δυωρη βιζιτα δεν παω καλυτερα εκει με το κονε που εχω να δωσω 400-500 να κανω κανονικο γυρισμα με ολα τα γουστα μεσα και να παρω και τα λεφτα μου πισω? :cheesy: το σκεφτομαι να οργανωθω επαγγελματικα πλεον,θα εχω και τον μπαλκαν κυνηγο ταλεντων :grin:
:hi:

Ο μπάλκαν είναι πονηρός και μοναχοφάης  :grin:
Μοναχός σου χόρευε κι όσο θέλεις... πήδα!  :grin: :grin:  :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
μια ζωη αυτο ακουγα για ουγγαρια μου ελεγαν παλια για ενα χοτελ οτι γυριζουν τσοντες.πηγα τοσεσ φορεσ δεν ειδα ποτε κατι το υποπτο να γινεται.το 1996 μονο ηταν πουτανεσ ολες
που να τα δεις ρε κουμπαρε :grin: θα μας τρελλανεις ωρες ωρες με την λογικη σου,φιλικα
τα χοτελ ειναι για τους ερασιτεχνες,το πορνο ειναι νομιμοτατο στην ουγγαρια και σουπερ οργανωμενο με πρακτορεια,συνεντευξεις,στουντιο :grin:
τα γυρισματα γινονται σε χωρους και ακομα σε βιλλες αν θελεις εξω απο την βουδαπεστη που τα νοικιαζεις με τη ωρα
μονο η δικια μου ατζεντισα εχει καμια κατοσταρια μοντελα :grin: απο ουγγαρια,τσεχια,ρουμανια,ουκρανια και ρωσσια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Ο μπάλκαν είναι πονηρός και μοναχοφάης  :grin:
Μοναχός σου χόρευε κι όσο θέλεις... πήδα!  :grin: :grin:  :hi:
παμπονηρος ναι,τον εκανε η ρουμουνια ετσι πιστευω  :grin:
μοναχοφαης δεν ξερω,θα το διαπιστωσω αν θα βρεθουμε μαζι στην οδησσο  :grin:
:hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παμπονηρος ναι,τον εκανε η ρουμουνια ετσι πιστευω  :grin:
μοναχοφαης δεν ξερω,θα το διαπιστωσω αν θα βρεθουμε μαζι στην οδησσο  :grin:
:hi:
ε αφου ειναι καμακι δεν θα φας ουτε μαζι του ουτε χωρια οδυσσο χαχαχαχ.αν θελει να καμακωνει πεστου να πληρωνει αυτος τους λογαριασμους,ετσι εκανα του παρη του καμακιου απο την βραζιλια που 2 φορες απο 2 3 μηνεσ του μιλησε μονο μια βιζιτα που την πηρα εγω κουβεντα χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ο τυποσ επεμενε να παμε εξω απο το κεντρο μπας και δεν θα μας δουλευουν εκει να τρωνε και να φευγουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom