Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
μαλακιες λες,δεν προτεινα σε καμια κοπελα στο παρκο χρηματα.απλα σαν περπατουσαμε ηθελα να σου αποδειξω οτι καμια νορμαλ κοπελα δεν μιλα με κανενα ξενο και ολες στα αρχιδια τους.σου προτεινα να κανεις το ιδιο  να δεις,να δοκιμασεις για να δουμε αν ειναι θεμα ικανοτητων που λεει ο αγαπητος σλαβιανη.ικανοτητον στην διαπραγματευση ενοη ο σλαβιανη οχι να καμακωσει νορμαλ γκομενες.οπως σου εγραψα και για τσερνικοβ οτι αν καμακωνες τις φοιτητριες απο τα πανεπιστημια στα καφε αντι απο σαιτ θα ετρωγες αποριψη.φιλε ντερτι ηρθανε φιλοι χρονια καμακια κυπρο οδυσσο,φιλοξενησα 3 οδθσσο και 2 κιεβο,πηραν αρχιδια.τελευταια βιζιτα που πηρα ηταν οταν ηρθε ο διμητρακις για παρεα πηγαμε σαλον και γαμησαμε.σου ειπα η κοπελα βιζιτα ειναι και φενεται,ειπες πες της λεφτα και αν θελει λεφτα παρε την χαχαχα.με ειχες τελειος για χαζο δηλαδη,μετα που την πηδηξες τσαμπα οπως ειπες μου ξαναειπες να της προτεινω αλλα δεν το εκανα.ηρθα στο καφε για να δω την βιζιτα φιλη της,αν μου αρεσει να την παρω,μου ειπες περασες καλα με την κοπελα και θα την επαιρνες ξενοδοχειο.αφου ητανε βιζιτα καθαρη,τι να προτεινω?,μετα θα ελεγες τις γνωστες ιστοριες,θα λεω της εδωσα 700 εσθ θα λες εμενα με πηρε τζαμπα αχαχαχαχ.αν θελεται μπορω να σας γραφω καθε μερα ιστοριες,αν θελεται μην της πιστευεται χαχαχαχ.ασε τις κοπελες απο σαιτ και βγες εξω στα παρκα,θαλασσα, να παιξεις και πες μας εντυπωσεις αν πιανονται οι γκομενες.δεν λεω νυχτα γιατι εκει παντα κερνας αδικα,παιζεις μπαλα μερα.το θεμα τον ικανοτητων που λεει ο σλαβιανει ειναι οτι καπειος δινει 700 την ωρα,αλλος με  500 αλλα καπειος να διαπραγματευεται να γαμα τσαμπα τι να πω.μην προσπαθειται να με παρουσιασεται ηλιθιο και οτι εγω εχω το προβλημα απο την στιγμη που κανενας απο εσας δεν παιζει εκτος μαμπα.δεν ειναι απαντηση αυτη αν απο αλλους παιρνει λεφτα δεν σημαινει παιρνει απο εμενα.προσπαθεις να παρουσιασεις οτι ειναι ηλιθιοι ανθρωποι που ζουνε,σπουδασαν και πανε δεκαετιες εκει.αν το 3 τις εκατο ειναι αποτυχημενοι το υπολειπο γιατι εξαφανανηστηκε και δεν πατανε ουκρανια?κυπριοι πλεον μονο δικιγοροι,τραπεζιτες για δουλειες και λιγοι αμερικλανοι στα πρακτορεια γαμου,πλεον βλεπω.
αφου η ουκρανια ειναι λιγο καλυτερη απο το τοκυο και την νεα υορκη με μπεντλει και φεραρι και δεν γαμας, τοτε γιατι πας ρε φιλε
οτι γαμαμε ολοι εμεις ειναι βιζιτες δηλαδη και οι δικες σου μολις βγηκαν απο μοναστηρι με περιουσια απο 1 εκ δολλαρια και πανω
οκ εμεις ολοι ειμαστε οι ηλιθιοι
 
D

dude901123

Επισκέπτης
μαλακιες λες,δεν προτεινα σε καμια κοπελα στο παρκο χρηματα.απλα σαν περπατουσαμε ηθελα να σου αποδειξω οτι καμια νορμαλ κοπελα δεν μιλα με κανενα ξενο και ολες στα αρχιδια τους.σου προτεινα να κανεις το ιδιο  να δεις,να δοκιμασεις για να δουμε αν ειναι θεμα ικανοτητων που λεει ο αγαπητος σλαβιανη.ικανοτητον στην διαπραγματευση ενοη ο σλαβιανη οχι να καμακωσει νορμαλ γκομενες.οπως σου εγραψα και για τσερνικοβ οτι αν καμακωνες τις φοιτητριες απο τα πανεπιστημια στα καφε αντι απο σαιτ θα ετρωγες αποριψη.φιλε ντερτι ηρθανε φιλοι χρονια καμακια κυπρο οδυσσο,φιλοξενησα 3 οδθσσο και 2 κιεβο,πηραν αρχιδια.τελευταια βιζιτα που πηρα ηταν οταν ηρθε ο διμητρακις για παρεα πηγαμε σαλον και γαμησαμε.σου ειπα η κοπελα βιζιτα ειναι και φενεται,ειπες πες της λεφτα και αν θελει λεφτα παρε την χαχαχα.με ειχες τελειος για χαζο δηλαδη,μετα που την πηδηξες τσαμπα οπως ειπες μου ξαναειπες να της προτεινω αλλα δεν το εκανα.ηρθα στο καφε για να δω την βιζιτα φιλη της,αν μου αρεσει να την παρω,μου ειπες περασες καλα με την κοπελα και θα την επαιρνες ξενοδοχειο.αφου ητανε βιζιτα καθαρη,τι να προτεινω?,μετα θα ελεγες τις γνωστες ιστοριες,θα λεω της εδωσα 700 εσθ θα λες εμενα με πηρε τζαμπα αχαχαχαχ.αν θελεται μπορω να σας γραφω καθε μερα ιστοριες,αν θελεται μην της πιστευεται χαχαχαχ.ασε τις κοπελες απο σαιτ και βγες εξω στα παρκα,θαλασσα, να παιξεις και πες μας εντυπωσεις αν πιανονται οι γκομενες.δεν λεω νυχτα γιατι εκει παντα κερνας αδικα,παιζεις μπαλα μερα.το θεμα τον ικανοτητων που λεει ο σλαβιανει ειναι οτι καπειος δινει 700 την ωρα,αλλος με  500 αλλα καπειος να διαπραγματευεται να γαμα τσαμπα τι να πω.μην προσπαθειται να με παρουσιασεται ηλιθιο και οτι εγω εχω το προβλημα απο την στιγμη που κανενας απο εσας δεν παιζει εκτος μαμπα.δεν ειναι απαντηση αυτη αν απο αλλους παιρνει λεφτα δεν σημαινει παιρνει απο εμενα.προσπαθεις να παρουσιασεις οτι ειναι ηλιθιοι ανθρωποι που ζουνε,σπουδασαν και πανε δεκαετιες εκει.αν το 3 τις εκατο ειναι αποτυχημενοι το υπολειπο γιατι εξαφανανηστηκε και δεν πατανε ουκρανια?κυπριοι πλεον μονο δικιγοροι,τραπεζιτες για δουλειες και λιγοι αμερικλανοι στα πρακτορεια γαμου,πλεον βλεπω.

Εσύ δεν με πήρες τηλέφωνο όταν ήταν να βρεθούμε το βράδυ και μου είπες πως άκουσες κάποια να μιλάει στο τηλ. για χρήματα με κάποιον και πως σκόπευες να της προτείνεις εσύ χρήματα για να την πάρεις το βράδυ? Δεν μου έδειχνες κάποιες στο πάρκο και μου έλεγες πως είναι βίζιτες? Που το ξέρεις πως μια κοπέλα που κάθετε σε ένα παγκάκι είναι βίζιτα? Αν δεν το έχεις δει με τα μάτια σου, αν με τη συγκεκριμένη δεν έχεις μιλησει ποτέ πώς το λες? Και που κατάλαβες πως αυτή με την οποία έβγαινα εγώ ήταν βίζιτα? Άκουσες κανέναν να μιλάει για χρήματα? Σου είπε η ίδια πως είναι? Με την ίδια λογική μπορεί να πει ο καθένας για την οποιαδήποτε γκόμενα πως είναι βίζιτα. Πρόσεχε θα το πουν και για τη γυναίκα σου, την αδερφή σου, τη μαμά σου.. Ξέρεις τι θυμίζουν αυτές οι απόψεις? Ξερολιές από φαντάρους 17 χρονών σε ΚΨΜ. Όσες λοιπόν πηδάμε είναι βίζιτες. Όσες είδες σε φωτογραφίες στον υπολογιστή μου είναι βίζιτες. Είναι 50αρες βίζιτες. Και τις πληρώνω να έρχονται απο Μολδαβία, Πολωνία, Ρουμανία γιατί στην Ελλάδα δεν έχει βίζιτες. Ρε Χάρη.. συγνώμη, νομίζω εδώ σταματάει η λογική και αρχίζει η φαντασίωση του καθενός. Μπορείς να φαντάζεσαι ότι θέλεις, είναι δικαίωμά σου, να λες πως είδες 50αρες γκόμενες, πως ήταν όλες άσχημες Βουλγάρες όπως επαναλαμβάνει ο Γαριδάκις2,9cm αλλά ακόμη και δίκιο να έχεις, που δεν έχεις, εγώ ήμουν με γκόμενα και πηδούσα. Ούτε σε πάρκα έκανα βόλτες, ούτε σε Sallon παρακαλούσα πουτάνες με κυτταρίτιδα να βγούν μαζί μου, ούτε φωτογραφίες από το Carefour-Μαρινόπουλο με τις φίλες της κόρης μου ανέβασα..
Χωρίς παρεξήγηση.. Φιλάκια.
Υ.Γ. Ο Πεπόνακις2,9 που χάθηκε? Δεν έστειλε χρήματα η μάνα του και του έκοψαν το ίντερνετ ή πήγε σε κάνα φεστιβάλ με ζώα μήπως γαμήσει? Μας έχεις λείψει.. Γαριδάκι2,9 γύρνα πίσω, σε αγαπάμε.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Παρεπιπτώντος γαμάει κανείς Ουκρανία να πούμε και τίποτα σχετικό με το forum ή έχω μείνει μόνος μου εδώ.
Άντε πάω στην Oksana.. με περιμένει στο κρεβάτι.
Καληνύχτα και Φιλάκια.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αφιστεε τα μισσιιιι και πιαστεε το γαμισσιιιιι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ξεκολατεε ρεεεε  αφιστε τα προσοπικαα στο θεμααα γερααα ουκρανικα μουνεια !!! :tits2: :tits2: :tits2: ο μεγας τσαροςςς διμιτριοοοςςςςς πολεμαειι μονος και ατρομητος κοντρα στα εκλογικα θηρια τον αθηνον!!!  :rockon: :rockon: :rockon: ολοι τον παρατησαν μονο του!!!! μονο λογια και λευτα του στελνουν μονος πολεμα τι θηριοοο !!!! ο-σα σηνχρονος αχχιλεας με τους μαυριδερους και ατρομητους μιρμιδινομαχους του ρομα νουςς το πολεμα νηχτα και μερα!!!!!! ευγεεεε τσαρεβιτσσσσ :rockon: :rockon: :rockon: αξιοςςςς και οταν βγεις με το καλο να θυμηθειςςς την σαντα μπαρμπαρα και την φυλης :rockon: :rockon: :rockon: [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=SNkGt4fZSeU[/video] [/video]  ΑΜΑ ΚΟΛΗΣΕΙς ΤΣΑΡΕΒΙΤΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΟ ΤΗΝ 19 ΜΕΡΑΡΧΕΙΑ ΡΟΥΜΑΝΟΜΟΥΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥΔΟΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΤΕΖΑΑΑ !! ΣΤΟΥς ΚΑΥΛΟΜΕΝΟΥΣ!!!!! Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΔΙΝΑΤΟΥς !!!! ΜΙΝ ΜΑΣΑΣ!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τελικά ρε μάγκες όλοι αν μετά από 16 χιλιάδες τόσα πόστ δεν τα έχουμε μάθει όλα για τις Ουκρανίδες μουνάρες τι να πω. Επαναλαμβάνω στις πρώτες 20 σελίδες περιλαμβάνονται όλα όσα μπορείτε να μάθετε. Τα υπόλοιπα είναι για να περνάτε την ώρα σας.
Άσε που οι περισσότεροι είστε εκτός θέματος γιατί το θρέντ λέει για μουνάρες και εγώ όλο διαβάζω ότι οι περισσότεροι ασχολείστε με μέτριες γκόμενες γιατί οι μουνάρες το δίνουν αλλού.
Καμία αντίρρηση παρακαλώ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
μαλακιες λες,δεν προτεινα σε καμια κοπελα στο παρκο χρηματα.απλα σαν περπατουσαμε ηθελα να σου αποδειξω οτι καμια νορμαλ κοπελα δεν μιλα με κανενα ξενο και ολες στα αρχιδια τους.σου προτεινα να κανεις το ιδιο  να δεις,να δοκιμασεις για να δουμε αν ειναι θεμα ικανοτητων που λεει ο αγαπητος σλαβιανη.ικανοτητον στην διαπραγματευση ενοη ο σλαβιανη οχι να καμακωσει νορμαλ γκομενες.οπως σου εγραψα και για τσερνικοβ οτι αν καμακωνες τις φοιτητριες απο τα πανεπιστημια στα καφε αντι απο σαιτ θα ετρωγες αποριψη.φιλε ντερτι ηρθανε φιλοι χρονια καμακια κυπρο οδυσσο,φιλοξενησα 3 οδθσσο και 2 κιεβο,πηραν αρχιδια.τελευταια βιζιτα που πηρα ηταν οταν ηρθε ο διμητρακις για παρεα πηγαμε σαλον και γαμησαμε.σου ειπα η κοπελα βιζιτα ειναι και φενεται,ειπες πες της λεφτα και αν θελει λεφτα παρε την χαχαχα.με ειχες τελειος για χαζο δηλαδη,μετα που την πηδηξες τσαμπα οπως ειπες μου ξαναειπες να της προτεινω αλλα δεν το εκανα.ηρθα στο καφε για να δω την βιζιτα φιλη της,αν μου αρεσει να την παρω,μου ειπες περασες καλα με την κοπελα και θα την επαιρνες ξενοδοχειο.αφου ητανε βιζιτα καθαρη,τι να προτεινω?,μετα θα ελεγες τις γνωστες ιστοριες,θα λεω της εδωσα 700 εσθ θα λες εμενα με πηρε τζαμπα αχαχαχαχ.αν θελεται μπορω να σας γραφω καθε μερα ιστοριες,αν θελεται μην της πιστευεται χαχαχαχ.ασε τις κοπελες απο σαιτ και βγες εξω στα παρκα,θαλασσα, να παιξεις και πες μας εντυπωσεις αν πιανονται οι γκομενες.δεν λεω νυχτα γιατι εκει παντα κερνας αδικα,παιζεις μπαλα μερα.το θεμα τον ικανοτητων που λεει ο σλαβιανει ειναι οτι καπειος δινει 700 την ωρα,αλλος με  500 αλλα καπειος να διαπραγματευεται να γαμα τσαμπα τι να πω.μην προσπαθειται να με παρουσιασεται ηλιθιο και οτι εγω εχω το προβλημα απο την στιγμη που κανενας απο εσας δεν παιζει εκτος μαμπα.δεν ειναι απαντηση αυτη αν απο αλλους παιρνει λεφτα δεν σημαινει παιρνει απο εμενα.προσπαθεις να παρουσιασεις οτι ειναι ηλιθιοι ανθρωποι που ζουνε,σπουδασαν και πανε δεκαετιες εκει.αν το 3 τις εκατο ειναι αποτυχημενοι το υπολειπο γιατι εξαφανανηστηκε και δεν πατανε ουκρανια?κυπριοι πλεον μονο δικιγοροι,τραπεζιτες για δουλειες και λιγοι αμερικλανοι στα πρακτορεια γαμου,πλεον βλεπω.
Χάρη φταις εσύ που δεν γαμάς :2funny:πρέπει να πας στο ΟΠΑ να πάρεις μαθήματα από τα μεγάλα καμάκια  :2funny:
 Οταν καποιος λέει οτι αυτοι ειναι μεγαλοι γαμιάδες εγω τι να πω? :2funny:
 Παντος ο ψεύτης σε περασε για αγαθό γ'αυτό και σε συναντησε....εμένα κώλοσε να με συναντίσει  :2funny:Εσένα σου έφερε την πουτάνα του Σινοχάρα για να σου δειξει και καλα οτι έχει γκόμενα  :2funny:.Αλλα εσυ σαν εμπειρος τον έπιασες  :2funny:.
  Παντος με την αγαμία που πέφτει στην Ελλάδα αν τους εδειχνε την ασχημη 35χρονη Βουλγαρα και την 50χρονη Πολωνή θα τα παίζανε  :2funny:.Εγω σου εχω πει οτι ο ψευτης ειναι υπαναπτικτος,κακομοίρης  :2funny:...και αγάμητος μεχρι αηδίας  :2funny:μια φωτογραφια δεν εχει βαλει τοσο καιρο που γραφει  :2funny:Οπως εχω γραψει αν ειχε γκόμενες θα μας ειχε φλομωσει στις φωτογραφίες  :2funny:.Εγω με αυτους στη Μολδαβία  :2funny:ειναι για κλάμματ όλοι τους αυτος όμως γραφει οτι ειναι μεγαλοι γαμιάδες  :2funny:.
 οι αναγνώστες δεν τρωνε κουτόχορτο και ξερουν να κρίνουν....μια εικόνα όσο 1000 λέξεις  :2funny:
 

Συνημμένα

  • kamakia19a.jpg
    kamakia19a.jpg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 24
  • 221994_206344246054142_6581860_na.jpg
    221994_206344246054142_6581860_na.jpg
    105 KB · Εμφανίσεις: 28

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΕΝΕΦΑΝΗΣΤΗ Ο ΥΓΕΤΗΣ ΚΑΙ ΣΧΙΣΤΙΚΑΝ ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ντερτιι η επιθιμια σου ισακουστη!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:  [video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=sYTUP58iwwA[/video] [/video]
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είναι απλά τα πράματα.οποια δεν κάθεται με χρήματα .δεν κάθεται και χωρις χρήματα η απλα θέλει περισσότερα χρηματα.ολα τα άλλα είναι μπούρδες για παιδάκια που κοιμούνται τον υπνο του δικαιου.ετσι είναι η ζωή.αποδεχτειτε την αλήθεια και η ζωή σας θα γίνει σίγουρα χειρότερη στην αρχη αλλά πολυ καλύτερη μετα.η πτώση στην πραγματικότητα ειδικά οταν δεν σε ευνοεί είναι αρκετά δυσκολη εμπειρία.βεβαια θελω να πιστεύω ότι είμαστε όλοι εδω για την αλήθεια.τουλαχιστον εγω είμαι :hi:
Είσαι Λάθος η τουλάχιστον αυτό δεν είναι απόλυτο! Και πολλές φορές είναι στον άνθρωπο! Η φύση έχει έναν περίεργο τρόπο να ισορροπεί τις καταστάσεις! Αν προσφέρεις μόνο χρήμα και στάτους στη γυναίκα θα βρείς αυτή που θέλει τον αντίστοιχο! Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος θα βρείς νορμάλ γυναίκα που θα προσαρμοστεί σε ότι έχεις!
Συνήθως το χρήμα στην ανεύρεση ερωτικού συντρόφου, υποκαθιστά άλλα προσσόντα που υπάρχουν σε μικρότερο βαθμό! Δεν είναι το παν!
Και αυτά τα έλεγα από το πρώτο μου ποστ! Η πρώτη Ουκρανίδα και πολύ Μουνάρα που είχα με γνώρισε όταν δούλευα για ένα μεροκάματο των 20-25 Ευρώ έμενα σε μια τρώγλη σαν ....Αλβ....φτου....δεν μου βγαίνει να το γράψω ολόκληρο.... και είχα ένα αυτοκίνητο του 85'....Και εκείνη τη περίοδο ήμουν ακριβώς στην ηληκία σου και δεν μου έλειπε το μουνί χωρίς να έχω τίποτα απολύτως να προσφέρω....
Είσαι νέο παιδί και δεν θα σε κοντράρω! Δες τι σου λείπει και δούλεψε πάνω σε αυτό! Αν έχεις παραπάνω κιλά πάρε απόφαση και πήγαινε γυμναστήριο, αν έχεις κάποιο άλλο θέμα δούλεψε το μυαλό και ξέχνα τους θείους και όποιους άλλους και προσπάθησε να βοηθήσεις τον εαυτό σου! Και αν το κάνεις να δεις που θα βρεθεί άνθρωπος που ποτέ δεν το περίμενες να σε βοηθήσει χωρίς να περιμένει αντάλλαγμα!! Αλλά είπαμε πρώτα ΒΟΗΘΑΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!
Καλά να περνάς!
 

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.426
Κριτικές
7
Like
532
Πόντοι
316
Είσαι Λάθος η τουλάχιστον αυτό δεν είναι απόλυτο! Και πολλές φορές είναι στον άνθρωπο! Η φύση έχει έναν περίεργο τρόπο να ισορροπεί τις καταστάσεις! Αν προσφέρεις μόνο χρήμα και στάτους στη γυναίκα θα βρείς αυτή που θέλει τον αντίστοιχο! Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος θα βρείς νορμάλ γυναίκα που θα προσαρμοστεί σε ότι έχεις!
Συνήθως το χρήμα στην ανεύρεση ερωτικού συντρόφου, υποκαθιστά άλλα προσσόντα που υπάρχουν σε μικρότερο βαθμό! Δεν είναι το παν!
Και αυτά τα έλεγα από το πρώτο μου ποστ! Η πρώτη Ουκρανίδα και πολύ Μουνάρα που είχα με γνώρισε όταν δούλευα για ένα μεροκάματο των 20-25 Ευρώ έμενα σε μια τρώγλη σαν ....Αλβ....φτου....δεν μου βγαίνει να το γράψω ολόκληρο.... και είχα ένα αυτοκίνητο του 85'....Και εκείνη τη περίοδο ήμουν ακριβώς στην ηληκία σου και δεν μου έλειπε το μουνί χωρίς να έχω τίποτα απολύτως να προσφέρω....
Είσαι νέο παιδί και δεν θα σε κοντράρω! Δες τι σου λείπει και δούλεψε πάνω σε αυτό! Αν έχεις παραπάνω κιλά πάρε απόφαση και πήγαινε γυμναστήριο, αν έχεις κάποιο άλλο θέμα δούλεψε το μυαλό και ξέχνα τους θείους και όποιους άλλους και προσπάθησε να βοηθήσεις τον εαυτό σου! Και αν το κάνεις να δεις που θα βρεθεί άνθρωπος που ποτέ δεν το περίμενες να σε βοηθήσει χωρίς να περιμένει αντάλλαγμα!! Αλλά είπαμε πρώτα ΒΟΗΘΑΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!
Καλά να περνάς!
κοιτα να δεις που θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Είσαι Λάθος η τουλάχιστον αυτό δεν είναι απόλυτο! Και πολλές φορές είναι στον άνθρωπο! Η φύση έχει έναν περίεργο τρόπο να ισορροπεί τις καταστάσεις! Αν προσφέρεις μόνο χρήμα και στάτους στη γυναίκα θα βρείς αυτή που θέλει τον αντίστοιχο! Αν είσαι νορμάλ άνθρωπος θα βρείς νορμάλ γυναίκα που θα προσαρμοστεί σε ότι έχεις!
Συνήθως το χρήμα στην ανεύρεση ερωτικού συντρόφου, υποκαθιστά άλλα προσσόντα που υπάρχουν σε μικρότερο βαθμό! Δεν είναι το παν!
Και αυτά τα έλεγα από το πρώτο μου ποστ! Η πρώτη Ουκρανίδα και πολύ Μουνάρα που είχα με γνώρισε όταν δούλευα για ένα μεροκάματο των 20-25 Ευρώ έμενα σε μια τρώγλη σαν ....Αλβ....φτου....δεν μου βγαίνει να το γράψω ολόκληρο.... και είχα ένα αυτοκίνητο του 85'....Και εκείνη τη περίοδο ήμουν ακριβώς στην ηληκία σου και δεν μου έλειπε το μουνί χωρίς να έχω τίποτα απολύτως να προσφέρω....
Είσαι νέο παιδί και δεν θα σε κοντράρω! Δες τι σου λείπει και δούλεψε πάνω σε αυτό! Αν έχεις παραπάνω κιλά πάρε απόφαση και πήγαινε γυμναστήριο, αν έχεις κάποιο άλλο θέμα δούλεψε το μυαλό και ξέχνα τους θείους και όποιους άλλους και προσπάθησε να βοηθήσεις τον εαυτό σου! Και αν το κάνεις να δεις που θα βρεθεί άνθρωπος που ποτέ δεν το περίμενες να σε βοηθήσει χωρίς να περιμένει αντάλλαγμα!! Αλλά είπαμε πρώτα ΒΟΗΘΑΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!
Καλά να περνάς!

Εδώ μέσα όλοι γράφουμε τις μαλακίες μας και ξεχνάμε να κατέβουμε στην πραγματικότητα. Αφορισμοί και γενικεύσεις σε πρώτο πλάνο πάντα. Τέτοια ποσταρίσματα, ακόμη και από ανθρώπους σαν τον G.P. που συνήθως διαφωνούμε, πρέπει να επισημαίνονται ως σωστά.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εδώ μέσα όλοι γράφουμε τις μαλακίες μας και ξεχνάμε να κατέβουμε στην πραγματικότητα. Αφορισμοί και γενικεύσεις σε πρώτο πλάνο πάντα. Τέτοια ποσταρίσματα, ακόμη και από ανθρώπους σαν τον G.P. που συνήθως διαφωνούμε, πρέπει να επισημαίνονται ως σωστά.
Είναι λυπηρό από έναν νέο άνθρωπο να έχει τέτοιες απόψεις για τη ζωή! Τα οικονομικά είναι ένα κομμάτι της ζωής! Η θέση που έχουν στις ατομικές προταιρεότητες  καθορίζουν και την ευτυχία του ή τη δυστυχία  του! Αν το δεις ως ένα όχι τόσο σημαντικό μέρος της ζωής θα σε ενοχλήσει λιγότερο όταν  δεν πάνε καλά τα πράγματα...
Νομίζω πως ό φίλος μας χρειάζεται βοήθεια!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
σεβαστή η άποψή σου. Αλλα δεν την ασπάζομαι :hi:.κατι εταζες η κατι περιμεναν να πάρουν οι περισσότερες.ετσι σαφως το δέχομαι

Φυσικά και κάτι έταζα, τάζω.. Την ελπίδα. Την απροσδιόριστη ελπίδα μαζί με τον εαυτό μου. Αν κάποια ενδιαφέρεται.. αγοράζει. Αλλιώς πάμε στην επόμενη.
Φιλάκια..
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Φυσικά και κάτι έταζα, τάζω.. Την ελπίδα. Την απροσδιόριστη ελπίδα μαζί με τον εαυτό μου. Αν κάποια ενδιαφέρεται.. αγοράζει. Αλλιώς πάμε στην επόμενη.
Φιλάκια..
Στην εισαγγελέα τι Ελ-Πήδα της πούλησες?? ;) :2funny:

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
αφου η ουκρανια ειναι λιγο καλυτερη απο το τοκυο και την νεα υορκη με μπεντλει και φεραρι και δεν γαμας, τοτε γιατι πας ρε φιλε
οτι γαμαμε ολοι εμεις ειναι βιζιτες δηλαδη και οι δικες σου μολις βγηκαν απο μοναστηρι με περιουσια απο 1 εκ δολλαρια και πανω
οκ εμεις ολοι ειμαστε οι ηλιθιοι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
εσυ παιχταρα μου δεν λες οτι γαμας τσαμπα.πας αποκλειστικα και οργανωμενος για να σπονσαρεις και να περασεις καλα.ο ντερτι γραφει ψεματα,πρωσπαθει να πισει ακομα οτι δεν μπορω να ξεχωρισω της βιζιτες που ειναι η δουλεια μου χαχαχαχ.ξεχωριζω τον δανο απο τον σουηδο,φιλανδο.οταν δω μια ρωσιδα ξερω απο που ειναι μπασκιρια,ταταρα,καυκασια,σιβιρια παραδειγμα αλλα δυσκολευομαι να ξεχωρισω τις βιζιτες.την εισαγελεα εσυ θα του την πλασαρες παω στοιχημα χαχαχαχ.η μιχαλινα που μου εστειλες και ηθελε 700 την ωρα δικηγορος ειπε ειναι σπουδασμενη χαχαχαχ.μου ειπε ο αλλαν οτι μαλον τωρα πηρε το πτυχιο και ανεβασε κασε χαχαχαχ.φιλε σλαβιανι δυστηχως εμεις δεν γνωριζουμε τον καλο κοσμο εκει αν δεις τους ουκρανους που βλεπω καθε μερα κυπρο και στην δουλεια ποσα ξοδευουν,δεν θα το πιστευεις.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ποια εισαγελεα ρε ρολογα χαχαχχα,να σου δειξω ποσες στο ιτερνετ λενε δικηγορινες,τραπεζα και γεστερ γιουνιον δουλευουν.παντα οταν μου πουν δουλευω τραπεζα σκεφτωμαι τραπεζα σπερματος και οτι σε αυτην θα θελουν να στειλω λεφτα ,δεν επεσα ποτε εξω.για τον ντερτι ασε να γραφει να γελαμε,εγραψα και πιο πανω αν οι ελληνες ειναι οπως ειδα σαλονικη και αυτους που ειδα ουκρανια θα ερχωμαι ελλαδα να τις ξεσκισω ολες χαχαχχα.ο ντερτι μου θυμιζει σταθη  ψαλτη που εκανε τον μπατσο και λεει στις πουτανες μην μου πειτε οτι εισται τετειες χαχαχαχ.μια που θελει γαμησει τσαμπα δεν χρειαζεται να μπει στο μαμπα,μολις βγει απο το σπιτι μεχρι να παει βολτα 15 λεπτα θα της την πεσουν 30-40 ατομα να ζητησουν τηλεφωνο η να προτεινουν καφε στο δρομο.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
ποια εισαγελεα ρε ρολογα χαχαχχα,να σου δειξω ποσες στο ιτερνετ λενε δικηγορινες,τραπεζα και γεστερ γιουνιον δουλευουν.παντα οταν μου πουν δουλευω τραπεζα σκεφτωμαι τραπεζα σπερματος και οτι σε αυτην θα θελουν να στειλω λεφτα ,δεν επεσα ποτε εξω.για τον ντερτι ασε να γραφει να γελαμε,εγραψα και πιο πανω αν οι ελληνες ειναι οπως ειδα σαλονικη και αυτους που ειδα ουκρανια θα ερχωμαι ελλαδα να τις ξεσκισω ολες χαχαχχα.ο ντερτι μου θυμιζει σταθη  ψαλτη που εκανε τον μπατσο και λεει στις πουτανες μην μου πειτε οτι εισται τετειες χαχαχαχ.μια που θελει γαμησει τσαμπα δεν χρειαζεται να μπει στο μαμπα,μολις βγει απο το σπιτι μεχρι να παει βολτα 15 λεπτα θα της την πεσουν 30-40 ατομα να ζητησουν τηλεφωνο η να προτεινουν καφε στο δρομο.
Φίλε Χάρη δεν νομίζω να πέφτει τόσο έξω... Τον συνάντησες αλλά μάλλον κάπου το χάσατε στη μεταξί σας παρέα και με αυτά που γράφετε εδώ...
Εγώ έγραψα για την εισαγγελέα με διάθεση για χιούμορ και τα συνδέω με τη προηγούμενη συζήτηση περι οικονομικών! Δηλαδή θέλω να πω πως σε μια εισαγγελέα δεν μπορείς να τάξεις ούτε λεφτά ούτε προαγωγή ούτε μια καλύτερη ζωή! Αν την  :knockinb: μπράβο του και μαγκιά του!!!!!!!!!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ποια ελπίδα ρε παιδιά?Με 100 ευρώ μια εικοσάχρονη Ουκρανέζα σε πιπώνει διπλά και πατάει και το κεφάλι της φίλης της να σου γλύφει τα αρχίδια.Θα οργανώσω τώρα μια εκδρόμα πιστεύω 1000 ευρώ θα φτάσουν για ένα σερί τετραήμερου πούτσου.
Το μόνο κακό είναι οτι οι Ουκρανέζες βάζουν πολύ δόντι στο τσιμπούκι πιστεύω οτι μάλλον οφείλεται στο ωμό ουκρανικό ψάρι πώς μπορούν και τρώνε αυτή την αηδία?Το πολωνέζικο τσιμπούκι δεν το φτάνουνε και φαφούτες να μείνουνε.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
να κανω και ενα μαθημα στον φιλο ντερτι να ξεχωριζει τις βιζιτες!μια και δεν ειδε ποτε ξανα.αρχιζουμε φιλε ντερτι,οπεια κοπελα ερθει με αυτο το παρουσιαστικο,ντυσιμο,τακουνια,πουτανοκουνημα να βρεθει με ενα ξενο που μιλησε στο ιτερνετ ειναι βιζιτα.οπεια ερθει στο καφε να σε συναντησει πρωτη φορα,δεν μιλα καθολου μαζι σου μονο χαζογελα,παιζει με το κινητο,στελνει μυνηματα και σε γραφει ειναι βιζιτα.οπεια μετα απο μιση ωρα που δεν σου εδωσε καμια σημασια η να μιλησει μονο σου δειχνει ενα μυνημα ,μαλον απο τον σινοχαρα που στην εστειλε και μετα απο μιση ωρα σου αρχιζει τσιμπουκια και αγρο σεξ ειναι βιζιτα.οπειας προτεινεισ νασου φερει και φιλη για τριο και συμφωνει ειναι βιζιτα.οπεια ερχεται να συναντησει ενα ξενο που μιλησε ιτερνετ γαμηθηκε μαζι του αμεσως και εξαφανιστηκε μετα αμεσως ειναι βιζιτα.οταν συναντα τον ξενο την επομενη μερα το απογευμα αλλα τελικα καπεια βιζιτα ετυχε στην φιλη και δεν τα καταφερε,συνεχιζει να τον γραφει,χαζογελα,να παιζει με το κινητο,να μην θελει να παει βολτα οπως ολος ο κοσμος πριμορσκι που ειναι χαμος και παιζουν μπαντες μουσικη και θελει να καθεται στο τοπ καφε το στεκι των βιζιτων και να μην θελει να παει μαζι σου βολτα αλλα να καθεται να χαζογελα με το κινητο τοτε ειναι καραπουταναρα.αν μετα απο ολα αυτα που εγραψα δεν σου πηρε 1000 γριβνα να την γαμησεις αλλα λιγοτερα εκτος απο καραπουταναρα ειναι και ηλιθια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom