Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasos691982

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Αυτό είναι 1000% σίγουρο? Φυσικά δεν σ' αμφισβητώ απλά πρέπει να το ξέρω πλήρως!!
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Αυτό είναι 1000% σίγουρο? Φυσικά δεν σ' αμφισβητώ απλά πρέπει να το ξέρω πλήρως!!

Διαβατηριο θες (με ισχυ min 6 μηνων )ειναι εκτος ζωνης σεγκεν η ουκρανια
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
η εγληματικοτητα ανεβηκε σε κιεβο,οδυσσο ολο και πιο πολλοι με οπλα.χτες οδυσσο βομβα κοντα στην οπερα.βρηκαν προχτες πυροβολημενο καπειον στο κεντρο οπως και απαγαγαν μια κοπελα εξω απο το σπιτι της,αλλα τους βρηκαν.σημερα συνελαβαν οδυσσο μαλακες 17-21,μαζι με κοπελιτσες στην εστιναν απο ιτερνετ για συναντηση.μετα αυτοι σε ληστευαν.κιεβο παλι δολοφονιες σε καυγαδες σε καφε μερα μεσημερι,2 ατομα.μαλλον θα καθομε σπιτι αργα το βραδι,να παω κλαμπ θελω 20 λεπτα γρηγορο περπατημα αλλα επικυνδηνα ειναι να περπατας μονος.


εγω δεν ειδα κατι τετοιο στο κιεβ και στο κεντρο και πηγα σε μαχιμες περιοδους ,λιγο πριν το χαμο στην γιουρομαινταν ,περυσι πασχα αρχη πολεμου κ τωρα προσφατα....στην αθηνα κεντρο νιωθω 10 φορες πιο ανασφαλης με τα πακια
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εγω δεν ειδα κατι τετοιο στο κιεβ και στο κεντρο και πηγα σε μαχιμες περιοδους ,λιγο πριν το χαμο στην γιουρομαινταν ,περυσι πασχα αρχη πολεμου κ τωρα προσφατα....στην αθηνα κεντρο νιωθω 10 φορες πιο ανασφαλης με τα πακια
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ουτε εγω ειδα πολλες φορες κατι,εκτος οταν συνεβαινε σε μενα.το κακο μια φορα γινεται.τι περιμενες να δεις καθε μερα πυροβολισμους στο χρισατικ?.το ενα το παιδακι που σκωτωθηκε προχτες στο γιδροπαρκ τον μαχαιρωσαν,τον αλλο μεσα σε καφε με πιστολι τραυματισμου.για τα πιστολια τραυματισμου που μπορεις να τα αγορασεις και στα μολλ οδησσο λεγαμε την αλλη φορα αν σκωτωνουν η οχι.στην οδησσο πριν ενα μηνα πηροβολησαν κοντα στην ντιριπασοσκαγια στα χειλη καπειον που επαιρνε βολτα το σκυλο και πεθανε απο αιμοραγια.ουτε εγω οδυσσο ειδα ποτε εγληματικοτητα αλλα λιγο πιο κατω που μενω κεντρο πυροβοληθηκαν σε κλαμπ 2 φορες με νεκρους,βρηκαν μια γυναικα χωρις κεφαλι στα σκουπιδια που την σκωτωσε ο αντρας της και αλλον πρωην αστυνομικο πυροβολημενο οπως και την σπιτονυκοκηρα και 2 γειτονες.το οτι δεν επαθα κατι η τα ειδα με τα ματια μου επισει ειμαι πολυ προσεκτικος δεν σημαινει ειναι ασφαλεις.εξω απο το κεντρο οδυσσου βρηκαν και οικογενεια σκωτωμενους πριν 2-3 μηνες ενω πυροβολισμοι απο καυγαδες ειναι σχεδον καθημερινα.οδησσο προσπαθησε μια μικρη να μου την στηση και να με ληστεψει αλλα την φοβερισα οτι θα καθαρισω με πιστολι αυτην και τα λαγουσακια της πιοκατω που δεν εχει καμερες.εγω γλιτωσα,μετα απο 2 μηνες που πηγα εμαθα αλλος την πατησε απο αυτην,ενα παιδακι απο αζερπαιζαν του πηραν 700 δολαρια νομιζω.ακομα και σε ξενοδοχειο ντιριπασοσκαγια καθαρισαν τον φρουρο και τον μανατζερ,μερα μεσημερι για να κλεψουν τα χρυσαφικα,εχε μαγαζι εκει στο ξενοδοχειο.θελει προσοχη.πριν παθω οτι επαθα και εγω ελεγα ειναι ασφαλεις χαχαχαχ
 

foreigner

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
59
Like
6
Πόντοι
0
Διαβατηριο θες (με ισχυ min 6 μηνων )ειναι εκτος ζωνης σεγκεν η ουκρανια

Μόνο με διαβατήριο μπορείς να μπεις στην Ουκρανία, αλλά με ταυτότητα μπορείς να μπεις και σε χώρες της ΕΕ οι οποίες δεν είναι μέλη του Schengen, όπως Αγγλία, Βουλγαρία κλπ. Επίσης μπορείς ακόμα και Τουρκία να πας χωρίς διαβατήριο, υπό την προυπόθεση ότι έχεις νέου τύπου ταυτότητα.

Αυτά κι ευχαριστώ.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...Και στη Μολδαβία για να βρεις πιτσιρίκα πρεπει να εισαι εμφανησιμος,οχι φτωχομπινές και να εισαι απο νορμάλ μέρος οπου θα ελπιζει οτι θα την πάρεις.Αν της πεις απο Ελλάδα δεν πολυ χαίρεται.
εγω κανω κοινωνικό εργο ξεσκεπάζοντας τους ψεύτες και δείχνοντας ποιοι πραγματικά είναι  :2funny: εχετε μια αληθινη εικόνα του τι συμβαίνει εκει  :2funny:.

Δημητράκη, φίλε,

πρέπει να βρεις μια κοπελίτσα, Ρωσίδα, Ουκρανή, Ελληνίδα, αδιάφορο, και να αποκατασταθείς.

Να της κάνεις 2-3 παιδάκια.

Ο άνδρας πρέπει να μοιράζει τα γονίδια του και να τα περνάει στις επόμενες γενεές.

Και γονίδια σαν τα δικά σου είναι κρίμα να πάνε χαμένα.

Φιλικά

Jay Gatsby
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
ουτε εγω ειδα πολλες φορες κατι,εκτος οταν συνεβαινε σε μενα.το κακο μια φορα γινεται.τι περιμενες να δεις καθε μερα πυροβολισμους στο χρισατικ?.το ενα το παιδακι που σκωτωθηκε προχτες στο γιδροπαρκ τον μαχαιρωσαν,τον αλλο μεσα σε καφε με πιστολι τραυματισμου.για τα πιστολια τραυματισμου που μπορεις να τα αγορασεις και στα μολλ οδησσο λεγαμε την αλλη φορα αν σκωτωνουν η οχι.στην οδησσο πριν ενα μηνα πηροβολησαν κοντα στην ντιριπασοσκαγια στα χειλη καπειον που επαιρνε βολτα το σκυλο και πεθανε απο αιμοραγια.ουτε εγω οδυσσο ειδα ποτε εγληματικοτητα αλλα λιγο πιο κατω που μενω κεντρο πυροβοληθηκαν σε κλαμπ 2 φορες με νεκρους,βρηκαν μια γυναικα χωρις κεφαλι στα σκουπιδια που την σκωτωσε ο αντρας της και αλλον πρωην αστυνομικο πυροβολημενο οπως και την σπιτονυκοκηρα και 2 γειτονες.το οτι δεν επαθα κατι η τα ειδα με τα ματια μου επισει ειμαι πολυ προσεκτικος δεν σημαινει ειναι ασφαλεις.εξω απο το κεντρο οδυσσου βρηκαν και οικογενεια σκωτωμενους πριν 2-3 μηνες ενω πυροβολισμοι απο καυγαδες ειναι σχεδον καθημερινα.οδησσο προσπαθησε μια μικρη να μου την στηση και να με ληστεψει αλλα την φοβερισα οτι θα καθαρισω με πιστολι αυτην και τα λαγουσακια της πιοκατω που δεν εχει καμερες.εγω γλιτωσα,μετα απο 2 μηνες που πηγα εμαθα αλλος την πατησε απο αυτην,ενα παιδακι απο αζερπαιζαν του πηραν 700 δολαρια νομιζω.ακομα και σε ξενοδοχειο ντιριπασοσκαγια καθαρισαν τον φρουρο και τον μανατζερ,μερα μεσημερι για να κλεψουν τα χρυσαφικα,εχε μαγαζι εκει στο ξενοδοχειο.θελει προσοχη.πριν παθω οτι επαθα και εγω ελεγα ειναι ασφαλεις χαχαχαχ
εσυ μεγαλε πολλες ταινιες βλεπεις.
στο αρη βρηκανε νερο. αντε σιγα σιγα να βγαλει δρομολογιο και το κτελ γη-αρης χωρις επιστροφη και να φευγετε απο  την γη ολη οι φαντασιοπληκτοι
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
Δημητράκη, φίλε,

πρέπει να βρεις μια κοπελίτσα, Ρωσίδα, Ουκρανή, Ελληνίδα, αδιάφορο, και να αποκατασταθείς.

Να της κάνεις 2-3 παιδάκια.

Ο άνδρας πρέπει να μοιράζει τα γονίδια του και να τα περνάει στις επόμενες γενεές.

Και γονίδια σαν τα δικά σου είναι κρίμα να πάνε χαμένα.

Φιλικά

Jay Gatsby
τυπε ο μεγας αλεξανδρος ητανε ενας.
ο καραισκακης ητανε ενας.
ο ωνασης ητανε ενας.
και ο δημητρακης θα ειναι ενας.

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εσυ μεγαλε πολλες ταινιες βλεπεις.
στο αρη βρηκανε νερο. αντε σιγα σιγα να βγαλει δρομολογιο και το κτελ γη-αρης χωρις επιστροφη και να φευγετε απο  την γη ολη οι φαντασιοπληκτοι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
διαβαζεις στα ρωσικα τα νεα απο οδυσσο και κιεβο?εχεις φαει ξυλο η να ερθουνε σπιτι σου με πιστολι?αν δεν κανω λαθος δεν εισαι εσυ που εγραφες στον δασκαλο για την κοπελα που πουλουσε λουλουδια και την γαμουσε ο χοντρος ιδιοκτητης και οτι σε λυποταν και σου εδινε χρηματα?!αν δεν κανω λαθος εσυ τα ελεγες,αρα καπειος αλλος ειναι φαντασιοπληκτος χχαχαχαχαχ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εμεις  που δεν παιζουμε με πουτανες απο ιτερνετ και κυκλοφορουμε μερα-νυχτα εκει τα παθαμε ολα.τι να λεω φιλε οτι ειναι ολα ροδινα? καπειος που δεν ξερει μπορει να παει,να βρει κολιτσιδες ουκρανους που θα του ταζουν γκομενες και  να τον ληστεψουν.καπειοι που διαβαζουν ρωσικα μπορουν στο κοντακτε να δουνε στο σιβοτνια ουκραινα,οδεσσκιε βεστι ολα αυτα που λεω να δεις αν ειναι ασφαλισμενα η φαντασιωσεις.με ενα φιλο που θα βρεθουμε τωρα οδυσσο ελληνα,αυτος με πηρε τον δεκεβριο και μου ειπε εξω απο το διαμερισμα του πανταλειμοσκαγια βρηκαν γυναικα χωρις κεφαλι,μετα το διαβασα και στις ειδησεις ειναι στο οδεσσκιε βεστι στο κοντακτε,δεν γραφει ρωσικα το λαπτοπ να το γραψω.ο διμητρακις που ξερει μπορει να τα διαβασει στα γρουπ μου κοντακτε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τωρα διαβαζω στην οδυσσο οι φασιστες αποκκλεισαν ελληνες της κυβερνησης,πρωην υπουργο αμυνας σε ξενοδοχειο απεναντι απο το αγαλμα του δουκα το μερος που βολταρουν το πραβι σεκτορ και εχουν συνεχεια παρουσια.τα ονοματα των ελληνων βασιλης χατσιλαμπρου και κωνσταντινος ησυχος.μαζι τους εχουν και βουλγαρους που πηγαν για συνεδριο.οι φασιστες του πραβι σεκτορ απεκλεισαν το ξενοδοχειο που μενουν.αν βγουνε δεν νομζω να τους ξαναδουμε.τι λες αρκανς?και αυτα στην φαντασια μου?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τελικα της λαικης ενοτητας ειναι οι ελληνες που ηρθαν οδυσσο οι 3 ελληνες,προην του συριζα.μιλω με κυπριο που μενει οδυσσο λεει διμοσιοπειησαν μεχρι και τα διαβατιρια τους,αυριο φευγουν.ηρθαν να μιλησουν στην ελληνικη μοιονοτητα ουκρανια,με 3 ατομα δηλαδη θα μιλουσαν για υπερ της ενωσης οδυσσου με την ρωσια.ελπιζω να μην μπουκαρουν στο ξενοδοχειο οι φασιστες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
τελικα της λαικης ενοτητας ειναι οι ελληνες που ηρθαν οδυσσο οι 3 ελληνες,προην του συριζα.μιλω με κυπριο που μενει οδυσσο λεει διμοσιοπειησαν μεχρι και τα διαβατιρια τους,αυριο φευγουν.ηρθαν να μιλησουν στην ελληνικη μοιονοτητα ουκρανια,με 3 ατομα δηλαδη θα μιλουσαν για υπερ της ενωσης οδυσσου με την ρωσια.ελπιζω να μην μπουκαρουν στο ξενοδοχειο οι φασιστες.
εγω παλι ελπιζω να μπουκαρουν
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
τελικα της λαικης ενοτητας ειναι οι ελληνες που ηρθαν οδυσσο οι 3 ελληνες,προην του συριζα.μιλω με κυπριο που μενει οδυσσο λεει διμοσιοπειησαν μεχρι και τα διαβατιρια τους,αυριο φευγουν.ηρθαν να μιλησουν στην ελληνικη μοιονοτητα ουκρανια,με 3 ατομα δηλαδη θα μιλουσαν για υπερ της ενωσης οδυσσου με την ρωσια.ελπιζω να μην μπουκαρουν στο ξενοδοχειο οι φασιστες.

η βαλαβανη με τα εκατομμυρια και ο ησυχος κατι σταλινια ρωσοφιλα του κερατα...πρωην βουλευτες και υπουργοι που εφυγαν απο το τσυριζα..τι δουλεια ειχαν εκει να πουνε ζητω ο πουτιν στην οδυσσο??? επρεπε να μπουκαρει ο δεξιος τομεας να τους  :knockinb:
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
"Η κα Βαλαβάνη δήλωσε ότι έχει πάει στην Οδησσό για να συναντήσει μέλη της Ελληνικής Ομογένειας.

Οι Ουκρανοί, όμως, τονίζουν ότι είχε έρθει για το συνέδριο που οργάνωναν ΜΚΟ με έδρα την Μόσχα για την Βεσσαραβία.

Να θυμίσουμε ότι η ιστορική περιοχή της Βεσσαραβίας είναι κυρίως στην κατεχόμενη από τους Ρώσους περιοχή της Υπερδνειστερίας (Μολδαβία), αλλά και ένα σημαντικό κομμάτι της στην Ουκρανία.

Η Ρωσία προετοιμάζεται να θέσει θέμα αυτονομίας της Βεσσαραβίας στα πλαίσια της προσπάθειάς της να αρπάξει όλες τις παράλιες περιοχές της Ουκρανίας, συμπεριλαμβανομένης της Οδησσού και της Μαριούπολης.

Αν ισχύουν οι Ουκρανικές καταγγελίες, το ΛΑΕ θα πρέπει να μας εξηγήσει γιατί ανακατεύεται στις Ρωσικές επιδιώξεις στην περιοχή. Τι δουλειά έχει η τόσο σημαντική παρουσία της αντιπροσωπίας του εκεί κ. Λαφαζάνη; Είναι συμπτωματική και η ταυτόχρονη παρουσία του κ. Ελληνιάδη από την Κ.Ε. του ΣΥΡΙΖΑ εκεί;

(Στην φωτογραφία, οι περίφημοι "μασκοφόροι τρομοκράτες", κατά την κα Βαλαβάνη και τον κ. Χατζηστεφάνου, στην πραγματικότητα Ουκρανοί πατριώτες, κρατούν πλακάτ με το σύνθημα:
"Επιδρομείς: Κάτω τα χέρια από την Βεσσαραβία") "

*απο την σελιδα GREEKS for UKRAINE στο fb
 

Συνημμένα

  • 12049121_1073277659358392_318153233880103909_n.jpg
    12049121_1073277659358392_318153233880103909_n.jpg
    57,9 KB · Εμφανίσεις: 23

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
ΝΤΡΟΠΗ που ρυπαίνετε το ωραίο αυτό νήμα με την μαλάκω και την παρέα της... :uglystupid:
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
ΝΤΡΟΠΗ που ρυπαίνετε το ωραίο αυτό νήμα με την μαλάκω και την παρέα της... :uglystupid:

εχεις δικιο απαντησα γιατι αναφερθηκε πριν..
ο στοχος ειναι οι ανατολικες και ο καθενας οσο μπορει!!! αλλα μονο εγω παω ουκρανια τελευταια..αντε και ο κυπριος που παει οδυσσο!
κατι αλλοι δεν εχουν πατησει ουκρανια ουτε στα ονειρα τους και κραζουν  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom