Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μπαγασάκο.. με Βρήκες..
Πάω να κλάψω..
Και σου υπενθυμίζω.. μόλις με βρεις σε περιμένω στη γωνία και τότε θα δούμε πόσο καλός δικηγόρος είσαι :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Οι φώτο είναι με σβισμένα τα πρόσωπα οποτε δεν υπαρχει καμια παραβίαση.Αν τελικά εισαι αυτος εχεις μεγάλα χάλια  :vomit: :2funny:.
 Αν καποιος ειναι εδω για να  :knockinb: αυτός είμαι εγώ.Εγω ειμαι Πορνομετανάστης δεν ειμαι οικονομικός μετανάστης οπως αυτοι εδω αυτη ειναι η διαφορά μας :2funny:Και αν ηθελα πούτσες θα καθομουν Ελλάδα και θα ειχα οσους πουστηδες ηθελα  :2funny:Εγω δεν ηρθω εδω για να ψηνω σουβλάκια στην κουζίνα σε καποιο φαγάδικο  :2funny:επειδη στην Ελλάδα δεν έβγαινε το μεροκάμματο  :2funny:οπως ηρθαν αυτοι  :2funny:
 Ο φίλος σου πρεπει να ειναι ολη την ωρα στην κουζίνα γ'αυτο και δεν τον ειδα καθολου  :think:,εσυ λογικα πρεπει να τον ηξερες πριν πας Μολδαβία  :think: οσο για τους αλλους εκει δεν ειδα κανεναν να έχει καμία γκόμενα,δεν ειδα να τους ενδιαφερει το  :knockinb: οπως καταλαβα η μονη τους αποασχοληση ειναι να παιξουν χαρτιά και ταβλι  :2funny:.
 

Συνημμένα

  • teras23a.jpg
    teras23a.jpg
    129,9 KB · Εμφανίσεις: 34

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
παντως αυτη με τα γυαλακια εχει και γαμω τα τσιμπουκοχειλα
η φάτσα της δεν μου αρέσει μονο χείλη εχει φουσκωτά,δεν πρεπει να παιζει τιποτα μ'αυτην γιατι ειναι σε μια φωτογραφία μόνο πιο πιθανον ειναι με τον Παναγιώταρο ο φίλος μας να  :knockinb: :2funny: παρα μ'αυτήν  :2funny: τον φιλάει πάντος πολυ τριφερά  :2funny:Παντος κανενας εκει δεν δειχνει ενδιαφερον για γκομενες και δεν μιλανε καθολουγ'αυτο το θεμα.Μου θυμισε επαρχιακες πολεις της Ελλάδας που καθονται στα καφενεια και παιζουν χαρτιά και τάβλι με της ωρες  :2funny:.
  Για να πω την αλήθεια αυτός εδώ είναι ακόμα χειρότερος από σένα  :2funny: Οταν πρωτοειδα της φωτογραφίες του νόμιζα οτι εχει συνδρομο DOWN  :2funny: μετά απο 400χρόνια Τουρκοκρατίας φυσικό είναι να εχουμε τετοιες επιμειξίες και να υπαρχουν Ελληνες με Μογγολικό DNA εκτος αν τελικά ειναι DOWN  :think: Αλλα εχει συνδρομο ελαφριάς μορφής και η νοημοσύνη του φτάνει για να γίνει αυτοσυντηριθει και να δουλεψει στο σουβλατζίδικο.Παντος πρεπει κανεις να ειναι εντελώς αγράμματος για να παρει απ'αυτόν συμβουλές  :2funny:
  Αξιζει να παει κανεις εκει για να  :2funny: με τα ζώα που θα συναντισει  :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Αν αυτοί ειναι του επιπέδου σου εγω τι να πω? :2funny:Φυσικό ειναι αν είναι αυτό το επίπεδο σου να πηγαινεις μ'αυτούς και να τους λες και συναγωνιστές  :jerking: :2funny:Τι να κάνω δεν ειμαι σαν τους μεγαλους γαμιάδες της Μολδαβίας  :2funny:Αυτα τα καμάκια μας έχουν κανει διασημους σε ολη την Ευρώπη  :2funny:Τιμάνε την Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι ζουμπουρλουδικα φαγανα αγορια ειναι αυτα  :effemine: :effemine: :gay:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Θα κάνω μια εξαίρεση και θα σου μιλήσω για μια φορά χωρίς να σε βρίσω.. αν και δεν ξέρω αν σου αξίζει.
Λοιπόν.. εδώ μέσα είμαστε όλοι συμπαίχτες και συναγωνιστές. Μερικοί από εμάς συμφωνούμε, με άλλους διαφωνούμε και αυτό είναι το φυσιολογικό. Άλλοι άνθρωποι, άλλη μόρφωση, άλλος τρόπος σκέψης, άλλες εμπειρίες, άλλες προτιμήσεις, άλλοι στόχοι, άλλη μέθοδος.. κοκ.
Ο συγκεκριμένος τον οποίο βρίζεις και ανεβάζεις συνεχώς φωτογραφίες του έτυχε να τον γνωρίσω και είναι άνθρωπος που πραγματικά έχει να σου δώσει πράγματα από τις γνώσεις, τη μέθοδο και τις εμπειρίες του. Αλλά πάνω από όλα είναι άνθρωπος που μπορεί να Είναι Φίλος σου και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων. Τώρα αν εσύ διαλέγεις φίλους ανάλογα με την εμφάνισή τους, τους κοιλιακούς ή τους δικέφαλους.. είναι θέμα που πρέπει να το κοιτάξεις. Και το λέω αυτό γιατί εδώ δεν ψάχνουμε γκόμενο, όσοι έχουν τέτοιες ιδιαιτερότητες τουλάχιστον, αλλά μοιραζόμαστε εμπειρίες. Και ο συγκεκριμένος πέρα από πολλές εμπειρίες και γνώσεις έχει και αρχίδια να μιλάει έντιμα και εμένα προσωπικά με βοήθησε όταν του το ζήτησα χωρίς κανένα όφελος.
Αν και είμαι μικρότερός σου θα σε συμβούλευα να κάνεις μια επανεκίνηση και να διαλέξεις εχθρούς από την αληθινή ζωή και όχι μέσα από εδώ. Και αν δεν σου αρέσει κάτι που γράφει κάποιος ή δεν τον πιστεύεις κάνε το σχόλιο σου, πες την άποψή σου και προχώρα. Δεν χρειάζεται να τον πιστέψεις. Στην τελική όλα είναι υποκειμενικά και είμαστε ενήλικοι όλοι μας ώστε να επιλέγουμε απο χιλιάδες πληροφορίες αυτές που θεωρούμε σωστές και να απορρίπτουμε τις άλλες. Άνθρωποι με εμμονές και κολημμένες τυρόπιτες στον εγκέφαλο χαλάνε το νόημα χώρων σαν και αυτόν.
Δημητρακη.... καλά στα λέει ο βρωμιάρης. Μια χαρά....  +1.000.000
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δημητρακη.... καλά στα λέει ο βρωμιάρης. Μια χαρά....   +1.000.000
Μάλλον το Dirty παραπέμπει σε αλητεία και καφρίλα στις γυναίκες παρά σε ...βρωμιά... :coffee:

Σκεφτείτε το ενδεχόμενο ο Δημητράκης να σας ακούσει και να σταματήσει να γράφει.... :new_shocked:
Εδώ λίγες μέρες αραίωσε και τον ψάχνατε!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Και τι θέλετε να καταπίνει αμάσητα όσα λέμε για τα μέρη που ζει??? :tickedoff:
Ο καθένας και με τον Δημητράκη να λέει όσα λέει περνάει τα μυνήματά του και όποιος πραγματικά θέλει βοήθεια τη παίρνει από όλους!
Όταν όμως αναλωνόμαστε σε αμπελοφιλοσοφίες τότε λάθη και φλυαρίες  ακούγονται από όλες τις πλευρές!!! Και επίσης πιστεύω πως βοηθάει την συζήτηση να προοδεύσει και να δίνονται πληροφορίες που υπό άλλες συνθήκες δεν θα δίνονταν! Τι νόημα θα είχε να ήμασταν ένα φόρουμ που συμφωνούμε όλοι με όλους! Κάθε 2 χρόνια θα γραφόταν κανένα πόστ  του στυλ "Πάω Ουκρανία, υπάρχει κάποιο γραφείο για cg?"

Στο μέτωπο τώρα.... πολύ Ρωσία!!! Χαμός!!!! Και κάτι τσιμπιέται!!!! Αυτή την εβδομάδα είχα κάτι άλλα νταλαβέρια με μια Ευρωπαία αλλά έκανα πως και πως να φύγει....
Οι ανατολικιές Ντέβουσκες είναι ΕΞΑΡΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δημητρακη.... καλά στα λέει ο βρωμιάρης. Μια χαρά....   +1.000.000
Δε νομιζω οτι ειναι ο Σινοχάρας οπως μου γράψανε μερικοί.Ο Μάκης μου ειπε οτι εχει συναντηθει μαζι του,και ο Μάκης δε νομιζω να λεει ψέματα  :think:.
 Το οτι μπηκε βαλτός για να υποστηρίξει τους φίλους του φανηκε αμέσως,καποιος που παει εκει πρωτη φορα ειδηκα αν δεν ξερει τη γλώσσα δεν μπορει να βρει τιποτα,αυτος πως τα βρηκε όλα? :2funny:Καποιος του τα έδειξε.Τωρα που μας εγραψε πως ξέρει το σουβλατζή  :2funny:
 Μιλάμε για πολύ γελοία άτομα  :2funny: ο Στέλιος τσαντήστικε μαζι τους με την κακομοιριά τους και που όλοι του ζητάγανε λεφτά να τους δανείσει  :2funny:.Εγω τους πηρα στην πλάκα με πιάναν τα γέλια οταν τους έβλεπα να κάθονται και να παίζουν τάβλι  :2funny:.
 Σου έστειλα της φωτογραφίες του στο Σκά'ι'π για να τον θαυμάσεις και να μου πεις τη γνωμη σου :2funny:.Δεν ξερω αν αυτος εχει συνδρομο Down ελαφρας μορφής (μωσαϊκισμό του Συνδρόμου Down) ή απλός είναι απόγωνος των Τουρκων που έμειναν στην Ελλάδα 400 χρόνια.Το επιθετο του δεν ειναι Τουρκοκής προελευσης αλλα μπορει οι παπουδες του να το άλλαξαν οποτε δεν λεει τίποτα.
 Οσο για της γκόμενες μπορω να σε διαβεβαιώσω οτι αυτόν ουτε να τον κοιτάξουν δεν γυρίζουν :2funny: ασε που δεν εχει και χρόνο για γκόμενες οταν ολη τη μέρα είναι μεσα στην κουζίνα και ψήνει σουβλάκια  :2funny:.
 Δε λεω να εισαι 20 ετων και να ψηνεις σουβλάκια ή να δουλευεις σερβιτόρος δεν ειναι ντροπή αλλα να είσαι 45 και να κάνεις αυτη τη δουλειά ειναι για γέλοια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Θα κάνω μια εξαίρεση και θα σου μιλήσω για μια φορά χωρίς να σε βρίσω.. αν και δεν ξέρω αν σου αξίζει.
Λοιπόν.. εδώ μέσα είμαστε όλοι συμπαίχτες και συναγωνιστές. Μερικοί από εμάς συμφωνούμε, με άλλους διαφωνούμε και αυτό είναι το φυσιολογικό. Άλλοι άνθρωποι, άλλη μόρφωση, άλλος τρόπος σκέψης, άλλες εμπειρίες, άλλες προτιμήσεις, άλλοι στόχοι, άλλη μέθοδος.. κοκ.
Ο συγκεκριμένος τον οποίο βρίζεις και ανεβάζεις συνεχώς φωτογραφίες του έτυχε να τον γνωρίσω και είναι άνθρωπος που πραγματικά έχει να σου δώσει πράγματα από τις γνώσεις, τη μέθοδο και τις εμπειρίες του. Αλλά πάνω από όλα είναι άνθρωπος που μπορεί να Είναι Φίλος σου και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων. Τώρα αν εσύ διαλέγεις φίλους ανάλογα με την εμφάνισή τους, τους κοιλιακούς ή τους δικέφαλους.. είναι θέμα που πρέπει να το κοιτάξεις. Και το λέω αυτό γιατί εδώ δεν ψάχνουμε γκόμενο, όσοι έχουν τέτοιες ιδιαιτερότητες τουλάχιστον, αλλά μοιραζόμαστε εμπειρίες. Και ο συγκεκριμένος πέρα από πολλές εμπειρίες και γνώσεις έχει και αρχίδια να μιλάει έντιμα και εμένα προσωπικά με βοήθησε όταν του το ζήτησα χωρίς κανένα όφελος.
Αν και είμαι μικρότερός σου θα σε συμβούλευα να κάνεις μια επανεκίνηση και να διαλέξεις εχθρούς από την αληθινή ζωή και όχι μέσα από εδώ. Και αν δεν σου αρέσει κάτι που γράφει κάποιος ή δεν τον πιστεύεις κάνε το σχόλιο σου, πες την άποψή σου και προχώρα. Δεν χρειάζεται να τον πιστέψεις. Στην τελική όλα είναι υποκειμενικά και είμαστε ενήλικοι όλοι μας ώστε να επιλέγουμε απο χιλιάδες πληροφορίες αυτές που θεωρούμε σωστές και να απορρίπτουμε τις άλλες. Άνθρωποι με εμμονές και κολημμένες τυρόπιτες στον εγκέφαλο χαλάνε το νόημα χώρων σαν και αυτόν.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σωστα μιλας φιλε.νομιζω ο διμητρακις ειναι αδικος με τους ανθρωπους εκει,δεν τους γνωριζει και δεν τον γνωριζουν.για τους αλλους εκει που γνωρισε και οι ιδιοι του φερθηκαν καλα οι πιο πολλοι δεν το βρισκω ουτε και εγω σωστο να βαζει φωτο για τον καθε ανθρωπο και να τον προσβαλει.οσες γνωσεις και να εχει ο διμητρακις για τις χωρες αυτες,αυτο τον χαλα και τον κανει αντιπαθητικο σε ολους με αποτελεσμα να τον κοντραρουν ολοι.πρωσωπικα νιωθω ασχημα οταν βλεπω φωτο απο ανθρωπους που μερικους γνωριζω.μπορει να νομιζει τωρα οτι μιλω με σλαβιανι,η μαζι σου η με αλλους αλλα δεν εχω καμια επαφη με κανεναν σας.νιωθω ασχημα να προσβαλουμε κοσμο.φωτο μονοδικες μου θελω να βαζω,αν τα καταφερνω και οχι για αλλους χωρις να εχω την αδεια τους.αυτο δεν ειναι σωστο.εχουμε μυαλο και εμπειριες οι πιο πολλοι να καταλαβαινουμε αν καπειος δεν δινει σωστες πλιροφοριες,δεν χρειαζομαι να εχω εικονα και να ξερω την φατσα του.οταν γραφω για αποτυχιες και ασχημες εμπειριες σιγουρα και για μενα θα με φανταζονται πενηνταρη και αλλα ασχημα,γραφω παντα αληθεια.αν καπου ειναι σωστος ο πορνομεταναστις τον υποστηριζω παντα,αν δεν εχει σωστη συμπεριφορα αναγκαζομαι και εγω να τον επιπλιξω.πρεπει να ειμαι δικαιος με ολους,ανεξαρτητα φιλιας.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ακομα και για τον φιλο του ρολογα τον οραιο γυμναστη που βρισκει παντου γκομενες ειπα αν ερθει ουκρανια να παιξει θα μεινει αγαμητος.για να δουμε και την αλλη οψη του νομισματος και για αυτους που εχουν εμφανιση ρουβα και μπραντ πιτ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
σωστα μιλας φιλε.νομιζω ο διμητρακις ειναι αδικος με τους ανθρωπους εκει,δεν τους γνωριζει και δεν τον γνωριζουν.για τους αλλους εκει που γνωρισε και οι ιδιοι του φερθηκαν καλα οι πιο πολλοι δεν το βρισκω ουτε και εγω σωστο να βαζει φωτο για τον καθε ανθρωπο και να τον προσβαλει.οσες γνωσεις και να εχει ο διμητρακις για τις χωρες αυτες,αυτο τον χαλα και τον κανει αντιπαθητικο σε ολους με αποτελεσμα να τον κοντραρουν ολοι.πρωσωπικα νιωθω ασχημα οταν βλεπω φωτο απο ανθρωπους που μερικους γνωριζω.μπορει να νομιζει τωρα οτι μιλω με σλαβιανι,η μαζι σου η με αλλους αλλα δεν εχω καμια επαφη με κανεναν σας.νιωθω ασχημα να προσβαλουμε κοσμο.φωτο μονοδικες μου θελω να βαζω,αν τα καταφερνω και οχι για αλλους χωρις να εχω την αδεια τους.αυτο δεν ειναι σωστο.εχουμε μυαλο και εμπειριες οι πιο πολλοι να καταλαβαινουμε αν καπειος δεν δινει σωστες πλιροφοριες,δεν χρειαζομαι να εχω εικονα και να ξερω την φατσα του.οταν γραφω για αποτυχιες και ασχημες εμπειριες σιγουρα και για μενα θα με φανταζονται πενηνταρη και αλλα ασχημα,γραφω παντα αληθεια.αν καπου ειναι σωστος ο πορνομεταναστις τον υποστηριζω παντα,αν δεν εχει σωστη συμπεριφορα αναγκαζομαι και εγω να τον επιπλιξω.πρεπει να ειμαι δικαιος με ολους,ανεξαρτητα φιλιας.
Αυτό δεν το έχεις γράψει εσυ βέβαια  :2funny: αλλα καποιος στο έστειλε και το πόσταρες  :think:
  Μου φερθηκαν ουδέτερα μπορω να πω.Βεβαια κ'εγω δεν εδωσα δικαιόματα παντος δεν θα μου εκανε εντυπωση αν μου ζηταγαν δανεικα,οπου πηγαινα πληρωνα ενω οπως καταλαβα ολοι ζηταν απο ολους.Εκτος απο το Νίκο το φοιτητή που ειναι ο μονος εκει που είχε γκόμενα ολοι οι αλλοι ηταν μπακούρια ουτε στα ονειρα τους  :2funny:.Απλος τους έβλεπα στο ΟΠΑ που παίζαν τάβλι οταν πηγαινα ειχαμε εντελως αλλα ενδιαφέροντα και το επίπεδο μας ηταν σαν τη μέρα με τη νύχτα οπως βλεπεις απο της φωτογραφίες  :2funny:
  Επειδη με συγκρίνεις με αυτα τα σούργελα και βαζεις κείμενα που σου εστειλε ο Σινοχάρας θα τιμωριθείς  :2funny: Θα φας χρυσή βροχή :2funny:Επειδη ομως ειμαι καλός θα σε αφήσω να διαλέξεις τη γκόμενα που θα σε κατουρίσει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ακομα και για τον φιλο του ρολογα τον οραιο γυμναστη που βρισκει παντου γκομενες ειπα αν ερθει ουκρανια να παιξει θα μεινει αγαμητος.για να δουμε και την αλλη οψη του νομισματος και για αυτους που εχουν εμφανιση ρουβα και μπραντ πιτ.
Ο πορνογυμναστής δεν τις πάει τις Ρωσσο-Ουκρανίδες γιατί λέει πως γουστάρουν τα λεφτά του άντρα και είναι ξινές και μη ευχάριστες γκόμενες αν και που και που του κάθονται κάποιες στα ευκολα! Σύντομα πορνομεταναστευει στη ΝΟΡΒΗΓΙΑ με στόχο κάθε Σαββατοκύρριακο άλλη γυναίκα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο πορνογυμναστής δεν τις πάει τις Ρωσσο-Ουκρανίδες γιατί λέει πως γουστάρουν τα λεφτά του άντρα και είναι ξινές και μη ευχάριστες γκόμενες αν και που και που του κάθονται κάποιες στα ευκολα! Σύντομα πορνομεταναστευει στη ΝΟΡΒΗΓΙΑ με στόχο κάθε Σαββατοκύρριακο άλλη γυναίκα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Εκει το μονο διακαιομα που θα εχει θα ειναι να  :jerking: δημόσια  :2funny:.Αν δεν κοιτάς καποιον οταν  :jerking: στο δρόμο δεν ειναι αδίκημα  :2funny:Εχουνε και σύλλογο Αυνανιζομενων  :2funny:.
  Η Νορβηγία ειναι χειροτερη απο πλευρα γυναικων ακομα και απο της Αραβικές χωρες,ασε που τους Ελληνες τους βαζουν στην ιδια κατηγορια με τους Αραβες και τους Τούρκους.Ειναι σαν να λες θα παει καποιος στη Σαουδική Αραβία για να  :knockinb: :2funny:.
  Ασε που ουτε πουτανες δεν θα  :knockinb: γιατι διώκεται ο πελάτης με πρόστιμο ή ποινή φυλάκισης  :2funny:.
  Ενα αλλο παραδειγμα για να καταλάβει ο αναγνώστης ειναι σα να λεει ενας Πακιστανός στο Πακιστάν οτι θα παει στην Ελλάδα να  :knockinb: Ελεηνίδες,καθε βδομάδα και αλλη.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ο πορνογυμναστής δεν τις πάει τις Ρωσσο-Ουκρανίδες γιατί λέει πως γουστάρουν τα λεφτά του άντρα και είναι ξινές και μη ευχάριστες γκόμενες αν και που και που του κάθονται κάποιες στα ευκολα! Σύντομα πορνομεταναστευει στη ΝΟΡΒΗΓΙΑ με στόχο κάθε Σαββατοκύρριακο άλλη γυναίκα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καμια σχεση οι νορβιγιδες με φιλανδεζες και σουηδεζες.ειναι τελειος αλκολικα ζωα,ανδρωειδες.μπορει να φας ξυλο αν τις πλισιασεις κυπρο,ερχονται 4-5 μαζι,μεθανε και φωναζουν σαν ζωα.οι σουηδεζες εδω ολες με γκομενο ερχονται τα τελευταια χρονια και γρουπ.καμια σχεση με την αγια ναπα το 1985-1995
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
διμητρακι δεν μιλω με σινοχαρα ουτε μου στελνει αλλος ποστ.εδω εμαιλ να κανω μαμπα δεν ξερω πως να κανω μονος,θα μου φτιαξει ο γιαννις οδυσσο.οταν ηταν το ελληνικο οδυσσο πηγαινα ετρωγα και εφευγα.εσυ φταις που καθοσουν εκει,δεν φταινε αυτοι.κανε μονος βολτες,δεν θελω παρεα ποτε οδυσσο.ουτε καθομε στα καφε,τρωω γρηγορα και δρομο,δεν χανω χρονο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
καμια σχεση οι νορβιγιδες με φιλανδεζες και σουηδεζες.ειναι τελειος αλκολικα ζωα,ανδρωειδες.μπορει να φας ξυλο αν τις πλισιασεις κυπρο,ερχονται 4-5 μαζι,μεθανε και φωναζουν σαν ζωα.οι σουηδεζες εδω ολες με γκομενο ερχονται τα τελευταια χρονια και γρουπ.καμια σχεση με την αγια ναπα το 1985-1995
Βλέπεις με την παραπληροφόριση τη γίνεται  :think: Και στη Μολδαβία για να βρεις πιτσιρίκα πρεπει να εισαι εμφανησιμος,οχι φτωχομπινές και να εισαι απο νορμάλ μέρος οπου θα ελπιζει οτι θα την πάρεις.Αν της πεις απο Ελλάδα δεν πολυ χαίρεται.
 Αλλο τι λένε εδω μέσα  :2funny: εγω κανω κοινωνικό εργο ξεσκεπάζοντας τους ψεύτες και δείχνοντας ποιοι πραγματικά είναι  :2funny: εχετε μια αληθινη εικόνα του τι συμβαίνει εκει  :2funny:.
 Παντος οτι καποιοι σαν τον σουβλατζή και σαν τον Παναγιώταρο γαμάνε 18χρονα ειναι ενας μύθος  :2funny: και το απέδειξα που πηγα εκει και για ενα μηνα δεν ειδα κανεναν τους να εχει γκόμενα  :2funny:.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Εκει το μονο διακαιομα που θα εχει θα ειναι να  :jerking: δημόσια  :2funny:.Αν δεν κοιτάς καποιον οταν  :jerking: στο δρόμο δεν ειναι αδίκημα  :2funny:Εχουνε και σύλλογο Αυνανιζομενων  :2funny:.
  Η Νορβηγία ειναι χειροτερη απο πλευρα γυναικων ακομα και απο της Αραβικές χωρες,ασε που τους Ελληνες τους βαζουν στην ιδια κατηγορια με τους Αραβες και τους Τούρκους.Ειναι σαν να λες θα παει καποιος στη Σαουδική Αραβία για να  :knockinb: :2funny:.
  Ασε που ουτε πουτανες δεν θα  :knockinb: γιατι διώκεται ο πελάτης με πρόστιμο ή ποινή φυλάκισης  :2funny:.
  Ενα αλλο παραδειγμα για να καταλάβει ο αναγνώστης ειναι σα να λεει ενας Πακιστανός στο Πακιστάν οτι θα παει στην Ελλάδα να  :knockinb: Ελεηνίδες,καθε βδομάδα και αλλη.
αυτο το τελευταιο μη γελας δημητρη , γινετε
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
η εγληματικοτητα ανεβηκε σε κιεβο,οδυσσο ολο και πιο πολλοι με οπλα.χτες οδυσσο βομβα κοντα στην οπερα.βρηκαν προχτες πυροβολημενο καπειον στο κεντρο οπως και απαγαγαν μια κοπελα εξω απο το σπιτι της,αλλα τους βρηκαν.σημερα συνελαβαν οδυσσο μαλακες 17-21,μαζι με κοπελιτσες στην εστιναν απο ιτερνετ για συναντηση.μετα αυτοι σε ληστευαν.κιεβο παλι δολοφονιες σε καυγαδες σε καφε μερα μεσημερι,2 ατομα.μαλλον θα καθομε σπιτι αργα το βραδι,να παω κλαμπ θελω 20 λεπτα γρηγορο περπατημα αλλα επικυνδηνα ειναι να περπατας μονος.
 

tasos691982

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά για ταξίδι στο Κίεβο γίνεται με ταυτότητα νέου τύπου ή μόνο διαβατήριο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom