Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Απίστευτα μωρά οι ουκρανιδες.και δεν ζητάνε τίποτα σχεδόν. :rockon:.Ο μέσος πενηντάρης  μπορεί να πάρει μια25 χαλαρά

Δε ζητάνε τίποτα?Ποιος το είπε αυτό?Αν πιστεύεις οτι μπορείς να γαμήσεις σοβαρή σπονσορέτ με λιγότερα από 200 ευρώ είσαι γελασμένος.Δε μιλάμε για βλάχα.Και φυσικά μετράνε όλα όπως και η ηλικία.Απλά οι Σλάβες γενικά προσέχουν πιο πολύ το πορτοφολίστικο εξόγκωμα και ενθουσιάζονται με το σκληρό cash και τις κάρτες στο shopping.Money is the world's greatest aphrodisiac(για γυναίκες τουλάχιστον).
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
μου απαντησε μια ομορφη κοπελα,λεει δεν θελω βοηθεια δεν ειμαι φτωχη!μιλησαμε λιγο λεει σημερα γραφτηκα.της ειπα μονο πουτανεςκαι σπονσορετ στο μααμπα και με εκανε μπλοκ!ολες εντωμεταξυ λενε ιδανικη πολη να ζησω οδυσσο!καμια για γερμανια αρχοντα κμαν χαχαχαχαχ

Δε μου λες όταν πας Αρκάδια(αν έστω πήγες πριν 5 χρόνια ας πούμε) σε κατούρησε καμία γκόμενα ή ακόμα παρακαλάς.Τόσα χρόνια Οντέσσα πας και ακόμα να φτιάξεις χαρέμι.Εγώ Κίεβο μετά 5 επισκέψεις έχω 10 που μου έρχονται με το που θα χτυπήσω τα δάχτυλα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Δε μου λες όταν πας Αρκάδια(αν έστω πήγες πριν 5 χρόνια ας πούμε) σε κατούρησε καμία γκόμενα ή ακόμα παρακαλάς.Τόσα χρόνια Οντέσσα πας και ακόμα να φτιάξεις χαρέμι.Εγώ Κίεβο μετά 5 επισκέψεις έχω 10 που μου έρχονται με το που θα χτυπήσω τα δάχτυλα.
χτες ειχα ραντεβου 10 βραδι με 2.μου τα χαλασε 3 ωρες καθυστερηση κιεβο χαλασε ο κλιματισμος στο αεροπλανο.σημερα εκπληρωσα την φαντασια μου να γαμησω εγγυο 7 μηνων.η κτεσινες γκομενες δουλευουν και μου την εστειλαν αυτη.κορμι βυζια οραια.εδωσα 700 γρ με το ταξι και αλλα 200 για αυτην που με συστησε.τελικα η εγυος ειναι αδερφη αλλης που γαμησα χαχαχαχ.αυριο θα γαμησω και την αδερφη της φιλης που εδωσα 200.θα δωσω 200 σε αυτην και 500 στην αδερφη.μου ειπανε θα στειλουν και αλλες για προμειθεια.αργοτερα 7 εχω ραντεβου με μια 38 ειναι δουλεια τωρα.σαβατοκυριακο περιμενω φιλη απο χερσον 40 αλλα πολυ καλη,αλλο μηνα ερχεται κυπρο αλλα εκει δεν βλεπωμαστε.μεθαυριο θα γαμησω τις φοιτητριες του σαλονικιου με 500.ρε κμαν εγω δεν παω για σεξοτουρισμο,απλα τωρα αλλαξανε τα σχεδια μου.πηγα για την τρελη εδω και μηνα δεν μιλαμε εχει σοβαρο προβλημα υγειας.μου ειπε σου ζητησα να μην με παιρνεις,δεν ειναι καλα ετσι θα δωσω υσιχια και θα παιξω με αλλες.αν πιγαινα σαλον 400 θα εδινα μαλακια εκανα με τιν εγγυο αλλα μπορει να μου φερει καμια φιλη
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δε ζητάνε τίποτα?Ποιος το είπε αυτό?Αν πιστεύεις οτι μπορείς να γαμήσεις σοβαρή σπονσορέτ με λιγότερα από 200 ευρώ είσαι γελασμένος.Δε μιλάμε για βλάχα.Και φυσικά μετράνε όλα όπως και η ηλικία.Απλά οι Σλάβες γενικά προσέχουν πιο πολύ το πορτοφολίστικο εξόγκωμα και ενθουσιάζονται με το σκληρό cash και τις κάρτες στο shopping.Money is the world's greatest aphrodisiac(για γυναίκες τουλάχιστον).
για πλάκα το έγραψα.δεν εχω εμπειρία.εκτός του θεωρητικού
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σημερα με εστησε το ραντεβου και ειπε αυριο,φανηκα τυχερος ομως!ενω αυριο ειχα 3 ραντεβου για γαμησι γνωρισα μια μικρη 10 το βραδι στην αδεια ντιριπασοσκαγια που περπατουσε μονη.στην αρχη την πηρα κρυφοβιζιτα.τελικα εκανα λαθος!την κερασα καφε και παγωτο μακτοναλτσ.μετα απο 20 λεπτα υρθε σπιτι μετα απο μιση ωρα την γαμησα πολυ καλα και εμεινε μαζι μου θα μεινει 10 μερες.ακυρωσα τα ραντεβου και την επισκεψη σαβατο γιατι ειναι το στιλ μου με τελειο κορμακι.κοντη αδυνατη και οραιο πρωσωπακι.ουτε λεφτα ουτε τιποτα.ορφανη με γιαγια μενει 25 ειναι.πακα πακα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σημερα πηρα μια βιζιτα αλλα που ηρθε την εδιωξα,κορμο τελειο αλλα δεν με τραβουσε τελειοσ του δρομου ντυσιμο.με πηρε η μικρη απο μακτοναλτσ που περασαμε τελεια και εξαφανιστηκε.λεει επρεπε να φυγω πεθανε η γαγια μου.δεν ημουν καλα σε 2 ωρες θα ειμαι οδυσσο
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Tύποι, τωρα τελευταια ξεκινησα να διαβαζω αυτα τα θρεντ :headbang:
Η Αν. Ευρώπη μου ακουγεται σαν παραδεισος
Σε λιγους μηνες θα ξεκινησω και εγώ τις επιδρομες :rockon: :rockon:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Tύποι, τωρα τελευταια ξεκινησα να διαβαζω αυτα τα θρεντ :headbang:
Η Αν. Ευρώπη μου ακουγεται σαν παραδεισος
Σε λιγους μηνες θα ξεκινησω και εγώ τις επιδρομες :rockon: :rockon:
Ευγέ !!! Πιάνουν τόπο οι ώρες που αφιερώνουμε να γράφουμε :hi: :rockon:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ευγέ !!! Πιάνουν τόπο οι ώρες που αφιερώνουμε να γράφουμε :hi: :rockon:

Σας ευγνωμονούμε για τους νεους οριζοντες που ανοιγετε :kneel: :hi:
Ισως αυτος να ειναι ο δρομος της πλήρους ανεξαρτητοποιησης απο τις ελλεεινιδες :rockon: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πληρωσα 120 γρ ταξι να ερθει η μικρη να μιλησουμε για την συνεργασια μασ.τελικα εμφανιζεται ενας ναρκωμανης και λεει αυτη δωσε χρηματα σε αυτον με βοηθουσε ενα χρονο και θα ερθω μαζι σου χαχαχαχ.τους διαολοεστειλα και εφυγα.με τρελανε μυνηματα,που το συμπερανες ειναι ναρκωμανισ και στο τελος οτι ειναι αδερφος της.παντοσ ειχε τα χαλια της που ειρθε αληθεια ελεγε οτι πεθανε η γιαγια της,λεει επαθα σοκ,κλαμενη ηταν.μετα λεει δεν μου εδωσες λεπτο να σου εξηγησω,ηθελα να πληρωσεις τον μαλακα να μην χρωστω που με βοηθησε και να ελευθερωθω απο αυτον και να ειμαι με σενα.συγκινηθηκα χαχαχαχαχ.την πιστεψα να πω αληθεια αλλα προτιμησα μακρια και υσυχα μπασ και βρουμε καμια νορμαλ.εδω και 3 μερες δεν εκανα βπλτα.εντωμεταξυ 2 το πρωι που επεστρεφα σπιτι ειδα την μικρη με τον ναρκωμανη φιλο της να βολταρουν κοντα αλλα δεν με προσεξαν.κρυφτηκα λιγο να δω τι κανουν δεν πηραν ειδηση οτι περασα απο τον απεναντι δρωμο και εφυγαν.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
δεν ειχε κοσμο σημερα σαβατο χαμοσ ηταν.καλοσ καιροσ σημερα αλλα ολα αδεια.πηγα σε ενα σαλον ειχε 3 χοντρα μπαζα και ενα νουμερο και ζητησαν 850 γρ.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αφήστε τις ουκρανιδες και πιάστε τις ελληνίδες..μη σας κάνουν πλύση εγκεφάλου
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Φίλε Ρέντ! Ψάχνόντας για ένα μήνα για τη διαμονή μου στο ΜΟΥΚΑΤΣΕΒΟ είχα κλείσει απο το booking μια junior suite με 17 ευρω τη βραδια που όταν πήγα και είδα το δωμάτιο και τη θέση το ακύρωσα με το που μπήκα στο δωμάτιο! Ούτε για 1 αστέρι δεν ήταν ασχέτως αν είχε 4.....Εμεινα εκείνο το βράδι και την επόμενη ψάχτηκα για ξενοδοχείο! Είδα 2-3 και κατέληξα στο Amethyst που είναι κεντρικό στην όχθη του ποταμού κόστιζε 300 Γρίβνες(deal επιτόπου) η βραδιά και ήταν μια ωραία άνετη σοφίτα με την καλύτερη θέα της πόλης! Νομιζω πως είμουν ο μοναδικός ένοικος αλλά το ένιωθα πως αν έπρεπε να ανεβάσω γκόμενα θα έπρεπε να δώσω άλλα 300 στον ρεσεπτοσιονιστ! Το καλύτερο ξενοδοχείο της πόλης είναι ένα γωνιακό στη κεντρική πλατεία που ίσως απο το ιντερνετ να είναι φτηνότερο! Το να νοικιάσεις διαμέρισμα εκεί είναι σαν να ψάχνεις διαμέρισμα σε μια επαρχιακή μη τουριστική πόλη της Ελλάδας τη δεκαετία του 90...
Δεν ξέρω τι παίζει στο Ούγκοροντ! Ίσως είναι καλύτερα!

Όσο για το αυτοκίνητο.. Υπάρχει μεγάλη αστυνόμευση! Τα βράδια περπάτησα αρκετά σε σκοτάδια και έβλεπα πολλές περιπολίες! Δύσκολο να κλαπεί αυτοκίνητο και κυρίως έξω από κλαμπ! Το μόνο ανησυχητικό είναι πως το βασικό επάγγελμα των ανδρών εκεί είναι ...μηχανικοί αυτοκινήτων...

Η πόλη έχει 2 μεγάλα κλάμπ! Το happy room που ξεκινάει με πιτσιρικια και καταλήγει με όλη τη πόλη και όλες τις ηλικίες! Έξω απο αυτό έγινε και ο μεγάλος καβγάς που έμαθα πως τον ανέφεραν και τα εθνικά Ουκρανικά δίκτυα !!
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
ελα παπουλη να σου δειξω τ αμπελια σου που λενε,...  :grin:
ρε γκλοκ στην περιοχη παω απο το 2008 περιπου καθε χρονο 3-4 φορες,απο εκει συνηυως ξεκιναω κ συνεχιζω οταν ειμαι οδικως ειτε για ιβανοφρανκιφσκ κ λβιβ πιο παλια ,ειτε για μολντοβα αντεσα νικολαεφ πιο προσφατα  tits2
ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ σε ξενοδοχειο αν εχουμε σκοπο να γαμησουμε,ΠΑΝΤΑ σε κβαρτηρα στο κεντρο....αυτα ειναι βασικα
επισης σου ειπα ,αν δεν εχεις ροδα τοτε μενεις ουζγκοροντ κι οχι μικατσεβο  :tits2:
to μονο μερος που αξιζει να μεινεις στο μικατσεβο ειναι το χοτελ αλφα ,σουπερ μεγαλα δωματια με ολα μεσα ψυγεια πλασμα αιρκοντισιον κλπ,ανεξαρτητη εισοδο,το πιο ΒΑΣΙΚΟ για να μπαινουν κ πανττεμενες κ μαθητριες,που σε ξενοδοχειο δεν πατανε το ποδι τους
,και  καλο παρκινγκ φυλασομενο κι απεναντι το  μπαρ ρεστω γκρηνουιτς κ καλο φαι κ ενδεικνυται για καποια γρηγορα ντειτ.. ;) :tits:
τιμη 400χριβνια  :hi:
για σεν ακι οποιον δεν μιλα πολλα ρωσσικα κ δεν εχει αμαξι θα προτεινα ουζγκοροντ για τους γνωστους λογους με κλαμπ πανοραμα κ βιμπερ για καμακι ολων των ηληκιων  :hi:

υγ για το αυτοκινητο δεν σε ρωτησα τι παιζει στο μικατσεβο  :grin: ,αλλα τι παιζει στην ΠΟΛΩΝΙΑ  ;)
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ελα παπουλη να σου δειξω τ αμπελια σου που λενε,...  :grin:
ρε γκλοκ στην περιοχη παω απο το 2008 περιπου καθε χρονο 3-4 φορες,απο εκει συνηυως ξεκιναω κ συνεχιζω οταν ειμαι οδικως ειτε για ιβανοφρανκιφσκ κ λβιβ πιο παλια ,ειτε για μολντοβα αντεσα νικολαεφ πιο προσφατα  tits2
ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ σε ξενοδοχειο αν εχουμε σκοπο να γαμησουμε,ΠΑΝΤΑ σε κβαρτηρα στο κεντρο....αυτα ειναι βασικα
επισης σου ειπα ,αν δεν εχεις ροδα τοτε μενεις ουζγκοροντ κι οχι μικατσεβο  :tits2:
to μονο μερος που αξιζει να μεινεις στο μικατσεβο ειναι το χοτελ αλφα ,σουπερ μεγαλα δωματια με ολα μεσα ψυγεια πλασμα αιρκοντισιον κλπ,ανεξαρτητη εισοδο,ΒΑΣΙΚΟ,και  καλο παρκινγκ φυλασομενο κι απεναντι το  μπαρ ρεστω γκρηνουιτς κ καλο φαι κ ενδεικνυται για καποια γρηγορα ντειτ.. ;) :tits:
τιμη 400χριβνια  :hi:
για σεν ακι οποιον δεν μιλα πολλα ρωσσικα κ δεν εχει αμαξι θα προτεινα ουζγκοροντ για τους γνωστους λογους με κλαμπ πανοραμα κ βιμπερ για καμακι ολων των ηληκιων  :hi:
Ε  αφού ξέρεις τι με ρωτάς... Γιατί δεν τα έλεγες πριν πάω... Και να σου πω...Δεν προτείνω σε κανέναν να πάει εκεί...

Πάντως υπάρχει πολύ δυνατός συναγωνιστής εκεί και θα χαρεί να σε δεί αν πας έστω και για έναν καφέ! Αν τον αφήσει βέβαια η ντεβουσκά του να βγεί απο το σπίτι :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Ε  αφού ξέρεις τι με ρωτάς... Γιατί δεν τα έλεγες πριν πάω... Και να σου πω...Δεν προτείνω σε κανέναν να πάει εκεί...

Πάντως υπάρχει πολύ δυνατός συναγωνιστής εκεί και θα χαρεί να σε δεί αν πας έστω και για έναν καφέ! Αν τον αφήσει βέβαια η ντεβουσκά του να βγεί απο το σπίτι :2funny:
για πολωνια ρωτησα οχι για ουκρανια..
στειλε πμ τηλ του σε 15 μερες ειμαι εκει,για μια εμφανιση  :grin: κ συνεχιζω προς τα κατω..τι κανει εκει??? :think:
πριν πας δεν θυμαμαι ναχες αναφερει κατι....αν εχεις παρατηρησει βασικα γραφω μερικες μερες συνεχεια κ μετα δεν μπαινω,,μαλλον επεσες σε περιοδο που δεν συμετειχα στο θρεντ οταν πηγες εκει
υγ πως σουρθε η εμπνευση για εκει,κι οχι πχ για ιβανοφρανκοφσκ?,(που για την ηληκια σου ειναι πολυ καλο χοτσποτ) :tits:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Φίλε Ρέντ! Ψάχνόντας για ένα μήνα για τη διαμονή μου στο ΜΟΥΚΑΤΣΕΒΟ είχα κλείσει απο το booking μια junior suite με 17 ευρω τη βραδια που όταν πήγα και είδα το δωμάτιο και τη θέση το ακύρωσα με το που μπήκα στο δωμάτιο! Ούτε για 1 αστέρι δεν ήταν ασχέτως αν είχε 4.....Εμεινα εκείνο το βράδι και την επόμενη ψάχτηκα για ξενοδοχείο! Είδα 2-3 και κατέληξα στο Amethyst που είναι κεντρικό στην όχθη του ποταμού κόστιζε 300 Γρίβνες(deal επιτόπου) η βραδιά και ήταν μια ωραία άνετη σοφίτα με την καλύτερη θέα της πόλης! Νομιζω πως είμουν ο μοναδικός ένοικος αλλά το ένιωθα πως αν έπρεπε να ανεβάσω γκόμενα θα έπρεπε να δώσω άλλα 300 στον ρεσεπτοσιονιστ! Το καλύτερο ξενοδοχείο της πόλης είναι ένα γωνιακό στη κεντρική πλατεία που ίσως απο το ιντερνετ να είναι φτηνότερο! Το να νοικιάσεις διαμέρισμα εκεί είναι σαν να ψάχνεις διαμέρισμα σε μια επαρχιακή μη τουριστική πόλη της Ελλάδας τη δεκαετία του 90...
Δεν ξέρω τι παίζει στο Ούγκοροντ! Ίσως είναι καλύτερα!

Όσο για το αυτοκίνητο.. Υπάρχει μεγάλη αστυνόμευση! Τα βράδια περπάτησα αρκετά σε σκοτάδια και έβλεπα πολλές περιπολίες! Δύσκολο να κλαπεί αυτοκίνητο και κυρίως έξω από κλαμπ! Το μόνο ανησυχητικό είναι πως το βασικό επάγγελμα των ανδρών εκεί είναι ...μηχανικοί αυτοκινήτων...

Η πόλη έχει 2 μεγάλα κλάμπ! Το happy room που ξεκινάει με πιτσιρικια και καταλήγει με όλη τη πόλη και όλες τις ηλικίες! Έξω απο αυτό έγινε και ο μεγάλος καβγάς που έμαθα πως τον ανέφεραν και τα εθνικά Ουκρανικά δίκτυα !!

Βασικά όλες οι ουκρανικές πόλεις με πληθυσμό κάτω του μισού εκατομμυρίου όπως Τερνόπιλ,Κρεμεντσούγκ,Κριβόι Ρογκ,Μουκάτσεβο κτλ είναι για τον πούτσο.Αμα είσαι ξένος εκεί στο μέτωπό σου γράφει μαλάκας.Δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για Ουκρανία όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους και είναι εντελώς αδύνατο να τσιμπήσεις έστω και σεμι προ.Ενα δυο κεντρικά μαγαζιά το ΠΣ με κοινές παρέες και αυτό είναι όλο.
Για πουτσαράδες πλέον μόνο Κίεβο και Οντέσσα.Τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Βασικά όλες οι ουκρανικές πόλεις με πληθυσμό κάτω του μισού εκατομμυρίου όπως Τερνόπιλ,Κρεμεντσούγκ,Κριβόι Ρογκ,Μουκάτσεβο κτλ είναι για τον πούτσο.Αμα είσαι ξένος εκεί στο μέτωπό σου γράφει μαλάκας.Δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για Ουκρανία όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους και είναι εντελώς αδύνατο να τσιμπήσεις έστω και σεμι προ.Ενα δυο κεντρικά μαγαζιά το ΠΣ με κοινές παρέες και αυτό είναι όλο.
Για πουτσαράδες πλέον μόνο Κίεβο και Οντέσσα.Τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.
κριβερο εχει 7500000 κ τα τοπ μουνια ολης της χωρας,απο εκειειναι οι μισες μις ουκρανια
μην λες ασχετα ως συνηθως για ουκρανια
κιεβο καπως γνωριζεις κ λιγο απο λβοβ...τα λοιπα σωστα,σε πολεις κατω 700-800χιλ δεν παιζει τιποτα
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Βασικά όλες οι ουκρανικές πόλεις με πληθυσμό κάτω του μισού εκατομμυρίου όπως Τερνόπιλ,Κρεμεντσούγκ,Κριβόι Ρογκ,Μουκάτσεβο κτλ είναι για τον πούτσο.Αμα είσαι ξένος εκεί στο μέτωπό σου γράφει μαλάκας.Δεν υπάρχει χειρότερη επιλογή για Ουκρανία όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους και είναι εντελώς αδύνατο να τσιμπήσεις έστω και σεμι προ.Ενα δυο κεντρικά μαγαζιά το ΠΣ με κοινές παρέες και αυτό είναι όλο.
Για πουτσαράδες πλέον μόνο Κίεβο και Οντέσσα.Τα άλλα είναι οδοντόκρεμες.
Αν κρίνω απο την εμπειρία μου στο Μουκάτσεβο ...έτσι ακριβώς είναι... Όλοι ξέρουν όλους! Χρειάστηκε βέβαια να πάθω για να μάθω... Οι πληροφορίες απο το Site έλεγαν "μακρυά απο Κίεβο" !! Επαρχία είναι γεμάτο διψασμένες για πούτσο γκόμενες!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom