Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
οραιο αλλαν αλλα μονο οι καραπουταναρες και τα ψωνια στην αλιθηνη ζωη θελουν μονο λεφτα.ολα εξαρτωνται απο την οικογενεια και την ανατροφη που εδωσαν στα  παιδεια οι γονεις.αυτο το βλεπω και απο τις αδερφες μου.ο κολητος μου που ειναι γιατρος και του την πεφτουν γκομεναρες γιατι τον εχουν ματσο οπως ολους τους γιατρους τον ρωτανε αν χεις κανα ματσο φιλο να κανουμε φαση αφου αυτος δεν ενδιδει λογο οικογενειας.αλλα αυτες μεγαλωσαν σε οικογενειες αστα να πανε και με στερησεις,αυτο τις κανει να κυνηγανε το χρημα.το εχουν αποθημενο.δεν ειναι τα παντα το χρημα τουλαχιστον στην κυπρο ποτ ζω.
Δεν ειναι παντα το χρημα για οσους το χουν,ρωτα και αυτες που παιρνουν 100 ευρω μισθο,η ελλεεινιδοπροιστορια εχει δειξει,.πριν να φτωχυνουν δηλαδη οι ελλεινιδες, οτι οσα λεφτα και να χουν οι γκομενες παλι ματσο θα κυνηγανε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ειδες τις φωτο του που καθεται σε ενα δωματιο με 4 γκομενες που γνωρισε και τρωνε ολοι μαζι στο σπιτι?χαχαχαχ.θες να πεις γαμησε καμια?να σου δειξω χιλιαδες να ερχονται τοτε σπιτι μου κιεβο να τρωνε,να αδειαζουν τα ψυγεια οτι μενει να τα παιρνουν μαζι τους και να φευγουν χαχαχαχ.με καλεσε μια στην οδυσσο περσι και φερε γαριδες λεει και 3 σαμπανιες.εδωσα 150 ευρο γαριδες!δεν ειδα τιμη δεν ηξερα οτι ηταν ακριβες 700-800 γριβνα το πακετο!πηρα και 2 πιτσες γιατι δεν τρωω απο αυτα και οταν πηγα σπιτι της αντι μονη ηταν μια φιλη της και τα παιδεια της.εφαγαν,ηπιαν και με εστειλαν με το ζορι να παω με ταξι να φερω αλλες 3 μπουκαλες σαμπανια.ηπαν υποσχεθηκες δειπνο ποτο πρεπει να το κανεις σωστα.εμεινα ως 4 πρωι το αποτελεσμα μου ειπαν ελα και αυριο χαχαχαχα

αμαν τι επικη αβαρια ηταν αυτη
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
αμαν τι επικη αβαρια ηταν αυτη
μαλλον εχει χτυπησει ταμπελα στο μετωπο ο λεων ,θυμα ειμαι βαρατε με κι ας κλαιω,,,τι να πω κριμα φαινεται καλο παιδι,πως πιανεται κωτσος δεν το καταλαβαινω
ας πουμε ειμαι εγω κ μου λεει τα ιδια,,μου ταχουν πει δηλ
λεω ελα εσυ σπιτι,αν ξερω οτι εχει παιδι,λεω ΧΩΡΙς το παιδι,αν δεν εχεις να το αφησεις μην ερχεσαι δεν ειμαι νταντα

αν μου πει θα φερω φιλη κλπ,λεω ελατε αλλα η φιλη σου γουσταρει τριο κλπ?αλλιως αστη
οσες ειναι μονο σαρκ γκιρλς δεν ερχονται ,οσες ψιλογουσταρουν θελουν κ το χαρτζιληκι,κανα 500-800χριβνα δηλ ερχονται
τετοιες μαλ..ιες που παθαινει ο λεων ταχα παθει κι εγω αλλα μια δυο φορες πολυ αρχαριος,κι κετοτε δεν το ξανακνα ποτε να τρεχω σε ξενα σπιτια να ταισω καποια που δεν ειναι μονη της κι εχει κ παιδι... :helpplea:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μαλλον εχει χτυπησει ταμπελα στο μετωπο ο λεων ,θυμα ειμαι βαρατε με κι ας κλαιω,,,τι να πω κριμα φαινεται καλο παιδι,πως πιανεται κωτσος δεν το καταλαβαινω
ας πουμε ειμαι εγω κ μου λεει τα ιδια,,μου ταχουν πει δηλ
λεω ελα εσυ σπιτι,αν ξερω οτι εχει παιδι,λεω ΧΩΡΙς το παιδι,αν δεν εχεις να το αφησεις μην ερχεσαι δεν ειμαι νταντα

αν μου πει θα φερω φιλη κλπ,λεω ελατε αλλα η φιλη σου γουσταρει τριο κλπ?αλλιως αστη
οσες ειναι μονο σαρκ γκιρλς δεν ερχονται ,οσες ψιλογουσταρουν θελουν κ το χαρτζιληκι,κανα 500-800χριβνα δηλ ερχονται
τετοιες μαλ..ιες που παθαινει ο λεων ταχα παθει κι εγω αλλα μια δυο φορες πολυ αρχαριος,κι κετοτε δεν το ξανακνα ποτε να τρεχω σε ξενα σπιτια να ταισω καποια που δεν ειναι μονη της κι εχει κ παιδι... :helpplea:
δεν ειπε θα εχει αλλους για να παω γιατι πιο πριν που με καλεσε και ειπε δεν ειναι μονηης ει δεν πηγα δεν ειμαι χαζος χαχαχαχ.την ειχα γαμησει πριν 4 χρονια σπιτι της στην τουαλετα γιατι ηταν τα παιδεια της σπιτι.ο αντρας της ειναι ναυτικος.τα πανω σκηνικα που εγιναν στο κιεβο δεν ειναι προσφατα χαχαχα,τα λεω να ενημερωνονται οι νεοτεροι
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
δεν ειπε θα εχει αλλους για να παω γιατι πιο πριν που με καλεσε και ειπε δεν ειναι μονηης ει δεν πηγα δεν ειμαι χαζος χαχαχαχ.την ειχα γαμησει πριν 4 χρονια σπιτι της στην τουαλετα γιατι ηταν τα παιδεια της σπιτι.ο αντρας της ειναι ναυτικος.τα πανω σκηνικα που εγιναν στο κιεβο δεν ειναι προσφατα χαχαχα,τα λεω να ενημερωνονται οι νεοτεροι
παλι καλα..μισο θυμα τοτε  :grin: :grin: :grin:
γενικα ρε χαρη ,ΔΕΝ παμε σε αλλα σπιτια..αν ερθει στο δικο μας τοτε κ θα κατσει..αν παλλι δε κατσει ας πα να γαμηθει....αλλα οχι να σε τρεχουνε να κουβαλας φαγητα σε ξενα σπιτια..ετσι κι αλλιως υποτημιτικο ειναι..εγω τσιγαρα κ φαγητα ποτε δεν πηγα σε καμμια για λογους συμβολισμου
το γκειμ ειμαι ,εγω ειμαι απο πανω στην ζωη εγω θαμαι αποπανω κ στα αλλα ,,αν θες κατσε να σε πηδηξω με τα οποια οφελη,μαγκιες κομενες..στο λεω σιγουρα το 90% γουσταρει κιολας να τις εχεις υπο σε ολα,,,
υγ που εισαι τωρα?λισαβωνες κλπ πηγες? τι ειδες γενικως?  :hi:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
η συγεκριμενη κοπελα δεν ειναι για προσφορες εχει διαφορα.εχει καλο μισθο σχετικα,αντρα καπετανιο ,εχει αυτοκινητο οχι κανα πανακριβο και 3-4 δικα της διαμερισματα.η κοπελα πριν 2  χρονια νοικιαζε σπιτι στον μικρο γρηγορακι τον φιλο του σλαβιανι.μου ειπε ο μικρος τυχαια εμαθα ξερεις την οξανα.του ειπα την γαμησα παλαιοτερα σπιτι της,μπαζο ειναι 40.τρελαθηκε και λεει θα την καλεσω να την γαμησω.τον καλεσε 2 φορες σπιτι να του γνωρισει την φιλη της που εχει μικρο σουπερμαρκετ στο νοβι παζαρ.φαγανε,ηπιανε πληρωσε τα μαλλιοκεφαλα και σταματησε,τον προηδοπειησα.

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παλι καλα..μισο θυμα τοτε  :grin: :grin: :grin:
γενικα ρε χαρη ,ΔΕΝ παμε σε αλλα σπιτια..αν ερθει στο δικο μας τοτε κ θα κατσει..αν παλλι δε κατσει ας πα να γαμηθει....αλλα οχι να σε τρεχουνε να κουβαλας φαγητα σε ξενα σπιτια..ετσι κι αλλιως υποτημιτικο ειναι..εγω τσιγαρα κ φαγητα ποτε δεν πηγα σε καμμια για λογους συμβολισμου
το γκειμ ειμαι ,εγω ειμαι απο πανω στην ζωη εγω θαμαι αποπανω κ στα αλλα ,,αν θες κατσε να σε πηδηξω με τα οποια οφελη,μαγκιες κομενες..στο λεω σιγουρα το 90% γουσταρει κιολας να τις εχεις υπο σε ολα,,,
υγ που εισαι τωρα?λισαβωνες κλπ πηγες? τι ειδες γενικως?  :hi:
την καλεσα να ερθει αυτη δεν ερχοταν,ειπε δεν ντυνομαι να ερθω τωρα,κρυο,αργα.10 το βραδι ητανε,11 πηγα σπιτι της.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
13 πετω βουκουρεστι απο εκει λισαβωνα και πισω βουκαρεστι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ποτε δεν παω σε ξενα σπιτια,ειμασται 8 χρονια φιλοι,γνωστοι με την κοπελα,πολλες φορες πηγα σπιτι της με κοινουσ γνωστους.μια φορα την γαμησα και 2 φορες πηγαμε μαζι με ενα κοινο φιλο φαγαμε,φιλιομασταν και ηθελε να την γαμησω.εκανα μαλακια την εκλασα για μια μικρη 18 που δουλευε παζαρι και τελικα εμεινα αγαμητος,η μικρη ηθελε μονο κερασματα.παρεηξηγηθηκε και δεν μιλουσαμε 2-3 χρονια,μονο τυχαια στον δρομο,σουπερμαρκετ,μακτηνοναλτσ την χαιρετουσα.μετα παλι ειχαμε την ιδια παρεα και πηρε ετσι την εκδικηση που την εκλασα 2 φορες.εγραψα παλαιοτερα για αυτην
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
την καλεσα να ερθει αυτη δεν ερχοταν,ειπε δεν ντυνομαι να ερθω τωρα,κρυο,αργα.10 το βραδι ητανε,11 πηγα σπιτι της.
εκει λες ,αν θες σαμπανιες γαριδες κ το 500ρικο ντυσου κι ελα,εγω δεν μπορω ναρθω..κ κλεινει το θεμα,,90% θαρθουνε,αν δεν ερθουν σημαινει δεν ειχαν σκοπο να γαμηθουν,,οποτε στα @@ σου κ σενα  ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν νομιζω οτι κανεις θα ενδιφεροταν να μεινει ουκρανια.παραειναι επικυνδυνα να μεινεις,εκατερινμπουργκ,χωρις να γνωριζεις  ρωσσικα μπορεις να πας να μεινεις?
Σα δυτικος χωρις να γνωριζεις τη γλωσσα ειναι επικινδυνα εκει?Οι γκομενες ειναι μουναρες τυπου ουκρανιας?
Με τον Ιωσηφ που μιλάω μου λέει οτι επικύνδινα δεν είναι,οπως ηταν και πριν ετσι είναι.Αν δεν ξερεις τι γλώσσα δεν θα μπορεις ουτε ψωμι να πας να αγωράσεις! πόσο μάλλον να γαμίσεις:headbang:.Εχουν δε μια νοοτροπία οτι ο ξένος πρεπει να ειναι οπως αυτοι που βλέπουν στα Αμερικάνικα σίριαλ και έργα  :2funny:Αν παει καποιος σαν τον ψευτη με το (σπορ)αυτοκινητο του και με ενα κινητο των 20 Ευρω που πιθανοτατα θα έχει  :2funny: δεν προκειται να τον κοιτάξει καμία!Γ'αυτο γελάω με τον ψευτη της Μολδαβίας μ'αυτα που λεει  :2funny:.
  Οι γκόμενες ειναι περιπου τα ιδια σε επιπεδο...εχοντας παει σε ολα τα μερη δεν ειδα και τρομερες διαφορες στην ποιότητα  :think:στις επαρχιακές πόλεις της Ρωσσίας δεν εχει ξενο ουτε για δείγμα και όσες εχουνε παει εξωτερικό αντε να εχουν παει Τουρκία και Αίγυπτο.Αν σε αυτες της πόλεις εχεις αυτα που εχω πει οι γκόμενες τρελένονται!και σε κυνήγάνε απο μονες τους....αν εισαι φουκαράς σα το γουρούνι η συμπεριφορά τους αλλάζει εντελώς σε κοιτάνε σα σκουπίδι.Στη Ρωσσια δινουν μεγαλη σημασια εκτος απο το στάτους στην εθνικότητα και στην εμφάνιση!
 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
13 πετω βουκουρεστι απο εκει λισαβωνα και πισω βουκαρεστι
Η Αθήνα εχει τη μεγαλήτερη ποικιλία στον αγοραίο έρωτα  :2funny:έλα θα περάσεις καλά  :2funny: μπορείς να βρεις καλή πίπα με 5 Ευρώ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 12507272_10208311542964369_5236134543516182501_n.jpg
    12507272_10208311542964369_5236134543516182501_n.jpg
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 22

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Η Αθήνα εχει τη μεγαλήτερη ποικιλία στον αγοραίο έρωτα  :2funny:έλα θα περάσεις καλά  :2funny: μπορείς να βρεις καλή πίπα με 5 Ευρώ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκει ειναι να ειμαι με κανεναν απο το γυμναστηριο να τους γαμησουμε στο ξυλο γαμω τα σπιτια τους μεσα  :headbang: Ρωσια που θελετε!!! να σας κανουν βασανιστηρια στις γειτονιες οταν σας ανακαλυπτουν!!! Δεν τους αντεχω τους πουστηδες αισχος  :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εκει ειναι να ειμαι με κανεναν απο το γυμναστηριο να τους γαμησουμε στο ξυλο γαμω τα σπιτια τους μεσα  :headbang: Ρωσια που θελετε!!! να σας κανουν βασανιστηρια στις γειτονιες οταν σας ανακαλυπτουν!!! Δεν τους αντεχω τους πουστηδες αισχος  :headbang:
Πως μπορεί τον 21ο αιώνα στην Ελλάδα να υπάρχουν πουστροφοβικοί  :2funny:Οσο ξυλο και να τους ρίξεις ζώα είναι και δεν καταλαβαίνουν  :2funny:
  Κ'εδω εχει ομοφυλόφιλους και κατα τη γνωμη μου περισσότερους απο την Ελλάδα σε ποσοστό αλλά δεν βγαινουνε στο δρόμο να το φωνάζουν  :2funny:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Πως μπορεί τον 21ο αιώνα στην Ελλάδα να υπάρχουν πουστροφοβικοί  :2funny:Οσο ξυλο και να τους ρίξεις ζώα είναι και δεν καταλαβαίνουν  :2funny:
  Κ'εδω εχει ομοφυλόφιλους και κατα τη γνωμη μου περισσότερους απο την Ελλάδα σε ποσοστό αλλά δεν βγαινουνε στο δρόμο να το φωνάζουν  :2funny:
μπαα μετα την αγγλια πιο πολλους πρεπει ναχει η ελλαδα κι ειδικα αθηνα..... :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom