Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
την πατησα παιδεια απο 70 μου στοιχησε 200 το εισιτιριο για βουκουρεστι.εκανα λαθος που πηρα εισιτιριο και εκλισα 13 φεβραρη αντι γεναρι.λεω τι γινεται δεν δειχνει την πτηση μου.πηρα τηλεφωνο λενε ακυρωσε το να παρεις 40 τους φορους σε 1-2 μηνες στην καρτα σου τα επιστρεφουν.αγορασα αλλο εισιτιριο 160 αυριο μεσημερι φτανω 4 βουκουρεστι.συν τα 30 190 μου εκατσε αντι 70 με ταρομ.νεα πτηση η μπλου αιρ,με βαλιτσες  συν 32 κιλα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γράφω πλέον εδώ στο θρυλικό νήμα αφ´ενός για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις για τη θεματολογία και Αφ´εταίρου διότι ο δήμιουργός του τα είχε περιγράψει ακριβώς όπως είναι!Αλλά άλλο να το βλέπεις γραμμένο και άλλο να το ζεις!
Είναι απίστευτο ποιές έρχονται και το παίζουν κυρίες!Πως μπορεί μια Ουκρανή να ζητάει χλιδή όταν εδώ δεν υπάρχουν τα βασικά!Η υπάρχουν σε χείριστη ποιότητα..Το μέρος απομυθοποιήθηκε στα μάτια μου!Και το χωριό που είμαι αλλά και το Λβιβ!Απο τα αυτοκίνητά τους τα φάσιον κλάμπς τους και τα κινητά τους δεν ψαρώνω πλέον!Ας ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς  καλύτερα!
Επίσης εμπέδωσα πλήρως γιατί ο Πορνομετανάστης δεν πατάει το πόδι του σε Ουκρανικό έδαφος...
Νιώθω σαν πίτουρο που με τρώνε ...κότες...

Επόμενο χειμώνα το ξέρω από τώρα πως εκτός Ε.Ε Ανατολική χώρα είναι μόνο η Ρωσία !!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γράφω πλέον εδώ στο θρυλικό νήμα αφ´ενός για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις για τη θεματολογία και Αφ´εταίρου διότι ο δήμιουργός του τα είχε περιγράψει ακριβώς όπως είναι!Αλλά άλλο να το βλέπεις γραμμένο και άλλο να το ζεις!
Είναι απίστευτο ποιές έρχονται και το παίζουν κυρίες!Πως μπορεί μια Ουκρανή να ζητάει χλιδή όταν εδώ δεν υπάρχουν τα βασικά!Η υπάρχουν σε χείριστη ποιότητα..Το μέρος απομυθοποιήθηκε στα μάτια μου!Και το χωριό που είμαι αλλά και το Λβιβ!Απο τα αυτοκίνητά τους τα φάσιον κλάμπς τους και τα κινητά τους δεν ψαρώνω πλέον!Ας ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς  καλύτερα!
Επίσης εμπέδωσα πλήρως γιατί ο Πορνομετανάστης δεν πατάει το πόδι του σε Ουκρανικό έδαφος...
Νιώθω σαν πίτουρο που με τρώνε ...κότες...

Επόμενο χειμώνα το ξέρω από τώρα πως εκτός Ε.Ε Ανατολική χώρα είναι μόνο η Ρωσία !!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Ρωσσία εχω γραψει τι παιζει,και σου ειπε και ο Βασίλης τι παιζει που ειχε ερθει.Επαρχια της Ρωσσίας ναι για μεγαλες πολεις ομως δεν ειναι σιγουρο οτι θα εχεις επυτηχία.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρωσσία εχω γραψει τι παιζει,και σου ειπε και ο Βασίλης τι παιζει που ειχε ερθει.Επαρχια της Ρωσσίας ναι για μεγαλες πολεις ομως δεν ειναι σιγουρο οτι θα εχεις επυτηχία.
[/quote]Το καλό με τη Ρωσία είναι ότι τη χώρα την γουστάρουμε!Αν μιλήσω σε Ρωσίδα λάμπει το πρόσωπό μου!Μιλάω όλο πάθος και ενέργεια που η κοπέλα όποια κι αν είναι το νιώθει!Και η πιο ψυχρή και απόμακρη να είναι μπορεί να την φέρω βόλτα ακόμα και χωρίς καλά Ρώσικα...
Αυτό δεν ισχύει για τις Ουκρανές...Μιζέρια μου εκπέμπουν και στο ίδιο μήκος κύματος εκπέμπω...Να κάνω τι κοπλιμέντο σε Ουκρανή...για τη πόλη της;Σιγά τη πόλη το Λβιβ που το καμαρώνουν σαν να είναι το Παρίσι... :2funny: Την ομορφιά της...που μόλις δεις τα δόντια τους κλείνεις τα μάτια ή τη θετική τους Αύρα όταν χορεύουν στο Fashion λες και είναι σε κηδεία;;;
Το μέρος ενδείκνυται μόνο για πολύ πολύ φτηνές βίζιτες όπως ο Slaviani και το παραμύθι του Derty!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το καλό με τη Ρωσία είναι ότι τη χώρα την γουστάρουμε!Αν μιλήσω σε Ρωσίδα λάμπει το πρόσωπό μου!Μιλάω όλο πάθος και ενέργεια που η κοπέλα όποια κι αν είναι το νιώθει!Και η πιο ψυχρή και απόμακρη να είναι μπορεί να την φέρω βόλτα ακόμα και χωρίς καλά Ρώσικα...
Αυτό δεν ισχύει για τις Ουκρανές...Μιζέρια μου εκπέμπουν και στο ίδιο μήκος κύματος εκπέμπω...Να κάνω τι κοπλιμέντο σε Ουκρανή...για τη πόλη της;Σιγά τη πόλη το Λβιβ που το καμαρώνουν σαν να είναι το Παρίσι... :2funny: Την ομορφιά της...που μόλις δεις τα δόντια τους κλείνεις τα μάτια ή τη θετική τους Αύρα όταν χορεύουν στο Fashion λες και είναι σε κηδεία;;;
Το μέρος ενδείκνυται μόνο για πολύ πολύ φτηνές βίζιτες όπως ο Slaviani και το παραμύθι του Derty!
Οτι εχουν τρομερό κομπλεξ απεναντι στις Ρωσσιδες το ξέρω  :2funny: οι Ρωσσοι τους θεωρουνε για ζώα υπανάπτικτους.
  Οσο για της φτηνές βίζιτες δε νομιζω οτι υπαρχει ανθρωπος που να τους πιστευει μετα απο αυτο που βρηκα την γυφτισα που γαμάγανε  :2funny:.Οσο για τον ψευτη αυτα γινονται μονο στη φαντασια του  :2funny:δεν σε εχω τοσο αγαθο να τον πιστευεις  :2funny: :2funny:.
  Η Ουκρανία ειναι καλη να πας εκει μονιμα (οχι Κίεβο) αν δεν φτανουν τα λεφτα σου για να πας Ρωσσία.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Το καλό με τη Ρωσία είναι ότι τη χώρα την γουστάρουμε!Αν μιλήσω σε Ρωσίδα λάμπει το πρόσωπό μου!Μιλάω όλο πάθος και ενέργεια που η κοπέλα όποια κι αν είναι το νιώθει!Και η πιο ψυχρή και απόμακρη να είναι μπορεί να την φέρω βόλτα ακόμα και χωρίς καλά Ρώσικα...
Αυτό δεν ισχύει για τις Ουκρανές...Μιζέρια μου εκπέμπουν και στο ίδιο μήκος κύματος εκπέμπω...Να κάνω τι κοπλιμέντο σε Ουκρανή...για τη πόλη της;Σιγά τη πόλη το Λβιβ που το καμαρώνουν σαν να είναι το Παρίσι... :2funny: Την ομορφιά της...που μόλις δεις τα δόντια τους κλείνεις τα μάτια ή τη θετική τους Αύρα όταν χορεύουν στο Fashion λες και είναι σε κηδεία;;;
Το μέρος ενδείκνυται μόνο για πολύ πολύ φτηνές βίζιτες όπως ο Slaviani και το παραμύθι του Derty!
πουθενα δεν θα βρεις τιποτα ρολογα μου.οπου και να πας αν κινουνται σε γρηγορους ρυθμους δεν κανεις τιποτα.ασε τις ρωσιδες που μιλας στην ροδο που ερχονται εκει στην δουλεια σου χαχχαχ,καμια σχεση εκει.μοσχα ολα κινουνται σε γρηγορους ρυθμους,μεγαλες αποστασεις.πετρουπολη πηγα σεπτεβρη πριν 5 χρονια ψοφος και νεκρα στο κεντρο.ουτε και αλλες πολεις εκατερινιμπουρκ,σαμαρα  και αλλου θα βρεις κατι.μπορει να γνωρισεις ροδο καπεια απο επαρχεια,να διατηρησεις επαφη.αλλα και παλι μην περιμενεις να εμφανιστει οταν πας.απο πρωσωπικες εμπειριες και φιλων ολες που γνωρισαμε σε διακοπες οταν πηγαμε δεν μας μιλουσαν,οταν επιστρεφαμε παλι επικεινωνουσαν.πηγαινε σε διαφορες χωρες να κανεις διακοπες και μην κανεις ταξιδια για αλλους λογους που εσυ και αλλοι πιστευεται οτι θα εισασται αρεστοι στις γκομενες,βουδαπεστη,βαρσοβια,βουκουρεστι και αλλου παραδειγμα.τα εκανα αυτα τα ταξιδια χρονια πριν απο εσενα για τους ιδιους λογους που πας.πουθενα δεν εκανα τιποτα,ολοι ηταν παρεα,εχουν τον κυκλο τους.ο τουριστας πρεπει να τραβιεται με αλλους τουριστες αυτο ειδα και λισαβωνα.οι κατοικοι ειναι φιλικοι σε βοηθανε αλλα ως εκει,δεν σε βαζουν στην παρεα να σου γνωρισουν τις γκομενες τους.μονο σλοβακια γνωριζα ευκολα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Aγαπητέ φίλε,

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Θα αποπειραθώ να καλύψω τις ερωτήσεις σου:


ΕΡΩΤΗΣΗ : Π.Χ αν πλήσιαζα μια κοπέλα ΄που όπως λές κάθονται στα παγκακια και περιμένουν και τις πρότεινα να περασει μαζι μου μια βδομάδα για ανταλαγμα 1000-2000 ευρώ θα κινδυνευα να με συλλάβουν???

ΑΠΑΝΤΗΣΗ: Όχι σαφώς και δεν κινδινεύεις να σε συλλάβουν. Κινδυνεύεις όμως σοβαρώτατα ή από την  ίδια την γκόμενα ή τίποτα άλλοι που θα σε ακούσουνε να σε πάνε λίγο πιο πέρα να σε τουλουμιάσουν και να σε ληστέψουνε. Δυστυχώς η ζωή στην Ουκρανία έχει γίνει πάρα πολύ επικίνδυνη κι ενώ τα παλιά χρόνια πάντοτε έπρεπε κάποιος να προσέχει  το πορτοφόλι του τα τελευταία χρόνια τα εγκλήματα έχουν γίνει βίαια. Όχι για 1000Ε αλλά για 10Ε μπορούν να σε τραυματίσουν βαρειά, πιστεψέ με ξέρω τι σου λέω. Ιδιαίτερη μεγάλη προσοχή στο Κίεβο διότι εκεί συρρέουν όλα τα κατακάθια της Ουκρανίας και όχι μόνον...

ΕΡΩΤΗΣΗ : Ας υποθεσουμε οτι κάποιος εχει τα χρηματα και τον χρονο να ασχοληθει με την υποθεση ανευρεση μιας κουκλαρας για σεξ και θέλει να ανεβει ουκρανια. Ποια ειναι η καλυτερη περιοδος? Τι να αποφευγει και τι να επιδιωκει?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ: Σαφέστατα από τα παραπάνω απέφευγε να επιδικνύεις τα λεφτά σου. Μην κρατάς πολλά λεφτά πάνω σου, μην εμπιστεύεσαι κανένα στον δρόμο ιδιαιτέρους άνδρες που θα σου δείξουν ότι έχασες το πορτοφόλι σου, που θα σε πλησιάσουν δήθεν να σε πάνε σε μια καλή γκόμενα και τέτοιες μαλακείες.  Καλύτερη περίοδος πάντοτε είναι τέλος καλοκαιριού, τέλος ανοίξεως και γιορτές σύμφωνα με το πατρώο ημερολόγιο.
Επεδίωξε να είσαι ο εαυτός σου. Κοίταξε οι Ουκρανοί είναι τελείως διαφορςτικά όντα απ’ότι εμείς. Μην κάνεις το λάθος και και προσπαθήσεις να τους μοιάσεις, οι ηθικές υποχωρήσεις που θα κάνεις θα είναι φοβερές. Ρώτα και κάποιον που πήρε Ουκρανίδα από το τσουβάλι και θα σου απαντήσει πόσσες φορές κάνει τον μαλάκα. Προσπάθησε να βρεις μια γκόμενα όπως εμείς. Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτον...

ΕΡΩΤΗΣΗ : Ελπίζω να μην ακουγονται χαζα αυτα που ρωταω αλλά δεν μιλαω ουτε ρωσικα, ουτε ουκρανικά αλλά εχω σκεφτει στο παρελθον να ερθω να μεινω ενα-δυο μηνες ουκρανια, να μοικιασω ενα σπιτι και να μεινω να ασχοληθω μονο με το σπορ.

ΑΠΑΝΤΗΣΗ: Όχι φίλε μου, δεν μου ακούγονται καθόλου χαζά,σαν μεγαλύτεροι τα έχουμε περάσει πριν από σένα για σένα...Μια γενική παρατήρηση: απ’ότι βλέπω το θέμα σε απασχολήσει σοβαρά. Παιδιά κοιτάχτε υπάρχουν δύο κατηγορίες ατόμων: άνθρωποι που γαμάνε ότι να’ναι κάτι ταυλανδέζες, κάτι γκόμενες της πλάκας την γιαγιά μου ότι λάχει εμείς οι βλάχοι γενικά και άνθρωποι οι οποίοι εν πάση περιπτώση έχουν πιο εκλεπτυσμένα γούστα. Εδώ συγκρίνουμε πατίνια με φεράρι... Απ’ότι καταλαβαίνω ανήκεις στην δεύτερη κατηγορία. Έλα πάνω και θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω, χρειάζεται όμως προσπάθεια.

Με αγάπη
Ιωσήφ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι!στον πατερα μου χρωστω το ζην στον δασκαλο μου το ευ ζην!!1χαχαχαχαχ.δασκαλε μας λειπεις.να εισαι καλα με υγεια οπου και να εισαι και να σε βραζουν μουναρες στην παγωνια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Χαχα ωραιο αυτο με τις ταυλανδεζες,πως τα ελεγε ο γερο πουστης...
Παντως τοσα μπαζα πουτανες σε ενα μερος μαζεμενες και εννοω χιλιαδες...δεν ειχα ξαναδει  :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθαινουν οι νεοτεροι!στον πατερα μου χρωστω το ζην στον δασκαλο μου το ευ ζην!!1χαχαχαχαχ.δασκαλε μας λειπεις.να εισαι καλα με υγεια οπου και να εισαι και να σε βραζουν μουναρες στην παγωνια
Καλά έκανες και το ξανάβαλες!Μόλις γύρισα σπίτι από τη τελευταία μου βραδιά εδώ...Στο σχεδόν άδειο κλάμπ όλους τους ήξερα και όλοι με ξέραν!Εδώ σε γνωρίζω σημαίνει σου γνέφω από μακρυά ψυχρά και σου σφίγγω το χέρι!Και μεταξί τους έτςι κάνουν!
Το σκηνικό της ημέρας ήταν όταν ένας τύπος ξεκίνησε τις σφαλιάρες σε μια ....Μουνάρα ενώ λίγο πιο πριν ήταν αγκαλιά!Πήγε μια φίλη της μουνάρας αλλά λιγότερο Μουνάρα να τους χωρίσει και εισέπραξε κι αυτή τα σπρωξίδια της !Μετά από λίγη ώρα είδα το ζευγάρι αγκαλιασμένο και τη φίλη εύθυμη δίπλα τους!Ο τύπος βέβαια τραγικός...ούτε για να καθαρίζει πατώματα δεν τον παίρνεις...
Τη τελευταία εβδομάδα που είμαι Ουκρανία έχω χάσει κιλά ..Διότι νομίζω πως τρώω ενώ ουσιαστικά τρώω κάτι σαν πρόγευμα...Οι τιμές είναι μεν φαινομενικά χαμηλές αλλά οι μερίδες μικροσκοπικές !Ότι φαί πάρεις δεν είναι πάνω από 5-6 πιρούνιες!Επειδή στα σερβίρουν σοβαρά νομίζεις ότι είναι γεύμα αλλά ποτέ δεν χορταίνεις ...Όσο για την θρεπτική αξία ας το αφήσουμε γιατί θα  :headbang: Μόνο το Ελληνικό του Λβίβ Παλευεται κάπως...Επίσης φρούτα σε Ουκρανία αλλά και Πολωνία είναι ήδη πολυτελείας....

Υπό αυτές τις συνθήκες το λογικό θα ήταν να θέλουν όλες να φύγουν...Σημβαίνει όμως αυτό; :think:!Το απόγευμα βρέθηκα σε μια καφετέρια και γύρω μας είχε 3-4 παρέες γυναίκες αρκετά ωραίες και εμείς δύο Έλληνες ευθυμοι και σοβαροί αλλά και πολύ εμφανίσιμοι που όμως είμασταν ΑΟΡΑΤΟΙ !
Δεν θέλαν να υπάρχουμε...Δεν είμασταν στο πεδίο ενδιαφέροντος ...Κάτι λέγαν μεταξί τους όλες και χαςκογελούςαν σαν τις Ελλεινίδες!Δείχνουν  συμβιβασμένες με τη μοίρα τους..Κανένας δεν θα τις ενδιέφερε! Πως έτσι είναι και δεν αλλάζει και δεν θέλουν να δουν παραπέρα...Κάτι σαν τους Έλληνες της κρίσης που μετά από 5 χρόνια τα καταπίνουν όλα...Αυτή είναι η αίσθησή μου!

Στα καλά της υπόθεσης έτσι για την ιστορία ...έχει πολύ αστυνομία στο δρόμο που κάνει συνεχώς ελέγχους από τη βαρεμάρα τους!Έχω μεγάλη αίσθηση ασφάλειας κι ας περπατάω σε άδειους δρόμους φορτωμένος!Δεν ενοχλεί κανεις!
Επίσης ο πιτσιρικάς DJ του κλάμπ απίστευτος!Μια χαμένη βραδιά και έπεζε τόσο καλά που δεν άφηνε άνθρωπο να κάτσει!Είχε δικό του στύλ μοναδικό!Αν είχα κλάμπ στη Ρόδο σίγουρα θα του είχα κάνει πρόταση για δουλειά με καλά λεφτά!


Τέλος....για όσους πολεμάτε στο Μάμπα...Όλες αυτές τις μέρες καμία από τις διαστημικές γκόμενες με γκαυλιαρικες φωτογραφίες δεν απαντάνε αλλά ούτε καν βλέπουν το προφίλ...Οι 100+ θεάσεις έχουν να κάνουν με μέτριες που τις απορρίπτω ασυζήτητα και όσες έχω συζητήσει με ρωτάνε επίμονα τι κάνω εκεί...Τις μισές τις κράζω λέγοντας πως και η αστυνομία στα σύνορα το ίδιο με ρωτούσε...Στις άλλες λέω πως είμαι τουριστικός πράκτορας και ήρθα για μια μέρα!Αν θέλουν να βρεθούμε για λίγο...Καμια δεν μπορεί την ίδια μέρα!
Слава Украине ...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η εμπειρία σου είναι ίδια με του roosh στα κλαμπ της Ουκρανίας.Οπως βλέπεις στο θρεντ του έμαθε λίγο το παίγνιο όταν αντέγραψε τυφλά τους διαλόγους μου.Προσπάθησα λίγο να εξηγήσω τη μηχανή πώς δουλεύει το σύστημα στους άσχετους Δυτικούς.


Εδώ εξηγώ πώς σκέφτονται οι Ουκρανέζες και γιατί οι Βαλκάνιοι είμαστε πάντα ανώτεροι.


''Ukrainian women do not talk so much like polish.One needs to be sharp and to the point.Beating around the bush has no meaning.One also needs to pass the shit tests.
Generally my attitude is the Balkan King style.I dominate the place club,disco whatever.I buy girls drinks and then feel free to touch them etc.Ukrainian women can appear as dysfunctional from western point of view.They lack the flow or the integrity of all parts.They can get on your nerves if you are a talkative person.Power of silence.We in Balkans do not talk much.We say only the essentials.Ukrainian women like silent men who do not talk much.Sth like silent power.
Conversation.One needs to squeeze his brain to get rapport.I need to lower my expectations regarding what these girls know.Also recognize all mental games aka how long can you tolerate me if I do not talk or behave like shit.If you can tolerate the shit you prove yourself material for LTR or marriage Ukrainian women feed you with enough shit and never think it is enough.So if you cannot swallow some in the beginning it means that you will not tolerate them long term so they have to move.
Of course I am one step before I recognize what they do and respond accordingly.We eat shit with spoons here so it is not a problem.Generally cool attitude and indifference are keys to treat the Ukrainian mental state.Superior slavic treatment sth like that.If you get emotional you are lost by hand.
They also test your boundaries how much shit will you take without reacting?They want you to put a limit on that to show you are a man and not a sissy who will get overrun by them.Italians in this regard do awful.They cannot tolerate the shit and resign too early or are afraid to put an end to the shit so girls have no respect for them.Not the case with Balkans.O.K. I take long quantities of shit to show mental power and guts but I put a limit to this when the test becomes obviously to the direction of testing the amount I can get and how manly I will react.It is a complex mental game slavic women are masters in that.''

Τυπικός διάλογος με Ουκρανέζες στα κλαμπ στη χρυσή εποχή.

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
πουθενα δεν θα βρεις τιποτα ρολογα μου.οπου και να πας αν κινουνται σε γρηγορους ρυθμους δεν κανεις τιποτα.ασε τις ρωσιδες που μιλας στην ροδο που ερχονται εκει στην δουλεια σου χαχχαχ,καμια σχεση εκει.μοσχα ολα κινουνται σε γρηγορους ρυθμους,μεγαλες αποστασεις.πετρουπολη πηγα σεπτεβρη πριν 5 χρονια ψοφος και νεκρα στο κεντρο.ουτε και αλλες πολεις εκατερινιμπουρκ,σαμαρα  και αλλου θα βρεις κατι.μπορει να γνωρισεις ροδο καπεια απο επαρχεια,να διατηρησεις επαφη.αλλα και παλι μην περιμενεις να εμφανιστει οταν πας.απο πρωσωπικες εμπειριες και φιλων ολες που γνωρισαμε σε διακοπες οταν πηγαμε δεν μας μιλουσαν,οταν επιστρεφαμε παλι επικεινωνουσαν.πηγαινε σε διαφορες χωρες να κανεις διακοπες και μην κανεις ταξιδια για αλλους λογους που εσυ και αλλοι πιστευεται οτι θα εισασται αρεστοι στις γκομενες,βουδαπεστη,βαρσοβια,βουκουρεστι και αλλου παραδειγμα.τα εκανα αυτα τα ταξιδια χρονια πριν απο εσενα για τους ιδιους λογους που πας.πουθενα δεν εκανα τιποτα,ολοι ηταν παρεα,εχουν τον κυκλο τους.ο τουριστας πρεπει να τραβιεται με αλλους τουριστες αυτο ειδα και λισαβωνα.οι κατοικοι ειναι φιλικοι σε βοηθανε αλλα ως εκει,δεν σε βαζουν στην παρεα να σου γνωρισουν τις γκομενες τους.μονο σλοβακια γνωριζα ευκολα.
Αυτά τα έγραψες μόνος σου ή σου τα υπαγόρευσε στο Skype η "ανωτέρα δύναμη"  ;-)
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εδώ αναλύω τα τυπικά shit tests των Ουκρανέζων τις ερωτήσεις που κάνουν δηλαδή για να σε αποκαλύψουν και πώς τα περνάς.


When you talk to ukrainian girls you will inevitably come across of some of the common shit tests they use.I will present some of them and the answers usually given.

1.Why are you in Ukraine?

This test implies:Are you in Ukraine to hunt girls?If you answer I came to get girls you are immediately disqualified.If you answer I am a professional searching for business opportunities,interested in buying real estate,trying to open a shop or franchise etc you are in to be considered a liar.So carefully choose one reason why you are in Ukraine.How you justify your prsence.Tourist can mean sex tourist for them especially if you happen to be in a city flood by sex tourists or in a city with absolutely no tourist attraction.

2.How long will you stay in Ukraine?

If you answer I came for a week she may decide you are not material for LTR.If you answer I came to stay for long(student etc) she will suspect you are a liar.So you have to think of a clear answer before to this question.From my experience it is usually better to tell the truth but promise to come back soon to show that you are a frequent traveller.If she asks why do you come here often say that you have visited most European countries and Ukraine is your favourite you like the architecture and nature.Maybe the food as well.

3.Are girls not beautiful in your country?Why do you want ukrainian girl?

If you answer girls in my country suck you may appear as a sociopath or low value who cannot get a decent gf in his country.Or you may appear that you have high selection criteria so she is likely to be excluded as well.Or that you have a problem in character or a secret disadvantage that puts off girls.If you answer girls in my coutry are good she will ask then why do you not have a wife or girlfriend.This is another crucial question.

4.Why do you not have a girlfriend?Why are you not married?

This means what is your story?Are you not eligible to get a wife in your country or are you irresponsible?Or do you have some kind of defect? The answer is sth along the lines of unluckiness I did not happen to meet sb special so she will question whether you are social and cannot ***** through social circles.So be prepared guys.Have an answer beforehand for everything.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Η εμπειρία σου είναι ίδια με του roosh στα κλαμπ της Ουκρανίας.Οπως βλέπεις στο θρεντ του έμαθε λίγο το παίγνιο όταν αντέγραψε τυφλά τους διαλόγους μου.Προσπάθησα λίγο να εξηγήσω τη μηχανή πώς δουλεύει το σύστημα στους άσχετους Δυτικούς.


Εδώ εξηγώ πώς σκέφτονται οι Ουκρανέζες και γιατί οι Βαλκάνιοι είμαστε πάντα ανώτεροι.


''Ukrainian women do not talk so much like polish.One needs to be sharp and to the point.Beating around the bush has no meaning.One also needs to pass the shit tests.
Generally my attitude is the Balkan King style.I dominate the place club,disco whatever.I buy girls drinks and then feel free to touch them etc.Ukrainian women can appear as dysfunctional from western point of view.They lack the flow or the integrity of all parts.They can get on your nerves if you are a talkative person.Power of silence.We in Balkans do not talk much.We say only the essentials.Ukrainian women like silent men who do not talk much.Sth like silent power.
Conversation.One needs to squeeze his brain to get rapport.I need to lower my expectations regarding what these girls know.Also recognize all mental games aka how long can you tolerate me if I do not talk or behave like shit.If you can tolerate the shit you prove yourself material for LTR or marriage Ukrainian women feed you with enough shit and never think it is enough.So if you cannot swallow some in the beginning it means that you will not tolerate them long term so they have to move.
Of course I am one step before I recognize what they do and respond accordingly.We eat shit with spoons here so it is not a problem.Generally cool attitude and indifference are keys to treat the Ukrainian mental state.Superior slavic treatment sth like that.If you get emotional you are lost by hand.
They also test your boundaries how much shit will you take without reacting?They want you to put a limit on that to show you are a man and not a sissy who will get overrun by them.Italians in this regard do awful.They cannot tolerate the shit and resign too early or are afraid to put an end to the shit so girls have no respect for them.Not the case with Balkans.O.K. I take long quantities of shit to show mental power and guts but I put a limit to this when the test becomes obviously to the direction of testing the amount I can get and how manly I will react.It is a complex mental game slavic women are masters in that.''

Τυπικός διάλογος με Ουκρανέζες στα κλαμπ στη χρυσή εποχή.

Ο Ουκρανικός τρόπος ποτού είναι πολύ επικίνδυνος ...Καμιά σχέση με το παίρνω στη γκόμενα 2-3-5 Mojito...Οι Ουκρανοί τις πάνε στο Μπάρ και πέρνουν σφηνάκια βόντκα ή κονιάκ και τα πίνουν το ένα μετά το άλλο....Αυτό δεν μπορώ ούτε καν να το προσφέρω..Ούτε πως να το ζητήσω....Κατά πόσο να το ακολουθήσω ...Να πιώ 5 -6 ουίσκια οκ...Αλλά να ρουφάω σαν νερόφιδα τις φτηνοβόντκες στους δεν αντέχω ούτε το πρώτο...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οι Ουκρανές δεν πίνουν όσο οι Πολωνές στα κλαμπ με την καμία.Οι άντρες σίγουρα πίνουν ίσως και παραπάνω από τους Πολωνούς μερικές φορές.Νομίζω οι Πολωνοί αντέχουν πιο πολύ το ποτό οι Ουκρανοί μεθάνε γρήγορα ή πίνουν τρελλά ξύδια ποιος ξέρει τι τους βάζουνε.Πάντως στάνταρ βλέπεις μερικούς ντίρλα στα μαγαζιά ενώ Πολωνία όχι παρόλο που και οι Πολωνοί κατεβάζουν τον αγλέουρα.
Κάτι που θα κάνει να σε ευγνωμωνούν οι γυναίκες σε Πολωνία Ουκρανία είναι να τους φέρνεις χάπια Mesulid από Ελλάδα για τα hangovers τους.Εκεί δεν υπάρχουν αυτά και όταν τους περνούν οι πονοκέφαλοι ενθουσιάζονται.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Κάτι που θα κάνει να σε ευγνωμωνούν οι γυναίκες σε Πολωνία Ουκρανία είναι να τους φέρνεις χάπια Mesulid από Ελλάδα για τα hangovers τους.Εκεί δεν υπάρχουν αυτά και όταν τους περνούν οι πονοκέφαλοι ενθουσιάζονται.
:new_shocked:

Όλως τυχαία είχα ένα πακέτο Mesulid μαζί μου και έδωσα στη μικρή τη Πολωνέζα της Κρακωβίας το πρώτο βράδι που είχε πονοκέφαλο...Την έπιασε αμέσως :rockon: :rockon: :rockon:
Με ευγνωμωνούσε πράγματι...
Αν δεν είχε συμβεί τυχαία αυτό θα σε περνούσα για τελείως τρελό ....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το καλό με τη Ρωσία είναι ότι τη χώρα την γουστάρουμε!Αν μιλήσω σε Ρωσίδα λάμπει το πρόσωπό μου!Μιλάω όλο πάθος και ενέργεια που η κοπέλα όποια κι αν είναι το νιώθει!Και η πιο ψυχρή και απόμακρη να είναι μπορεί να την φέρω βόλτα ακόμα και χωρίς καλά Ρώσικα...
Αυτό δεν ισχύει για τις Ουκρανές...Μιζέρια μου εκπέμπουν και στο ίδιο μήκος κύματος εκπέμπω...Να κάνω τι κοπλιμέντο σε Ουκρανή...για τη πόλη της;Σιγά τη πόλη το Λβιβ που το καμαρώνουν σαν να είναι το Παρίσι... :2funny: Την ομορφιά της...που μόλις δεις τα δόντια τους κλείνεις τα μάτια ή τη θετική τους Αύρα όταν χορεύουν στο Fashion λες και είναι σε κηδεία;;;
Το μέρος ενδείκνυται μόνο για πολύ πολύ φτηνές βίζιτες όπως ο Slaviani και το παραμύθι του Derty!
Μη νομιζεις οτι η Ρωσσία ειναι κατι το εντελώς διαφορετικό.Σε οποια μικρη πολη της Ρωσσίας και να πας δεν θα καταλαβεις διαφορα!Η μονη διαφορα ειναι λιγακι στον κόσμο.Οι Ουκρανες θελουν να σου παρουν τα λεφτα αλλα θα γαμηθουνε ενω οι Μολδαβες πανε να στα παρουνε χωρις να γαμηθουνε  :2funny:.Οι Ουκρανοι ειναι μεν πιο φιλικοι απο τους Ρωσσους αλλα ειναι πολυ πιο γυφτοι.Θα τους χαρακτηριζα βλαχορώσσους  :2funny:.Αν πας νότια Ρωσσια ειναι εντελως  :shit:μου τα λεει η Κορεατισα που ειναι στο Σότσι,μου περιγραφει το Σότσι λες και ειναι Ελλάδα!Καφενεια που κάθονται και παιζουν χαρτιά και τάβλι,υπαναπτικτοι λες και εισαι σε χωριό.
  Σχετικα με την αρχιτεκτονικη το πόσο μοιάζουν οι πολεις ειναι κατι το εξωπραγματικό! :headbang:ακόμα και στην Πχενγιάν που ειχα παει καποιες στιγμες νομιζα οτι ειμαι στο Μινσκ!Ας ημουν στη Βόρεια Κορέα!Το Κισινιώφ μου θυμιζε αρκετα Ροστωφ και σε καποια σημεια Βορόνεζ.
  Πιστευω για καποιον που εχει χρηματα και χρονο οι καλητερες πολεις για Πορνοτουρισμό ειναι Красноярск Новосибирск нижний Новгород Екатеринбург.Εννοειται οτι πρεπει να ξερεις Ρωσσικά και να μην εισαι τέρας της φύσεως :2funny:,πας εκει νοικιάζεις ενα σπιτι,ενα αμάξι (οσο καλητερα τοσο το καλητερο)....και νομιζεις οτι πεθανες και εισαι στον παραδεισο
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ρολογα μου εγραψα και για το μαμπα οι περισοτερες δεν βλεπουν καν ουτε απαντουν για αυτο σπασανε τα νευρα μου και το παρατησα.ασε που πολλες πιστευαν αξιζουν 1000-1500 και δεν επεφταν.υπαρχουν γριες τελειωμενες βιζιτες που βλεπω χρονια εκει και σε σαλον ζητανε 700-800 ενω κοριτσακια 18-22 να ζητανε 500 για αυτο μην βαζετε μεγαλες ηλικιες
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ετσι κανουν και στα παγκακια ρολογα μου αυτες που καθονται και σκωτωνουν την ωρα.τις καλεις για ρεστοραν και λενε κοφτα νετ,γελανε σαν χαζες και μετα απο 4 ωρες θα τις δεις να καθονται εκει στο παγκακι ακομα.πλακα εχει που καπεια φαση μιλανε κανα 45 με τον καθε γυφτο που τις πλισιαζει αφραγγος και γελανε και μιλουν κανονικα μαζι του ενω σε σενα που εισαι νορμαλ ντυμενος και διαθεσιμος να τις ταισεις να αρνηθουν.ξερεις γιατι αυτο γινεται φιλε ρολογα?να σου απαντησω εγω που ξερω την νοοτροπια και την βλαβη στον εγκεφαλο τους.νομιζουν οτι δεν κρατας λεφτα για ρεστοραν,ετυχε πολλες φορες να μου πουνε οτι νομιζαμε δεν κρατας να μας κερασεις και εγω ντυμενος με hugo boss αυτες στα παγκακια δεν ξερουν οτι ειναι μαρκα χαχαχαχ.αη αρνουνται γιατι παλι πιστευουν εισαι αφραγγος και θα τους στην στησεις ρεστοραν και να ζητησεις απο αυτες λεφτα να μοιραστοιτε τα εξοδα οπως κανουν αυτοι η θα φυγεις κρυφα και θα πρεπει να πληρωσουν.θα σου φανει αστειο ποσες φορες μου ειπανε δεν θα φυγεις σιγουρα?δεν εχουμε μια χαχαχαχ.τελευταια μου εγινε παλι τετειο σκηνικο,λεει η κοπελα ευχαριστω που με ταισες,νομιζα θα το σκασεις η δεν εχεις λεφτα.μετα δεν ηρθε σπιτι και εφυγα.μετα απο λιγο παλι μονι στο παγκακι που καθοταν,την εβγαζε εκει καθε μερα και συνομιλουσε με τον καθε γυφτο που πλισιαζε.αρα οπειος θελει μια ρεαλιστικη εικονα των κοπελων εκει οχι των βιζιτων θα με ακουσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom