Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Βουκουρέστι στο Bamboο μαζί με συνεργάτη μου Ρουμάνο, πέρυσι τον Ιούνιο, φορτώσαμε 2 ρουμάνες αστέρια, οκτάρια ίσως και ενιάρια, 120 ευρώ η μια. Για όλη τη βραδιά, και  κάθησαν μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι μαζί μας που βολτάραμε στη πόλη.

Δεν παριστάνω το μάγκα, γιατί τη διαπραγμάτευση την έκανε ο Adrian  ( ο ρουμάνος ), και αφου τις είχαμε κεράσει απο 2 εξωτικά μαλακοκτείλ, περίπου 1 ώρα μετά.

Για να συμπληρώσω την εικόνα. Ο Adrian  είχε vip κάρτα, καί έιχε κλείσει τραπέζι απο πριν. Μου είπε ότι έκλεισε τραπέζι γιατί ήταν παρασκευή, καθημερινές δεν χρειάζεται καν να κλείσεις, πας έτσι. Δεν περιμέναμε ουρά στην είσοδο και κάτσαμε σε ένα σχετικά μικρό τραπέζι σε ενα χώρο λίγο υπερυψωμένο. Κάτω στο κεντρικό μπαρ, γινόταν το έλα να δεις. Κανονική μουνοθύελα. Και κάθε τόσο ανέβαιναν και δυο χορεύτριες με μαγιό στη μπάρα και ''κουνιόντουσαν''  Οι περισσότερες γκόμενες κοίταγαν χασκογελώντας προς το μέρος με τα τραπέζια και τους καναπέδες. Πρέπει να είσαι ηλίθιος για να μην καταλάβεις τι παίζεται. Μετά απο κανένα μισάωρο που χαζευαμε ο Adrian πήγε μόνος του μίλησε σε δυο απο αυτές, και τις έφερε στο τραπέζι.

Για αυτό γράφω ότι δεν καταλάβαίνω τις ''μάχες'' που δίνει ο Kman με τους ''αλλόφυλους'' στο Κίεβο.

Σίγουρα τους ξένους πάνε να τους ''δαγκώσουν'' και τους ζητάνε ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Οι τιμές πάντως σε αυτά τα επίπεδα είναι. Και το μαγαζί που παρεμπιπτόντως είναι τεράστιο ήταν γεμάτο απο γυναίκες μόνες τους σε ζευγάρια η τριάδες τεττράδες, σπάνια έβλεπες εντελώς μόνες τους.  

Στο Κίεβο είναι άλλα τα σκηνικά.Τα μαγαζιά δεν είναι τεράστια.Εχουν μέσα το πολύ 100 γκόμενες.Ολα πρέπει να τα κάνεις μόνος σου δεν υπάρχει κάποιος να στηρίζεσαι και αν κάθεσαι απλά μένεις με το πουλί στο χέρι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Αυτα με τα σαλον που πληρώνεις τις ιδιες γκομενες με τα υποτιθεμενα καμακωματα στα κλαμπ πολυ πιο φτηνα έχουν  επισημανθει πολλες φορές.παρ όλα αυτα οι φαντασιώσεις κάποιων ότι καμακωνουν  συνεχίζονται και προσφέρουν και γέλιο.ακόμα και τα αγγλικά του κμαν σε κάνουν να πονάει το στομάχι σου απ το γέλιο.γράφει κάπου we eat shit with spoons.Κατά το ελληνικό τρώμε σκατα  με το κουτάλι.Αγγλικά της Οξφόρδης.χαχαχαχα

Ακριβώς γιατί αυτή είναι μια έκφραση που δεντολμάει κανένας ξένος να πει τους φαίνεται εντελώς εξωτικό και ακραίο να μιλάει κάποιος έτσι και για αυτό τη λαμβάνουν υπόψη.
Εγώ έφερα όρους όπως Balkan power,Balkan superiority,Balkan power individual,penisseur(πέουλας),Captain fuck(καπετάν γαμάω),pussy slave(μουνόδουλος) κτλ που απλά δεν είχαν αναφερθεί ποτέ πριν στα αγγλικά.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Ακόμα κ'εγώ που ούτε Lower δεν εχω πάρει ξέρω οτι το σωστό είναι eat by spoon .Ο βλάκμαν,ο ψευτης της Μολδαβίας και το τέρας καλοί είναι για να γελάς με τα χάλια τους  :2funny: αλλά γιά τίποτα παραπάνω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντα έχει πλάκα να σε διαβάζω.. 3 χρόνια η ίδια κολημένη τυρόπιτα. Μήπως να βάλεις για πολιτικός? Πλάκα, πλάκα έχεις όλα τα προσόντα.. Είσαι βλάκας, χοντρός, καραφλός, δεν γαμάς παρά μόνο επί πληρωμή, τρως τα λεφτά της οικογένειάς σου, το παίζεις κάποιος που ποτέ δεν θα μπορέσεις να γίνεις και βρίζεις όποιον είναι καλύτερος από εσένα. Εγώ πάντως θα σε ψηφίσω για να βρεις χρήματα να κάνεις και άλλα videakia με γάτες.. μας έχεις λείψει και δεν θέλω να στεναχωριέσαι που είσαι μόνος σου στο container.
Kisses..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάντα έχει πλάκα να σε διαβάζω.. 3 χρόνια η ίδια κολημένη τυρόπιτα. Μήπως να βάλεις για πολιτικός? Πλάκα, πλάκα έχεις όλα τα προσόντα.. Είσαι βλάκας, χοντρός, καραφλός, δεν γαμάς παρά μόνο επί πληρωμή, τρως τα λεφτά της οικογένειάς σου, το παίζεις κάποιος που ποτέ δεν θα μπορέσεις να γίνεις και βρίζεις όποιον είναι καλύτερος από εσένα. Εγώ πάντως θα σε ψηφίσω για να βρεις χρήματα να κάνεις και άλλα videakia με γάτες.. μας έχεις λείψει και δεν θέλω να στεναχωριέσαι που είσαι μόνος σου στο container.
Kisses..
Εισαι τελικά μεγαλη κωλόστρα κλάφτηκες παλι στους Μοντεράτορ επειδη σε έκανα σκόνη  :2funny:και εβαλα φώτο των ζώων (με κρυμμένα παντα προσωπα και μη αναγνωρησιμοι).Εεγω εχω πει οτι ειστε σκουλίκια και θελετε να κρύψετε την αληθεια,αλλα η αληθεια παντα νικαει....και ο αλλος χτες εβαλε φωτο απο city tour και μας ειπε οτι ειναι γκομενα του  :2funny: γ'αυτο δεν τολμας να βαλεις καμια φωτο  :2funny:.
 Αυτη η φωτογραφία ειναι ενος Αραπά Ιρακινού οποτε κοτούλα μπορεις να φωνάζεις όσο θέλεις  :2funny:(δε νομιζω οτι απαγορευεται να βαζει κανεις φωτο αραπάδων με σβισμένα κιόλας πρόσωπα :think:)....τωρα αν ο Ιρακινός πηδάει τον Πανγιώταρο αυτο ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:.Σιγουρος δεν ειμαι αλλα στη δευτερη φωτογραφία ειναι η σελιδα του στο Facebook που εχει βαλει σαν φωτογραφια της σελιδας μια φωτογραφία του με τον Παναγιώταρο αγκαλιά  :vomit: (Ο Παναγιώταρος ειναι εντελώς σβισμένος για να μην μπορουνε οι κοτούλες να παραπονεθούνε :2funny:)και ολο μαζι του φωτο εχει  :2funny:.Ο Ιρακινός ειναι κολλητος με ολους του μεγαλους γαμιαδες της Μολδαβίας  και με τον φίλο σου τονσουβλατζή:2funny: μαλλον μαζι γαμανε της γκομενες  :2funny:πιθανον και καποιους απ'αυτους να τους πηδάει κιόλας  :2funny:
  Τι γέλιο θα πέσει οταν θα σε καλεσει ο διευθυντης του σχολείου και θα σου δειξει αυτα που γράφεις εδω και που απειλείς  :2funny:.Τι θα του πεις άραγε? :think: :2funny:
 

Συνημμένα

  • irakinos1a.jpg
    irakinos1a.jpg
    65,1 KB · Εμφανίσεις: 31
  • irakinos facebook1.jpg
    irakinos facebook1.jpg
    206,2 KB · Εμφανίσεις: 24

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εγώ έφερα όρους όπως Balkan power,Balkan superiority,Balkan power individual,penisseur(πέουλας),Captain fuck(καπετάν γαμάω),pussy slave(μουνόδουλος) κτλ που απλά δεν είχαν αναφερθεί ποτέ πριν στα αγγλικά.

Ρίξε μια ματιά εδώ


για να πάρεις και άλλες ιδέες !!!  :rockon: :rockon:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Εισαι τελικά μεγαλη κωλόστρα κλάφτηκες παλι στους Μοντεράτορ επειδη σε έκανα σκόνη  :2funny:και εβαλα φώτο των ζώων (με κρυμμένα παντα προσωπα και μη αναγνωρησιμοι).Εεγω εχω πει οτι ειστε σκουλίκια και θελετε να κρύψετε την αληθεια,αλλα η αληθεια παντα νικαει....και ο αλλος χτες εβαλε φωτο απο city tour και μας ειπε οτι ειναι γκομενα του  :2funny: γ'αυτο δεν τολμας να βαλεις καμια φωτο  :2funny:.
 Αυτη η φωτογραφία ειναι ενος Αραπά Ιρακινού οποτε κοτούλα μπορεις να φωνάζεις όσο θέλεις  :2funny:(δε νομιζω οτι απαγορευεται να βαζει κανεις φωτο αραπάδων με σβισμένα κιόλας πρόσωπα :think:)....τωρα αν ο Ιρακινός πηδάει τον Πανγιώταρο αυτο ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:.Σιγουρος δεν ειμαι αλλα στη δευτερη φωτογραφία ειναι η σελιδα του στο Facebook που εχει βαλει σαν φωτογραφια της σελιδας μια φωτογραφία του με τον Παναγιώταρο αγκαλιά  :vomit: (Ο Παναγιώταρος ειναι εντελώς σβισμένος για να μην μπορουνε οι κοτούλες να παραπονεθούνε :2funny:)και ολο μαζι του φωτο εχει  :2funny:.Ο Ιρακινός ειναι κολλητος με ολους του μεγαλους γαμιαδες της Μολδαβίας  και με τον φίλο σου τονσουβλατζή:2funny: μαλλον μαζι γαμανε της γκομενες  :2funny:πιθανον και καποιους απ'αυτους να τους πηδάει κιόλας  :2funny:
  Τι γέλιο θα πέσει οταν θα σε καλεσει ο διευθυντης του σχολείου και θα σου δειξει αυτα που γράφεις εδω και που απειλείς  :2funny:.Τι θα του πεις άραγε? :think: :2funny:

Κρύβεσε γιατί φοβάσε τι δίναμι του Poweranger. Μια μέρα ανίγο το Skipe και βλέπο τον Βασίλαρο να κάνει sex με τη γάτα του Jonny Walker. Ρεζίλιδες σας έχω φακελωμένους. Με απειλείτε με έξωση από τα μπορδέλα αλλά δεν θα περάσει. Θα ανεβάσο κριτιθκί και η ποτάνα θα; μου ανοίξει πόρτα και πόδια. Είσαι καθηγητής και δάσκαλος της βλακείας μου. Μπορείς να την εξελίξεις σε άλλα επίπεδα αλλά φοβάσαι γιατί είμαι gay και τον τρώω από όπου μου τον δίνουν. Αλλά σου λέω να ξέρεις.. μπορ΄ώ να πάρω και πτυχίο χωρίς να πλερώσει η μαμά Βουλγαρίες, Σερβίες και Ρωσσίες.. Πιστεύω σε μένα. Επειδί έχω πολύ υψηλά standart και όλες οι γυναίκες θέλουν να είναι μαζί μου για πάντα για αυτό είμαι μόνος μου με τη γάτα μέσα στο container και κοιμάμαι σε παλέτα με στρώμα. Το σπίτι μουθ έχει χαλί περσικό σε τοίχο. Εσύ δεν έχεις..

Και επιδι με ζιλεύετε όλι σας έχο γίνει κακιασμένη αδερφή και πηγαίνω σε gay Parade. Αλλά θα βρώ φωτογραφία και θα αποδίξω πως τα σαλάχια που έχω για παπούτσια είναι αληθινά.
Τάδε έφη χαζότουρίστας κλόουν..
Φιλάκια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εισαι τελικά μεγαλη κωλόστρα κλάφτηκες παλι στους Μοντεράτορ επειδη σε έκανα σκόνη  :2funny:και εβαλα φώτο των ζώων (με κρυμμένα παντα προσωπα και μη αναγνωρησιμοι).Εεγω εχω πει οτι ειστε σκουλίκια και θελετε να κρύψετε την αληθεια,αλλα η αληθεια παντα νικαει....και ο αλλος χτες εβαλε φωτο απο city tour και μας ειπε οτι ειναι γκομενα του  :2funny: γ'αυτο δεν τολμας να βαλεις καμια φωτο  :2funny:.
 Αυτη η φωτογραφία ειναι ενος Αραπά Ιρακινού οποτε κοτούλα μπορεις να φωνάζεις όσο θέλεις  :2funny:(δε νομιζω οτι απαγορευεται να βαζει κανεις φωτο αραπάδων με σβισμένα κιόλας πρόσωπα :think:)....τωρα αν ο Ιρακινός πηδάει τον Πανγιώταρο αυτο ειναι άλλο θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:.Σιγουρος δεν ειμαι αλλα στη δευτερη φωτογραφία ειναι η σελιδα του στο Facebook που εχει βαλει σαν φωτογραφια της σελιδας μια φωτογραφία του με τον Παναγιώταρο αγκαλιά  :vomit: (Ο Παναγιώταρος ειναι εντελώς σβισμένος για να μην μπορουνε οι κοτούλες να παραπονεθούνε :2funny:)και ολο μαζι του φωτο εχει  :2funny:.Ο Ιρακινός ειναι κολλητος με ολους του μεγαλους γαμιαδες της Μολδαβίας  και με τον φίλο σου τονσουβλατζή:2funny: μαλλον μαζι γαμανε της γκομενες  :2funny:πιθανον και καποιους απ'αυτους να τους πηδάει κιόλας  :2funny:
  Τι γέλιο θα πέσει οταν θα σε καλεσει ο διευθυντης του σχολείου και θα σου δειξει αυτα που γράφεις εδω και που απειλείς  :2funny:.Τι θα του πεις άραγε? :think: :2funny:
Mάλλον εσυ κάνεις παρέα με πούστηδες  :2funny: Εσυ είπες οτι ο σουβλατζής είναι ενας αξιόλογος άνθρωπος   :2funny:.Εγω μ'αυτούς γελάω  :2funny:εσυ εισαι κοτούλα που πας και παραπονιέσαι στους Μοντεράτορ γιά να μη βγει η αλήθεια :2funny:
 
ασφαλως και ειναι αληθινη...η λιντα ειναι...
Να άλλος ένας απο την παρέα σας μας έβαλε αληθινή γκόμενα  :2funny:τελικα εχει δικιο ο φιλος που λεει οτι ειστε σαν ρακοσυλέκτες  :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Βουκουρέστι στο Bamboο μαζί με συνεργάτη μου Ρουμάνο, πέρυσι τον Ιούνιο, φορτώσαμε 2 ρουμάνες αστέρια, οκτάρια ίσως και ενιάρια, 120 ευρώ η μια. Για όλη τη βραδιά, και  κάθησαν μέχρι την άλλη μέρα το μεσημέρι μαζί μας που βολτάραμε στη πόλη.

Δεν παριστάνω το μάγκα, γιατί τη διαπραγμάτευση την έκανε ο Adrian  ( ο ρουμάνος ), και αφου τις είχαμε κεράσει απο 2 εξωτικά μαλακοκτείλ, περίπου 1 ώρα μετά.

Για να συμπληρώσω την εικόνα. Ο Adrian  είχε vip κάρτα, καί έιχε κλείσει τραπέζι απο πριν. Μου είπε ότι έκλεισε τραπέζι γιατί ήταν παρασκευή, καθημερινές δεν χρειάζεται καν να κλείσεις, πας έτσι. Δεν περιμέναμε ουρά στην είσοδο και κάτσαμε σε ένα σχετικά μικρό τραπέζι σε ενα χώρο λίγο υπερυψωμένο. Κάτω στο κεντρικό μπαρ, γινόταν το έλα να δεις. Κανονική μουνοθύελα. Και κάθε τόσο ανέβαιναν και δυο χορεύτριες με μαγιό στη μπάρα και ''κουνιόντουσαν''  Οι περισσότερες γκόμενες κοίταγαν χασκογελώντας προς το μέρος με τα τραπέζια και τους καναπέδες. Πρέπει να είσαι ηλίθιος για να μην καταλάβεις τι παίζεται. Μετά απο κανένα μισάωρο που χαζευαμε ο Adrian πήγε μόνος του μίλησε σε δυο απο αυτές, και τις έφερε στο τραπέζι.

Για αυτό γράφω ότι δεν καταλάβαίνω τις ''μάχες'' που δίνει ο Kman με τους ''αλλόφυλους'' στο Κίεβο.

Σίγουρα τους ξένους πάνε να τους ''δαγκώσουν'' και τους ζητάνε ότι τους κατέβει στο κεφάλι. Οι τιμές πάντως σε αυτά τα επίπεδα είναι. Και το μαγαζί που παρεμπιπτόντως είναι τεράστιο ήταν γεμάτο απο γυναίκες μόνες τους σε ζευγάρια η τριάδες τεττράδες, σπάνια έβλεπες εντελώς μόνες τους.  
δεν υπαρχει σχεση ρουμανικο με ρωσσικο εστω κ πληρωμενο γαμησι
επισης βουκουρεστι κ καμακι με επιτυχια ειναι ανυπαρκτο σπορ
κιεβο ειναι εξισου μαπα το καρπουζι αλλα οπου αλλου ουκρανια εχει ψωμι κ για 40 εμφανισημους κ με καποια ανεση οικονομικη,ενω η ρουμανια ειναι παντου οφφ,εκτος καπως τιμισοαρας κ ορ<αντεας
τα στατιστικς δικα μου κι αλλων πολλων προ 6.8ετιας,σε ενα μηνα  με καμακι κ χωρις χρημα μονο κερασματα, 1,2 στη ρουμανια με αριστη γνωση της γλωσσας,5,ως 10 στην μολδαβια,παλι με γλωσσα βεβαια  κ 10,12 στην ουκρανια εκτος κιεβου,μονο με αγγλικα η τιποτα μονο με ποτα κ νοηματα. :fuck2:
το βουκουρεστι υπερεχει σε προσφορα βιζιτας αλλα το προιον  ειναι κλασικο βαρετο προφ γαμησι κατα 90%.. :hi:
το μπαμπου απ οτι εχω υποψην γιατι βαριεμαι κ μονο που το σκεφτομαι σαν μερος να παω,παιζει το ρολο που παλια επαιζε το χερεστραου στο βουκουρεστι η το ριβερ παλας στο κιεβο,,σεμι προ κοινο,100-200 το γαμησι η το 3ωρο αναλογα τα κεσατια....
δεν ειναι για χαντερς,εστω κ κατ επιφαση,η συζητηση του ποσο κ ποσα απο το πρωτο δευτερολεπτο ειναι σπαστικη κατ εμε στα εν λογω κλαμπ....αν ηταν ομως να παω ταυλανδη να πληρωνω κ μονο θα πηγαινα βουκουρεστι...ιμοπ  :hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σκεφτηκα να παω στο χερεσταου,εγραφε εχει ροκ καφε μεσα στο παρκο και καταλαβα βιζιτες μαζευει.θπολογισα λογο καιρου θα ειναι αδειο.αλλη φορα αν παω βουκουρεστι που μου αρεσε αυτη την φορα θα μεινω κοντα στο μπανεασα μακρια απο κεντρο,θα παω και χεραστραου αλλα καλυτερα καλοκαιρι να δω τι παιζει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
αλλα σε σχεση με το επιπεδο γυναικων στην ρουμανια μπορεις να βρεις γκομενα πανεμορφη,καλη κοπελα που ουτε στα ονειρα σου δεν θα γνωρισεις ουκρανια
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
αλλα σε σχεση με το επιπεδο γυναικων στην ρουμανια μπορεις να βρεις γκομενα πανεμορφη,καλη κοπελα που ουτε στα ονειρα σου δεν θα γνωρισεις ουκρανια
οχι οτε στα εργα.το ακριβως αντιθετο ισχυει.μαλλον εχεις καποιες πιθανοτητες σε περιοχες κλουζ μπρασοφ κ τιμισοαρα,αλλα κι εκει σχεδον απιθανο,,παντου αλλου θα φας φολα 101%..πολυ φεικ οι ρουμανες,αν δεν εχεις τεραστια εμπειρια δεν μπορρις ν ατις πιασεις,ειναι θεατρο ολα εντελως...
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
σκεφτηκα να παω στο χερεσταου,εγραφε εχει ροκ καφε μεσα στο παρκο και καταλαβα βιζιτες μαζευει.θπολογισα λογο καιρου θα ειναι αδειο.αλλη φορα αν παω βουκουρεστι που μου αρεσε αυτη την φορα θα μεινω κοντα στο μπανεασα μακρια απο κεντρο,θα παω και χεραστραου αλλα καλυτερα καλοκαιρι να δω τι παιζει.
αν ωαχνεις για κατι ουσιας μονο τιμισοαρα εχεις καποιες μικρες πιθανοτητες,,καλυτερη εποχη απο αρχες μαιο
βουκουρεστι λουζ γκειμ εντελως ειδικα που δεν μιλας κ ρουμανικα,αλλα κ να μιλας παλι ειναι καμενη εντελως η νοοτροπια ,χαμενος χρονος μην ασχολεισαι
τιμισοαρα εαν ωαχνεις ΜΙΑ γκομενασ να την εχεις μαζι σου κ κατσεις μερες κατι μπορει αξιολογο να κανεις,εχει κ αρκετες σερβες που σπουδαζουν εκει
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Ασε ρε ορκισμενε αντι-ρουμανε  :grin: τον ανθρωπο να ερωτευτει μια καλη κοπελλα και να αραξει απο το να βολοδερνει μεσα στα κρυα με τα βρυκολακιασμενα ουκρανιδια  :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Ασε ρε ορκισμενε αντι-ρουμανε  :grin: τον ανθρωπο να ερωτευτει μια καλη κοπελλα και να αραξει απο το να βολοδερνει μεσα στα κρυα με τα βρυκολακιασμενα ουκρανιδια  :grin:
ειπα ..αν θελει μια σωνει ρουμανα  :helpplea: κ καλα,ας παει τιμισοαρα,εχει ελπιδες εκει,,ισως κ κλουζ... :hi:
αν παει βουκουρεστι τον κλαινε οι ρεγγες...δεν ειμαι αντιρουμανος...αντικειμενικος ειμαι.. :hi:
εισαι κισινιοφ..?μπορει ξανασκασω σε 5 μερες..για λιγες εμφανισεις.. :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τι να κλάσει ο kavlomenos Βουκουρέτσι.Ατομο που πάει Γιντροπάρκ απλά δεν είναι σοβαρό.Οι γκόμενες παίρνουν αμέσως χαμπάρι τη μιζέρια και την αυτουποτίμηση.Μια εμφάνιση άρχοντος στο Bamboo με 1000 ευρώ ξόδεμα τη νύχτα θα είχε βεβαίως άλλα αποτελέσματα.Κλαρινογαμπρός γενικώς ξεσκίζεσαι στον πούτσο εντός και εκτός Βαλκανίων.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
ειπα ..αν θελει μια σωνει ρουμανα  :helpplea: κ καλα,ας παει τιμισοαρα,εχει ελπιδες εκει,,ισως κ κλουζ... :hi:
αν παει βουκουρεστι τον κλαινε οι ρεγγες...δεν ειμαι αντιρουμανος...αντικειμενικος ειμαι.. :hi:
εισαι κισινιοφ..?μπορει ξανασκασω σε 5 μερες..για λιγες εμφανισεις.. :grin:
Σε δυο μερες ανεβαινω Κισιναου,σταματησα Βουκουρεστι να απολαυσω το Boa και το Fratelli  με τους ελληναραδες κλαρινογαμπρους  :grin:
οκ στειλε πμ οταν θα εισαι πανω να βρεθουμε  ;)
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Τι να κλάσει ο kavlomenos Βουκουρέτσι.Ατομο που πάει Γιντροπάρκ απλά δεν είναι σοβαρό.Οι γκόμενες παίρνουν αμέσως χαμπάρι τη μιζέρια και την αυτουποτίμηση.Μια εμφάνιση άρχοντος στο Bamboo με 1000 ευρώ ξόδεμα τη νύχτα θα είχε βεβαίως άλλα αποτελέσματα.Κλαρινογαμπρός γενικώς ξεσκίζεσαι στον πούτσο εντός και εκτός Βαλκανίων.
1000 για ρουμανες?καλυτερα να τα παιξω μονα ζυγα,αλλα τον παναγιωταρο κι ας τα χασω ,τουλαχιστον δεν νθα αισθανομαι μαλακας να ταχω δωσει σε ψοφιμι ρουμανα.. :grin:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Σε δυο μερες ανεβαινω Κισιναου,σταματησα Βουκουρεστι να απολαυσω το Boa και το Fratelli  με τους ελληναραδες κλαρινογαμπρους  :grin:
οκ στειλε πμ οταν θα εισαι πανω να βρεθουμε  ;)
τι να δεις κι εκει,,πουτσα πουτσα πουτσα.ειδικα φρατελι...σαλονικ πιο καλη ναλογια νιμου εχει  :grin:
παρασκευη η σαβαττο θαμαι ρουμανια.εχει πτηση απο μιλανο με 20ε!!  :rolleyes: κ μετα καπακι θαρθω ανωθεν κανα 4,5 μμερες,αν δεν εχει κανα 2 μετρα χιονι παλι... :helpplea:
στην ρουμανια αν δεν εχδις δουλεια ειναι χαμενος χρονος να καθεσαι... :rolleyes:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
τι να δεις κι εκει,,πουτσα πουτσα πουτσα....σαλονικ πιο καλη ναλογια νιμου εχει  :grin:
παρασκευη η σαβαττο θαμαι ρουμανια.εχει πτηση απο μιλανο με 20ε!!  :rolleyes: κ μετα καπακι θαρθω ανωθεν κανα 4,5 μμερες,αν δεν εχει κανα 2 μετρα χιονι παλι... :helpplea:
στην ρουμανια αν δεν εχδις δουλεια ειναι χαμενος χρονος να καθεσαι... :rolleyes:
Χαχα δεν παιζεσαι  :grin: τα λεμε κισιναου
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Τι να κλάσει ο kavlomenos Βουκουρέτσι.Ατομο που πάει Γιντροπάρκ απλά δεν είναι σοβαρό.Οι γκόμενες παίρνουν αμέσως χαμπάρι τη μιζέρια και την αυτουποτίμηση.Μια εμφάνιση άρχοντος στο Bamboo με 1000 ευρώ ξόδεμα τη νύχτα θα είχε βεβαίως άλλα αποτελέσματα.Κλαρινογαμπρός γενικώς ξεσκίζεσαι στον πούτσο εντός και εκτός Βαλκανίων.
μες στην μιζερια ζω μπαρπα τζον απο αμερικα χαχαχαχ.γιδροπαρκ απο 15 παω ρε τωρα 36 ειμαι,εκει μου αρεσει μικρουλες κυνηγουσα οχι καραπουταναρες να πηγαινω στα κλαμπ.εκει πανε οι μικρουλες αφραγγες.εσυ που ξερεις απο γουεστερ γιουνιον και πως στελνουν λεφτα πες μου πως να βαλω σε ενα κατω του μετριου κοριτσακι 200-300 γριβνα στον λογαριασμο να ερθει απο τυμεν με τρενο οδυσσο.2 φορες παλαιοτερα δεν της εστειλα,λεω τωρα να το κανω.τι εχω να χασω?δεν φενεται καραπουταναρα που θα τα αρπαξει μονο.εσενα κμαν σου αφιερωνω το τραγουδι που παιζει καθε μερα στο σουπερσπορτ,ζησε με στην τρελα,δεν ξερω ποιος το τραγουδα αλλα οπωτε το ακουω εσενα θυμαμε χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom