Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε απο κμαν για υποσιτισμενο κοσμο στο κιεβο.τωρα για αλλο θεμα θελω να πω για τις εταιριες που λεγαμε και μισθους.μια θυγατρικη της ιτ που δουλευε η τρελη μου ζητα πρωσωπικο με μισθο 8000 γριβνα τον μηνα. οπως ο σλαβ λεει μην μπαινεις στην λογικη του ευρο 8000 δεν ειναι 230 ευρο αλλα 8000 γριβνα για ουκρανια.αν δεν κανουν ταξιδια που θα αγοραζουν ευρο και δολαρια ειναι ενας νορμαλ μισθος,συνηθος εχουν γκομενα η γυναικα με τα ιδια λεφτα,ζουνε η δεν ζουνε καλα?ο κοσμος δεν ειναι καθε μερα εστιατορια και εξοδα οπως εμας που παμε διακοπεσ

Οι μισθοί στην Ουκρανία είναι για τον πούτσο εντελώς.Επαρχία το 50% από τις γκόμενες βγάζουν λιγότερα από 100 ευρώ το μήνα αν έχουν την τύχη να έχουν δουλειά.Κίεβο βγάζουν τα διπλά,400 ευρώ θεωρούνται πολύ καλός μισθός.
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Οι μισθοί στην Ουκρανία είναι για τον πούτσο εντελώς.Επαρχία το 50% από τις γκόμενες βγάζουν λιγότερα από 100 ευρώ το μήνα αν έχουν την τύχη να έχουν δουλειά.Κίεβο βγάζουν τα διπλά,400 ευρώ θεωρούνται πολύ καλός μισθός.

Η μεση συνταξη ειναι γυρω στα 75 ευρω τον μηνα .....

 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Οι μισθοί στην Ουκρανία είναι για τον πούτσο εντελώς.Επαρχία το 50% από τις γκόμενες βγάζουν λιγότερα από 100 ευρώ το μήνα αν έχουν την τύχη να έχουν δουλειά.Κίεβο βγάζουν τα διπλά,400 ευρώ θεωρούνται πολύ καλός μισθός.
οι μισθοι τοσα ειναι για το 70%
Αυτο ομως δεν εχει σζεση με το γαμησι..κ μολδαβια τα ιδια ειναι κ για ξενο χωρις κονε 100ε το διωρο στην καλυτερη με μετρια γκομεναπαει
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Οι μισθοί στην Ουκρανία είναι για τον πούτσο εντελώς.Επαρχία το 50% από τις γκόμενες βγάζουν λιγότερα από 100 ευρώ το μήνα αν έχουν την τύχη να έχουν δουλειά.Κίεβο βγάζουν τα διπλά,400 ευρώ θεωρούνται πολύ καλός μισθός.
συνεχιζεις να λες μαλακιες ρε τρελε,400 ευρο βγαινει με το συναλαγμα γριβνα ευρο.το γριβνα ειναι 30 αν περνουν 400 ευρο ειναι 12 000 γριβνα ποιος περνει 1200 ευρο ελλαδα?καμια 300 ευρο θα παρει με τα 12000 γριβνα οταν θα θελει να αγορασει ευρο να ταξιδεψει,ε ναι ρε δεν θα ταξιδεψει αλλα εκει ζει καλυτερα χωρις να παει ταξιδι.παιρνει 12 000 γριβνα δηλ 1200 ευρο πριν τον πολεμο το θεωρεις λιγα?χαχαχαχαχ.δεν θα παει η κοπελα να το κανει ευρο και παραπληρωφορεις.γιατι σε καπειουσ φιλους λενε ευρο και οχι γριβνα,μαλιστα ζητανε 100 ευρο οχι 1000 γριβνα,τοσα ηταν η τιμη τους παντα.αλλα αν τους δωσεις ευρο για αυτες ειναι 3000 γριβα καταλαβες?εσενα τα 100 ευρο που εδινες πριν ειναι το ιδιο για αυτην που την πληρωσες ευρο και οχι 1000 γριβνα που ειναι οι πιο ακριβες συνηθως συμαινει εβγαλε 3000 δηλ 300 ευρο με τις παλιες τιμες.οπως λεει ο σλαβ βγες απο την λογικη του ευρο αλλα οχι οπωτε σας συμφερει να λετε μαλακιες.πανυγιριζει ο σαλονικιος παραδειγμα γαμησα 600 γριβνα 20 ευρο τζαμπα!ναι αλλα τα 600 για την γκομενα πλι ειναι σαν να επαιρνε 60 ευρο πριν 2 χρονια.αντε γεια!με τα μυαλα σου θα πηγαινα σε ολα τα γραφεια με εταιριες και ιτ και θα ελεγα ελα στο διαλημα σου να σε γαμησω με 200 ευρο οσα περνεις τον μηνα.παιζε με πουτανες αρχοντα στα σαιτ και μην προσπαθεις να φτιαξεις μια εικονα για ξεφτιλισμενη ουκρανια επιδει πας σε μερη που πανε μονο βιζιτες που μαζευονται απο χωρα 50 εκατομυρια.εχεις δει τουριστες ουκρανους?ξερεις ποσους βλεπω κυπρο?προχτες με καλεσε φιλος αστυνομικος να κανω τον μεταφραστη σε δυστηχημα που ειχε ουκρανιδαπου μενει μονιμα λεμεσο.κτυπησε αλλο αυτοκινητο και εφυγε αλλα ειδαν τα νουμερα της.ο αντρας της φωρουσε ρολοι 10 χιλ ευρο.οι μονοι που βλεπω αφραγγοι ειναι με την γουιζεαρ κατι χοχλι που μοιαζουν λετονους,σλοβακους ερχονται απο το λβοβ και γυρω και ειναι ντυμενοι σαν χιπισ.μενουν σε κατασκηνωσεις και βρωμανε αν τους πλισιασεις,ζητιανευουν και παιζουν μουσικη στον δρομο.οι κανονικοι ουκρανοι τουριστες εχουν χρημα αρκετο.τα βλεπω με τα ματια μου καθε μερα μην δινεις αλλη εικονα.ολοι πανε να γαμησουν ταιλανδη ρε και κινατι σημανει αυτο?ξερεις ποσοι παιχτες ειναι ταιλανδη και κινα?οτι μεγαλες ομαδες στην αγγλια της εχουν αγορασει ταιλανδοι?επιδει γαμας στην ταιλανδη πουτανες νομιζεις οι υπολιποι ειναι φτωχοι.βιετναμεζουζ ειδα με λεφτα κυπρο ηθελαν να τους παρω να βρουν γκομενες να γαμησουν χαχαχαχα
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
συνεχιζεις να λες μαλακιες ρε τρελε,400 ευρο βγαινει με το συναλαγμα γριβνα ευρο.το γριβνα ειναι 30 αν περνουν 400 ευρο ειναι 12 000 γριβνα ποιος περνει 1200 ευρο ελλαδα?καμια 300 ευρο θα παρει με τα 12000 γριβνα οταν θα θελει να αγορασει ευρο να ταξιδεψει,ε ναι ρε δεν θα ταξιδεψει αλλα εκει ζει καλυτερα χωρις να παει ταξιδι.παιρνει 12 000 γριβνα δηλ 1200 ευρο πριν τον πολεμο το θεωρεις λιγα?χαχαχαχαχ.δεν θα παει η κοπελα να το κανει ευρο και παραπληρωφορεις.γιατι σε καπειουσ φιλους λενε ευρο και οχι γριβνα,μαλιστα ζητανε 100 ευρο οχι 1000 γριβνα,τοσα ηταν η τιμη τους παντα.αλλα αν τους δωσεις ευρο για αυτες ειναι 3000 γριβα καταλαβες?εσενα τα 100 ευρο που εδινες πριν ειναι το ιδιο για αυτην που την πληρωσες ευρο και οχι 1000 γριβνα που ειναι οι πιο ακριβες συνηθως συμαινει εβγαλε 3000 δηλ 300 ευρο με τις παλιες τιμες.οπως λεει ο σλαβ βγες απο την λογικη του ευρο αλλα οχι οπωτε σας συμφερει να λετε μαλακιες.πανυγιριζει ο σαλονικιος παραδειγμα γαμησα 600 γριβνα 20 ευρο τζαμπα!ναι αλλα τα 600 για την γκομενα πλι ειναι σαν να επαιρνε 60 ευρο πριν 2 χρονια.αντε γεια!με τα μυαλα σου θα πηγαινα σε ολα τα γραφεια με εταιριες και ιτ και θα ελεγα ελα στο διαλημα σου να σε γαμησω με 200 ευρο οσα περνεις τον μηνα.παιζε με πουτανες αρχοντα στα σαιτ και μην προσπαθεις να φτιαξεις μια εικονα για ξεφτιλισμενη ουκρανια επιδει πας σε μερη που πανε μονο βιζιτες που μαζευονται απο χωρα 50 εκατομυρια.εχεις δει τουριστες ουκρανους?ξερεις ποσους βλεπω κυπρο?προχτες με καλεσε φιλος αστυνομικος να κανω τον μεταφραστη σε δυστηχημα που ειχε ουκρανιδαπου μενει μονιμα λεμεσο.κτυπησε αλλο αυτοκινητο και εφυγε αλλα ειδαν τα νουμερα της.ο αντρας της φωρουσε ρολοι 10 χιλ ευρο.οι μονοι που βλεπω αφραγγοι ειναι με την γουιζεαρ κατι χοχλι που μοιαζουν λετονους,σλοβακους ερχονται απο το λβοβ και γυρω και ειναι ντυμενοι σαν χιπισ.μενουν σε κατασκηνωσεις και βρωμανε αν τους πλισιασεις,ζητιανευουν και παιζουν μουσικη στον δρομο.οι κανονικοι ουκρανοι τουριστες εχουν χρημα αρκετο.τα βλεπω με τα ματια μου καθε μερα μην δινεις αλλη εικονα.ολοι πανε να γαμησουν ταιλανδη ρε και κινατι σημανει αυτο?ξερεις ποσοι παιχτες ειναι ταιλανδη και κινα?οτι μεγαλες ομαδες στην αγγλια της εχουν αγορασει ταιλανδοι?επιδει γαμας στην ταιλανδη πουτανες νομιζεις οι υπολιποι ειναι φτωχοι.βιετναμεζουζ ειδα με λεφτα κυπρο ηθελαν να τους παρω να βρουν γκομενες να γαμησουν χαχαχαχα
χαρη δεν ειναι ετσι ακριβως...εχει ανεβει και το κοστος ζωης αρκετα....η βενζινη ειναι 8 τωρα εχει 20....τα κοινοχρηστα ηταν τιποτα τωρα ειναι στο θεο.....τα ενοικια οδησσο ηταν 2000γρ μεσο ορο τωρα 4500 κοκ
αλλα ναι πρεπει να βγεις απο την λογικη του ευρω ....αλλα οχι να πας προπολεμικα
η αναλογια ειναι 1,5 προς 3
δηλαδη ανεβηλε το ευρω 3 φορες επανω...και η ζωη στην χωρα 1,5
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
χαρη δεν ειναι ετσι ακριβως...εχει ανεβει και το κοστος ζωης αρκετα....η βενζινη ειναι 8 τωρα εχει 20....τα κοινοχρηστα ηταν τιποτα τωρα ειναι στο θεο.....τα ενοικια οδησσο ηταν 2000γρ μεσο ορο τωρα 4500 κοκ
αλλα ναι πρεπει να βγεις απο την λογικη του ευρω ....αλλα οχι να πας προπολεμικα
η αναλογια ειναι 1,5 προς 3
δηλαδη ανεβηλε το ευρω 3 φορες επανω...και η ζωη στην χωρα 1,5
:thumbsup:  ετο πραβντα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παιδεια εβαλα το μαμπα τωρα οδυσσο για προετοιμασια,εβαλα σεξ μα παλι μαλλον για σχεση μου στελνει δεν εξηγηται.μιλησα με πανεμορφη κοπελιτσα 26,ειπα να βρεθουμε και θα σε βοηθησω οικονομικα,ειπε δεν ενδιαφερομε για τετεια σχεση με χαμογελω και ειπε καλο ταξιδι να εχεις οδυσσο.αλλες 12 που εστειλα για οικονομικη βοηθεια δεν απαντησε καμια.τι γινεται γαμωτο,δεν γραφει και τι ζητανε παλλια ελεγε σεξ και αλλα.παλι με μιστερ χ θα παιξω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
στα αρχιδια μου,θα στειλω σε ολες βοηθεια και σπονσαρω καπεια θα δεκτει,βρηκα μια τωρα ειναι χαμιλο επιπεδο απο ντυσιμο και εμφανισι,μαλλον αυτη θα τσιμπισει αν καταλαβει το μθνημα με τα αγγλορωσικα πληκτρα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μου απαντησε μια ομορφη κοπελα,λεει δεν θελω βοηθεια δεν ειμαι φτωχη!μιλησαμε λιγο λεει σημερα γραφτηκα.της ειπα μονο πουτανεςκαι σπονσορετ στο μααμπα και με εκανε μπλοκ!ολες εντωμεταξυ λενε ιδανικη πολη να ζησω οδυσσο!καμια για γερμανια αρχοντα κμαν χαχαχαχαχ
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
μου απαντησε μια ομορφη κοπελα,λεει δεν θελω βοηθεια δεν ειμαι φτωχη!μιλησαμε λιγο λεει σημερα γραφτηκα.της ειπα μονο πουτανεςκαι σπονσορετ στο μααμπα και με εκανε μπλοκ!ολες εντωμεταξυ λενε ιδανικη πολη να ζησω οδυσσο!καμια για γερμανια αρχοντα κμαν χαχαχαχαχ
γερμανια καμμια δεν θελει μονο αν ειναι απο πολυ χωριο,κ παλι νομιζει οτι θα καθεται κ θα της δινεει ο καθε κμαν2-3000 το μηνα,λεφτα που ουτε στον υπνο τους δεν τα βλεπουν το 80% των φτωχομπινεδων κωλογερμανων...
απο εμπειρια η ιταλια ειναι δελεαρ κ τα παραλια..πχ μαγιορκα  τενεριφη κρητη  ροδος κι ισως η κυπρος ,κι αυτα το καλοκαιρι
πολλες προτιμουν αραπια κατασταση,ντουμπαι κλπ η ινσταμπουλ,εχω τσακωθει χοντρα 2-3 φορες με κατι μουναρες μεν αλλα στοκους δε ,λογω αυτου..
αυτα που λεει ο κμαν ειναι μαλ..ιες,,γερμανια ουτε για πλακα δεν θελουν να ζησουν ,ειδικα απο παραλιακες πολεις πχ οντεσα η κριμαια,ακομα κ σχεδον παραλια οπως νικολαεφ η χερσον  κλπ...μονο αν καμμια απο λβοβ ροβνο λουτσκ κ τεοια ,,κι ειπαμε,,με κανα 2-3000 το μηνα κ να καθονται, :hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μα και ιστανπουλ πανε με τον αντρα τους οι νορμαλ γιατι εχει φτηνα πακετα!δεν πανε για βιζιτες.φιλη απο χωριο κοντα στην χερσον δουλευει σε καμπαρε τουρκια σε τουριστικο μερος που δεν ξανακουσα,οχι ανταλια η μπουτρουμ.η ερχεται 3 μηνες κυπρο.ντουπαι πανε οι πιο πολλες τοπ βιζιτες.ειδα τωρα ενα πολυ ομορφο μωρο στο μπαντου μολις ειδα φωτο με μαγιο και ποζες ντουπαι λεω ακυρο θα βγει ο κουκος αηδονι.αν θελει ο αρχοντας που ειναι χουβαρτας να του την δωσω
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παιδεια δεν μου απαντα καμια απο μαμπα και μπαντου !αλλα απαντησαν 10 απο κοντακτε μικρουλες!βεβαια μελετησα καλα,ξεχωρισα στοχους οπου οταν κανω προσφορα δεν θα αρνηθουν
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απίστευτα μωρά οι ουκρανιδες.και δεν ζητάνε τίποτα σχεδόν. :rockon:.Ο μέσος πενηντάρης  μπορεί να πάρει μια25 χαλαρά
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Απίστευτα μωρά οι ουκρανιδες.και δεν ζητάνε τίποτα σχεδόν. :rockon:.Ο μέσος πενηντάρης  μπορεί να πάρει μια25 χαλαρά

Μέσα έπεσες.. Ετσι ακριβώς.... Που ήσουν κρυμένος τοσο καιρό και δεν μας ταλεγες;    :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μέσα έπεσες.. Ετσι ακριβώς.... Που ήσουν κρυμένος τοσο καιρό και δεν μας ταλεγες;    :2funny: :2funny: :2funny:
στο Google έτσι είπε ένας άρα μάλλον θα ισχύει για να το είπε ΕΝΑΣ!!!!! :2funny:.σαφώς και δεν έχω τις γνώσεις σας.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.386
Κριτικές
19
Like
9.808
Πόντοι
9.095
παιδεια δεν μου απαντα καμια απο μαμπα και μπαντου !αλλα απαντησαν 10 απο κοντακτε μικρουλες!βεβαια μελετησα καλα,ξεχωρισα στοχους οπου οταν κανω προσφορα δεν θα αρνηθουν
εμενα το ακριβως αντιθετο  :grin:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εμενα το ακριβως αντιθετο  :grin:
kontakte ποτε δεν απαντανε.απο καπιες γνωστες που γαμισα παλαιοτερα στελνω σε φιλες τους που ειναι στο ιδιο επιπεδο.αν δεις παραδειγμα μιας νορμαλ γκομενας ολοι οι φιλοι και ο κυκλος τους ειναι το ιδιο,δεν απαντανε.οι αδυνατες οικονομικα εχουν φιλους στο ιδιο επιπεδο ετσι κανω προσφορα σε οπεια απαντησει
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μεσημερι αναχωρω για οδυσσο.βραδακι ραντεβου με 2 κοπελιτσες μακτονλτασ,την μια εχω γαμησει ξανα αλλα κανονισα να μου φερνει φιλες με προμηθεια.εχω και τις φοιτιτριες του σαλονικιου με 300 γρ αλλα επιδει ειμαι large τυπος θα δωσω 500 χαχαχααχαχ.μην γινω τσακωτος ομως και εχω διπλωματικο επισοδειο.εχω και το κινητο μιας απο σλαβιανι ενω μια αλλη που εκλισα το νουμερο τωρα θυμηθηκα ηταν οι 2 χαζες που πηγαμε εστιατοριο με τον σλαβιανι.μιλω με αλλα 7-8 κοριτσακια κοντακτε ετοιμα για συναντηση.αντιθετα απο τα σαιτ γνωριμιων δεν καιγονται,τοση δουλεια εχουν και δεν απαντουν.μου αρεσει που καπειες γραφουν σχολεια στο μαμπα τι ζητανε στην ζωη,αντρα,μαλακιες για αδερφες ψυχες,μοναξιες και τρελες αυτες ειναι που προδιδονται απο μονες ειναι καραπουταναρες επαγγελματιες και ζητανε μαδημα χωρις ανταλαγμα βεβαια γιατι εχουν και αντρα,απο σαιτ μονο ψαχνουν απελπισμενους μαλακες που πιστευουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom