Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ποια ελπίδα ρε παιδιά?Με 100 ευρώ μια εικοσάχρονη Ουκρανέζα σε πιπώνει διπλά και πατάει και το κεφάλι της φίλης της να σου γλύφει τα αρχίδια.Θα οργανώσω τώρα μια εκδρόμα πιστεύω 1000 ευρώ θα φτάσουν για ένα σερί τετραήμερου πούτσου.
Το μόνο κακό είναι οτι οι Ουκρανέζες βάζουν πολύ δόντι στο τσιμπούκι πιστεύω οτι μάλλον οφείλεται στο ωμό ουκρανικό ψάρι πώς μπορούν και τρώνε αυτή την αηδία?Το πολωνέζικο τσιμπούκι δεν το φτάνουνε και φαφούτες να μείνουνε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Είσαι Λάθος η τουλάχιστον αυτό δεν είναι απόλυτο! Και πολλές φορές είναι στον άνθρωπο! Η φύση έχει έναν περίεργο τρόπο να ισορροπεί τις καταστάσεις! Αν προσφέρεις μόνο χρήμα και στάτους στη γυναίκα θα βρείς αυτή που θέλει τον αντίστοιχο! Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος θα βρείς νορμάλ γυναίκα που θα προσαρμοστεί σε ότι έχεις!
Συνήθως το χρήμα στην ανεύρεση ερωτικού συντρόφου, υποκαθιστά άλλα προσσόντα που υπάρχουν σε μικρότερο βαθμό! Δεν είναι το παν!
Και αυτά τα έλεγα από το πρώτο μου ποστ! Η πρώτη Ουκρανίδα και πολύ Μουνάρα που είχα με γνώρισε όταν δούλευα για ένα μεροκάματο των 20-25 Ευρώ έμενα σε μια τρώγλη σαν ....Αλβ....φτου....δεν μου βγαίνει να το γράψω ολόκληρο.... και είχα ένα αυτοκίνητο του 85'....Και εκείνη τη περίοδο ήμουν ακριβώς στην ηληκία σου και δεν μου έλειπε το μουνί χωρίς να έχω τίποτα απολύτως να προσφέρω....
Είσαι νέο παιδί και δεν θα σε κοντράρω! Δες τι σου λείπει και δούλεψε πάνω σε αυτό! Αν έχεις παραπάνω κιλά πάρε απόφαση και πήγαινε γυμναστήριο, αν έχεις κάποιο άλλο θέμα δούλεψε το μυαλό και ξέχνα τους θείους και όποιους άλλους και προσπάθησε να βοηθήσεις τον εαυτό σου! Και αν το κάνεις να δεις που θα βρεθεί άνθρωπος που ποτέ δεν το περίμενες να σε βοηθήσει χωρίς να περιμένει αντάλλαγμα!! Αλλά είπαμε πρώτα ΒΟΗΘΑΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!
Καλά να περνάς!

Σε τελική ανάλυση όλα είναι θέμα οικονομικό.Δως μου εμένα 5000 ευρώ και ένα μήνα ελεύθερο χρόνο και τέλος.Δηλαδή αν δε γαμήσεις 10 γκόμενες μίνιμουμ ανατολική Ευρώπη με αυτές τις συνθήκες είσαι για γέλια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
να κανω και ενα μαθημα στον φιλο ντερτι να ξεχωριζει τις βιζιτες!μια και δεν ειδε ποτε ξανα.αρχιζουμε φιλε ντερτι,οπεια κοπελα ερθει με αυτο το παρουσιαστικο,ντυσιμο,τακουνια,πουτανοκουνημα να βρεθει με ενα ξενο που μιλησε στο ιτερνετ ειναι βιζιτα.οπεια ερθει στο καφε να σε συναντησει πρωτη φορα,δεν μιλα καθολου μαζι σου μονο χαζογελα,παιζει με το κινητο,στελνει μυνηματα και σε γραφει ειναι βιζιτα.οπεια μετα απο μιση ωρα που δεν σου εδωσε καμια σημασια η να μιλησει μονο σου δειχνει ενα μυνημα ,μαλον απο τον σινοχαρα που στην εστειλε και μετα απο μιση ωρα σου αρχιζει τσιμπουκια και αγρο σεξ ειναι βιζιτα.οπειας προτεινεισ νασου φερει και φιλη για τριο και συμφωνει ειναι βιζιτα.οπεια ερχεται να συναντησει ενα ξενο που μιλησε ιτερνετ γαμηθηκε μαζι του αμεσως και εξαφανιστηκε μετα αμεσως ειναι βιζιτα.οταν συναντα τον ξενο την επομενη μερα το απογευμα αλλα τελικα καπεια βιζιτα ετυχε στην φιλη και δεν τα καταφερε,συνεχιζει να τον γραφει,χαζογελα,να παιζει με το κινητο,να μην θελει να παει βολτα οπως ολος ο κοσμος πριμορσκι που ειναι χαμος και παιζουν μπαντες μουσικη και θελει να καθεται στο τοπ καφε το στεκι των βιζιτων και να μην θελει να παει μαζι σου βολτα αλλα να καθεται να χαζογελα με το κινητο τοτε ειναι καραπουταναρα.αν μετα απο ολα αυτα που εγραψα δεν σου πηρε 1000 γριβνα να την γαμησεις αλλα λιγοτερα εκτος απο καραπουταναρα ειναι και ηλιθια.

Χέσε με ρε φίλε που μπορείς να καταλάβεις τις βίζιτες στην Ουκρανία.Δηλαδή άμα σε πάω στο De Lux στο Κίεβο μπορείς να μου πεις ποια είναι βίζιτα και ποια ανήκει στο χαρέμι που σπρώχνει ο ολιγάρχης?Αρχίδια μπορείς.Η γκόμενα στο χαρέμι είναι πιο ξέκωλη γιατί έτσι της έχει πει να ντύνεται ο ολιγάρχης.Τις γκόμενες τις ρωτάς και μετά σου λένε αν είναι βίζιτες ή οχι.Ειδικά οι Ουκρανέζες θα έλεγα οτι δεν έχουν κανένα πρόβλημα σου λένε αμέσως τι παίζει.
Γενικά αυτά που γράφεις είναι βλακείες οι Ουκρανέζες δεν το παίζουν ερωτευμένες όπως οι Πολωνέζες.Αμα γουστάρουν γκαφρά στο λένε αμέσως τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις?Οι Ουκρανέζες όπως είναι έτσι παρουσιάζονται.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Και αυτά τα έλεγα από το πρώτο μου ποστ! Η πρώτη Ουκρανίδα και πολύ Μουνάρα που είχα με γνώρισε όταν δούλευα για ένα μεροκάματο των 20-25 Ευρώ έμενα σε μια τρώγλη σαν ....Αλβ....φτου....δεν μου βγαίνει να το γράψω ολόκληρο.... και είχα ένα αυτοκίνητο του 85'....Και εκείνη τη περίοδο ήμουν ακριβώς στην ηληκία σου και δεν μου έλειπε το μουνί χωρίς να έχω τίποτα απολύτως να προσφέρω....
Σε αυτό το κομμάτι φιλε Κμαν πάσχει η θεωρία σου πως τα πάντα είναι χρήμα...
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εσυ εισαι αρχοντας βαλκανιε,ελα πανω που θα ειμαι οδυσσο θα γελασουμε και θα καμακωσουμε.θα σου βρω πουτανακια απλα εσυ ξερω θα δεις και θα πεις αληθεια οπως και ο ρολογας οταν ερθει.ο ρολογας με απογοητευει λιγο που πιστευει οτι μπορει να γαμησει στα αληθεια εισαγελεα!χαχαχαχ.οταν ερθεις ρολογα θα παμε κλαμπ στο γιο,πανε μικρουλες φοιτητριες,θα παμε βολτες οπου θες,θα παμε σε ενα ιρλανδεζικο μπαρ που πηγα με τον προεδρο,εκει πανε κοπελες τα σαβατα που δουλευουν σε εταιριες θεωρειτε καλο μερος,κοντα στον σταθμο τρενο.θα καμακωσεις χιλιαδες κοπελες μονες,με φιλους,με την βοηθεια μοθ η μονος σου,θα δεις πως ειναι ο καλος κοσμος σε μερη που αυτοι δεν ξερουν αλλα δεν ειχα χρονο τελευταια και θα μου πεις αν στα αληθεια πιστευεις οτι πιανονται οι γκομενες εκει.χρονια λεω ειναι απιαστες,σκεφτειται να εχουν και λιγα λεφτα.μονο απο ιτερνετ γαμανε οι ξενοι,κιεβο οταν πηγαινα ειχα 2 δικα μου διαμερισματα το ενα δωρο απο το θειο μου το 1997,καποτε εμενα μεχρι 3-5 μηνες πριν τον στρατο και 2 χρονια μετα και οσες γνωρισα και γαμησα χωρις λεφτα δεν ειναι οι γκομεναρες που φανταζονται ολοι.πληρωνα φαγητα,κερασματα,αλλα μετα σιγα οταν εβλεπαν σπιτι λεφτα ζητουσαν δωρακια και λεφτα.ολοι νομιζουν ουκρανια γαμω κατι μοντελα που βλεπουν στα περιοδικα χαχαχαχ.αυτες ειναι καλα πιασμενες,σπονσαρισμενες.ρε το 1992 ο μεγας πατρωνος του κιεβου ο θειος μου χαριζε γουνες και διαμαντια και το 2015 το δινουν τζαμπα για την ελπιδα?δεν πατε καλα νομιζω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σε αυτό το κομμάτι φιλε Κμαν πάσχει η θεωρία σου πως τα πάντα είναι χρήμα...

Δεν πάσχει.Πότε είπα εγώ οτι τα πάντα είναι χρήμα?Εγώ δε γράφω οτι δεν είδα ποτέ Γερμανίδες με γκόμενους πάνω από 5 χρόνια μεγαλύτερους από αυτές?Παίζουν ρόλο 10000 παράγοντες βαριέμαι να αναλύσω.
Απλά εσύ ακόμα και με μισθό 700 ευρώ ήσουν 10 φορές να μην πω 100 φορές πιο ελπιδοφόρος για αυτές όταν η εναλλακτική ήταν ο άνεργος άσχημος Ουκρανός 30 χρονών με τα χαλασμένα δόντια που τις έδερνε και τις έβγαζε στο κλαρί.Απλά είχες υποτιμήσει την αξία σου γιατί συνέκρινες με Ελληνες.Δεν μπορείς να καταλάβεις τι υφίστανται οι κοπέλες εκεί θα το καταλάβεις αν μείνεις στα σπίτια τους.Εγώ όσες φορές το έκανα φρίκαρα από την απόλυτη ανέχεια είναι πραγματικά απίστευτο.Πηδιούνται με Ουκρανούς αρχιδόμαγκες απλά για ένα κέρασμα ας πούμε 5 ευρώ.Εσύ είσαι σαν Δον Ζουάν Ιππότης μπροστά τους.Θα έλεγα δεν υφίσταται καν σύγκριση.
Αν μείνεις με Ουκρανέζες και δεις πώς ζούνε όλη μέρα κυκλοφορώντας με τα στρινγκ στο διαμέρισμα ενώ άντρες μπαίνουν και βγαίνουν συνεχώς πιωμένες θα έπαιρνες μια ιδέα.Οχι οτι διαφωνώ.Ωραία είναι η σλαβική κατάσταση απλά κάποια στιγμή ο πούτσος κουράζεται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
εσυ εισαι αρχοντας βαλκανιε,ελα πανω που θα ειμαι οδυσσο θα γελασουμε και θα καμακωσουμε.θα σου βρω πουτανακια απλα εσυ ξερω θα δεις και θα πεις αληθεια οπως και ο ρολογας οταν ερθει.ο ρολογας με απογοητευει λιγο που πιστευει οτι μπορει να γαμησει στα αληθεια εισαγελεα!χαχαχαχ.οταν ερθεις ρολογα θα παμε κλαμπ στο γιο,πανε μικρουλες φοιτητριες,θα παμε βολτες οπου θες,θα παμε σε ενα ιρλανδεζικο μπαρ που πηγα με τον προεδρο,εκει πανε κοπελες τα σαβατα που δουλευουν σε εταιριες θεωρειτε καλο μερος,κοντα στον σταθμο τρενο.θα καμακωσεις χιλιαδες κοπελες μονες,με φιλους,με την βοηθεια μοθ η μονος σου,θα δεις πως ειναι ο καλος κοσμος σε μερη που αυτοι δεν ξερουν αλλα δεν ειχα χρονο τελευταια και θα μου πεις αν στα αληθεια πιστευεις οτι πιανονται οι γκομενες εκει.χρονια λεω ειναι απιαστες,σκεφτειται να εχουν και λιγα λεφτα.μονο απο ιτερνετ γαμανε οι ξενοι,κιεβο οταν πηγαινα ειχα 2 δικα μου διαμερισματα το ενα δωρο απο το θειο μου το 1997,καποτε εμενα μεχρι 3-5 μηνες πριν τον στρατο και 2 χρονια μετα και οσες γνωρισα και γαμησα χωρις λεφτα δεν ειναι οι γκομεναρες που φανταζονται ολοι.πληρωνα φαγητα,κερασματα,αλλα μετα σιγα οταν εβλεπαν σπιτι λεφτα ζητουσαν δωρακια και λεφτα.ολοι νομιζουν ουκρανια γαμω κατι μοντελα που βλεπουν στα περιοδικα χαχαχαχ.αυτες ειναι καλα πιασμενες,σπονσαρισμενες.ρε το 1992 ο μεγας πατρωνος του κιεβου ο θειος μου χαριζε γουνες και διαμαντια και το 2015 το δινουν τζαμπα για την ελπιδα?δεν πατε καλα νομιζω

Εντάξει εισαγγελέα δε νομίζω οτι θα γαμήσω.Αμα είναι να πληρώσω γουναρικό με τα χίλια προτιμώ Ρωσία.Οχι και εισαγγελέα Ουκρανία γαμώ το κέρατό μου δηλαδή.Τόσες δασκάλες,νοσοκόμες,φοιτήτριες υπάρχουν όχι ρε πούστη μου.
Αυτά που λες μόνο από ίντερνετ είναι παπαριές.Εγώ γάμησα άπειρες γκόμενες από το δρόμο και τα κλαμπ δε σε καταλαβαίνω ρε συ.Ιντερνετ μετά την τρίτη μέρα Ουκρανία πρέπει να είσαι πολύ μαλάκας.Αφού ήδη έχεις κάνει κονέ με θεόμουνα στα κλαμπ στο ίντερνετ θα γυρίσεις?Εχει ένα νόημα να ρίχνεις τα στάνταρ αλλά Ουκρανία είσαι τι διάολο?Ουκρανία πας για τα θεόμουνα και το γρήγορο πούτσο επί χρήμασι αλλιώς δεν έχει νόημα.Αν κάποιος θέλει άλλα καλύτερα Πολωνία.Προτιμώ Πολωνία τα κλαμπάκια παρά γκόμενες από ίντερνετ Ουκρανία.Τώρα γούστα βέβαια είναι αυτά.Αλλά Ουκρανία μετά την τρίτη μέρα απλά ίντερνετ τέλος.Αφού έχεις πια κονέ με θεόμουνα από τα κλαμπ και το δρόμο τι νόημα έχει το ίντερνετ?Να είσαι Ουκρανία και να μπαίνεις mamba απλά τραγικός.Απουτσος τελείως.Με τα μουνιά να κυκλοφορούν έξω.
Παλιά χωρίς ίντερνετ πήγαινες χύμα καλύτερα μουνιά γαμούσες.Αλλά δεν το καταλαβαίνει κανένας.Θέλουν τις σίγουρες λύσεις.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τοπ γκομενες μονο σερβια και ρουμανια μπορουμε να βρουμε και ποιοτητα .κμαν πηγα 2 φορες βελιγραδι φετος και μια πριν 4 χρονια αν δεις τι κοπελες εχει δεν θα πιστευεις,σαν ελληνας κανεις ευκολα κονε.βουκουρεστι ακομα επαθα πλακα,καμια σχεση ο κοσμος με τους ρουμανους.θα σου στειλω πμ το σκαυπ μου,οπωτε μπορεις για ουκρανια.σκεφτωμε και για κλουζ ρουμανια σεπτεβριο,μιλησα και με νταβαριτσ ειπε με χιλια κλουζ αλλα οι αυστριακοι κανουν κουμαντο εκει.σαν ρουμανες και σερβες δεν εχει,ουκρανια δεν βλεπω οραιες κοπελες σε αντιθεση με ρωσια,τρελενομαι για ταταρες,μπασκιρια
 
D

dude901123

Επισκέπτης
ποια εισαγελεα ρε ρολογα χαχαχχα,να σου δειξω ποσες στο ιτερνετ λενε δικηγορινες,τραπεζα και γεστερ γιουνιον δουλευουν.παντα οταν μου πουν δουλευω τραπεζα σκεφτωμαι τραπεζα σπερματος και οτι σε αυτην θα θελουν να στειλω λεφτα ,δεν επεσα ποτε εξω.για τον ντερτι ασε να γραφει να γελαμε,εγραψα και πιο πανω αν οι ελληνες ειναι οπως ειδα σαλονικη και αυτους που ειδα ουκρανια θα ερχωμαι ελλαδα να τις ξεσκισω ολες χαχαχχα.ο ντερτι μου θυμιζει σταθη  ψαλτη που εκανε τον μπατσο και λεει στις πουτανες μην μου πειτε οτι εισται τετειες χαχαχαχ.μια που θελει γαμησει τσαμπα δεν χρειαζεται να μπει στο μαμπα,μολις βγει απο το σπιτι μεχρι να παει βολτα 15 λεπτα θα της την πεσουν 30-40 ατομα να ζητησουν τηλεφωνο η να προτεινουν καφε στο δρομο.

Εγώ πάντως στην Οδησσό όσες μέρες ήμουν γαμούσα.. βόλτες στα πάρκα δεν έκανα, ούτε κοινωνικο-οικονομικές αναλύσεις. Τώρα αν θέλεις να το παίξεις ξερόλας.. δικαίωμά σου. Εδώ είπες την Πολωνή 50άρα. Και τις Βουλγάρες άσχημες.. και μετά μου γνώρισες τις δίδυμες που πρέπει να είσαι τρελός σαβουραγάμης για να ασχοληθείς μαζί τους. Ρε συ Χάρη.. ασ'το το θέμα. Αν ήσουν τόσο καλός αναλυτής θα γαμούσες κάθε μέρα και διαφορετική γκόμενα. Κόλησες και εσύ και αναπαράγεις στερεότυπα. Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις μια 30αρα από μια 50αρα και θα καταλάβεις ποια είναι πουτάνα? Η γκόμενα όταν έφυγες και τη ρώτησα γιατί ήταν τόσο ψυχρή και κρύα όσο ήσουν και εσύ μου απάντησε πως δεν γούσταρε τον τρόπο που συμπεριφερόσουν, έτρωγες, μιλούσες. Εγώ γκόμενα δεν είμαι, αλλά σκέψου λίγο μήπως δεν είναι στραβός ο γυαλός. Σκέψου μήπως απλά στραβά αρμενίζεις. Μην κάνεις τον ξερόλα και προσπάθησε να βελτιωθείς. Για να γελάει πρέπει πρώτα να γαμάει. Αλλιώς γελάει με τα χάλια του.
Φιλικά..
Φιλάκια
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Σε τελική ανάλυση όλα είναι θέμα οικονομικό.Δως μου εμένα 5000 ευρώ και ένα μήνα ελεύθερο χρόνο και τέλος.Δηλαδή αν δε γαμήσεις 10 γκόμενες μίνιμουμ ανατολική Ευρώπη με αυτές τις συνθήκες είσαι για γέλια.
10 μίνιμουμ? Πως δηλαδή με άμεση πληρωμή? Χαίρω πολύ...Θα τις βγάλεις γκόμενες? Τις Καθημερινές που είναι νέκρα πως θα κουνήσεις το χρήμα? Ο ελευθερος χρόνος είναι πιο πολύτιμος από το χρήμα σου... Ένα μήνα Ουκρανία είτε έχεις 5000 είτε 1000 τις ίδιες θα φας! Αν είσαι τύπος που τρώει πολλές θα φας πολλές!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
10 μίνιμουμ? Πως δηλαδή με άμεση πληρωμή? Χαίρω πολύ...Θα τις βγάλεις γκόμενες? Τις Καθημερινές που είναι νέκρα πως θα κουνήσεις το χρήμα? Ο ελευθερος χρόνος είναι πιο πολύτιμος από το χρήμα σου... Ένα μήνα Ουκρανία είτε έχεις 5000 είτε 1000 τις ίδιες θα φας! Αν είσαι τύπος που τρώει πολλές θα φας πολλές!

Ελα ρε συ.Ουκρανία είσαι.3 ραντεβού μίνιμουμ τη μέρα από το ίντερνετ.Από αυτές γαμάς τη μία χαλαρά.Σύνολο 3 γκόμενες το πρώτο τριήμερο.Και μετά αρχίζεις να βγαίνεις με αυτές που γνώρισες στο δρόμο και στα κλαμπ.Απλά δεν υπάρχει περιθώριο αποτυχίας.Εγώ γελάω με τους τύπους που γράφουν έμεινα δύο εβδομάδες δεν ήταν αρκετές.Πού?Ουκρανία που γαμάς από τη μέρα νούμερο 1.Στις δυο βδομάδες έχεις μίνιμουμ 5 γκόμενες και πάει λέγοντας.
Με 5000 ευρώ το μήνα Ουκρανία είσαι υπερδιαστημικός εγώ ποτέ δεν το επιχείρησα γιατί θα σε κλέψουν ή θα φας ξύλο.Απλά Βαλκάνιος αρχιδόμαγκας με 5000 ευρώ και ένα μήνα ελεύθερο Ουκρανία είναι mission impossible Ουκρανία.Δεν το έχει κάνει κανείς.Δε γίνεται.
Ντάξει άμα είσαι μαλάκας Αμερικανός ή Δυτικός και ένα και δύο χρόνια μπορεί να σε αφήσουν μαλακοκαύλης είσαι.Αμα είσαι Βαλκάνιος δεν έχεις πολλά περιθώρια.Δύο εβδομάδες μάξιμουμ πριν σε γαμήσουνε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Χέσε με ρε φίλε που μπορείς να καταλάβεις τις βίζιτες στην Ουκρανία.Δηλαδή άμα σε πάω στο De Lux στο Κίεβο μπορείς να μου πεις ποια είναι βίζιτα και ποια ανήκει στο χαρέμι που σπρώχνει ο ολιγάρχης?Αρχίδια μπορείς.Η γκόμενα στο χαρέμι είναι πιο ξέκωλη γιατί έτσι της έχει πει να ντύνεται ο ολιγάρχης.Τις γκόμενες τις ρωτάς και μετά σου λένε αν είναι βίζιτες ή οχι.Ειδικά οι Ουκρανέζες θα έλεγα οτι δεν έχουν κανένα πρόβλημα σου λένε αμέσως τι παίζει.
Γενικά αυτά που γράφεις είναι βλακείες οι Ουκρανέζες δεν το παίζουν ερωτευμένες όπως οι Πολωνέζες.Αμα γουστάρουν γκαφρά στο λένε αμέσως τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις?Οι Ουκρανέζες όπως είναι έτσι παρουσιάζονται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
10 μίνιμουμ? Πως δηλαδή με άμεση πληρωμή? Χαίρω πολύ...Θα τις βγάλεις γκόμενες? Τις Καθημερινές που είναι νέκρα πως θα κουνήσεις το χρήμα? Ο ελευθερος χρόνος είναι πιο πολύτιμος από το χρήμα σου... Ένα μήνα Ουκρανία είτε έχεις 5000 είτε 1000 τις ίδιες θα φας! Αν είσαι τύπος που τρώει πολλές θα φας πολλές!

Ποια νέκρα είναι τις καθημερινές?Στο Κίεβο δουλεύουνε ως τις 17:00 και σου λένε ραντεβού μετά τις 17:00 οπότε μπορείς να κανονίσεις μόνο 3 δίωρα ραντεβού με διαφορετικές γκόμενες.Στη δε επαρχία είναι είναι ως επί το πλείστον άνεργες ή έχουν μια δουλειά της πούτσας με 100 ευρώ το μήνα οπότε σε σπιτώνουν γυρνάει η γκόμενα με τη φίλη της και τις γαμάς και τις δύο.
Ουκρανία με 10000 ευρώ μπορείς να αγοράσεις ολόκληρη την πόλη για ένα μήνα όχι μόνο τις γκόμενες.Είναι εντελώς αστεία η κατάσταση.Απλά σε τρώει η κούραση κάποια στιγμή από τα πολλά γαμήσια και είναι επικίνδυνα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
xaxaxax αλαμβαινονται αρχοντα μου φυσικα και μπορω,οι βιζιτες στο ντελουξ κανουν  μπαμ απο μακρια,οπως και οταν ηταν το βοτκα μπαρ και τοα βουδα που εγραψε καποτε ο φιντελιο.φυσικα ενας διαφορετικο να συγκρινεις καπειο που μεγαλωσε σε αυτα τα μερη με εμπειριες απο τιςκαραπουταναρες οι βιζιτες του ντελουξ κανουν μπαμ απο εμφανιση,ντυσιμο,υφος,νοοτροπια,ειναι και πανιληθιες που το παιζουν καπειες.η εμπειρια παιζει και αυτη ρολο,παραδειγμα ο δικηγορος κολητος μου που σπουδασε κειπριτσ αγγλια και κυκλο εχει μονο βουτηρους.παει μοσχα-κιεβο για δουλεια και μου λεει κανει βολτες χρισιατικ κιεβο και δεν καταλαβε η ειδε καπεια υποπτη οτι ειναι πουτανα χαχαχαχ.στον δρομο αυτο 1 στις 3 ειναι βιζιτα.οπως και στο θεμα κυπρος που γραφω,τα παιδια την παιφτουν σεκαθε πιθηκα λευκωσια και νομιζουν ειναι βιζιτηα,οσοι ακολουθησαν τις συμβουλες μου και πηγαν στα μεριη που συστησα ειχαν επιτυχια,οι αλλοι μου ζητανε τηλεφωνα,λεω δεν παιρνω οπωτε θελω βρισκω παιξτε οπως σας λεγω.οπως ειπε ο φιλος σλαβιανι και ο ντερτι ειναι θεμα ικανοτητας χαχαχαχ,ειναι η δουλεια μου πουτανιερο οπως με ελεγε οδυσσο το καμακι ο ελληνας της βραζιλιας που 2 φορες απο 3 μηνες μιλησε με μια βιζιτα οδυσσο οταν ηταν μαζι μου χαχαχχ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
xaxaxax αλαμβαινονται αρχοντα μου φυσικα και μπορω,οι βιζιτες στο ντελουξ κανουν  μπαμ απο μακρια,οπως και οταν ηταν το βοτκα μπαρ και τοα βουδα που εγραψε καποτε ο φιντελιο.φυσικα ενας διαφορετικο να συγκρινεις καπειο που μεγαλωσε σε αυτα τα μερη με εμπειριες απο τιςκαραπουταναρες οι βιζιτες του ντελουξ κανουν μπαμ απο εμφανιση,ντυσιμο,υφος,νοοτροπια,ειναι και πανιληθιες που το παιζουν καπειες.η εμπειρια παιζει και αυτη ρολο,παραδειγμα ο δικηγορος κολητος μου που σπουδασε κειπριτσ αγγλια και κυκλο εχει μονο βουτηρους.παει μοσχα-κιεβο για δουλεια και μου λεει κανει βολτες χρισιατικ κιεβο και δεν καταλαβε η ειδε καπεια υποπτη οτι ειναι πουτανα χαχαχαχ.στον δρομο αυτο 1 στις 3 ειναι βιζιτα.οπως και στο θεμα κυπρος που γραφω,τα παιδια την παιφτουν σεκαθε πιθηκα λευκωσια και νομιζουν ειναι βιζιτηα,οσοι ακολουθησαν τις συμβουλες μου και πηγαν στα μεριη που συστησα ειχαν επιτυχια,οι αλλοι μου ζητανε τηλεφωνα,λεω δεν παιρνω οπωτε θελω βρισκω παιξτε οπως σας λεγω.οπως ειπε ο φιλος σλαβιανι και ο ντερτι ειναι θεμα ικανοτητας χαχαχαχ,ειναι η δουλεια μου πουτανιερο οπως με ελεγε οδυσσο το καμακι ο ελληνας της βραζιλιας που 2 φορες απο 3 μηνες μιλησε με μια βιζιτα οδυσσο οταν ηταν μαζι μου χαχαχχ

Εντάξει θα πάμε De Lux και θα σου πω να ξεχωρίσεις τις βίζιτες.Οταν όμως φας ξύλο αφού θα ρωτήσεις πόσα δε θα φταίω.
Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις ποιες είναι βίζιτες.Απλά σε γάμησαν και μετά το κατάλαβες οτι είναι βίζιτες.Αφού ακόμα και εγώ που είμαι έμπειρος και με αποκοιμίζουνε με τις αρχιδιές τους.
Τώρα μη μου λες για Ουκρανούς και Ρώσους.Αυτοί τις ξέρουν σαν τα πέντε τους δάχτυλα όπως ξέρουμε εμείς τις Ελληνίδες.Για ξένους μιλάμε.Κορόιδα δηλαδή.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
για να κανω αμπελοσοφιες και αναλυσεις οπως λενε οι φιλοι πιο πανω,εγραψα απο τα πρωτα μου μυνηματα οτι ειχα πολλες αποτυχιες,με ξεγελουσαν,μου επαιζαν πουστιες,κερνουσα εγω και γαμουσαν αλλοι,ολοι τα εχουν περασει που πανε συνεχεια χρονια η εζησαν εκει.τρως χρημα,βαζεις μυαλο με την πρωτη αλλη με δευτερη αλλοι ποτε.καποτε νομιζα ολες μπορω να τισ αγορασω,λεω τι διαολο γινεται εδω,εχω λεφτα,κερνω και πανε με τους γυφτους.μετα καταλαβα την νοοτροπια τους,ειναι καλο παιδι,ο μαλακας που κερνα και μεις μετα κεφατες και χορτατες στον γκομενο.αλλαξα συμπεριφορα και με τα χρονια αποκτηνωθηκα και εγινα πιο σκληρος,αυτο ειχε αποτελεσμα.κυπρο μιλησα αγρια και εβρισα 2 ρωσιδες στα ρωσικα που ειχαν αναρμοστη συμπεριφορα,αντι να θυμωσουν τους αρεσε,μαλακωσαν,χαμογελουσαν και φερτηκαν οκ.αυτα που λεει ο μιτσος βρισκουν και κανουν.ενας φιλος αγια ναπα ελεγε σαν χαζος χαι ρασια στις κοπελες και χαζογελουσε,γελουσαν και αυτες.του ειπα γελανε μαζι σου αν ηξερες πως ειναι οι αντρες εκει,λενε τι ηλιθιος εισαι χαχαχα.μονο επιτυχιες εχεις απο το ιτερνετ στο μαμπα που ολες ειναι βιζιτες.συγνωμη αν δεν αρεσουν σε ολους οσα λεω αλλα λεω την αληθεια χωρις να σκεφτωμε τι θα πουνε για μενα,οτι δεν ειμαι ικανος ταχα.αυτες που γνωριζουμαι εκει εχουν αυτη την νοοτροπια να σε θεωρουν μαλακα.δυστηχως πανε θυμα οι καλες κοπελες,αυτες που δεν θα γνωρισουμε ποτε οι πουτανιαριδες σε καμια ιστοσελιδα η μπαρ η στα μερη που παμε.πραγματικα εχει πολυ καλες κοπελες αλλα δεν ειναι για μας,αν καπειος διαφωνει ας μου πει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Εντάξει θα πάμε De Lux και θα σου πω να ξεχωρίσεις τις βίζιτες.Οταν όμως φας ξύλο αφού θα ρωτήσεις πόσα δε θα φταίω.
Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις ποιες είναι βίζιτες.Απλά σε γάμησαν και μετά το κατάλαβες οτι είναι βίζιτες.Αφού ακόμα και εγώ που είμαι έμπειρος και με αποκοιμίζουνε με τις αρχιδιές τους.
Τώρα μη μου λες για Ουκρανούς και Ρώσους.Αυτοί τις ξέρουν σαν τα πέντε τους δάχτυλα όπως ξέρουμε εμείς τις Ελληνίδες.Για ξένους μιλάμε.Κορόιδα δηλαδή.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
συμφωνω βαλκανιε αρχοντα με προλαβες οσο εγραφες
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
τωρα σοβαρα ασχολησε;;
σαφως και εχει πουτανες η ουκρανια στο κιεβο αν πας στα παραπανω μαγαζια η ταριφα ξεκιναει στα 300$ και συαδιακα πεφτει. ο νομος της προσφορας και τις ζητησης
τωρα αν πας οδυσσο ειδικα με τον Χαρη θα μαθεις παρα πολλα πραγματα
κυριως πως να μην γαμας ποτε
αν πιστεψουμε ολα αυτα που λεει τοτε ο σινοχαρας ειναι ο μεγαλυτερος προαγωγος στην οδυσσο,μαλλον θα του στελνουν το μεριδιο του σε καποια τραπεζα του εξωτερικου  :2funny:
οσοι εχουν δει τις διδυμες εχουν τυφλωθει απο την ομορφια τους  :2funny:.... Μια μισελινα του γνωρισε ο σινοχαρας και του ζητησε 700 γριβνες για μια ωρα οταν ο αλλος του ειπε μην προσφερει πανω απο 400 για ολο το βραδυ και εχει και το κοπαναει 1 χρονο απο διαπραγματευση κατω του 0
τωρα οσοι ειδαν πως γυρναει εκει οπως ο ντερτι και ο αλλανταλον εχουν αποψη

επαναλαμβανω ο λεων δεν ειναι κακο παιδι
ειναι υπερβολικα φιλοτιμος εως μαλακιας......καλοψυχος...δεν κραταει κακιες . αλλα καπου την εχει δει λαθος την δουλεια στο ουκρανισταν
προσεγγιζει πολυ λαθος της γκομενες και το ματι του γυαλιζει κι αυτο δεν του βγαινει σε καλο, εχει πολυ λαθος τακτικη, πλησιαζει και τους λεει <γεια σου να σε κερασω κατι>;δεν του απανταγαν και πηγαινε στην διπλα, οι γκομενες το βλεπουν αυτο και φοβονται ή απλα κερναει και φευγουν!!! αντι απλα να πιασει την κουβεντα, ετσι εκανε και με τον ντερτι και δεν του μιλησε καμια
ακομα κι οταν συνανταει καποιον γνωστο τον βλεπει 3 λεπτα και σηκωνετε και φευγει λες και εχει μυρμυγκια στον κωλο του κανει
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
για να κανω αμπελοσοφιες και αναλυσεις οπως λενε οι φιλοι πιο πανω,εγραψα απο τα πρωτα μου μυνηματα οτι ειχα πολλες αποτυχιες,με ξεγελουσαν,μου επαιζαν πουστιες,κερνουσα εγω και γαμουσαν αλλοι,ολοι τα εχουν περασει που πανε συνεχεια χρονια η εζησαν εκει.τρως χρημα,βαζεις μυαλο με την πρωτη αλλη με δευτερη αλλοι ποτε.καποτε νομιζα ολες μπορω να τισ αγορασω,λεω τι διαολο γινεται εδω,εχω λεφτα,κερνω και πανε με τους γυφτους.μετα καταλαβα την νοοτροπια τους,ειναι καλο παιδι,ο μαλακας που κερνα και μεις μετα κεφατες και χορτατες στον γκομενο.αλλαξα συμπεριφορα και με τα χρονια αποκτηνωθηκα και εγινα πιο σκληρος,αυτο ειχε αποτελεσμα.κυπρο μιλησα αγρια και εβρισα 2 ρωσιδες στα ρωσικα που ειχαν αναρμοστη συμπεριφορα,αντι να θυμωσουν τους αρεσε,μαλακωσαν,χαμογελουσαν και φερτηκαν οκ.αυτα που λεει ο μιτσος βρισκουν και κανουν.ενας φιλος αγια ναπα ελεγε σαν χαζος χαι ρασια στις κοπελες και χαζογελουσε,γελουσαν και αυτες.του ειπα γελανε μαζι σου αν ηξερες πως ειναι οι αντρες εκει,λενε τι ηλιθιος εισαι χαχαχα.μονο επιτυχιες εχεις απο το ιτερνετ στο μαμπα που ολες ειναι βιζιτες.συγνωμη αν δεν αρεσουν σε ολους οσα λεω αλλα λεω την αληθεια χωρις να σκεφτωμε τι θα πουνε για μενα,οτι δεν ειμαι ικανος ταχα.αυτες που γνωριζουμαι εκει εχουν αυτη την νοοτροπια να σε θεωρουν μαλακα.δυστηχως πανε θυμα οι καλες κοπελες,αυτες που δεν θα γνωρισουμε ποτε οι πουτανιαριδες σε καμια ιστοσελιδα η μπαρ η στα μερη που παμε.πραγματικα εχει πολυ καλες κοπελες αλλα δεν ειναι για μας,αν καπειος διαφωνει ας μου πει.

Τι ειναι αυτα ρε συ;Ενταξει θα σε παω Ντνιπροπετροφσκ να γελασουμε τι ειναι αυτα που γραφεις ρε συ;Παμε  Labyrinth να πεις το δεσποτη Παναγιωτη.Εισαι εκτος δεν καταλαβαινεις τι παιζει.Δεν εισαι αρκετα αρχιδας για να καταλαβαινεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom