Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Διαβάζεις σε τι απαντάς? Έχεις επαφή με την πραγματικότητα? Πήρες τα χάπια σου?
Έχω αρχίσει και ανησυχώ για εσένα..
Από το πολύ κράξιμο που έχεις μαζέψει έχεις αρχίσει και εμφανίζεις παθολογικά θεματάκια.. Δυσλεξία, δυσαναγνωσία και γενικά άλλα σου λένε σε άλλα απαντάς, αλλού ταξιδεύεις.. Ποιος μίλησε για Μολδαβία? Ποιος είναι το τέρας και τι σχέση έχει αυτό με όσα γράφουμε? Ποιος σε διόρισε να μας λες ποιες γκόμενες πρέπει να γαμάμε? Ποιος μίλησε για κάποιον άλλο? Ψάχνεις αφορμή να πεις αυτό που σε βαζανίζει, το καταλαβαίνω, αλλά τοποθέτησέ το κάπου που να ταιριάζει. Έτσι δεν θα φαίνεσαι τόσο χαζός. Μήπως φοράς τη στολή και την πέφτεις σε καμιά πουτάνα για να βγείτε? Αν θέλεις να κάνουμε έρανο να πληρώσουμε κάποια πουτάνα να πάτε για καφέ για να μην νιώθεις μόνος και τριγυρνάς στα Super Market σαν το χαζό.
Εσυ ούτε πουτάνα δεν είσαι οκανός να βρεις ακόμα και την πουτάνα που έφερες για να δείξεις στον Χάρη για γκόμενα σου του Σινοχάρα ήταν  :2funny:.
  Ενας ενας γινεστε ρεντίκολο  :2funny:έμεινες εσύ να δούμε τα χάλια σου  :vomit: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Έλα Lefteris !!Πες μου τώρα που εμφανίστηκες τι ξέρεις για Lietuva ?´Εχεις πάει?Τι αξίζει να δεις και να κάνεις εκει?
Έχω ήδη τα εισητήρια στις αρχές του Δεκέμβρη!Θα πάω βέβαια σε μια πιτσιρίκα που είναι κατηγορία ...NBA!!
Ψιλή, μοντελοιδής και προσωπάκι σαν λούτρινο αγαλματάκι!
Αν θες απάντισέ μου στο αντίστοιχο νήμα!
Thanks
Επ... είπαμε είμαστε γνώστες του πρωην Ανατολικού μπλόκ, αλλά όχι και ειδήμονες. Αυτό το αφήνω για άλλους. Καλό μου παιδάκι. Επειδή έχω λύσει το "σεξουαλικο μου προβλημα" , αφήνω το μουνί να έρθει σε μένα και όχι εγώ να τρέχω πίσω απο το μουνί. Οχι δεν έχω πάει. Δίπλα στην Ρήγα έχω πάει. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο, ομως αν με 3 λέξεις θα έπρεπε να δώσω χαρακτηρισμό θα έλεγα "παμφθηνα τα πάντα". Κρατώ το οτι έγραψες Lietuva και όχι Λιθουανία. Προς τι άραγε;
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ρολογα σου ξαναεγραψα μην πας θα μεινεις αγαμητος εκει και θα παθεις καταθλιψη.καλυτερα ταλλιν η ριγα για να γαμησεις σιγουρα.οι λιθουανες και λετονες ειναι οι πιο μαλακοηλιθιες στην ευρωπη.δεν ξερω γιατι τους αρεσει να κανουν τισ εξυπνες ενω ειναι τουβλα,5-6 στην κυπρο τις εβαλα στην θεση τους.νιωθουν κομπλεξ με τους ξενους,αυτο το ειδα και στην ριγα οπειον δουν τουριστα ειναι σεξ τουριστ.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ρολογα σου ξαναεγραψα μην πας θα μεινεις αγαμητος εκει και θα παθεις καταθλιψη.καλυτερα ταλλιν η ριγα για να γαμησεις σιγουρα.οι λιθουανες και λετονες ειναι οι πιο μαλακοηλιθιες στην ευρωπη.δεν ξερω γιατι τους αρεσει να κανουν τισ εξυπνες ενω ειναι τουβλα,5-6 στην κυπρο τις εβαλα στην θεση τους.νιωθουν κομπλεξ με τους ξενους,αυτο το ειδα και στην ριγα οπειον δουν τουριστα ειναι σεξ τουριστ.
Φίλε Χάρη!!! ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΛΕΩ!!!!!! :headbang:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σου κάνω παράθεση στη ....γλώσσα σου
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Εσυ ούτε πουτάνα δεν είσαι οκανός να βρεις ακόμα και την πουτάνα που έφερες για να δείξεις στον Χάρη για γκόμενα σου του Σινοχάρα ήταν  :2funny:.
 Ενας ενας γινεστε ρεντίκολο  :2funny:έμεινες εσύ να δούμε τα χάλια σου  :vomit: :2funny:

Άσε μη μιλάς.. ανέβασε φωτογραφία από κανέναν συναγωνιστή ή απο καμιά πούτσα που είναι το φόρτε σου και άσε τους άλλους να μιλάνε για μουνιά. Έστω και έτσι πάντως χαίρομαι πως αναγνωρίζεις πως μερικοί γαμάμε και δεν κάνουμε βόλτες σε πάρκα και Super Market σαν ηλίθιοι. Ένα μήνα τριγυρνούσες σαν τον ηλίθιο σε Prinistrovia, Chisinau, Odessa.. Έχεις αφήσει εποχή.. είσαι ο ήλιθιος και μας λείπει.. ο πανηλίθιος να κάνουμε ταινία την επίσκεψή σου εκεί.
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2013
Μηνύματα
228
Like
2
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχα Σουργελο εντελώς ο πορνοπεπονίας σε κισινάου και οντέσα χαχαχα ένα μπάζο και μια πουτάνα φουλ στην κυταρίτιδα γαμησε :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Άσε μη μιλάς.. ανέβασε φωτογραφία από κανέναν συναγωνιστή ή απο καμιά πούτσα που είναι το φόρτε σου και άσε τους άλλους να μιλάνε για μουνιά. Έστω και έτσι πάντως χαίρομαι πως αναγνωρίζεις πως μερικοί γαμάμε και δεν κάνουμε βόλτες σε πάρκα και Super Market σαν ηλίθιοι. Ένα μήνα τριγυρνούσες σαν τον ηλίθιο σε Prinistrovia, Chisinau, Odessa.. Έχεις αφήσει εποχή.. είσαι ο ήλιθιος και μας λείπει.. ο πανηλίθιος να κάνουμε ταινία την επίσκεψή σου εκεί.
Αν αυτοί ειναι του επιπέδου σου εγω τι να πω? :2funny:Φυσικό ειναι αν είναι αυτό το επίπεδο σου να πηγαινεις μ'αυτούς και να τους λες και συναγωνιστές  :jerking: :2funny:
χαχαχαχαχαχα Σουργελο εντελώς ο πορνοπεπονίας σε κισινάου και οντέσα χαχαχα ένα μπάζο και μια πουτάνα φουλ στην κυταρίτιδα γαμησε :2funny:
Τι να κάνω δεν ειμαι σαν τους μεγαλους γαμιάδες της Μολδαβίας  :2funny:Αυτα τα καμάκια μας έχουν κανει διασημους σε ολη την Ευρώπη  :2funny:Τιμάνε την Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • teras7a.jpg
    teras7a.jpg
    138,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • teras14a.jpg
    teras14a.jpg
    123,1 KB · Εμφανίσεις: 32
D

dude901123

Επισκέπτης
Αν αυτοί ειναι του επιπέδου σου εγω τι να πω? :2funny:Φυσικό ειναι αν είναι αυτό το επίπεδο σου να πηγαινεις μ'αυτούς και να τους λες και συναγωνιστές  :jerking: :2funny:Τι να κάνω δεν ειμαι σαν τους μεγαλους γαμιάδες της Μολδαβίας  :2funny:Αυτα τα καμάκια μας έχουν κανει διασημους σε ολη την Ευρώπη  :2funny:Τιμάνε την Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ το λέω.. Είναι πουστρίκος.. Πουστροπεπόνιας. Πάλι άντρες ανέβασε που τουλάχιστον βγαίνουν φωτογραφίες με μουνιά. Αυτός τίποτα..
Ξέχασες να ανεβάσεις φωτογραφία και από κάνα πούτσο.. Έλα βάλε και πούτσο.. αφού σου αρέσουν οι άντρες και οι πούτσοι. Αν μετρήσουμε τα ποσταρίσματα σου με εικόνες κατά 90% έχουν άντρες και πούτσους..
ΤΥΧΑΙΟ????? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτοί εδώ είναι οι φίλοι σου  :2funny:εσύ τους λες συναγωνιστές  :2funny:Εγω στο Facebook μου δεν εχω φωτογραφίες αγκαλιά με άντρες οπως αυτοι εδω  :2funny:.
  Ναι στη μία φωτογραφία τον φιλάει η (καραφλή) γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτον τον κακομοιρη δεν τον ειδα γιατι πρεπει να ηταν συνέχεια στην κουζίνα για να ψήνει σουβλάκια και να πλενει πιάτα  :2funny: :2funny:.
  Εσύ είσαι ένας απ'αυτους  :2funny:γ'αυτό και τους υποστηρίζεις  :2funny: ο κάθε λογικός ανθρωπος με αυτά τα ζώα γελάει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Αυτοί εδώ είναι οι φίλοι σου  :2funny:εσύ τους λες συναγωνιστές  :2funny:Εγω στο Facebook μου δεν εχω φωτογραφίες αγκαλιά με άντρες οπως αυτοι εδω  :2funny:.
  Ναι στη μία φωτογραφία τον φιλάει η (καραφλή) γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
  Αυτον τον κακομοιρη δεν τον ειδα γιατι πρεπει να ηταν συνέχεια στην κουζίνα για να ψήνει σουβλάκια και να πλενει πιάτα  :2funny: :2funny:.
  Εσύ είσαι ένας απ'αυτους  :2funny:γ'αυτό και τους υποστηρίζεις  :2funny: ο κάθε λογικός ανθρωπος με αυτά τα ζώα γελάει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα κάνω μια εξαίρεση και θα σου μιλήσω για μια φορά χωρίς να σε βρίσω.. αν και δεν ξέρω αν σου αξίζει.
Λοιπόν.. εδώ μέσα είμαστε όλοι συμπαίχτες και συναγωνιστές. Μερικοί από εμάς συμφωνούμε, με άλλους διαφωνούμε και αυτό είναι το φυσιολογικό. Άλλοι άνθρωποι, άλλη μόρφωση, άλλος τρόπος σκέψης, άλλες εμπειρίες, άλλες προτιμήσεις, άλλοι στόχοι, άλλη μέθοδος.. κοκ.
Ο συγκεκριμένος τον οποίο βρίζεις και ανεβάζεις συνεχώς φωτογραφίες του έτυχε να τον γνωρίσω και είναι άνθρωπος που πραγματικά έχει να σου δώσει πράγματα από τις γνώσεις, τη μέθοδο και τις εμπειρίες του. Αλλά πάνω από όλα είναι άνθρωπος που μπορεί να Είναι Φίλος σου και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων. Τώρα αν εσύ διαλέγεις φίλους ανάλογα με την εμφάνισή τους, τους κοιλιακούς ή τους δικέφαλους.. είναι θέμα που πρέπει να το κοιτάξεις. Και το λέω αυτό γιατί εδώ δεν ψάχνουμε γκόμενο, όσοι έχουν τέτοιες ιδιαιτερότητες τουλάχιστον, αλλά μοιραζόμαστε εμπειρίες. Και ο συγκεκριμένος πέρα από πολλές εμπειρίες και γνώσεις έχει και αρχίδια να μιλάει έντιμα και εμένα προσωπικά με βοήθησε όταν του το ζήτησα χωρίς κανένα όφελος.
Αν και είμαι μικρότερός σου θα σε συμβούλευα να κάνεις μια επανεκίνηση και να διαλέξεις εχθρούς από την αληθινή ζωή και όχι μέσα από εδώ. Και αν δεν σου αρέσει κάτι που γράφει κάποιος ή δεν τον πιστεύεις κάνε το σχόλιο σου, πες την άποψή σου και προχώρα. Δεν χρειάζεται να τον πιστέψεις. Στην τελική όλα είναι υποκειμενικά και είμαστε ενήλικοι όλοι μας ώστε να επιλέγουμε απο χιλιάδες πληροφορίες αυτές που θεωρούμε σωστές και να απορρίπτουμε τις άλλες. Άνθρωποι με εμμονές και κολημμένες τυρόπιτες στον εγκέφαλο χαλάνε το νόημα χώρων σαν και αυτόν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Θα ακούσω τη συμβουλή σου και αν παναπάω θα παω μαζί του γιά καμάκι  :2funny:
  Εγω το καταλαβα αμέσως οτι είσαι φίλος με κάποιον απ'αυτούς γ'αυτο και πηγες εκει και βρηκες ολα τα μέρη,αυτον δεν τον πολυ βλεπουν γιατι ειναι συνέχεια στην κουζίνα.Τον κράζουν δε οι υπόλοιποι  :2funny:Αυτό που δεν καταλαβαινω είναι γιατί όλα τα εκεί ζωντόβολα θεωρούνε τον Παναγιώταρο ηγέτη? :think:
  Αν τωρα εσένα ο σουβλατζής έχει γνώσεις που μπορεί να σου της δώσει εγω τι να πω?Μονος σου με αυτα που λες κατεβάζεις το επίπεδο σου :2funny:Μετά μου λες οτι φταίω εγω που σε κράζω? :rockon:
  Δεν μπορω να φανταστώ αυτόν εδω να κανει καμάκι  :2funny:
  Οσο για της εμπειρίες εγω κλείνω στις 9 Νοεμβρίου 23 χρόνια στη Ρωσσία δε νομιζω οτι καποιος που πηγε στο Κισινιώφ 2,3 ή ακόμα και 10 χρόνια και ειναι της περισσότερες ωρες της μέρας μέσα στην κουζίνα και ψηνει σουβλάκια  :2funny:μπορει να εχει και πολλές εμπειρίες  :2funny:
Εγω συναναστρεφομαι με αλλους ανθρωπους για να παίρνω γνώσεις οχι με σουβλατζίδες  :2funny: σε μερικές μέρες θα πάρω μέρος και μπορεί να μιλήσω κιόλας για μερικά λεπτά σε ένα οικονομικό συνέδρειο στο ξενοδοχείο Marriott που με καλέσανε.
  Μηπως είσαι αυτός στη φωτογραφία?δίπλα του? :2funny:αφού ειναι φίλος σου οπως μας λες  :think: :2funny:.
 
 
 

Συνημμένα

  • teras23a.jpg
    teras23a.jpg
    129,9 KB · Εμφανίσεις: 40
D

dude901123

Επισκέπτης
Θα ακούσω τη συμβουλή σου και αν παναπάω θα παω μαζί του γιά καμάκι  :2funny:
  Εγω το καταλαβα αμέσως οτι είσαι φίλος με κάποιον απ'αυτούς γ'αυτο και πηγες εκει και βρηκες ολα τα μέρη,αυτον δεν τον πολυ βλεπουν γιατι ειναι συνέχεια στην κουζίνα.Τον κράζουν δε οι υπόλοιποι  :2funny:Αυτό που δεν καταλαβαινω είναι γιατί όλα τα εκεί ζωντόβολα θεωρούνε τον Παναγιώταρο ηγέτη? :think:
  Αν τωρα εσένα ο σουβλατζής έχει γνώσεις που μπορεί να σου της δώσει εγω τι να πω?Μονος σου με αυτα που λες κατεβάζεις το επίπεδο σου :2funny:Μετά μου λες οτι φταίω εγω που σε κράζω? :rockon:
  Δεν μπορω να φανταστώ αυτόν εδω να κανει καμάκι  :2funny:
  Οσο για της εμπειρίες εγω κλείνω στις 9 Νοεμβρίου 23 χρόνια στη Ρωσσία δε νομιζω οτι καποιος που πηγε στο Κισινιώφ 2,3 ή ακόμα και 10 χρόνια και ειναι της περισσότερες ωρες της μέρας μέσα στην κουζίνα και ψηνει σουβλάκια  :2funny:μπορει να εχει και πολλές εμπειρίες  :2funny:
Εγω συναναστρεφομαι με αλλους ανθρωπους για να παίρνω γνώσεις οχι με σουβλατζίδες  :2funny: σε μερικές μέρες θα πάρω μέρος και μπορεί να μιλήσω κιόλας για μερικά λεπτά σε ένα οικονομικό συνέδρειο στο ξενοδοχείο Marriott που με καλέσανε.
  Μηπως είσαι αυτός στη φωτογραφία?δίπλα του? :2funny:αφού ειναι φίλος σου οπως μας λες  :think: :2funny:.
 
 


Είπαμε ο ηλίθιος δεν αλλάζει εύκολα.. παραμένει ηλίθιος σε όλη του τη ζωή. Αν ψάχνεις γκόμενο που να έχει μεγάλο παπάρι δεν θα σου κάνω τη χάρη, δεν γαμάω πουστρίκους. Πήγαινε τώρα να μιλήσεις στο συνέδριο και μη ξεχάσεις να δείξεις το videaki με τη γάτα.. και το άλλο με τη στολή που ξεντύνεσαι.. και όλοι γελάνε. Ξέχασα έχεις και ένα άλλο που είσαι σε μια Disco και οι γκόμενες χορεύουν και εσύ προσπαθείς να μπεις στο πλάνο και αυτές σε γράφουν.. Ο κανένας..
Έχουμε άλλα κριτήρια σίγουρα.. Εσύ ψάχνεις πούτσους και ζώα.
Εγώ ταξιδεύω για γυναίκες..

Καλή επιτυχία ΠΟΥΣΤΡΟΠΕΠΟΝΙΑ
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Θα ακούσω τη συμβουλή σου και αν παναπάω θα παω μαζί του γιά καμάκι  :2funny:
  Εγω το καταλαβα αμέσως οτι είσαι φίλος με κάποιον απ'αυτούς γ'αυτο και πηγες εκει και βρηκες ολα τα μέρη,αυτον δεν τον πολυ βλεπουν γιατι ειναι συνέχεια στην κουζίνα.Τον κράζουν δε οι υπόλοιποι  :2funny:Αυτό που δεν καταλαβαινω είναι γιατί όλα τα εκεί ζωντόβολα θεωρούνε τον Παναγιώταρο ηγέτη? :think:
  Αν τωρα εσένα ο σουβλατζής έχει γνώσεις που μπορεί να σου της δώσει εγω τι να πω?Μονος σου με αυτα που λες κατεβάζεις το επίπεδο σου :2funny:Μετά μου λες οτι φταίω εγω που σε κράζω? :rockon:
  Δεν μπορω να φανταστώ αυτόν εδω να κανει καμάκι  :2funny:
  Οσο για της εμπειρίες εγω κλείνω στις 9 Νοεμβρίου 23 χρόνια στη Ρωσσία δε νομιζω οτι καποιος που πηγε στο Κισινιώφ 2,3 ή ακόμα και 10 χρόνια και ειναι της περισσότερες ωρες της μέρας μέσα στην κουζίνα και ψηνει σουβλάκια  :2funny:μπορει να εχει και πολλές εμπειρίες  :2funny:
Εγω συναναστρεφομαι με αλλους ανθρωπους για να παίρνω γνώσεις οχι με σουβλατζίδες  :2funny: σε μερικές μέρες θα πάρω μέρος και μπορεί να μιλήσω κιόλας για μερικά λεπτά σε ένα οικονομικό συνέδρειο στο ξενοδοχείο Marriott που με καλέσανε.
  Μηπως είσαι αυτός στη φωτογραφία?δίπλα του? :2funny:αφού ειναι φίλος σου οπως μας λες  :think: :2funny:.
 
 

Μπαγασάκο.. με Βρήκες..
Πάω να κλάψω..
Και σου υπενθυμίζω.. μόλις με βρεις σε περιμένω στη γωνία και τότε θα δούμε πόσο καλός δικηγόρος είσαι :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom