Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ανέφερες "αρνιά", "κατσίκια" και "πορνομετανάστη" στην ίδια πρόταση και θυμήθηκα αυτό (φαντασου τι τράβηξε το καημένο το ζωντανό, στα χέρια του άρρωστου κτηνοβάτη - το παραδέχεται ο ίδιος www.dailymotion.com/video/x2tqtx7_%CE%B5%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CF%84%CE%B7%CE%BD%CE%BF%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82_fun]ΕΔΩ[/url]). Η παρακάτω φωτογραφία είναι μια ευγενική προσφορά του Δημητράκη, από το προσωπικό του ιστολόγιο στο οποίο ο ίδιος και με δική του θέληση και πρωτοβουλία δημοσιεύει δικές του φωτογραφίες και δικά του βίντεο.

rwxmfSyWtgg.jpg
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ντερτι αφου εισαι μαγκας γιατι δεν πας πετρουπολι που οι γκομενες βλεπουνε το στατους σου να δουμε αν μετρας?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Για να μην έχεις αυταπάτες για το "που" ζει, ρίξε μια ματιά σε φωτογραφία του διαμερίσματος του (ο ίδιος το είχε δημοσιευσει πριν καιρό σε προσωπικό του ιστολόγιο).

Εφτασε ο κατά τα άλλα "σπουδαίος" πορνομετανάστης να γίνει 50 χρονων μαντράχαλος και ακόμη να συντηρείται με την επιχορήγηση (χαρτζηλίκι σαν να είναι 12χρονος δηλαδή) που του στέλνουν από την Ελλάδα και να κοιμάται ΜΟΝΟΣ σε καναπέ (!!!). Ούτε καν κανονικό κρεβάτι δεν εχει ο άχρηστος και ζει σε μια τρώγλη 35 τετραγωνικών μέτρων που το ονομάζει "σπιταρώνα". Όσο για το "τι" γαμάει, ασ'το, γελάνε και οι πέτρες!

Έτσι για να ξερεις "που" ζει και πόσο "σπουδαίος" είναι...

_opPjBc9dGo.jpg


Για φαντασου πόσο "σπουδαίος" είναι ο πορνομετανάστης!

  • [li]Και χαζός![/li]
    [li]Και μόνος![/li]
    [li]Και χοντρός![/li]
    [li]Και ασχημος![/li]
    [li]Και μυθομανής![/li]
    [li]Και κτηνοβατης![/li]
    [li]Και κλαρινογαμπρος![/li]
    [li]Και με μικρή πούτσα![/li]
    [li]Και χωρίς καν αντίληψη της πραγματικότητας γύρω του![/li]
    [li]Και ζει σε διαμέρισμα-τρωγλη (κοιμαται σε πτυσομενο καναπε αφου ο γιουφτος δεν εχει φυσιολογικο κρεβατι)![/li]

Ε, ρε γμτ, τι αλλο μενει να παθει? Όλες οι καταρες πανω του πια?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
στην πετρουπολη βλεπουν στατους και το μερος που μενεις χαχαχαχαχ.αντε ντερτι εραστη τραβα πετρουπολι να το παιξεις παραμυθας αν μετρας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτες της φωτο εγω της ειχα ανεβάσει και ειναι απο την ΠΜΡ και ειχα πει οτι εκει τιποτα καλητερο δεν υπαρχει....γιατι ειναι εντελως χωριό.
 Χάρη ετοιμασου να παμε Τραπεζούντα θα κανεις αγωνα μποξ με τον Κοκσάλ μπαμπά  :2funny:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πρεπει να μαθω να κανω κοπι φωτο για να σας τρελενω ολους χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Αυτες της φωτο εγω της ειχα ανεβάσει και ειναι απο την ΠΜΡ και ειχα πει οτι εκει τιποτα καλητερο δεν υπαρχει....γιατι ειναι εντελως χωριό.
 Χάρη ετοιμασου να παμε Τραπεζούντα θα κανεις αγωνα μποξ με τον Κοκσάλ μπαμπά  :2funny:
εβλεπα το βιντεακι σου τωρα στον παρθενωνα ντυμενος αρχαιος.βγαινει και σε huggo boss η κελεπια σου να παρω μια χαχαχαχαχαχ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
κατι εκανα και τωρα στην οθονη του λαπτοπ μου δειχνει τον διμητρακι με το αρνακι,δεν ξερω να το διαγραψω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
μα δεν εκανα καμακι στο βιντεο.αλλος με τραβουσε απο μακρια
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
κλεωνα μπες στο κιεβο.σε βγαζουν οτι εχεις αδικο και οτι εχουν ξεσκιστει στο γαμησι κιεβο.
ναι το διαβασα.γαμησε καμια γκομενα ο τυπος?μονο πουτανες.πουτανες γαμανε ολοι οι τυποι σαν αυτους αλλα αν δεν ειχαμε παει 25 χρονια πριν απο αυτους θα ελεγαν γαμανε γκομενες νορμαλ και γκομεναρες.αν το θεμα μας γκομενες ηταν μονο για πουτανες η συζητηση δεν θα συζητουσα μαζι τους.πουτανες γαμησα ουκρανια οσο αυτοι ολοι δεν θα γαμησουν μια ζωη.αλλα λεω και δεν καταλαβαινουν.μπορουν να βρουνε,να γνωρισουν,να κανουν σχεση,να γαμησουν τις κανονικες κοπελες που εχουν οι ουκρανοι?και εμφανισιακα και ποιοτηκα?σιγουρα οχι ουτε θα τις δουνε μπροστα τους ουτε θα τους δωσουν σημασια.αν ο τυπος πηγε αποκλειστικα κιεβο για πουτανες ναι εχω αδικο,ειναι ο καλυτερος προορισμος χαχαχαχαχα.αν ειναι για γκομενες,καμακια τοτε μεινεται ελλαδα.
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
ναι το διαβασα.γαμησε καμια γκομενα ο τυπος?μονο πουτανες.πουτανες γαμανε ολοι οι τυποι σαν αυτους αλλα αν δεν ειχαμε παει 25 χρονια πριν απο αυτους θα ελεγαν γαμανε γκομενες νορμαλ και γκομεναρες.αν το θεμα μας γκομενες ηταν μονο για πουτανες η συζητηση δεν θα συζητουσα μαζι τους.πουτανες γαμησα ουκρανια οσο αυτοι ολοι δεν θα γαμησουν μια ζωη.αλλα λεω και δεν καταλαβαινουν.μπορουν να βρουνε,να γνωρισουν,να κανουν σχεση,να γαμησουν τις κανονικες κοπελες που εχουν οι ουκρανοι?και εμφανισιακα και ποιοτηκα?σιγουρα οχι ουτε θα τις δουνε μπροστα τους ουτε θα τους δωσουν σημασια.αν ο τυπος πηγε αποκλειστικα κιεβο για πουτανες ναι εχω αδικο,ειναι ο καλυτερος προορισμος χαχαχαχαχα.αν ειναι για γκομενες,καμακια τοτε μεινεται ελλαδα.
ρε Χαρη...τα χουμε πει...η ουκρανια και η ρωσια εχει γυναικες που το δινουν με δωρακι ή με ενα ταξιδακι στην Ευρωπη/Ελλαδα/Κυπρο
εσυ εισαι σε μια φαση που ψαχνεις αγαπες και λουλουλια κι εναν ερωτα.....εκει δεν θα το βρεις.
Μονο αν πας ημιμονιμα 5-6 μηνες σερι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ξερει κανεις γιατι δεν μπορω να αλλαξω τις επιλογες μαμπα?μου βγαζει μονο σχεση-οικογενοια,προσπαθω να βαλω σεξ δεν  αλλαζει
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
οδησσο δεν θα παιξω μαμπα,θα παω σαλον αν ειναι η θα πω στον σαλονικιο να μου στειλει.εχει εκατονταδες απο μαμπα αυτος
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
[quote author=giannis43 ωlink=topic=45007.msg6787797#msg6787797 date=1455221359]
Χαρη ,μπορεις να γαρψεις καμια διευθυνση απο σαλον στην Οδησσο ? ποτε θα εισαι εκει ?
[/quote]θα ειμαι 20 μαρτι μεχρι 31.μερα ειμαι λιγο κρατημενος,απογευμα αργα και νυχτα ελευθερος.στο μιστερ χ διαλεγω οπου λεει πρεοπραζενσκαγια ετσι ξερω δεν χρειαζομαι ταξι αλλα παω καπου γυρω μου με τα ποδια σε 5 λεπτα.πρωτα παιρνεις τηλεφωνο και σου λενε διευθηνση.2 που πηγα τελευταια ηταν πρεοπραζενσκαγια 40 και αλεχαντροβσκι 5.αλλα πρεπει να ξερεις την διευθηνση.απο την κυπροδενμπορω να τηλεφωνω σαλον για να σου πω διευθηνση,πρεπει να δεις απο μιστερ χ και να παρεις τηλεφωνο.διαλεγω στις επιλογες πργματικες γφωτο και οτι ειναι κοντα.εχει σαλον μακρια,ταιροβα και αλλου.οπου λεει πρεοπραζενσκαγια απλα παιρνεις τον δρομο απο την ελληνικη πρεσβεια και πας ευθεια.απο την αρχη της ντυριπασοσκαγια δηλαδη πας ευθεια.αλεξαντροσκι 5 που πηγα 2 φορες ειναι απο το μολλ αθηνα πας ευθεια απο εκει που ειναι η φιλικη εταιρια καλυτερα για να το βρεις.πρωχωρας και φτανεις στην διασταυρωση εκει ειναι η μπουνινα θα δεις τραπεζεσ.διασταυρωνεις πας ευθεια προς τα  βιβλια εκει που αλλαζουν λεφτα και πουλανε σιντι και μαλακιες.δεν περνας ευθεια αλλα πας αριστερα του δρομου  εκεινου παραλιλα απο τα βιβλια 20 -30 μετρα απο την διασταυρωση μπουνινα.εκει ειναι το σαλον .αλλο πηγα ντιριπασοσκαγια 1 απο το ιρλανδεζικο προσ τα κατω τελειος.το ευκολοτερο ελα οταν θα ειμαι εκει να σε παρω χαχαχαχαχ
 

giannis43

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Χαρη ,μπορεις να γαρψεις καμια διευθυνση απο σαλον στην Οδησσο ? ποτε θα εισαι εκει ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαρη ,μπορεις να γαρψεις καμια διευθυνση απο σαλον στην Οδησσο ? ποτε θα εισαι εκει ?
Καλητερα ζητα του το τηλεφωνο.Αν δεν παρεις τηλεφωνο απο πριν δεν σου ανοίγουνε ετσι ειναι το σύστημα.Τα εχω γραψει στο Thraed της Ρωσσίας πως λειτουργούνε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε απο κμαν για υποσιτισμενο κοσμο στο κιεβο.τωρα για αλλο θεμα θελω να πω για τις εταιριες που λεγαμε και μισθους.μια θυγατρικη της ιτ που δουλευε η τρελη μου ζητα πρωσωπικο με μισθο 8000 γριβνα τον μηνα. οπως ο σλαβ λεει μην μπαινεις στην λογικη του ευρο 8000 δεν ειναι 230 ευρο αλλα 8000 γριβνα για ουκρανια.αν δεν κανουν ταξιδια που θα αγοραζουν ευρο και δολαρια ειναι ενας νορμαλ μισθος,συνηθος εχουν γκομενα η γυναικα με τα ιδια λεφτα,ζουνε η δεν ζουνε καλα?ο κοσμος δεν ειναι καθε μερα εστιατορια και εξοδα οπως εμας που παμε διακοπεσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom