Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
δηλωσε ο υπουργος εσωτερικων την ουκρανιας τωρα διαβαζω στο κοντακτε οτι ετειμαζονται τρομοκρατικες επιθεσεις και προβοκατσια σε κιεβ,χαρκοβ,λβοβ και ντιπροπετροβσκ.καλει τον κοσμο να συνεργαζεται με αστυνομια και της δυναμεις ασφαλειας.
Ελλαδα ποτε θα ερθεις? :2funny:να σε παω στα μπουρδελακια :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ελλαδα ποτε θα ερθεις? :2funny:να σε παω στα μπουρδελακια :2funny:
ελλαδα παντα πας σε εποχη που δεν μπορω η ετοιμαζω αλλα σχεδια.αν πας γεναρι παραδειγμα μπορω και απο εκει να παω λισαβωνα.απο κυπρο δεν βρισκω πτηση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ελλαδα παντα πας σε εποχη που δεν μπορω η ετοιμαζω αλλα σχεδια.αν πας γεναρι παραδειγμα μπορω και απο εκει να παω λισαβωνα.απο κυπρο δεν βρισκω πτηση.
Σου ετοιμαζουμε οταν ερθεις εκδρομή στα Μπουρδελάκια,θα σου μείνει αξεχαστη  :).
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Στις 20 Δεκέμβρη χρεωκοπεί η Ουκρανια (εκτος και αν το ΔΝΤ παρακάμψει το ίδιο του το καταστατικό), και ο Πουτιν τους κάνει μύνηση.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εβλεπα βιντεακια του ποζναν τωρα και εδωσα στον πιθηκο που διαβαζει ο κμαν και ο μιστερ λαβ τον roosh my emparasiing confecion aboyt ukraine λεει και λεει για την αποτυχια του εκει.διαβαστε τα σχολια που του γραφουν οι γκομενες.η πρωτη του γραφει μοιαζεις σαν τουρκος,αρμενης μεταναστης για αυτο εισαι εκτος παιχνιδιου χαχαχαχ,η δεθτερη τον λεει πιθηκο χαχαχαχ και ακομα δεν διαβασα τα υπολειπα σχολεια.φιλε κμαν τι λες τωρα που σου ελεγα ειναι πιθηκος σαν πακιστανος,ιρανος,που τελικα ειναι ιρανος χαχαχαχ.εσυ ελεγες ειναι καμακι και πικ αρτιστ,ειδικα οι γκομενες στο βουκουρεστι θα γελανε ακομα με τα χαλια και το βλακωδες πεσιμο του.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μου εστειλε μια τελειωμενη 38 γνωστη μυνημα,λεει ντρεπεται αλλα θελει βοηθεια.δεν απαντησα,μετα απο 3 μερες την εκανα ντιλιτ,ετσι και αλλιος δεν μιλω με κανενα απο ιτερνετ,ουτε επαφες θελω με κανενα απο ουκρανια.λετε να ηθελε σεξουαλικη βοηθεια και την εκλισα?
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ποια ειναι η καλυτερη πολη στην ουκρανια για σεξοτουρισμο?

χρειαζομαστε βιζα η παμε με ταυτοτητα?
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Το κιεβο ειναι αρκετα πιο ακριβο σε σχεση με τις αλλες πολεις της Ουκρανιας... Η γνωμη μου ειναι να πας στο χαρκοβο... Δυτικα παλι θελουνε υποσχεσεις για μονιμοτητα σχεσεις και τετοια...
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Boris Cyrulnik "Η αυτοβιογραφία ενός σκιάχτρου" Αντε να το αγορασετε και να το διαβασετε μπας και αναπτυχθει ο εγκεφαλος και σταματησετε τις χορηγιες!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
εβλεπα βιντεακια του ποζναν τωρα και εδωσα στον πιθηκο που διαβαζει ο κμαν και ο μιστερ λαβ τον roosh my emparasiing confecion aboyt ukraine λεει και λεει για την αποτυχια του εκει.διαβαστε τα σχολια που του γραφουν οι γκομενες.η πρωτη του γραφει μοιαζεις σαν τουρκος,αρμενης μεταναστης για αυτο εισαι εκτος παιχνιδιου χαχαχαχ,η δεθτερη τον λεει πιθηκο χαχαχαχ και ακομα δεν διαβασα τα υπολειπα σχολεια.φιλε κμαν τι λες τωρα που σου ελεγα ειναι πιθηκος σαν πακιστανος,ιρανος,που τελικα ειναι ιρανος χαχαχαχ.εσυ ελεγες ειναι καμακι και πικ αρτιστ,ειδικα οι γκομενες στο βουκουρεστι θα γελανε ακομα με τα χαλια και το βλακωδες πεσιμο του.

Δὲν ἐγνώριζον ὅτι ὁ Roosh εἶναι Ἰρανός. Πάντως ἔχει γράψει ἱστορία.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Δὲν ἐγνώριζον ὅτι ὁ Roosh εἶναι Ἰρανός. Πάντως ἔχει γράψει ἱστορία.
απο την αρχη ειπα στον κμαν οτι ειναι ιρανος η πακιστανος χωρις να τον γνωριζω.ειναι η δουλεια μου να ξεχωριζω απο που ειναι καπειος,ακομα ξεχωριζω φιλανδους,σουηδους,δανουσ απο πρωσωπ και ομιλια εχουν διαφορεσ.η τελωνιακος που πηγα κατεχομενα κυπρο θυμωσε που της ειπα δεν καταλαβες ειμαι κυπριος και με ελεχεις χαχαχαχ,ειμαι προσ καστανοσ προσ ψανθος με τα λιγα μαλια που εχω,με πρασινα ματια με περασε τουρκαλο.λεει εσυ εχεις αυτο το ταλεντο?ναι μωρι η δουλεια μου ειναι,ξερω αν εισαι εβραιος οπειασδηποτε φυλης,εσυ λεω τις βλεπεις ολες κινεζες και ρωσιδες εγω βλεπω κινεζα της μιλω ρωσικα γιατι ξερω δεν ειναι αλλα μπασκιρια,ουσζπεκα,καζακταν,ουσπεκισταν.εσυ ολες λεω τις βλεπεισ ρωσιδες απο πασπορτ εγω μπορω να σου πω απο πεια περιοχη και πολη ειναι,καυκασια ,ταταρα ,μπασκιρια χαχαχαχ τα εχασε η τελωνειακος.οι ισραηλιτες τρελενονται παντου οταν λεω σαλομ λενε πως το ξερεις  χχαχαχαχαχ.ο ρουσ εχει την εμφανιση που φερνει αηδια σε αυτες.εκτος αν ειναι πουτανες η αυτος εκατομυριουχος και θελουν σπονσορα.ρε δεν με θελουν εμενα που ειμαι σειχης θα κοιταξουν αυτον που μοιαζει με δουλο?χαχαχαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
κυπρο εχω γνωστο ιρανο εμφανισημο αλλα εκατομυριουχο.αυτος ειχε γκομεναρα ρωσιδα που εμενε κυπρο αυτη.ακομα και κυπριες ομορφες παντρεμενες και ελευθερες οταν ακουσουν οτι εχει πολλα λεφτα ξεχνανε την καταγωγη του.ειπαμε σε μια ομορφη 23 για αστειο οτι θα ειναι μια απο τις 4 που θα γαμα ειπε δεν εχει προβλημα λεει αν μου παρει σπιτι!αλλη καβλα 28 παντρευεται σε λιγο αλλα οπου δει γιατρο η κανα με πορσε καβλωνει και παρακαλα να την γαμησουν.αηδια ειναι αυτες.η μια ειπε στον γιατρο φιλο μου βαλε με τελευτεο ραντεβου να κανω οτι θελεις!ο φιλοσ αρνηθηκε,πολυ θρυσκοσ με οικογενοια.λεει καμια φορα να ερχεσαι να παιζεισ τον γιατρο στο γραφειο μου γιατι με τρελενουν αυτες χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom